Wix ve BigCommerce

Wix ve Bigcommerce


e-Ticaret web sitesi geliştirme her zaman profesyonel web bina sistemlerinin kullanımını ima zaman alıcı ve zorlu bir çabadır. Bu sürecin başarısı büyük ölçüde bir kullanıcının beceri düzeyine ve deneyimine ve bu amaç için kullanılan aracın işlevselliğine bağlıdır..

Wix ve BigCommerce, her türlü çevrimiçi mağazayı başlatmak ve yönetmek için uygulanabilecek iki ünlü web sitesi oluşturucusudur. Ancak, sistemler özellik kümeleri, web tasarım yaklaşımı ve uygulanan e-Ticaret web sitesi özelleştirme derecesi bakımından farklılık gösterir..

Hızlı Anlık Görüntü:

WixWix – DIY web tasarım nişinin ve çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi / yönetimi için sıklıkla kullanılan bir açıklanamayan liderlerden biridir. Web sitesi oluşturucu, e-ticaret araçları, Wix ADI özelliği, duyarlı şablonlar ve herhangi bir kodlama becerisi olmadan orta boyutlu e-Ticaret projelerini başlatmayı mümkün kılan diğer seçeneklerle birlikte gelir. Wix

BigCommerceBigCommerce – yalnızca küçükten büyüğe çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi için uygulanan ve satılık fiziksel ve dijital ürünler sunan e-Ticaret nişinin ünlü temsilcisidir. Platform, e-ticaret web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan benzersiz bir araç seti ve özelliklerle birlikte gelir. BigCommerce

Çevrimiçi mağazaların oluşturulması ve yönetimi için hangi sistem – Wix veya BigCommerce – daha iyi çalışır? Hangilerinin sunabileceği daha çok şey var ve hangi kullanıcı kategorisi için? Her biri yarışmacıya hangi özellikleri hakim ediyor? Doğru web oluşturma aracını seçerken, kullanıcıların bu ve diğer sorularının cevaplarını bulmak için Wix ve BigCommerce’i iyice karşılaştırdık..

Ayrıca okuyun: Ücretsiz Çevrimiçi Mağaza Nasıl Oluşturulur.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Wix. Web sitesi oluşturucu, bir web mağazasını başlatmak için kullanabileceğiniz en basit sistemlerden biridir. Bu hem kayıt olma süreci hem de web sitesi geliştirme prosedürüyle ilgilidir. Wix, sezgisel, kullanıcı dostu ve anlaşılabilir bir arayüze, kullanışlı WYSIWYG web oluşturma deneyimini sağlayan sürükle ve bırak düzenleyicisine ve birçok üst düzey web tasarım aracına ve özelliğine erişim sağlayan mantıksal olarak yapılandırılmış kontrol paneline sahiptir..

  WIX Editör

  İster küçük ister orta ölçekli bir çevrimiçi mağaza açmayı planlayın, bunu Wix ile yapmak şaşırtıcı derecede basit olacaktır. Platform, en yeni endüstri trendlerine uyar ve yeni başlayanlar veya profesyonel bir web tasarımcısı olsun, tüm kullanıcı kategorileri için harika çalışır. Burada web mağazası geliştirme üzerinde çalışırken, birinin karşılaşabileceği birden fazla yönerge ve pop-up ipuçları vardır. Olası hataları zamanında düzeltmenizi sağlamak için tüm düzenlemeler doğrudan kontrol panelinden izlenebilir. Sonuçta, Wix ile web sitesi oluşturmak basit, hızlı ve kullanışlı, sonuç sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

 • BigCommerce. Web sitesi oluşturucu ağırlıklı olarak büyük e-Ticaret projelerinin geliştirilmesi ve yönetimine odaklanmıştır ve bu nedenle, ilk kez değil profesyonel web tasarımcılarının ihtiyaçlarına ve becerilerine yöneliktir. BigCommerce, çok sayıda niş özel bölüm ve araç içeren mantıksal bir panoya sahiptir. Sistemin arayüzü daha karmaşıktır ve görsel çekiciliğinde ve işlevselliğinde CMS’ye benzer.

