Wix ve Google Sites

Wix ve Google Sites


Web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, kullanıcıların hakim miktarı birden çok web oluşturma aracı arasında tereddüt etmeye başlar. Bu hizmetlerin karşılaştırılmasını bu kadar önemli kılan da budur.

İlgilendiğiniz sistemlerin en önemli parametrelerinin incelemelerini okuduktan sonra, seçiminizden daha emin hissedeceksiniz. Bugün, iki web sitesi üreticisinin – Wix ve Google Sites’ın farklılıkları ve ayırt edici özellikleri hakkında konuşacağız..

Hızlı Anlık Görüntü:

WixWix – kullanıcıların web oluşturma ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede kapsayan dünyaca ünlü hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Sistem, Yapay Tasarım Zekası, Yükseliş, yüzlerce duyarlı şablon, güçlü tasarım özelleştirme araçları ve her bütçeye ve web tasarım ihtiyacına uyacak çok yönlü fiyatlandırma planları gibi bir dizi gelişmiş özelliğe sahiptir.. Wix.com

Google SitesGoogle Sites – tüm kullanıcı kategorileri için ustalaşması oldukça basit olan bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem ayrıca güvenilir bir barındırma platformu sağlar ve sezgisel web oluşturma ortamı oluşturur. Sunulan özellik seti oldukça basit ve günlük kullanım için sıradan web sitelerinin geliştirilmesi için iyi çalışıyor. sites.google.com

Her iki sistem de tam özellikli projeler oluşturmayı mümkün kılsa da, Wix gibi dünyaca ünlü hizmeti daha az bilinen Google Sites platformuyla karşılaştırmak hala garip görünüyor. Wix’in daha zengin özellikli, işlevsel ve sezgisel olduğu oldukça açık.

Mesele şu ki, kalabalığın arasından sıyrılmasının nedenleri nelerdir ve Google Sites ile tamamlanması imkansız olan herhangi bir şeyle başa çıkabilir mi?? Platformlar arasındaki fark uzun vadede gerçekten paraya değer mi? Belirli bir hedef kitle için hangi hizmet – Google Sites ve Wix – daha çok tercih ediliyor? Bunu şimdi açıklığa kavuşturmanın tam zamanı. Hadi gidelim.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Wix. Wix şu anda görsel bir editöre sahip en kullanıcı dostu ve sezgisel web sitesi üreticilerinden biridir. Çarpıcı WYSIWYG web oluşturma deneyimiyle sonuçlanan satır içi web sitesi düzenlemesini destekleyen kullanışlı bir sürükle ve bırak seçeneği ile birlikte gelir. Hizmet yapısal olarak Gösterge Tablosunu (büyük web sitesi ayarlarını yaptığınız yer) ve Editör’ü (WYSIWYG modunda web sitesi geliştirme üzerinde gerçekten çalıştığınız alan) içerir. Bu arada, Wix Editor, kullanıcılar üzerinde yarattığı izlenimi artırmak için projenize Parallax Kaydırma efekti uygulamanızı sağlar.

  Wix Editör

  Sonuç olarak, tüm sistem ortamı uygulamalar da dahil olmak üzere aynı grafik tarzında tasarlanmıştır. Bu, arayüz birliği hissi yaratır, bu da ona alışmayı kolaylaştırır. Önemli miktarda seçenek ne olursa olsun, sıfır web tasarım deneyimine sahip bir kullanıcı bile bu web sitesi oluşturucusunda ustalaşabilir.

  Wix ADI Editörü

  Kullanılabilir widget koleksiyonunu kullanarak, öğelerin ve sistem bölümlerinin konumlarını ezberlemenin yanı sıra düzenlemelerin nasıl yapılacağını, yeni işlevlerin ekleneceğini ve sayfaların nasıl tasarlanacağının öğrenilmesi yaklaşık birkaç saat sürecektir..

 • Google Sites. Google Sites, arayüz söz konusu olduğunda Pages metin düzenleyicisine benzer. Göreceğiniz şey, üzerinde çalışacağınız belge ve sekmeler aracılığıyla gerçekleştirilen sağdaki seçeneklerin 3 bölümüdür. Web sayfası yönetimi, biçimlendirilmiş metin ve medya öğeleri içeren bir raporu düzenlemekten çok farklı değildir. Bu tek sayfalık bir arayüzdür. İçine dahil olmayan her şey, herhangi bir geçiş olmadan açılır pencerelerde daha da görünür.

