Wix ve Web Akışı

wix vs web akışı


Kişisel veya ticari kullanım için bir web sitesine ihtiyacınız olsun, sayısız web oluşturma özelliği ve seçeneği sunan bir web oluşturma aracı olmadan gitmezsiniz.

Wix ve Webflow, en popüler çağdaş web sitesi oluşturucularının en üst listesine dahil edilebilecek iki web sitesi oluşturucusudur. İlk kez ve web tasarım uzmanları için iyi çalışırlar, kapsamlı özellik setleri ve şablon koleksiyonları sunarlar..

Hızlı Anlık Görüntü:

WixWix – Sunum gerektirmeyen, dünyaca ünlü hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Hizmet, etkileyici kullanım kolaylığı, kolaylık, hafif öğrenme eğrisi, yüksek kaliteli şablonların bolluğu ve makul fiyatlandırma politikası nedeniyle küresel olarak tanınmıştır.. Wix.com

WebFlowWeb akışı – Bir web sitesi oluşturucusunun ve CMS’nin özelliklerini kapsayan güvenilir bir hizmettir. Böylece, daha iyi profesyonel web sitesi geliştirme için çalışır, serbest web tasarımcıları ve ajansları müşteriler için tam özellikli karmaşık web siteleri oluşturmak için güçlendirmek. Webflow.com

Her iki web sitesi kurucularının böylesine muazzam bir popülerliğe sahip olmaları, en iyi aracın seçimini çok daha karmaşık hale getiriyor. Peki, hangi hizmet uzun vadede güveninizi kazanabilir? Hangisi tüm kullanıcı kategorileri için daha iyi çalışır? Her iki web sitesi oluşturucusunun da her birini kalabalığın öne çıkaran güçlü ve zayıf noktaları nelerdir??

Bir sonraki projeleriniz için hangi platformu seçeceğinize dair ipucu verebilecek bu ve diğer soruları cevaplamak için bu incelemeyi okumak için zaman ayırın. Burası, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için web sitesi oluşturucular hakkında mevcut bilgileri topladığımız yerdir. Web akışı ve Wix karşılaştırmasını hemen keşfedelim!

1. Kullanım Kolaylığı

 • Wix. Web sitesi oluşturucu, mevcut becerilere, önceki web tasarım deneyimine ve hedeflerine bakılmaksızın, her kullanıcı için inanılmaz derecede basit ve sezgiseldir. Sisteme kaydolmak yaklaşık bir dakika sürer ve çok fazla çaba gerektirmez. Kayıttan hemen sonra, oldukça anlaşılabilir ve mantıksal olarak organize edilmiş kontrol paneline ulaşırsınız.

  Wix Editör

  Wix kontrol paneli, Pano ve Editörün kendisi olmak üzere iki alandan oluşur. Bu, proje gelişiminiz üzerinde çalışırken, hataları zamanında düzelterek attığınız her adımı kontrol etmenizi sağlar. WYSIWYG web sitesi oluşturma deneyimi sunan Wix, tercih ettiğiniz şablonu seçmenize ve ihtiyaçlarınıza ve standartlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

  Sürükle ve bırak düzenleyicisi, gerekli öğelerin, widget’ların ve eklentilerin hızlı ve kolay bir şekilde seçilmesini sağlar. Sistem, tüm web sitesi öğelerinin daha iyi görüntülenmesine katkıda bulunan “mutlak konumlandırma” modeline bağlıdır. Ancak, web oluşturma işlemi sırasında şablonları değiştirememenizin nedeni de budur.

  Dahası, Wix geliştiricileri üst düzey sonucu etkilemeden web oluşturma yaklaşımının sadeleştirilmesi üzerinde sürekli çalışıyorlar. Bugün itibariyle, web sitesi oluşturucu, gelişmiş paralaks kaydırma efektleri, kolay gezinme, video arka plan entegrasyon seçenekleri ve diğer güçlü efektlerle çağdaş web siteleri oluşturmaya izin veren güncellenmiş yeniden tasarlanmış bir düzenleyiciye sahiptir..

  Wix Standart Editör

 • WebFlow. Web tasarım profesyonellerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, web sitesi oluşturucu daha karmaşık bir web tasarım yaklaşımı ile geliyor. Sistem, hafife alınması düşük proje kalitesiyle sonuçlanabilecek birçok özellik ve araç içermektedir..

