Wix vs GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu

wix vs godaddy


Web sitesi oluşturucuları, kullanıcıların web üzerinde profesyonel ve çekici bir temsil oluşturmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Wix ve GoDaddy, diğer web sitesi oluşturma platformlarıyla karşılaştırıldığında yüksek düzeyde tanınırlığa sahiptir.

En az çabayla ve teknik beceri olmadan sıfırdan bir web sitesi oluşturmayı her düşündüğünüzde iyi bir seçim gibi görünüyorlar..

Hızlı Anlık Görüntü:

WixWix – Yeni başlayanların sağlam projelerle çevrimiçi olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış en popüler web sitesi oluşturma platformlarından biridir. Enstrüman küçük işletme siteleri, bloglar, portföyler, küçük ve orta ölçekli dijital mağazalar, vb için mükemmeldir. Yapay Zeka kullanan modern teknolojiler sayesinde kullanımı çok kolaydır. Kullanıcılar birkaç dakika içinde kullanıma hazır ve tamamen özelleştirilebilir bir web sitesi dağıtabilir. Wix.com

GoDaddyGoDaddy – tipik bir barındırma sağlayıcısından iyi bir özellik seti ile iyi bir web sitesi oluşturma yazılımına giden platformdur. Şirket, hem Windows hem de Linux kullanıcıları için güncel web ürünlerini içeren yirmi yılı aşkın bir süredir web varlığına sahiptir. Platform, yapım sürecini olabildiğince kolaylaştırmak için bir dizi yenilik ve kullanışlı kullanıcı kılavuzları ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.. GoDaddy.com

Peki, seçilecek en iyi yazılım nedir? Wix’in GoDaddy’den olası artıları ve eksileri nelerdir? Web sitesi oluşturucu daha iyi ve neden? Hadi bulalım!

1. Kullanım Kolaylığı

 • Wix. Wix, içeriğinizle çalışmayı, yeni bloklar ve sayfalar eklemeyi, farklı formattaki medya dosyalarını indirmeyi, renkleri, yazı tiplerini ve gelecekteki web siteniz için benzersiz bir stil oluşturmak için ihtiyacınız olan diğer öğeleri değiştirmeyi kolaylaştıran bir sürükle ve bırak işlevine sahiptir. Wix en son teknolojik trendleri takip ediyor.

  • Wix ADIAI tabanlı araç yapım sürecini olabildiğince hızlı ve kolay hale getirmek için uygulandı. Araç, kullanıcının hedeflerine bağlı olarak birkaç site düzeni sunar. Oldukça basit bir şekilde çalışır: bir kullanıcıdan gelecekteki projesi, hedefleri, web sitesi türü vb. İle ilgili birkaç temel soruyu cevaplaması istenir. Sistem otomatik olarak özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için en uygun özel bir düzen tasarlayacaktır. Aynı zamanda, galeriler ve listelerden resimler ve metinlere kadar farklı bölüm türleri seçmekte özgürsünüz. Yeni uzantı daha iyi bir düzenleme deneyimi sunuyor. Wix ADI kullanarak hazır bir web sitesi bulmak yaklaşık birkaç dakika sürer. Sistem, platformun Fotoğraf Stüdyosuna erişim sağlamak ve çarpıcı portföyler veya fotoğrafçıların web siteleri oluşturmak için geliştirildi.
  • Wix ADI Editörü

  • Wix Editör – teknik beceri veya yapay zeka asistanları olmadan bina sürecinin derinliklerine dalmak isteyenler için iyi bir araç. Yaratıcılığınızı ifade etmek için büyük bir şans. Sadece mevcut 500 şablondan birini seçin veya boş sayfa ile başlayın. Sürükle ve bırak işlevine dayanarak, düzenleyici Paralaks efekti, arka planı değiştirme, animasyon ekleme gibi çeşitli değerli öğeleri ve ayrıntıları uygulamanızı sağlar. Araç, ödeme yöntemlerini çeşitli dillere çevirmenizi ve özelleştirmenizi sağlar. bir mobil cihazdan. Yeni Medya Yöneticisi, gerekli tüm alt klasörlere, görüntü yönetim araçlarına, katkıda bulunanlara ve etiketlere sahip projelerinizle organize kalmak için kullanışlı bir araç olarak geliyor.
  • Wix Editör