  Google Sites Editörü

  Bu aynı ekranda olur. Bu hizmetin süper kolay olması hiç de şaşırtıcı değil. Kullanabileceğiniz öğeler ve seçenekler aynı anda görülebilir. Burada bir şeyi karıştırmak bile teorik olarak imkansızdır. İlgi ve deneyiminize bağlı olarak hizmeti keşfetmek yarım saatten bir güne kadar sürer.

Wix ve Google Sites. Öncelikle bu bölümde kullanım kolaylığına odaklandığımız sürece, lider açıktır – bu Wix. Sistemin arayüzü basit, fonksiyonel, sezgisel ve kullanıcı dostudur. Kullanıcılar, WYSIWYG web sitesi editörü sayesinde çalışmalarının sonuçlarını açıkça görebilirler. Bu, sadece sistemi araştıran ve dolayısıyla web sitesi yayınlanmadan önce gerekli düzenlemeleri yapma fırsatını takdir eden teknisyenler için çok önemlidir..

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Wix. Wix, farklı türdeki web sitelerinin geliştirilmesi için geçerli olan hepsi bir arada web oluşturma çözümüdür. Şirket iş web siteleri, portföyler, açılış sayfaları, forumlar, restoran web siteleri, oteller, ticari ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar, etkinlikler, fiziksel ve dijital ürünlerin çevrimiçi mağazaları (fotoğraflar, müzik, video, dosyalar), oyun web siteleri, bloglar oluşturmaya izin verir. ve diğer proje türleri.

  İşlevsel özelliklerin bu çok yönlülüğü, zengin bir widget seti, çok çeşitli kullanılabilir uygulamalar (modüller), kod entegrasyon seçenekleri, web sayfası öğelerinin mutlak konumlandırılması (ağ ve komşu öğelerin dikkate alınmasına gerek kalmadan) ve esnek her bloğun ayarları (arka plan, animasyon, yazı tipleri, düzen).

  Wix Editör Araçları

  Web sitesi oluşturucusunun inkar edilemez vurgusu, gelişmiş Wix ADI aracı. Yapay Tasarım Zekası özelliği, kullanıcıların sadece birkaç tıklamayla iyi web siteleri oluşturmasına yardımcı olur. Kullanıcıların gönderilen yanıtları ve içeriği kullanarak otomatik olarak web siteleri oluşturmasına yardımcı olan adım adım yönergeler ve soru setleri sağlar. Bu özellik, zengin web oluşturma deneyimine sahip olmayan, ancak tam özellikli projeler başlatma niyeti olan ilk kez kullananlar için çok yardımcı olacaktır..

  Kodlama becerileri iyi seviyede olan kullanıcılar için sistem, kaliteli web sitelerini manuel olarak oluşturmak ve yönetmek için standart bir Wix Editor uygulama fırsatı sunar. Ek olarak, Wix’in, masaüstü varyantını etkilemeden web sitenizin mobil sürümünü oluşturmayı ve düzenlemeyi mümkün kılan bir mobil düzenleyicisi vardır..

  Wix ayrıca güçlü Turbo özelliği sayesinde kalabalığın arasından sıyrılıyor. Wix Turbo, genel web sitesi yükleme süresini kısaltmak için uygulanan bir dizi teknoloji ve araçtır. Bu, performansını etkilemeden tarayıcı oluşturma süresini optimize eden teknolojilerin ve özelliklerin uygulanması nedeniyle mümkün olur.

  Web sitesi oluşturucu ayrıca kapsamlı bloglama seçeneklerine sahiptir istediğiniz zaman bir blog oluşturmanıza ve güncellemenize, yayınları yazmanıza ve planlamanıza, kullanıcı yorumlarını etkinleştirmenize, benzersiz blog tasarımlarını seçmenize, SEO parametrelerini ayarlamanıza vb. izin verir. Aynı şekilde, Wix, orta ölçekli çevrimiçi mağazalar.