  Kayıt işlemi de hızlı ve kolaydır, ancak hizmetin kontrol paneline alışmak ve içerdiği tüm araçları, kategorileri, öğeleri ve bölümleri keşfetmek için kesinlikle çok daha fazla zamana ihtiyacınız olacaktır. Web sitesi oluşturucu, çok sayıda karmaşık araç çubuğu, HTML / CSS web sitesi editörü ve derin anlayış ve hatta belirli web tasarım arka planı gerektiren gelişmiş tasarım özelleştirme seçenekleri sunar.

  Web Akışı Düzenleyicisi

  Web akışı arayüzü hiç de basit ve sezgisel değil – burada gezinmek, araştırmak ve öğrenmek için çok şey var. İlk kez kullananlar kesinlikle hizmetin kontrol panelinde karşılaşacakları çeşitli araçlar ve ayarlarla karıştırılacaktır. Bununla birlikte, sistemin arayüzünün mantıklı bir şekilde yapılandırıldığı ve bu da keşfini biraz basitleştirdiğinden bahsetmek gerekir..

Wix ve Web Akışı. Kullanım kolaylığı, özellikle Webflow ile karşılaştırıldığında çok faktörlü Wix’in üstünlüğüdür. Sistem, sezgisel, kullanışlı ve tüm kullanıcı kategorileri için ustalaşması kolaydır. Çok sayıda öğretici, güçlü müşteri destek seçenekleri ve çok sayıda araç ve özelleştirme seçeneği sunan anlaşılabilir kontrol paneli ile birlikte gelir.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Wix. Web sitesi oluşturucu, hızlı, kolay ve sorunsuz web tasarım süreci sağlayan özellikler, araçlar ve seçeneklerle doludur. Onunla web siteleri başlatmak için kodlama temellerine sahip olmaya veya öğrenmeye gerek yoktur – gerekli tüm özellikler ve araçlar varsayılan olarak burada sağlanır. Hizmetin neler sunabileceğini öğrenmek için kontrol paneline erişmeniz yeterlidir. Burası, kurumsal web siteleri, bloglar, açılış sayfaları, portföyler, ticari web siteleri, kar amacı gütmeyen projeler ve hatta küçük ve orta ölçekli web mağazaları da dahil olmak üzere kişisel ve iş projelerini başlatmak ve özelleştirmek için birçok işlevsel öğeyle karşılaşacağınız yerdir..

  Geçerli seçenek miktarı kontrol panelinde mevcuttur ve bunları bir web sitesi tasarlamanız gerektiğinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Wix, widget’larda, eklentilerde ve uzantılarda bol miktarda bulunan geniş bir Uygulama Pazarına sahiptir. Ücretli ve ücretsizdir, bu nedenle projenize entegre etmek istediğiniz öğeleri seçmek sadece size bağlıdır.

  Web sitesi oluşturucunun ayırt edici özelliklerinden biri, gelişmiş Wix ADI Hiç çaba harcamadan ve zaman yatırımı yapmadan kaliteli bir web sitesini özelleştirmenizi ve yayınlamanızı sağlayan (Yapay Tasarım Zekası) aracı. Sistem, vereceğiniz yanıtlara göre otomatik modda sizin için bir web sitesi daha oluşturmak için birkaç soru üretecektir. Bununla birlikte, web tasarım becerilerinizin en üst düzeyde olduğunu düşünüyorsanız, standart editörde bir web sitesi tasarlayarak güzel bir alternatif seçebilirsiniz. Bu seçenek derin programlama bilgisi gerektirmez.

  Wix ADI Editörü

  Wix ayrıca bloglama ve e-ticaret motorlarıyla da gurur duyuyor. Sistem, tam özellikli blogların yanı sıra küçük veya orta ölçekli çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza, yönetmenize ve düzenli olarak güncellemenize olanak tanır. Hizmetle bir blog başlatacaksanız, bunun için bir şablon seçebilir, yayın yazabilir ve ekleyebilir, görünürlük ayarlarını düzenleyebilir, yorum seçeneğini etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz vb. Bir web mağazası kurmayı düşünüyorsanız, entegre e-ticaret motoru kolayca başlamanıza yardımcı olur. Web mağazanızı görsel bir arayüzde yönetebilir, bir ürün listesi ekleyebilir ve düzenleyebilir, satmayı planladığınız dijital / fiziksel ürün koleksiyonları oluşturabilir, sevkıyat, vergi ve teslimat parametrelerini ayarlayabilir, ana ürün parametrelerini ayarlayabilir, resim ekleyebilirsiniz. ve özellikler vb.

