Weebly ve Kareler

Weebly ve Kareler


İster e-ticaret web sitenizi başlatmak için iyi bir web sitesi oluşturucu isteyin, isterse başka bir web sitesi başlatmak için platforma ihtiyacınız olsun, Weebly ve Squarespace arasında seçim yapmak ilginizi çekebilir.

Bu sistemlerle oluşturulan web sitelerinin örneklerine tek bir bakış, bu platformların ne kadar işlevsel, esnek ve zengin özelliklere sahip olduğu fikrini verir. Lideri en başından itibaren tanımlamak neredeyse imkansızdır ve bu yüzden bu karşılaştırma dünya çapında iyi web oluşturma alternatifleri arayan milyonlarca kullanıcı için kullanışlı olacaktır..

Hızlı Snapsot:

WeeblyWeebly – diğer proje türlerini başlatmak için de kullanılabilen e-ticaret endüstrisinin seçkin bir temsilcisidir. 2006 yılında kurulan sistem, gelişmiş özelleştirme araçları, güçlü özellik seti ve makul ücretleri sayesinde dünya çapında tanınmıştır. Web sitesi oluşturucu başlangıçta standart bir web sitesi oluşturucu olarak kullanıldı, ancak şimdi bir web mağazası oluşturma sistemi olarak kullanılmak üzere dikkate değer değişiklikler yapıldı. weebly.com

SquarespaceSquarespace – çoğunlukla reklam öğelerinin ihtiyaçlarına yönelik ve web tasarım ihtiyaçlarının çeşitliliğini karşılamak için fazlasıyla yeterli olan zengin bir özellik setiyle birlikte gelen en tanınmış ve kullanışlı web sitesi oluşturucularından biridir. Sistem, bloglar, küçük çevrimiçi mağazalar, profesyonel portföyler ve küçük işletme web siteleri oluşturmak ve yönetmek isteyen yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için eşit derecede iyi çalışır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en uygun ışıkta sergilemek için mükemmel bir seçimdir. squarespace.com

Her iki web sitesi oluşturucusunun da hedefledikleri kitlelere sunacakları çok şey var. Onlarla oluşturulan tüm web siteleri etkileyici görünüyor, ancak her platformun kendi özel parametreleri ve ayırt edici özellikleri var. Karşılaştırmanın açıklanamayan liderini tanımlamak için, her bir hizmetin tam olarak nelerin stokta olduğunu görmek mantıklıdır. Bugün, Squarespace vs Weebly’yi en son güncellemelerini dikkate alarak faydalarını ve dezavantajlarını yeniden değerlendirmek için kafa kafaya koyduk.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Weebly. Daha önce sahip olduğunuz web tasarım arka planı ve uzmanlığı ne olursa olsun, Weebly ile web siteleri başlatırken karmaşık bir şey yoktur. Sistem, derin öğrenme eğrisi anlamına gelmeyen basit, anlaşılabilir, mantıksal olarak yapılandırılmış, kullanıcı dostu ve iyi tasarlanmış bir arayüzle birlikte gelir. Hizmetin gösterge tablosu da açık ve basittir; web sitesi istatistikleri, mağaza siparişleri, blog yorumları, faydalı yönergeler vb. Gibi tüm gerekli bilgilere hızlı erişim sağlar..

  Weebly Web Sitesi Editörü

  İnkâr edilemez Weebly’nin öne çıkan özelliklerinden biri “kutu modeli” yapısı: belirli bir web sayfasına eklemeyi planladığınız tüm içerikler kesinlikle kaplara veya kutulara bölünür. Web sayfanızın düzenini ve yapısını oluşturmak için gerekli kutuları seçmeli ve sayfaya sürükleyip bırakmalısınız. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde düzenlenmiş içerik kutularına sahip iyi tasarlanmış bir web sitesi elde edersiniz.