  Wix ADI e-Ticaret

  Üzerinde çalıştığınız projeye performans eklemek istiyorsanız, Wix App Market’e ulaşmaktan çekinmeyin. Burası, web sitenize daha da entegre etmek için birden fazla widget’a, uzantıya ve eklentiye göz atabileceğiniz yerdir. Burada bulunan widget’lar ücretsiz ve ücretli. Gerekli öğeleri seçmek size kalmış.

  Web sitesi oluşturucusunun bir diğer önemli özelliği Wix Ascend. Bu, profesyonel bir proje oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm iş araçlarını kapsayan gelişmiş hepsi bir arada iş çözümüdür. Sonuç olarak, projenizi başlatmak, yönetmek ve tanıtmak için etkili bir şekilde kullanılabilen 20’den fazla ürün var. Tüm araçlar, amaçlarına ve göstergelerine göre dikkatlice bölümlere ve gruplara ayrılmıştır (müşteri etkileşim araçlarına, web sitesi tanıtım araçlarına, pazarlama seçeneklerine ve daha fazlasına göz atabilirsiniz).

  Wix Code – benzersiz bir web uygulaması oluşturucu – sistemin bir başka avantajı tüm kullanıcı kategorilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak. Kodlama becerileri ve programlama temelleri hakkında farkındalık göstermek zorunda kalmadan herkesin web tabanlı uygulamaları başlatmasını ve düzenlemesini sağlar..

 • Google Sites. Google Sites, yalnızca herkese açık web siteleri oluşturmak için kullanılmaz. Dahili ve intranet web sitelerini tasarlamak için de kullanılır. Bu hizmet ideal olarak proje geliştirme üzerine ekip çalışması için çalışır.

  Belgeler, E-Tablolar, Takvim, Gmail vb. Dahil olmak üzere çok çeşitli web tabanlı Google uygulamalarınız var. Bu, sayfalara, grafiklere, sunulara, resimlere, şemalara, YouTube video formlarına, belirtilen konuma sahip haritalara vb. buluttan.

  Başka bir deyişle, Google bulut uygulamaları Google Sites için widget (içerik sağlayıcılar) olarak kullanılır. Sayfaya bir öğe (video, belge veya sunum) ekleyerek, boyutları ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen bir blok alırsınız.

  Google Sites Ekleme Kaynağı

  Bir blok, başlık, video ve açıklama gibi, birbirleriyle ilgili konumlarının rastgele düzeninde çeşitli öğeler içerebilir. İçerik biçimlendirme araçları standarttır ve bir yazı tipi, renk, liste, hizalama, bağlantı içerir. Her biri üst menüde bulunacak birden fazla sayfa oluşturmak mümkündür.

  Burada SEO ayarları ve bir alan adını web sitenize bağlama fırsatı yok. İşbirliği ve görsel veri alışverişi için istediğiniz sayıda kullanıcı ekleyebilir, çevrimiçi özgeçmiş oluşturabilir veya örneğin, genel erişim için medya öğelerine sahip belgeler yayınlayabilirsiniz. Google Sites bu tür görevler için kullanmaya değer, daha fazlası değil.

Wix ve Google Sites. Hizmetlerin farklı türdeki görevleri çözmesi amaçlanmıştır. Wix, karmaşık işlevselliğe sahip çekici ticari web siteleri, yazar blogları, oyun geliştiricilerinin web siteleri veya çevrimiçi ödeme kabul seçeneğine sahip müzisyenlerin yanı sıra e-Ticaret projelerinin oluşturulmasına izin verir.

Google Sites, ekip içinde iletişimi ve veri paylaşımını destekleyen hafif bir çözümdür. Bu, dokümantasyon yönetimi, haritalar vb. İçin uygulamalarla birlikte kapsamlı bir Google bulut aracının setlerinden biridir..

Özellik seti söz konusu olduğunda, Wix kesinlikle liderdir, bu da oldukça anlaşılabilir. Özel bir ücretli web sitesi oluşturucu, Google’ın ücretsiz paket uygulamasına kıyasla çok daha işlevsel.