  • Wix Corvid – Bu sınırsız bina özgürlüğü için özel web tasarımcısı özlem içindir. Kodlama ve programlama ile ilgilenenler için iyi bir araçtır, Corvid en eksiksiz Wix platformunu almanıza ve kendinize ait özel bir web tasarımı oluşturmanıza olanak tanır. API erişimi sitenizi yönetmenizi kolaylaştırırken, Wix CRM arka uç API’sı katkıda bulunanlarınıza bildirim gönderebilir. Veri biçimlendirme, site hata ayıklama ve izleme gibi küçük ama yine de önemli şeylerden de bahsetmeliyiz.
 • GoDaddy. Platformun kullanımı oldukça kolay olmasına rağmen GoDaddy bu tür yeniliklere sahip olamaz. Kendinize asla “bundan sonra ne yapmalıyım?” Diye sormayacaksınız. Bu web sitesi oluşturucuyu kullanırken. Mantıksal ve doğrudan yönlendirilen birleştirme özelliği sunar. Kaydolduktan sonra, yazılım “yayınla” düğmesine basmanız gerekene kadar sizi bir bina adımından diğerine doğru yönlendirecektir..

  • Web Sitesi Editörü – platform oldukça basit ve iyi yapılandırılmış bir Düzenleme aracına sahiptir. Hem masaüstü hem de mobil cihazlardan erişilebilir. Sistem, sayfa için çeşitli varyasyonlarda çeşitli bloklar ve öğeler sunar. Sert tasarım, yapı özgürlüğünün olmamasına neden olsa da oldukça şık görünüyorlar. Başka bir deyişle, yeni bir bölüm eklerken zorlukla karşılaşmayacaksınız. Ancak, tasarımını değiştirirken veya sayfayı özelleştirmeye çalışırken karmaşıklığı kesinlikle beğenmeyeceksiniz.
  • GoDaddy Editör

  • HTML Eleman – araç, en azından temel programlama ve kodlama bilgisi gerektirmesine rağmen, web sitenize HTML ve JavaScript eklemeyi kolaylaştırır.
  • Diğer Düzenleme Araçları – GoDaddy’nin bir iletişim formu düzenleyicisi var. “Yorumlar” veya “Konu” gibi daha fazla dosya ekleme şansı olmadığından, daha çok önceden ayarlanmış bloklara benzer..

Wix ve GoDaddy. Her iki platformun da kullanımı son derece kolaydır. Ancak Wix, AI tabanlı teknolojisini kullanarak sadece birkaç tıklama ile bir web sitesi oluşturmak için daha hızlı ve daha basit bir seçenek gibi görünüyor. Aynı zamanda, Wix kodlayıcılara ve programcılara daha fazla özgürlük sunarken, GoDaddy düzenleme ve özelleştirme yetenekleri açısından biraz daha sınırlı görünüyor.

2. Özellikler ve Esneklik

 • Wix. Wix, entegrasyon ve özelleştirme işlevselliği açısından en esnek platformlardan biridir. Teknik arka plana veya temel amaçlara rağmen bina sürecini ele alacak zengin bir özellik setine sahiptir. Ana özellikleri şunlardır:

  • Genişletilmiş e-Ticaret – Wix, çevrimiçi mağazanızı oluşturmayı ve ayarlamanızı oldukça kolaylaştırır. Platform, ürün yönetimi, ödeme seçenekleri entegrasyonu ve vergi anlaşmaları gibi temel e-Ticaret özelliklerinin yanı sıra esnek kupon stratejileri, ücretsiz gönderim teklifleri, indirimler ve satış ayarları, verileri görüntülemek ve mağazanızı optimize etmek için Analytics’i depolar. Mobil Galeri Filtreleri, müşterilerin ürünleri fiyat, boyut veya diğer özelliklere göre ayırmalarını kolaylaştıracaktır. Wix, gerçek zamanlı vergi oranları ile başa çıkmak ve gelişmiş çevrimiçi nakliye çözümleri uygulamak için Avalar ve Fetchy gibi platformlarla mükemmel e-ticaret entegrasyon yetenekleri sunar.
  • Wix e-Ticaret Editörü