  Weebly Sayfa Düzeni

  Benzer şekilde, Weebly ile web sitelerini başlatmak ve yönetmek için bir kodlama uzmanı olmaya gerek yoktur. Bir alan adı bağlıyor olun, hesap erişim verilerinizi değiştirin veya başka bir blog yayını ekleyin, her şey yalnızca birkaç tıklama ile yapılabilir, karmaşık bir terminoloji, kodlama bilgisi veya karmaşık arayüzler gerekmez..

 • Squarespace. Son Squarespace incelemesi zamanından bu yana, web sitesi oluşturucu düzenleme seçenekleri açısından gelişmiş kullanılabilirliği elde etti. Artık değişiklikleri yapmak ve kontrol etmek için önizleme ve site yöneticisi modları arasında geçiş yapmaya artık gerek yok.

  Bunun yerine, platform, olağanüstü kullanım kolaylığı sağlamak ve web sayfası düzenleme işlemini öncekinden çok daha kolay hale getirmek için gelişmiş sürükle ve bırak özelliği sunan WYSIWYG web sitesi oluşturucu oldu..

  Squarespace Görsel Editör

  Squarespace, etkileyici bir iOS uygulamaları ve üç Android uygulamasına sahiptir. İOS uygulamaları, blog yayınları yazmanıza ve düzenlemenize, yorumları yönetmenize, istatistikleri görüntülemenize, notlar almanıza ve ayrıca portföyünüzü mobil cihazınıza yüklemenize olanak tanır. Squarespace’de bir Apple Watch uygulaması da var. Kullanıcıların her web sitesi metriğinin genişletilmiş görselleştirmesini görüntülemesini sağlar.

Weebly ve Kareler. Sistemler mantıksal olarak yapılandırılmış arayüzlerle birlikte gelir, ancak Weebly daha özelleştirilebilir görünüyor: Sayfanızı ‘Sayfa Düzenleri’ aracıyla önceden düzenlemek için daha fazla fırsata sahip. Kareler, sırayla, biraz daha karmaşıktır ve özellikle sistemi ilk kez kullanan teknisyenler için, editörüne alışmak zaman alır.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Weebly. Web sitesi oluşturucu özellik yüklü ve çok yönlüdür. Başlangıçta hepsi bir arada sistem olarak geliştirilen bu sistem, yakın zamanda güçlü bir e-Ticaret odağı kazanmıştır. Bu, 2018’de web sitesi oluşturucusunun Square tarafından satın alınmasından sonra oldu. Bugün itibariyle, sistem herhangi bir projeye uygulanabilecek etkileyici bir standart ve e-ticaret özellikleri seti sunuyor.

  Sistemin e-ticaret yönelimi hakkında konuşmak gerekirse, sektöre özgü özelliklerle doludur. Bunlar arasında esnek gönderim seçenekleri, envanter yönetimi, sipariş ve envanter izleme, entegre alışveriş sepeti, filtrelenmiş ürün arama, mobil mağaza, kupon kodları, fiziksel / dijital ürünler, basit ve kullanışlı ürün yükleme ve yönetim süreci ve daha fazlası bulunur..

  Weebly e-Ticaret

  CSV dosyası içe / dışa aktarma ayrıca burada ürün kataloğu derleme işleminin etkinliğini artırmak için kullanılabilir. E-posta pazarlama seçeneği de dikkate değer. Müşterilerinizin, çoğu müşterinin önceden bilmek istediği tüm iş etkinlikleri, güncellemeler, haberler, özel teklifler ve diğer şeylerden haberdar olmasına yardımcı olur.

  Weebly güçlü ve hızla gelişen bir Uygulama Merkezine sahiptir. Her ne kadar şu anda en kapsamlı ve özellik yüklü web sitesi üreticilerinden biri olarak kabul edilen Wix App Market ile karşılaştırılamasa da, hala birçok uygulama, widget ve uzantı var (Canlı Sohbet, Call-Out-Box, PinPoll gibi) vb.) web sitenize ek performans sağlamak için ücretsiz veya ücretli olarak entegre edilebilir. Bu sadece birkaç tıklama ile yapılır, bu yeni başlayanlar için bile sorun değildir.