3. Tasarımlar

Tasarım Karşılaştırma Tablosu

WixGoogle Sites
Tema Sayısı:5506
Mobil Editör:&# X2714; EVET✘ HAYIR
AI Web Sitesi Tasarımı:&# X2714; EVET✘ HAYIR
Sürüklemek&Düşürmek:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Mobil Cihazlar İçin Optimize Edildi:&# X2714; EVET✘ HAYIR
 • Wix. Wix, hazır şablonların kalitesi söz konusu olduğunda niş bir liderdir. Aslında, çağdaş web tasarım pazarında en iyi tasarımları sunuyor. Toplam tema sayısı şu anda 550 şablonu aşıyor ve bunlar varsayılan olarak mobil kullanıma hazır ve tamamen özelleştirilebilir. Daha iyi şablon kalitesi bekliyorsanız, sistem düzenleyicisini kullanarak seçilen tasarımı manuel olarak özelleştirebilirsiniz.

  Sistemin şablonu tüm mobil ve masaüstü cihaz türlerine uyacak şekilde otomatik olarak ayarlamasına izin vermek için tek bir tıklama yeterlidir. Şablon galerisi, kullanıcılara gelişmiş tasarımlar sunmak için düzenli olarak güncellenir. Wix’in sağladığı örnekler arasında uygun bir tema bulmayı başaramazsanız, boş bir şablon seçme ve sıfırdan özelleştirme imkanı vardır.

  Tasarımları düzenlemek için, web sitenizin ait olduğu nişe ve elde etmek istediğiniz sonuca bağlı olarak yeni bloklar ekleyebilir, widget’ları ve uzantıları entegre edebilir, katman parametrelerini ayarlayabilir, birden çok efekt uygulayabilir, animasyonlu arka planlar ve diğer öğeleri kullanabilirsiniz. Wix’in sunduğu mutlak eleman konumlandırma özelliği nedeniyle projeniz üzerinde çalışırken şablonları değiştiremeyeceğinizi unutmayın..

 • Google Sites. Google Sites’ta stok tasarım galerisi yok. Bunun yerine, yazı tipleri sayfa düzenini değiştiren ve öğelerin ana rengini seçmeyi mümkün kılan 6 basit tema sunulacak.

  Sonuç olarak, web sayfaları tasarımcı açısından benzer şekilde görünecektir. Aynı renk ve yazı tipi stiline sahip olacaklar. Blokları benzer şekilde renklendirme veya kendi arka plan resminizi ayarlama fırsatı buraya çeşitlilik katar.

  Başka tasarım özelleştirme aracı yok. Google Sites sayfaları, öğe kombinasyonundaki fark ve birbirlerine göre konumlandırılmaları nedeniyle görsel olarak birbirlerinden farklı olabilir. Platformla oluşturulan tüm web siteleri çok benzer. Fark içerik ve biçimlendirmesindedir.

Wix ve Google Sites. Tasarım karşılaştırması söz konusu olduğunda, profesyonel bir web sitesi oluşturucu ile kurumsal intranet için basitleştirilmiş bir uygulama arasında açık bir fark vardır. Wix’in tam özellikli bir sistemin tüm avantajlarıyla geldiğini söylemeye gerek yok – mobil cihazlar için optimize edilmiş mükemmel bir tasarım şablonları, gelişmiş özelleştirme araçları ve sıfırdan kendi temalarınızı oluşturma fırsatı.

4. Müşteri Desteği

 • Wix. Wix, YouTube kanalı, bir forum, kapsamlı Destek Merkezi ve etkileyici SSS bölümünü içeren güçlü bir destek merkezi sunmaktadır. Akıllı arama seçeneği, kullanıcının neredeyse tüm sorularına cevap bulmayı sağlar. Bunu hala yapamıyorsanız, bir bilet sistemi kullanmayı deneyebilirsiniz. Web sitesi geliştirme üzerinde çalışırken, düzenlenebilir her öğenin üstünde soru işareti göreceksiniz. Belirtilen öğenin kullanımı ve pratik uygulamasında ipuçları hakkında gerekli bilgileri almak için üzerine gelin..

  Web sitesi oluşturucusunun bilgi tabanı zengindir, eğitici nasıl yapılır videoları ve başlangıçtan itibaren anlaşılır ve anlaşılır olan adım adım kılavuzlar. Hala sorularınız varsa, Wix uzmanlarıyla e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz..

 • Google Sites. Google Sites, laconic, basit ve anlaşılır olan marka tarzında tasarlanmış bir referans bölümü ile birlikte gelir. Gerekirse Google Sites yardım forumunu da ziyaret edebilirsiniz..