  Wix kısa süre önce web sitesi performansı, tasarım ve proje yönetimi kolaylığı üzerinde olumlu etkisi olan bir dizi yeni gelişmiş özellik ekledi. Bu nedenle, Wix Turbo, performans göstergelerini etkilemeden web sitesi oluşturma süresini optimize etmeyi sağlayan bir dizi araç içerir. Sonuç olarak, web sitenizin yükleme hızı, müşteri katılım oranı ile birlikte artacaktır..

  Wix Blog Editörü

  Müşteri memnuniyeti seviyesine katkıda bulunan bir diğer özellik Wix Ascend aracıdır. Bu, projenizin etkili yönetimi ve tanıtımı için bir zorunluluk olan 20’den fazla ürün ve araç sağlayan gelişmiş bir çağdaş hepsi bir arada iş setidir. Bu araçlar, endikasyonlarına göre bölümler halinde düzenlenmiştir..

  Wix, kullanım kolaylığına sahip olsa da, uygulama geliştirme için gereken harika bir özellik ve araç kaynağı olabilir. Wix Code özelliği, kodlama özelliklerini öğrenmeden farklı uygulama türlerinin başlatılmasını mümkün kılar. Başlamak için metin düzenleyicide çalışmanız veya özel araçlar seçmeniz gerekmez; uygulamalarınızı oluşturmak için hizmetin arayüzüne erişmeniz yeterlidir. Burada yapabilecekleriniz yeni içerik ve özel efektler eklemek, veritabanlarını başlatmak ve sistemin sunduğu birden çok öğeyi gömmek.

 • WebFlow. Geliştirici odaklı bir hizmet olarak Webflow, karmaşık projelerin oluşturulmasına yönelik kapsamlı bir özellik seti sunamaz ancak sunar. Üst düzey tasarım özelleştirme araçlarının kullanılabilirliği, HTML / CSS düzenleme özelliği, bloglama ve entegrasyon seçenekleri, web sitesi oluşturucuya CMS’ye özel odak sağlar. Bu özelliklerin keşfi, web tasarım becerilerinizin gerekli düzeyde olduğu göz önüne alındığında etkileyici sonuçlara ulaşmayı mümkün kılar.

  Web akışı CMS

  Webflow, özel HTML kodlarını web sitesi üstbilgi ve altbilgisine entegre etmenizi sağlarken, Zapier sistemi ile entegrasyon etkili ve verimli ekip işbirliğine izin verir. Bu, sizinle belirli bir projenin geliştirilmesi üzerinde çalışan tüm ekip üyelerine web sitesi yönetimi hakları atayabileceğiniz anlamına gelir.

  Webflow ile çalışırken, seçilen şablonları iki moddan birinde özelleştirebilirsiniz – Tasarımcı veya Editör. Tasarımcı modu, işlevlerini artırmak için harici eklentileri ve widget’ları web sitesi sayfalarınıza entegre etmenizi sağlar. Bunlar sosyal ağlar, metin, form, giriş alanı, div-blok, captcha, bölüm, konteyner, soyut, başlık, bağlantı, onay kutusu widget’larının yanı sıra arka plan videosu, sütunlar, liste, düğme, kod entegrasyonu, standart ve pop- Editör moduna gelince, metinler, bağlantılar, medya dosyaları, grafik ve hareket tasarım öğeleri ve daha fazlası gibi mevcut web sayfası içeriğini etkili bir şekilde düzenlemenizi sağlar..

  Web akışı e-Ticaret

  Önemli olan, Webflow web siteleri mobil cihazlara hazırdır ve bunları hareket halindeyken bile güncelleyebilirsiniz. Web sitesi kodunu başka bir platforma daha fazla aktarmak için bir CSV dosyası olarak dışa aktarmaya ihtiyaç varsa, web sitesi oluşturucu bu seçeneği ücretsiz olarak verir. Sadece sistemin Koleksiyonlar Bölümüne ulaşın ve dosyaları oraya aktarın. Bu çok kullanışlı ve kullanışlı.

Wix ve Web Akışı. İşlevsellik yönüne gelince, Wix, Web akışı karmaşıklığından bağımsız olarak burada da önde gelen pozisyonlara sahiptir. Sistem, güçlü tasarım özelleştirme araçları, bloglama ve e-ticaret motorları, Wix ADI, Turbo Modu, entegre App Market ve rakipsiz web oluşturma aracı yapan diğer birçok özellik ile birlikte gelir. Web akışı özellik kümesi daha az kapsamlıdır ve sıradan kullanıcılar için de çok daha karmaşıktır.