  Weebly ekip web sitesi yönetimine izin verir. Bu amaçla, kullanıcıları ekleyebilir ve eriştikleri sayfaları kontrol etmek için gruplara ayırabilirsiniz. Web sitesi oluşturucu ayrıca, düzen ve yazı yapısı, gelişmiş yorum yönetimi araçları, zamanlanmış yayın ve diğer özellikler üzerinde tam kontrol ile son derece özelleştirilebilir bir bloglama motoru sağlar..

  Weebly Blog Yazı Editörü

  Ayrıca, Weebly, kullanıcılara en sevdikleri uygulamaları ve ürünleri bağlama yeteneği vermek için IFTTT ile ortaklık kuruyor. Özellikle, tarifler oluşturabilirsiniz. Örneğin, YouTube hesabınıza bir video gönderirseniz, Weebly blogunuzda otomatik olarak bir yayın oluşturur. Hazır bir tarif seçebilir veya çeşitli eylemleri ve tetikleyicileri birleştirerek kendi reçetenizi oluşturabilirsiniz..

 • Squarespace. Web sitesi oluşturucu, tam özellikli, esnek ve yeni başlayanlar için cesaret verici. Bununla birlikte, entegre bir uygulama mağazası veya üçüncü taraf tasarımcılar tarafından sağlanan widget’ları ve diğer uygulamaları ekleme fırsatı sunmaz. Bununla birlikte, sistem, hizmetle oluşturulan her web sitesinin işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan zengin bir yerleşik uygulama ve widget koleksiyonuna sahiptir. En popüler ve yaygın olarak uygulanan eklentilerden ve uygulamalardan bazıları, fotoğraf galerileri için widget’lar, sosyal medya düğmeleri ve kafe ve restoranların web siteleri için e-Ticaret araçlarını içerir.

  Squarespace ile web sitesi istatistiklerinizi ve arama motoru konumlarınızı kontrol etmek için entegre istatistik toplama araçlarını verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Squarespace Metrics Uygulaması’nı seçip kullanabilir veya tüm istatistik değişikliklerini izlemek için Google Analytics’i entegre etmeye karar verebilirsiniz.

  Web sitesi oluşturucuları, e-ticaret özelliklerinde, web mağazalarını başlatarak ve yöneterek fiziksel / dijital ürünleri en uygun ışıkta sunmayı mümkün kıldığı için mükemmeldir. Güvenlik düzeyini artırmak, çekici gösteri pencereleri oluşturmak, resim ve video ürün galerileri eklemek / güncellemek, ürün fiyatlarını ayarlamak ve güncellemek, 100’e kadar çeşitli SKU (ürün varyasyonu) eklemek, ödeme ayarlamak için SSL Sertifikasını web sitenize bağlayabilirsiniz. parametreleri ve teslimat ayrıntıları, müşteri katılım oranını artırmak için özel teklifler ve indirimler sunun.

  Squarespace e-Ticaret

  Weebly’e benzer şekilde, Squarespace’in de zamanlanmış gönderme ve gelişmiş yorum yönetimini destekleyen kendi güçlü bloglama platformu vardır. Squarespace kullanıcıları ayrıca katkıda bulunanlara sitenin kontrol paneline seçici erişim sağlayabilir.

  SEO yetenekleri Weebly tarafından sunulanlara kıyasla biraz daha az görünüyor Wix, Örneğin. Ürün sayfaları ve blog bölümleri için ana ayarları yapmak üzere doldurabileceğiniz standart alanlar vardır. Bununla birlikte, diğer sistemlerin aksine, Squarespace ürün adını veya yazı başlığını web sayfası SEO başlığı olarak otomatik olarak kullanır. Sonuç olarak, daha sonra kendi başınıza değiştiremezsiniz. Bu tür nüansların farkında olmayan ilk kez sistem kullanıcıları için küçük bir dezavantajdır.