Google Sites ile Wix karşılaştırması. Platform türleri arasındaki ayrım nedeniyle sistemlerin teknik desteği farklı şekilde gerçekleştirilir. Wix daha fazla referans malzemesi sunar ve geliştiricilerle iletişime erişim sağlar.

5. Fiyatlandırma Politikası

Google Sites ücretsiz bir bulut uygulaması olduğu için bu ölçütleri analiz ederken karşılaştırılacak hiçbir şey yoktur. Evet, dosyalarınız için 10 GB disk depolama alanı sunulacak, kendi alan adınızı bağlamanıza, favicon eklemenize ve en basit SEO’yu kurmanıza izin verilecek. Ama hepsi bu kadar. Bu kötü fırsatlar tek gerçeği kanıtlıyor: sistem ticari web siteleri tasarlamak için oluşturulmadı. Sınırsız zaman aralığı için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Wix ayrıca Google Sites tarafından sunulandan farklı olmayan sonsuz bir ücretsiz plan sunabilir terimleriyle: işlevsellik ve disk alanı elde edersiniz, ancak kendi alan adınızı bağlayamazsınız. Ancak, SEO ve diğer özellikleri ayarlamanıza izin verilir.

Wix ayrıca bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı, alan adını web sitesine bağlamayı, disk alanının hacmini genişletmeyi, faydalı uygulamaları bonus olarak almayı vb. Mümkün kılan çeşitli ücretli planlar sunar. en ucuz Connect Domain Plan için maliyeti 4,50 $ / ay ile başlayan ve en pahalı VIP Planı için 24,50 $ / ay’a kadar çıkan abonelikler. Connect Domain Plan’ın sistem reklamlarını web sitesinden kaldırmadığını unutmayın. Onlardan kurtulmak için Birleşik Plan’a ve daha üstüne yükseltmeniz gerekecek.

Wix Standart Fiyatlandırması

Wix ayrıca bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı, alan adını web sitesine bağlamayı, disk alanı hacmini genişletmeyi, faydalı uygulamaları bonus olarak almayı vb..

Google Sites tamamen ücretsiz bir hizmet olduğu sürece, ücretsiz bir Wix sürümüyle karşılaştırmak mantıklıdır. Wix’in, bu koşullar altında bile bu karşılaştırmada lider olduğunu zaten tanımlamıştık: diğer eşit koşullar altında daha az kısıtlama ve daha fazla fırsata sahip.

Ücretli planlar kullanılırken işlevsellik daha da gelişir. Bu nedenle, Google Sites’ın karşılaştırmayı kazanma şansı yok.

6. Artıları ve Eksileri

Wix kullanımı olacak güçlü bir web sitesi oluşturucusudur birden fazla avantaj sağlamak. Bunlardan en önemlilerini listeleyelim:

 • Çarpıcı uygulama mağazası, harika görünen, tutarlı çalışan ve entegrasyonu kolay uygulamalar sunmak;
 • Görsel editör, çeşitli seçenekler nedeniyle biraz karışık, ama yine de oldukça esnek;
 • Wix Kodu ve Wix ADI – rakiplerin sunabileceği herhangi bir benzerliği olmayan teknolojiler. Veritabanları ve Yapay Zeka gibi şeyler web sitesi kurmanın geleceğini oluşturur;
 • Güzel SEO sihirbazı, yeni başlayanlar için yararlı ipuçları üretmek;
 • İyi şablonlar;
 • Etkileyici Destek Merkezi;
 • Promosyon kampanyalarının yüksek sıklığı, ücretli planlar için indirim teklif etmek.

Açıkçası, bulmak kolaydır Dezavantajları aşağıdaki gibi kapsamlı bir sistem işlevselliğinde:

 • Kanal bant genişliği sınırlamaları ilk iki planda sistemin tekrarlanabilirliğine katkıda bulunmaz;
 • Arayüzün yüksek kalitesinden bağımsız olarak, hala biraz en başından itibaren kullanmak zor, yani buna alışmanız gerekecek;
 • CSV veya XML’den ürün içe aktarma fırsatı olması arzu edilir henüz mevcut olmayan dosyalar.

Wix ideal bir web sitesi üreticisi değil, ama kesinlikle en iyisi olmaya çalışıyor. Yüksek geliştirme oranları, nişte lider olmasını sağlar ve kullanıcılar için umut verici umutlar yaratır. Küçük arızalar bu arka planda görünmez.