  Ancak bu, sistemle çalışmanın karmaşık olduğu anlamına gelmez. Sistem temellerini araştırmak daha fazla çaba ve zaman gerektirir, özellikle de bir kullanıcı bununla ilk kez bir proje başlatmak istiyorsa. BigCommerce kontrol paneli, bir kullanıcının web sitesi oluşturucusuyla bir web mağazası oluştururken / yönetirken kullanıcının sahip olabileceği tüm sorulara cevaplar veren arama filtresi seçeneğiyle birlikte gelir.

  Bigcommerce Tema Özelleştirmesi

Wix ve BigCommerce. Wix, BigCommerce ile karşılaştırıldığında daha basit ve daha kullanıcı dostu bir web sitesi kurucusudur. Sistem, mevcut kodlama becerileri veya web tasarımı uzmanlığından bağımsız olarak, kullanıcıların kaliteli çevrimiçi mağazaları başlatmak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Aksine, BigCommerce, güçlü e-Ticaret odağı ve önceden uzmanlaşılması gereken nişe özgü özelliklerin bolluğu ile açıklanan bir web mağazasını başlatmak için daha fazla zaman gerektirir..

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Wix. Web sitesi oluşturucu, üst düzey işlevselliği nedeniyle her zaman kalabalığın arasından sıyrıldı. Bu aynı zamanda e-Ticaret yönü ile de ilgilidir. Wix, değerli performansa sahip küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaların başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılar. E-Ticaret motoru, etkili web mağazası performansına katkıda bulunan birden fazla özelleştirilebilir araca ve seçeneğe erişim sağlar. Bu özelliklerden bazıları, sürükle ve bırak düzenleyicisini, profesyonel ürün galerilerini oluşturma ve düzenli olarak güncelleme ve ürünleri çekici vitrinlerde görüntüleme fırsatını içerir.

  Wix Editör

  Wix ayrıca çoklu ödeme / vergi / nakliye seçenekleri, web mağazası mobil optimizasyonu, 7/24 müşteri desteği, kupon kodları ve indirimlerin tanıtımı, duyarlı e-Ticaret şablon galerisi, CSV ürün içe / dışa aktarma sağlar. Bu ve diğer özellikler, daha fazla müşteri oluşturmaya ve genel web mağazası performansını artırmaya olanak tanır.

  Kapsamlı web mağazası oluşturma seçeneklerinin yanı sıra, web sitesi oluşturucu, gelişmiş e-Ticaret pazarlama seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Wix Ascend aracı, bir dizi üst düzey pazarlama aracını kullanarak projenizi etkili bir şekilde tanıtmanızı mümkün kılar. Sonuç olarak, Wix Ascend kullanıcıları işletmenizin daha iyi yönetilmesine ve büyümesine katkıda bulunan 20’den fazla entegre ürüne erişebilir.

  Wix Yükselişi

  Araç, genel satış hacmini artırmanın yanı sıra, işlem süreçlerini otomatik hale getirir ve herkes için çok daha basit hale getirir. Bu sonunda web sitenizin SEO pozisyonlarını artırmaya yardımcı olur, böylece daha fazla müşteri çeker. En popüler Ascend araçları arasında Canlı Sohbet, Formlar, Gelen Kutusu, Kişi Yöneticisi’nin yanı sıra Faturalar, İş Akışı Yönetimi, Otomasyonlar, Görevler gibi çoklu etkileşim seçeneklerinden bahsetmek mantıklıdır. & Hatırlatıcılar ve daha fazlası.

 • Ayrıca okuyun: Wix Nasıl Kullanılır – Ayrıntılı Eğitim.

 • BigCommerce. Olarak özel e-ticaret web sitesi oluşturucu, BigCommerce, küçük projelerden hipermarketlere kadar her türden çevrimiçi mağazayı başlatmak ve yönetmek için gerekli profesyonel bir dizi özel özellik, araç ve seçenek sunar. Platform, ürün iade yönetimi fırsatı, hediye paketleme, müşteri ve ürün arama filtresi seçeneği, çoklu bildirimler, indirim sistemi kurulumu ve çok daha fazlası gibi ayrıntılara özel önem vermektedir..