3. Tasarımlar

Tasarım Karşılaştırma Tablosu

WixWebFlow
Tema Sayısı:550200
Mobil Editör:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
AI Web Sitesi Tasarımı:&# X2714; EVET✘ HAYIR
Sürüklemek&Düşürmek:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Mobil Cihazlar İçin Optimize Edildi:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
 • Wix. Wix, en etkileyici, çok yönlü ve kapsamlı kalite şablonları koleksiyonlarından birini sunar. Şu anda, kullanıcılar 550’den fazla şaşırtıcı ve tamamen özelleştirilebilir tema arasından seçim yapabilir. Ait oldukları konulara göre niş kategorilere ayrılırlar. Sistemin şablon koleksiyonu, servis web tasarımcıları tarafından geliştirilen çarpıcı temalar ile düzenli olarak güncellenmektedir. Şablonlar varsayılan olarak yanıt verir, yani tüm ekran türlerine, çözünürlüklere ve boyutlara mükemmel uyum sağlarlar.

  Kullanışlı bir önizleme seçeneği, web sitenizin mobil ve masaüstü sürümlerinde görüntülenme şeklini izlemenizi sağlar. Ayrıca, mobil web sitesi sürümü çok kullanışlı ve zaman kazandıran hareket halindeyken. Mobil modda yaptığınız düzenlemelerin masaüstü web sitesi sürümünde görüntülenmediğini, masaüstü modunda yaptığınız düzenlemelerin mobil rejimde hemen iyi görüneceğini unutmayın.

  Web sitesi oluşturucusunun zengin şablon koleksiyonundan bağımsız olarak, kullanıcılara boş bir tema seçme ve sıfırdan özelleştirme fırsatı sunulur. Bu, benzersiz bir proje tasarımı elde etmenin kesin bir yoludur. Yukarıda belirtildiği gibi, Wix, şablonların web sitesi özelleştirme süreci boyunca değiştirilmesine izin vermez; bu, izlediği “mutlak konumlandırma” düzenleme moduyla açıklanır. Bu, en baştan bir şablonu dikkatli bir şekilde seçme gereğini tetikler.

 • WebFlow. Sistemin şablon koleksiyonu da oldukça zengin olsa da, tema sayısı ve kalitesi açısından Wix’in gerisinde kalıyor. Ancak, hizmetin geliştiricileri koleksiyonu büyütmek için yeni temalar tasarlamaya devam ediyor.

  Bugün itibariyle, Webflow tasarım seti, 30’u ücretsiz ve geri kalanları ödenen 200’den fazla temayı kapsamaktadır. Ek ücret karşılığında alabileceğiniz temaların maliyeti 24 ila 79 $ arasında değişiyor. Kullanıcılar, her web sayfası için çeşitli şablon sürümleri arasından seçim yapabilir. Bunlar ana sayfa, hizmetler, hakkımızda, incelemeler, kişiler ve daha fazlasını içerir. Tasarım seçimi yalnızca hazır şablonlara gitmez. Kullanıcılar ayrıca tercihlerine ve niş gereksinimlerine göre sıfırdan daha da özelleştirmek için boş bir tuval seçebilirler.

Wix ve Web Akışı. Wix, tasarım değişkenliği ve şablon özelleştirme seçenekleri açısından Webflow’a üstün gelir. Hizmetin şablon koleksiyonu, tıpkı ücretsiz temaların sayısı gibi daha kapsamlıdır. Wix ayrıca günün herhangi bir saatinde projenin mobil sürümünü oluşturmayı ve değiştirmeyi mümkün kılan entegre mobil düzenleyici ile birlikte gelir.

4. Müşteri Desteği

 • Wix. Web sitesi oluşturucunun müşteri destek ekibi kullanıcı dostudur ve müşterilere her türlü yardımı sağlamaya her zaman hazırdır. Servis, sezgisel arayüzü, kolay gezinme ve yardımcı istemler, ipuçları ve bunun veya bu web sitesi elemanının veya aracının etkili bir şekilde nasıl kullanılacağına dair talimatlar nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Hangi düzenlenebilir öğeyi tıklarsanız seçin, bunun için gerekli tüm bilgileri ve pratik ipuçlarını sağlamak için bir soru işareti ile birlikte gelir.