Weebly ve Kareler. Her iki web sitesi üreticisi de esnek yorumlama sistemleri, yerel e-ticaret platformları ve güvenilir barındırma ile iyi bloglama araçları sunar. Her ikisi de farklı erişim düzeylerine sahip birden çok katılımcı eklemenize izin verir. Weebly, kullanıcıların yerleşik bir HTML / CSS düzenleyicisi kullanarak temalarını özelleştirmelerine izin verirken Squarespace, açılış doktipi etiketinden altbilgiye kadar her şeyi değiştirmeye izin verir. Weebly ayrıca daha fazla e-ticaret odaklıdır ve web mağazası oluşturmak için daha geniş bir özellik kümesi sunar. Bu, sistemi bu karşılaştırma parametresinin lideri yapan önemli gerçeklerden biridir..

3. Tasarımlar

Tasarım Karşılaştırma Tablosu

WeeblySquarespace
Tema Sayısı:5567
Tema İçe Aktarma:&# X2714; EVET✘ HAYIR
Görsel Editör:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Tema Değişimi:&# X2714; EVET✘ HAYIR
Mobil Cihazlar İçin Optimize Edildi:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleyici:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
 • Weebly. Web sitesi oluşturucu, kodlama becerilerine, web tasarım farkındalığı derecesine ve profesyonellik seviyesine göre kullanıcılar için web geliştirme sürecini özellikle basitleştirir. Sistem, üç web tasarım seçeneği arasında seçim yapmalarını sağlar – önceden tasarlanmış temaların özelleştirilmesi, hazır şablonların kullanımı ve kişisel şablon entegrasyonu.

  Web sitesi oluşturucu, her zevke uygun 55’den fazla şablon sunar: ultra modern minimalistten klasik ve cesur. Her şablon, daha derin özelleştirme için tam HTML ve CSS kontrolü sunan Gelişmiş Tema düzenleyicisine sahiptir, böylece hiçbir şey elinizin altında değildir. Her tür Weebly şablonu yanıt verir. Weebly, kullanıcıların sitenin mobil görünümünü etkinleştirebileceği ve ince ayar yapabileceği yerleşik bir mobil düzenleyiciye sahiptir.

  Resmi Weebly kütüphanesinde sunulanların ötesine geçmek istiyorsanız, kendi şablonunuzu yükleyebilir veya siteniz için özel bir tema oluşturmak üzere bir geliştirici kiralayabilirsiniz. Weebly için özel olarak tasarlanmış hazır bir şablon satın alma imkanı da var – neyse ki, orada Weebly temaları oluşturan birçok sağlayıcı var. Tasarım özelleştirme seçenekleri çok sayıda ve çok yönlüdür..

 • Squarespace. Bir web sitesi oluşturucu vurgulamaktadır biri miktarları yerine sistem ile geliştirilen web sitesi şablonlarının kalitesine daha fazla önem veriyor.

  Şimdiye kadar yaklaşık 40 şablon var, ancak seçilen her temanın kalitesi ve özelleştirilebilirliğinden% 100 emin olabilirsiniz. Şablonlar mobil kullanıma hazırdır ve uzmanlaşabileceğiniz herhangi bir endüstri alanını kapsayabilir. Bunlar arasında dijital mağazalar, bloglar, profesyonel portföyler, düğün web siteleri, restoranlar ve kafe web siteleri vb..

  Squarespace’i kullanırken, projeniz için kişisel olarak benzersiz bir kapak sayfası oluşturabilirsiniz. Web sitenizin kapak sayfasına mükemmel bir görünüm vermek için sayfayı gerekli bloklarla doldurun, arka planı, resimleri, renkleri, yazı tiplerini ve diğer medya dosyalarını düzenleyin. Bu özellikle bir sayfalık web siteleri için harika çalışıyor.

  HTML / CSS ile ilgili temel bilgileriniz var mı? Bu aslında web sitesi tasarım sürecinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. Bu özellik yalnızca İş Planı açısından kullanılabilir ve kontrol panelinde bulunan araçları kullanarak şablon tasarımınızı düzenlemenizi sağlar. Sıfırlama seçeneği, olası sorunları ve hataları önleyerek olağanüstü sonuca katkıda bulunur.