  Bigcommerce ayrıca kapsamlı entegrasyon ve pazarlama seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sistemi kullanarak sosyal medya sistemleri, popüler pazar yerleri ve özel platformlar aracılığıyla fiziksel / dijital ürünler satmak mümkündür. İkincisi Beso, Twitter, PriceGrabber, Facebook, Amazon, eBay, Shopzilla, Pinterest ve daha fazlasını içerir.

  Bigcommerce Gösterge Tablosu Pazarlaması

  BigCommerce ayrıca CSV dosya içe / dışa aktarma özelliğini kullanarak birden fazla ürün oluşturmanıza ve satmanıza olanak tanır. Web mağazanızı platformlar arasında taşımak söz konusu olduğunda bu seçenek özellikle değerlidir.

  Çevrimiçi mağazaların sahiplerine, ihtiyaç duydukları her zaman ürün listeleri oluşturma ve güncelleme, envanter araçlarını yönetme, indirimleri tanıtma ve yönetme, hediye sertifikaları satma, ürün ayrıntılarını ve parametrelerini ayarlama, SEO ve pazarlama seçeneklerini ayarlama (trafiği en üst düzeye çıkarma) imkanı sunulur. satış hacmini artırıp artırın, reklam banner’ları ve terk edilmiş sepet bildirimleri oluşturun, Google AdWords’ü kullanarak içeriğe dayalı reklamlar oluşturun vb.).

  BigCommerce ile bir web mağazasını yönetirken, bir kullanıcı Google Analytics’i ve mevcut sorunları tanımlamaya ve zamanında düzeltmeye yardımcı olan diğer istatistik izleme programlarını kullanarak istatistiklerini izleme fırsatı elde eder. Aynı zamanda, BigCommerce’in kod enjeksiyonuna izin vermediğini bilmelisiniz, ancak bu küçük dezavantajı telafi etmek için seçebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz birden fazla uygulama var..

Wix ve BigCommerce. Hem Wix hem de BigCommerce, sistemin uzmanlığı tarafından açıklanan üst düzey işlevsellik ve esneklik sağlar. Wix, küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaları başlatmak için gereken bir özellik setiyle birlikte gelir ve işlevselliği bu ihtiyaçları karşılamak için fazlasıyla yeterlidir. BigCommerce, hipermarketleri başlatmak ve yönetmek için gereken güçlü niş odaklı özellik seti nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılmış özel bir e-ticaret sistemidir.

3. Tasarımlar

Tasarım Karşılaştırma Tablosu

WixBigCommerce
Tema Sayısı:500+125+
Ücretsiz Temalar:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR&# X2714; EVET
 • Wix. Web sitesi oluşturucu, hepsi tamamen ücretsiz olan muhteşem profesyonel duyarlı şablon koleksiyonu ile bilinir. Tasarımlar ait oldukları nişlere göre çeşitli tematik kategorilere ayrılmıştır. Böylece, düzinelerce e-Ticaret şablonuna erişim sağlayan geniş bir bölüm sunar. Hangi şablonun projeniz için en iyi olduğuna karar vermek için, sistem son seçimi yapmadan önce şablonu önizlemenizi sağlar.

  Sistemin en önemli özelliklerinden biri, Yapay Tasarım Zekası tarafından desteklenen ve programlama bilginiz olmasa bile kaliteli web mağazalarını başlatmanıza / yönetmenize izin veren Wix ADI aracıdır..

  Ayrıca okuyun: Wix Editor veya Wix ADI: Hangisi Sizin İçin Daha İyi??

  Araç, kelimenin tam anlamıyla tüm web sitesini otomatik modda tasarlayarak işle ilgili soruları yanıtlama fırsatı sunar. Ayrıca, web sitesini sizin için tasarlamak ve demo içeriği ile doldurmak için sağladığınız yanıtları kullanır. Göreviniz, kullanılabilir içeriği kendi web mağazanızla ilgili içeriğinizle değiştirmek. Bu, e-Ticaret web oluşturma alanında ilk adımlarını atan çoğu kullanıcı için çok uygun.

  Wix’in sunduğu başka bir web tasarım seçeneği Standart Editör’dür. Tamamen kişiselleştirilmiş bir DIY web sitesi oluşturmak için çevrimiçi mağazanız için en uygun olan bu web tasarım araçlarını seçip kullanabilirsiniz..