  • SEO ve Pazarlama – meta etiketler, başlık açıklamaları, odak anahtar kelimeler ve sosyal medya önizleme modları gibi temel SEO ayarlarının yanı sıra, sistem, etkili bir SEO planı sunan daha yüksek SEO sıralamasından yararlanmanıza izin veren özel Wix SEO Sihirbazı’na sahiptir. Gelişmiş e-posta pazarlama özelliği, video işlevselliği, örnek ve tetikleyici e-postalar, şablonlar ve e-posta kampanyalarınız için harika olan yeni araçlar sayesinde abone listenizi büyütmenizi kolaylaştıracaktır.
  • Android ve iOS Uygulamaları – her zaman hareket halinde olan ancak yine de mobil cihazdan web sitelerinde şans ve çalışma şansı elde etmek isteyen kullanıcılar için harika. Aslında masaüstüyle neredeyse aynı işlevselliğe sahip olursunuz. İçerik ekleyin, ürünlerinizi yönetin veya canlı ziyaretçilerle sohbet edin. Tüm resimler ve videolar, yüksek çözünürlüklü cihazlar için Retina hazır ortam içeriği olarak gelir.
  • Blog – Web sitenizde profesyonel bir blog bulunması hayati önem taşır. Wix, harika bir blog bölümü oluşturmanızı ve yeni kategoriler ekleyerek, profil sayfaları oluşturarak, yayınlarınızı sosyal medya platformları aracılığıyla paylaşarak vb..
  • Wix Blog Editörü

  • Wix Uygulama Marketi – daha geniş bir widget ve eklenti yelpazesi sunar. İhtiyacınız olan herhangi bir widget’ı seçebileceğiniz kendi App Market’e sahiptir ve ücretsizdir. Tüm uygulamalar ve eklentiler aylık plan fiyatınıza dahildir. Her bir iyileştirme için fazla ödeme yapmanız gerekmez. Wix’te bir PRO galerisi, haritalar, analitik araçlar, forum bölümleri, takvimler, abonelik formları, etkinlik widget’ları ve kullanıcılarınızın katılımını ve deneyimini geliştirecek birçok kullanışlı öğe bulunur.
 • GoDaddy. Hizmetin kesinlikle büyük bir bayan olan App Store’u yok. Diğer yandan, kullanıcılar sosyal medya paylaşımı veya resim galerisi gibi bazı temel işlevleri seçebilirler. Web sitenizi Google AdSense’e de ekleyebilirsiniz. Paypal düğmesi veya SEO Sihirbazı gibi daha kapsamlı seçeneklere ihtiyacınız varsa, en az İş Planı satın almanız gerekir.

  GoDaddy Özellikleri

  SEO Sihirbazı hakkında konuşmak, basit görünüyor ve bir kullanıcıyı bir aşamadan diğerine, başlık ve açıklamaları düzenlemeye izin vererek yönlendiriyor. Sorun şu ki, GoDaddy’nin anlamı olmayan garip bir rota düzeni var. Google bundan hoşlanmayabilir. Bir blog ekleyebilirsiniz, ancak başka bir yerde barındırmanız gerekecek.

  GoDaddy’nin de temel bir bloglama özelliği var. Wix’teki kadar kapsamlı değildir. Ayrıca, RSS desteği olmadığı için kullanıcılar RSS akışından yeni yayınları izleyemez. Başka bir özledim, yazarların posta etiketleri ekleyememesi veya yetkili makaleler oluşturamamasıdır. Ayrıca, SEO ayarları ile çalışamayacaksınız. Özetle, hala mevcut olmasına rağmen aslında böyle bir bloglama özelliği yoktur..