  Anlamadığınız veya bulamadığınız bir şey varsa, web sitesi oluşturucu, yanıtları bulmak için Forumuna veya Destek Merkezine erişmenizi sağlar. Ek olarak, Wix bilgi tabanı, platformla çalışma sürecini basitleştirmek için adım adım öğreticiler, yönergeler ve nasıl yapılır videoları sunar. Son olarak, e-posta desteği ile Wix profesyonelleriyle iletişim kurma fırsatı var.

 • WebFlow. Web akışı müşteri destek seçenekleri de çok yönlü ve yardımseverdir. Başlangıçta profesyonellerin ihtiyaçlarına yönelik olarak, web sitesi oluşturucu hala eğitim yönüne çok dikkat etmenin önemli olduğunu düşünüyor. Editör modunda mevcut çok sayıda video eğitimi, zengin bilgi tabanı ve diğer kaliteli materyallerle karşılaşacağınız Üniversite bölümüne buradan ulaşabilirsiniz..

  Kullanıcılar ayrıca, hizmeti kullanmayla ilgili temel bilgiler hakkında önemli bilgileri bulabilecekleri bir foruma ve bir bloga da erişebilir; sosyal ağ gruplarına katılın ve göz atın, kitaplara ve yönergelere erişin, yanıt bulmak için tartışmalara katılın sistemle ilgili sorularınız. Teknik destek hakkında konuşmak gerekirse, burada 7/24 mevcuttur. Canlı sohbet ve e-posta yardımı ile sistemin kapsamlı topluluğu, Web akışı odaklı sorularınızın çoğunu kapsayacaktır..

Web akışı ve Wix. Hem Wix hem de Webflow müşteri desteği seçeneklerinde iyidir. Sistemler kapsamlı bilgi tabanları, forumlar, bloglar, video nasıl yapılır, kılavuzlar ve yardımcı yönergeler ile birlikte gelir. Özellik setlerini keşfederken karşılaştığınız sorun ne olursa olsun, yardımcı müşteri destek ekipleri size doğru çözümleri sağlayacaktır. Her iki sistem de müşteri odaklıdır, ancak Wix yine de daha yüksek bilgi değerine sahip olabilir.

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Wix. Web sitesi oluşturucusunun fiyatlandırma politikası uygun fiyattan daha fazlası sistemin sunduğu özelliklerin değişkenliğini göz önünde bulundurarak herkes için. Web geliştirme sürecine geçmeden önce hizmetin işlevselliğini test etmenizi ve temel özelliklerini keşfetmenizi sağlayan platformun tamamen ücretsiz bir sürümü var. Tam özellikli bir proje oluşturmaya karar verir vermez, ücretli aboneliklerden birine geçmeden gitmezsiniz. Bunlar, yıllık bir planla başlamanıza izin verilen Connect Domain (4,50 $ / aylık), Combo (8,50 $ / aylık), Sınırsız (12,50 $ / aylık), e-Ticaret (16,50 $ / aylık) ve VIP (24,50 / aylık) içerir..

  Bununla birlikte, ücretli bir plan seçerken, en ucuz Connect Domain aboneliğinin web sitesinde görüntülenen bir reklam banner’ının geldiğini unutmayın.

  Wix’in, herhangi bir nedenle planların şartlarından memnun olmayan herkes için 14 günlük para iade garantisi vardır. Önemli olan, web sitesi oluşturucu mevcut ve yeni kayıtlı kullanıcılara sık sık özel teklifler, indirimler, sadakat programları ve bonuslar sağlar. Bu teklifleri kullanarak, planların maliyetini önemli ölçüde azaltabilir, böylece gerekli aboneliği düşük maliyetle alabilirsiniz.

 • WixWebFlow
  Fiyatlandırma Seçenekleri: &# X2714; Etki Alanına Bağlan ($ 4.50 / mo);
  &# X2714; Combo ($ 8.50 / mo);
  &# X2714; Sınırsız ($ 12.50 / ay);
  &# X2714; e-Ticaret (Temel İşletme) (17 $ / ay);
  &# X2714; VIP ($ 24.50 / ay).
  &# X2714; Hafif ($ 16 / ay);
  &# X2714; Pro (35 $ ​​/ ay);
  &# X2714; Takım (Kullanıcı başına 35 ABD doları / ay).
  Özellikleri:&# X2714; Birçok ücretsiz seçenek;
  &# X2714; Niş şablonları;
  &# X2714; e-Ticaret;
  &# X2714; Ücretsiz blog ve foum.
  &# X2714; Ücretsiz plan;
  &# X2714; CMS;
  &# X2714; Sınırsız hosting;
  &# X2714; Ajans çözümü.
 • WebFlow. Sistem, hiçbir zaman sona ermeyen ve web sitesi oluşturucunun özellik setini ihtiyacınız olduğu sürece ancak belirli sınırlamalarla keşfetmenize izin veren ücretsiz bir “Başlangıç” Planı sunar. Ücretsiz planla oluşturulan web siteleri, alt alan adı ve hizmetin ana sayfasında gösterilen reklam başlığı ile birlikte gelir. Kod dışa aktarma özelliği de burada mevcut değildir. Web sitesi oluşturucunun gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için standart ve ekip planları arasından seçim yapmanız önerilir. Her iki abonelik türü de aylık ve yıllık olarak faturalandırılabilir. Abonelikler arasındaki fiyat farkı, planların ima ettiği şartlara göre% 50’ye kadar değişmektedir.