  WIX Tasarım

  Wix, web mağazanıza gerekli görünüm ve performansı vermek için kullanabileceğiniz bir dizi üst düzey tasarım özelleştirme aracı ile birlikte gelir. Masaüstü ve mobil web sitesi sürümleri oluşturmak da mümkündür. Ancak, masaüstü sürümünde yapılan düzenlemelerin mobil modda görüntülendiğini, mobil sürümde yapılan düzenlemelerin masaüstü web sitesine yansımadığını unutmayın.

  E-Ticaret web sitenizi kendi başınıza tasarlamak istemiyorsanız veya bunu yapmak için yeterli zamanınız yoksa, web sitesi oluşturucu bunu sizin için yapacak profesyonel bir web geliştiricisi kiralamanıza olanak tanır. Bunu yapmak için, web tasarım uzmanlarının yeni siparişler bulmak ve deneyimlerini paylaşmak için buluştuğu Wix Arena’ya ulaşmalısınız..

 • Ayrıca okuyun: Gerçek Wix e-Ticaret örnekleri.

 • BigCommerce. Web sitesi oluşturucu, sayısı şu anda 98 ücretli ve 7 ücretsiz temayı kapsayan duyarlı tasarımlardan oluşan güzel bir koleksiyona sahiptir. Ücretli tasarımların maliyeti 145 $ ‘dan başlar ve 235 $’ a ulaşır. Ücretsiz ve ücretli temalar arasındaki farklara gelince, tüm tasarımlar dikkat çekmeye değer olduğundan ilk bakışta fark etmek zordur. Web sitenizin tasarımını geliştirmek ve bir kişiselleştirme dokunuşu vermek istiyorsanız, şablon koduyla çalışabilirsiniz. Sadece bilgisayarınıza indirin ve gerekli düzenlemeleri yapın. Web sitesi oluşturucunun pano kodu düzenlemesine izin vermediğini unutmayın.

  Tüm BigCommerce şablonları, kullanıcı seçimini basitleştirmek için tematik kategorilere ayrılmıştır. Üste Geri Bildirim Ver Daha fazla bilgi Efor ve zaman kazanmak istiyorsanız, tüm ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımı seçmek için entegre arama filtresi seçeneğini kullanabilirsiniz. Aradığınız şablon parametrelerini doldurmanız ve sonucu izlemeniz yeterlidir. Şablonu ayrıntılı olarak görmek için, onları bulmak ve son seçimi yapmak için önizleme seçeneğini kullanabilirsiniz..

  BigCommerce, gerçekten benzersiz bir web sitesi tasarımı oluşturmak için fazlasıyla yeterli olan tasarım özelleştirme seçeneklerinde de mükemmeldir. Hangi şablonu seçerseniz seçin, blok konumlandırma ve düzenleme hariç neredeyse tüm öğeleri düzenlemeyi mümkün kılan oldukça esnek olacaktır. Burada yapabileceğiniz düzenlemeler arasında renk şemaları, arka planlar, yazı tipleri, slayt gösterileri, resim galerileri, atlıkarıncalar ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklı..

  BigCommerce Tasarım

  Sistemde mevcut şablon seçiminden memnun değilseniz, BigCommerce iş ortaklarının hizmetlerinden birinden başka bir tema satın alabilirsiniz. Seçimleri oldukça zengindir, kalite de yüksek seviyededir. Web sitesi oluşturucu, herhangi bir kodlama olmadan vitrin tasarımını değiştirmeye izin veren gelişmiş nokta ve tıklama arayüzü olan entegre Şablon Tema Düzenleyicisini kullanmayı mümkün kılar.

Wix ve BigCommerce. E-Ticaret şablonlarının Wix koleksiyonu, Bogcommerce tarafından sunulanın gerisinde kalmaz. Her iki web sitesi oluşturucusu da çeşitli nişlere uyacak birden fazla tema ve üst düzey görünüm vermek için gelişmiş tasarım özelleştirme araçları sunar. Ek olarak, BigCommerce, sistem ortaklarından tasarım sipariş etme fırsatı da sunar, bu da kendi içinde bir avantajdır.