Weebly ve Kareler. Her iki web sitesi üreticisi de tasarım açısından harika, ancak Weebly temaları daha çeşitli görünüyor. Sistem ayrıca daha fazla tasarım özelleştirme seçeneği sunar. Squarespace’in temaları zarif ve şık görünüyor, ancak biraz monoton.

4. Müşteri Desteği

 • Weebly. Weebly, herkes için oldukça anlaşılabilir bir durumdur, bu da genellikle sorun yaratmaz. Bununla birlikte, sisteminiz varsa, kullanıcıların en popüler sorularına yanıtlar içeren zengin Yardım Merkezi’ne erişim izni verir..

  Kolayca başlamanıza yardımcı olacak faydalı ipuçları ve nasıl yapılır kılavuzları da vardır. Weebly’nin kontrol paneli, bu öğenin veya bu öğenin anlamını anlamaya yardımcı olan açıklayıcı açılır ipuçları ve istemler sunar. Son olarak, web sitesi oluşturucusunun istisnasız tüm kullanıcılar için çok önemli olan canlı sohbet, e-posta ve telefon desteği vardır..

 • Squarespace. Platform, hafta içi 7/24 e-posta ve canlı sohbet desteği sunuyor. Şirket ayrıca ayrıntılı rehberler, videolar, eğiticiler, makaleler ve atölyelerden oluşan geniş bir bilgi tabanı sağlar. Ayrıca topluluk odaklı bir Q var&Yüzlerce soruya kolayca cevap bulabileceğiniz ve tartışmalara katılabileceğiniz bir forum.

Kareler vs Weebly. Her iki web sitesi kurucusu da müşterilerini önemsiyor ve çeşitli destek türleri sunuyor. Bunlar öğreticiler, SSS’ler, forumlar, bilgi tabanı merkezleri vb..

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Weebly. Weebly fiyatlandırma politikası, standart web sitesi üreticilerinin çoğunluğu tarafından sunulanlardan biraz farklıdır. Bunun nedeni, sistemin fiyat oluşturma yönüne yaklaşımıdır. Sistemin sıradan web siteleri ve çevrimiçi mağazalar için geliştirilmiş iki tür planı vardır.

  Sıradan web siteleri için fiyatlandırma tablosu, sistemin özellik setini test etmek için gereken ücretsiz abonelikten ve en pahalı İş Planı için aylık bir kerelik 25 $ ‘a (yıllık bir kerelik ödeme ile) kadar beş planı kapsar. Online mağazalardan bahsetmişken, Weebly de 4 plan sunuyor. Planların maliyeti, deneyimli girişimcileri hedefleyen özel Performans Planı için aylık 8 ABD Doları ile başlar ve yıllık tek seferlik ödeme ile 38 ABD Doları’na ulaşır..

 • WeeblySquarespace
  Fiyatlandırma Seçenekleri:&# 10004; Başlangıç ​​(8 $ / ay);
  &# 10004; Pro (12 $ / ay);
  &# 10004; İşletme (25 $ / ay);
  &# 10004; Verim (38 $ / ay).
  &# 10004; Kişiye özel (12 $ / ay);
  &# 10004; İşletme (18 $ / ay);
  &# 10004; Temel mağaza ($ 26 / ay);
  &# 10004; Gelişmiş Mağaza (40 $ / ay).
  Özellikleri:&# 10004; Serbest Plan;
  &# 10004; Üyelik Seçenekleri;
  &# 10004; Online mağaza;
  &# 10004; E-posta Pazarlama Kampanyaları.
  &# 10004; Ücretsiz Alan Adı;
  &# 10004; SSL Sertifikası;
  &# 10004; 7/24 Destek;
  &# 10004; Sınırsız Disk Alanı ve Bant Genişliği;
  &# 10004; Mobil Cihazlara Uygun Web Sitesi.
 • Squarespace. Ünlü rakiplerinin çoğunun aksine, Squarespace freemium modelini takip etmiyor. Ücretsiz paketleri yok, ancak sisteme alışmak ve özellik setini keşfetmek için 14 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor.