  Standart Web akışı planları Lite ve Pro aboneliklerini kapsar. Maliyetleri 16 $ ve 35 $ / ay. Takım Planına gelince Küçük, Orta ve Büyük abonelikleri içerir. Planların maliyeti aylık olarak sırasıyla 70, 140 ve 280 dolar. Ayrıca, web sitesi oluşturucu, serbest çalışanların hiçbir ücret ödemeden web sitesi oluşturmaya izin veren Müşteri Faturalandırma çözümünü kullanmasına izin verir. Sistemi kullanmak için ödeme yapacak olan müşterileriniz olacak, web geliştirme sürecinden yalnızca siz sorumlu olacaksınız..

Wix ve Web Akışı. Maliyet yönünden bahsetmişken, Wix hala lider pozisyonlardadır. Web sitesi oluşturucunun ücretsiz bir planı ve tüm kullanıcı kategorileri için beş ücretli aboneliği vardır. Ücretli planlar, çok yönlü web tasarım gereksinimlerini karşılamak için kapsamlı özellikler kümesini kapsar. Web sitesi oluşturucusunun fiyatlandırma politikası makul ancak üst düzey sonuçtan ödün vermiyor.

Sonuç olarak

Wix ve Webflow arasındaki seçim, özellikle zengin web tasarım uzmanlığına sahip olmayan, ancak gereksinimlerini karşılayacak bir hizmet seçmesi gereken teknisyenler için zor olabilir. Her ikisi de farklı kullanıcı kategorilerini hedeflemesine ve böylece web oluşturma ihtiyaçlarının geniş bir yelpazesini kapsamasına rağmen, her iki web sitesi oluşturucu da değerli rakiplerdir.

WixWix birinci sınıf web tasarım kriterlerini kapsayan tam özellikli bir sistemdir. Bunlar arasında yüksek kaliteli duyarlı şablonlar, gelişmiş tasarım özelleştirme araçları, Wix ADI aracı, e-Ticaret ve blog motorları, kapsamlı entegrasyon seçenekleri ile Turbo ve Ascend özellikleri bulunur. Wix.com

WebFlowWebflow, temel olarak profesyonel web geliştiricilerinin ihtiyaçlarına yönelik bir web sitesi oluşturucusudur ve bu nedenle, temaları, entegrasyonları, editör düzeni modlarını, şablon kodu dışa aktarmayı, özel web sitesi düzenleme araçlarını ve onu iyi yapan diğer özellikleri sunar. bağımsız web tasarımcıları ve ajansları için seçim yapın. Webflow.com

Yani, hangi hizmet karşılaştırmanın lideri? Bu, belirlediğiniz hedeflere ve uzun vadede faydalanmak istediğiniz sonuca bağlıdır. Webflow profesyonel web tasarımcıları için değerli bir çözüm olsa da, Wix yeni başlayanların ve uzmanların ihtiyaçlarını eşit şekilde karşılayabilir. Web sitesi oluşturucu, bunları özelleştirmek için gerekli profesyonel şablonlar ve araçlar sunan birçok gelişmiş özelliği içerir. Son seçimi yapmadan önce önceliklerinizi ve hedeflerinizi göz önünde bulundurun.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

WixWebFlow
Kullanım kolaylığı:Wix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web Akışı
Özellikleri:Wix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web Akışı
Tasarımlar:Wix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web Akışı
Müşteri desteği:Wix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web Akışı
Fiyatlandırma:Wix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web Akışı
Genel puanı:Wix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web AkışıWix ve Web Akışı

Wix’i Şimdi Deneyin

 Bedava

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map