4. Müşteri Desteği

 • Wix. Hizmetin müşteri desteği oldukça çok yönlü ve kapsamlıdır. Burada, platformun performansından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birden fazla video ve metin eğiticisine, ipuçlarına, yönergelere ve önerilere göz atabileceğiniz bilgilendirici bir Bilgi Tabanı bulunmaktadır. Forum ve blog aynı zamanda web sitesi oluşturucu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir niyetiniz varsa ulaşmak için en iyi yerlerdir. Biletleme sistemi ve e-posta kullanarak destek ekibiyle bizzat temasa geçme fırsatı da vardır..

  Wix Desteği

 • BigCommerce. Bilgilendirici Bilgi Tabanı ve düzenli olarak yürütülen ücretsiz web seminerlerinin yanı sıra, web sitesi oluşturucu, sistemle ilgili tüm nüansları şahsen anlamaya izin veren e-posta, telefon ve canlı sohbet desteği kullanır. Ayrıca, sistemle çalışmanın çok yönlü yönlerini ele alan birçok dal ve konu içeren geniş bir forum da var..

  BigCommerce Desteği

Wix ve BigCommerce. Her iki web sitesi üreticisi de çok yönlü bilgilendirici ve yardımcı müşteri destek seçenekleri sunar. Her kullanıcının, her iki sistemde bulunan Yardım Merkezlerine göz atma ve önemli nüansları anlamak için müşteri destek ekipleriyle bizzat iletişim kurma fırsatı vardır.

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Wix. Web sitesi üreticisi, sağlanan hizmetler için makul ücretler almaktadır. Kesin olmak gerekirse, iki tür plan arasından seçim yapabilirsiniz – Standart ve İşletme / e-Ticaret. Ayrıca, daha sonra yükselteceğiniz planın işlevselliğini test etmenizi sağlayan ücretsiz ve asla süresi dolmayan bir plan da vardır. Buna karşılık her bir plan grubu, daha kapsamlı kullanıcı ihtiyaçlarına ulaşmak için daha küçük abonelik gruplarına ayrılır.

  Web mağazası oluşturma söz konusu olduğunda, e-Ticaret aboneliklerini ayrıntılı olarak incelemek mantıklıdır. Böylece, web mağazalarını başlatmak ve yönetmek isteyen kullanıcılar Business Basic (23 $ / aylık), Business Unlimited (27 $ / aylık) ve Business VIP (49 $ / aylık) arasında seçim yapabilir. Bu planlar, ücretsiz alan adı bağlantı özelliği, çoklu ödeme seçenekleri, entegre Form Oluşturucu, artan disk depolama alanı, birden fazla ürün yükleme fırsatı, e-posta pazarlama seçenekleri, forum ve blog işlevselliği vb..

 • BigCommerce. Sistem, web sitesi oluşturucusunun işlevselliğini 14 gün boyunca ücretsiz olarak test etmeyi mümkün kılıyor – deneme süresi bu kadar sürüyor. Test döneminin sonunda, sistem sistemi dört abonelikten birine yükseltmenizi önerir. Bunlar Standard, Plus, Pro ve Enterprise’ı içerir. İlk üç plan için maliyetleri 29,95 $, 79,95 $ ve 249,95 $ tutarındadır.

  Kurumsal planın maliyeti, iş karmaşıklığı ve türü gibi birden çok konuya dayandığından sistem yöneticileriyle bağımsız olarak tartışılır. Web sitesi oluşturucu, yıllık aboneliği en başından alarak planların maliyetini% 10 azaltmanıza olanak tanır. Bilmeniz gereken şey, BigCommerce’ın yapay yıllık kar limiti ile birlikte gelmesidir. Planların yaşına bağlıdır ve buna göre 50.000 $, 150.000 $ ve 400.000 $ ‘ı oluşturmaktadır. Maksimum yıllık kar limiti 1 milyon $ ‘dır. Ekstra 200000 $ ‘lık her kar ek olarak aylık 250 $’ a mal olacak. Bu sadece Pro Plan’ın şartları için geçerlidir.