  Deneme sürümüne kaydolmak için kredi kartı verisi veya kişisel bilgi gerekmez. Ayrıca, indirimli yıllık aboneliklere sahip iki gruba ayrılmış dört ücretli plan vardır. Satacağınız ürün miktarına ve e-Ticaret eklentilerine bağlı olarak fiyatları 12 $ / ay ve 40 $ / ay arasında değişiyor.

Weebly ve Kareler. Weebly’nin bariz faydası, süresi dolmayan ve kendi alan adınız altında basit bir reklamsız siteyi sadece 8 $ / ay olarak yayınlamanıza izin veren ücretsiz bir plana sahip olması ve tam gelişmiş Squarespace web sitesinin en ucuz sürümü 12 $ ‘dan başlamasıdır. / ay. Weebly ayrıca standart ve e-Ticaret web siteleri için ayrı abonelik paketleri sunar. Bu aynı zamanda birçok kullanıcı tarafından takdir edilmektedir..

Sonuç olarak

Peki hangisi daha iyi – Weebly veya Squarespace? Her iki web sitesi oluşturucu da çeşitli web tasarım görevlerini çözmek için gereken çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar. Her sistemin çağdaş kullanıcılara sunabileceği çok şey olduğundan ve çeşitli web tasarım görevlerinin tamamlanması için güçlü özellik kümeleri uyguladığı için bu hizmetlerden herhangi birini en başından beri açık bir lider olarak adlandırmak zordur.

Her iki hizmetin ayrıntılı bir şekilde incelenmesi ve karşılaştırılması, Weebly’nin özellik kümesi, web tasarımı özelleştirme seçenekleri ve fiyatlandırma politikası oluşturma yaklaşımı açısından Squarespace’e bir şekilde hakim olduğuna karar vermemize yardımcı oldu..

WeeblyWeebly uygulama alanı standart kullanımın çok ötesine geçen bir web sitesi kurucusudur. Sistem şimdi kaliteli bir e-ticaret web sitesi oluşturucu olarak kabul ediliyor ve bir özellik seti bu niş üzerine odaklanıyor. weebly.com

SquarespaceSquarespace, başlangıçta yaratıcı mesleklerin ve küçük işletme sahiplerinin temsilcileri için iyi çalışan değerli bir web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi şov pencerelerinde sunulan ürünlerin profesyonellerinin vurgulanmasını sağlar, güçlü özelliklerini avantajına gösterir. squarespace.com

Weebly, kolayca ve kısa sürede web siteleri oluşturmak isteyenler için Squarespace’den daha elverişli görünüyor. Gelecekteki web siteniz için çok daha fazla fırsat sağladığı için Weebly’ye not almanın daha iyi olacağını düşünüyoruz. Hala şüpheleriniz varsa, kendi kazancınızı tanımlamak için her iki sistemi de test etmek için zaman ayırın veya sadece test edin Wix bu web sitesi oluşturucularının herhangi birine mükemmel bir alternatif olabilir.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

WeeblySquarespace
Kullanım kolaylığı:Weebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve Kareler
Özellikleri:Weebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve Kareler
Tasarımlar:Weebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve Kareler
Müşteri desteği:Weebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve Kareler
Fiyatlandırma:Weebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve Kareler
Genel puanı:Weebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve KarelerWeebly ve Kareler

Weebly’ı Şimdi Deneyin

Bedava

Howard Twitter profilim Facebook profilim e-mail Linkedin profilim

yazar hakkında

Ben Howard Steele, bu web sitesinin kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Web oluşturma 10 yılı aşkın ile bu görev BT olmayan bir kişi için ne kadar karmaşık ve yorucu biliyorum. Hangi hizmeti seçeceğinize karar veremiyor musunuz? Benden tavsiye istemekten çekinmeyin. Sadece web sitenizin ihtiyaçlarını tanımlayın, size memnuniyetle yardımcı oluruz..

Anasayfa »Karşılaştırma» Weebly vs Squarespace

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map