Google Sites başlangıçta sezgisel doğası nedeniyle övgüye değer. Henüz daha basit bir web oluşturma hizmeti ile karşılaşmadık. Çekiciliğinin özü budur.

 • Google Apps’ın tam setine erişim, farklı içeriklere sahip web sayfaları oluşturulmasına olanak tanır, bunları metin editörlerinde standart belgeler olarak biçimlendirme. Görsel olarak çekici belgeler tasarlayabilir misiniz? Öyleyse, Google Sites’ta ustalaşmanız kolay olacaktır.

 • Cloud cloud markalı dosyaları kullanabilirsiniz, resimler, videolar, belgeler, grafikler vb. dahil. Bu çok uygundur. Web siteleri duyarlı, bu da bir avantaj.

 • Tıpkı Google’daki diğer tüm bulut uygulamalarında olduğu gibi, seçilen erişim türünü iş arkadaşlarınıza veya arkadaşlarınıza vereceksiniz. Hizmetin belirtilen özellikler açısından herhangi bir dezavantajı yoktur – burada her şey harika çalışıyor.

Bununla birlikte, Google Sites rahat ortamı dışındaki işletmeler için çekiciliğini kaybediyor. Sistemin en büyük dezavantajı budur: kar elde etmenize yardımcı olacak bir web sitesi oluşturamayacaksınız (satış yapmanıza, müşterileri çekmenize, bir şey tanıtmanıza vb.).

Sistemde bir blog yönetmek, bir forum ya da çevrimiçi mağaza oluşturmak, çekici bir galeri tasarlamak mümkün değildir. Burada yapamayacağınız çok şey var. Bu, Google Sites’ı ciddiye almanıza izin vermeyecek bir sorundur.

Sonuç olarak

Hangi seçenek – Wix veya Google Sites – daha çok tercih edilen bir web tasarım çözümüdür ve kimin için? Her iki web sitesi de web sitesi oluşturmayı ve yayınlamayı mümkün kılar. Bununla birlikte, kullandıkları yaklaşımlar, özellik kümeleri ve ana sistem parametreleri, sistemlerin çok farklı olduğunu açıkça fark etmemizi sağlar. Ücretsiz sürümlerin seçeneklerinin karşılaştırılması bile Wix’i tüm kullanıcı kategorileri için daha tercih edilen bir varyant haline getirir. Bu, ücretli planların sağladığı avantajlardan bahsetmemektedir..

WixWix web tasarım beklentileri ve çabaları sıradan web geliştirme hedeflerinin çok ötesine geçen kullanıcılar için mükemmel bir web sitesi kurucusudur. Sistem şu anda nişin en iyisidir, üstün işlevsellik, gelişmiş tasarım özelleştirme araçları, mobil görüntüleme için optimize edilmiş devasa şablon koleksiyonu ve benzersiz tasarım düzenleme çözümleri sunar. Wix.com

Google SitesGoogle Sites Wix’in işlevselliği ve görsel sunumu açısından dikkat çeken bir web sitesi kurucusudur. Sistem, entegrasyon seçenekleri veya karmaşık web tasarım çözümleri ima etmeyen basit projeler için iyi çalışabilir. sites.google.com

Bu iki platformun karşılaştırması kazananı açıkça gösteriyor – Wix. Hala tereddütleriniz varsa, Google Sites’ın çoğunlukla Google Apps’ı ekip çalışması modunda aktif olarak kullanan kişilere hitap edeceğini unutmayın. Projeleri yönetebilir ve ekip üyelerinizle işbirliği içinde en iyi uygulamaları burada paylaşabilirsiniz. Ancak, gelişmiş performans ve rakipsiz görsel etkiye sahip karmaşık ticari web siteleri oluşturmak istiyorsanız, Wix şüphesiz en iyi seçimdir.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

WixGoogle Sites
Kullanım kolaylığı:Wix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google Sites
Özellikleri:Wix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google Sites
Tasarımlar:Wix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google Sites
Müşteri desteği:Wix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google Sites
Fiyatlandırma:Wix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google Sites
Genel puanı:Wix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google SitesWix ve Google Sites

Wix’i Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map