Wix (İşletme / e-Ticaret Planları)BigCommerce
Fiyatlandırma Planları:&# X2714; İşletme Temel ($ 23 / ay);
&# X2714; Business Unlimited (27 $ / ay);
&# X2714; Ticari VIP (49 $ / ay);
&# X2714; Kurumsal (500 $ / ay).
&# X2714; Standart ($ 29.95 / ay);
&# X2714; Artı ($ 79.95 / ay);
&# X2714; Pro (249,95 $ / ay);
&# X2714; Kurumsal (bağımsız olarak tartışıldı).
Özellikleri:&# X2714; SSL Güvenliği;
&# X2714; Eposta pazarlama;
&# X2714; Form Oluşturucu;
&# X2714; Blog ve Forum İşlevselliği;
&# X2714; Alan adı bağlantısı.
&# X2714; 14 günlük ücretsiz deneme;
&# X2714; Yıllık planlar için% 10 indirim;
&# X2714; Yapay yıllık kar limiti (Pro Plan kullanıcıları için).

Wix ve BigCommerce. Wix, küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaları başlatmak ve yönetmek isteyen bu kullanıcılar için daha makul ve uygun maliyetli bir çözümdür. Fiyatlandırma seçenekleri çok yönlü ve kapsamlıdır. BigCommerce ise, sunulan abonelikler için daha yüksek ücretler alıyor ve aynı zamanda Pro Plan kullanıcıları için yıllık yapay kar sağlıyor. Böylece, büyük çevrimiçi mağazalar ve hipermarketler için en iyi sonucu verir..

Sonuç olarak

Başarılı ve karlı e-ticaret web sitesi geliştirme her zaman doğru web oluşturma aracının seçimini gerektirir. Bununla birlikte, bu seçim, başlatacağınız web mağazasının türü ve boyutu, üretmeyi planladığınız kâr ve trafik, ulaşmayı planladığınız amaç vb.Dahil olmak üzere çeşitli önemli yönlere dayanmalıdır. Wix ve Bigcommerce iki profesyonel kullanıcı kategorilerine odaklanmış, kaliteli ve tam özellikli web sitesi oluşturucuları.

WixWix – küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaları başlatmak ve yönetmek için gereken geniş bir yelpazede entegre araçlar, özellikler ve öğeler içeren üst düzey bir hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Sistem, entegre Wix ADI aracı, güçlü e-Ticaret motoru, özelleştirilebilir duyarlı ve ücretsiz e-Ticaret şablonları, tasarım özelleştirme araçlarının bolluğu, çok sayıda e-Ticaret widget’ına sahip App Market, uygulamalar ve diğer zorunlu web mağazası yönetimi ve promosyon seçenekleri sunar.Wix

BigCommerceBigCommerce – işlevsellik, esneklik ve özelleştirilebilirlik açısından Shopify’dan sonra ikinci sırada yer alan en güçlü e-ticaret web sitesi oluşturucularından biridir. Web sitesi oluşturucu, web mağazası oluşturma etrafında odaklanır ve bu nedenle, sıfırdan profesyonel bir büyük çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin veren gelişmiş bir e-ticaret araçları ve özellikleri seti ile birlikte gelir.BigCommerce

Wix ve BigCommerce birbirinden oldukça farklıdır, ancak her sistemin hedeflediği kullanıcı kategorisine sunabileceği çok şey vardır. Küçük veya orta ölçekli bir dijital mağaza açmayı düşünüyorsanız ve gelişmiş web tasarım becerileriniz yoksa, Wix kesinlikle birlikte çalışacağınız platformdur. Ancak, e-ticaret web tasarımı aspirasyonu küçük proje oluşturmanın çok ötesine geçerseniz ve ciddi tanıtım ve tam özellikli yönetim gerektiren profesyonel bir hipermarket başlatmayı planlıyorsanız, BigCommerce daha tercih edilen bir çözüm olduğunu kanıtlar.

WIX vs BigCommerce: Karşılaştırma Tablosu

WixBigCommerce
1. Kolaylık10/108/10
2. Özellikler10/109/10
3. Tasarım10/108/10
4. Destek10/109/10
5. Fiyatlandırma10/108/10
Genel:10.0 / 108.4 / 10
Şimdi dene Şimdi dene
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map