  İyi haber, platformun özel İletişim Formu oluşturucusuna sahip olmasıdır (daha önce bahsetmiştik). Bir dizi hazır blok sunar. Onları özelleştirme veya yeni alanları düzenleme şansı olmayan oldukça tipik görünüyorlar. Öte yandan, e-posta pazarlama araçlarıyla üçüncü taraf entegrasyonu bülten kampanyanızı iyileştirebilir ve bu da daha iyi kullanıcı edinme oranı sağlar.

Wix ve GoDaddy. Wix, çok çeşitli uygulama ve eklentilerle daha işlevsel görünüyor, GoDaddy ise çoğunlukla özelleştirilmesi zor önceden ayarlanmış özelliklerle geliyor. Dahası, Wix genişletilmiş e-posta pazarlama araçlarına ek olarak daha gelişmiş bloglama ve SEO özelliklerine sahiptir. GoDaddy esneklikten yoksun.

3. Tasarım

Tasarım Karşılaştırma Tablosu

WixGoDaddy
Tema Sayısı:55020
Mobil Editör:&# X2714; EVET✘ HAYIR
AI Web Sitesi Tasarımı:&# X2714; EVET✘ HAYIR
Sürüklemek&Düşürmek:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Mobil Cihazlar İçin Optimize Edildi:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
 • Wix. Wix daha esnek ve çok yönlü bir platformdur. Kullanıcılar, profesyonel olarak tasarlanmış mobil cihazlar için optimize edilmiş şablonlardan oluşan 70’ten fazla farklı kategoriden seçim yapabilir. Bir şablonda hem şablonlarınızı gözden geçirmenize hem de düzenlemenize olanak tanır mobil mod.

  Basit bir düzenleme ve gerekli sayfaya yeni öğeler eklemek için sürükle ve bırak işlevinin yanı sıra menünüzü düzenleyebilir, renkleri değiştirebilir ve çeşitli biçimlerde medya dosyaları ekleyebilir, tipografi ile çalışabilir ve web siteniz için özel bir stil oluşturabilirsiniz. Tek dezavantajı bir şablon seçtiğinizde, yemek için yapışmanız gerekir. Dışa aktarma işlevi yok.

  Wix Mobil Editör

  Wix Editor, kullanıcıların kendi web tasarım fikirlerini hayata geçirmelerini sağlar. Kodlama yeteneği yok. Arka planda şık görüntüler veya videolar içeren web siteleri oluşturmak, menülere ve sayfa bölümlerine Parallax efekti ve animasyonlar gibi yeni ilgi çekici öğeler eklemek veya Wix Corvid’i kullanarak özel bir web sitesini sıfırdan kodlamakta özgürsünüz..

 • GoDaddy. GoDaddy sınırlı sayıda şablon sunar. Dahası, bunları ihtiyaçlarınıza göre değiştirme şansınız olmayacaktır. Sürükle ve bırak özelliğinin olmaması, arka plan renklerini, yazı tiplerini, tipografiyi vb. Değiştirmeyi imkansız hale getirir. Yine de yeni bölümler ekleyebilmenize veya blokları silebilmenize rağmen, tüm şablonların özelleştiremediğiniz öğeleri önceden tasarlanmış olabilir.

  GoDaddy Tema Kurulumu

  Şablonlar gayet iyi görünüyor. Onlar mobil dostu olmasına rağmen onlar hakkında parlak bir şey yok. Tüm sayfalar yeterince iyi görünüyor. Ancak, temel tasarım ayarlarının çok ötesine geçme şansınız olmayacağını unutmayın. Herhangi bir düzen değişikliği ile devam etmek mümkün değildir. HTML veya CSS’yi düzenlemeyi unutun. Yapabileceğiniz tek şey, temanız için bir renk ve genel stil seçmek.

Wix ve GoDaddy. Wix daha fazla sayıda şablon sunarken, GoDaddy aslında mizanpajlar yerine farklı tema stilleri sunar. Aynı zamanda Wix, CSS’ye erişerek her şablonu özelleştirmeyi kolaylaştırır. GoDaddy’yi kullanırken böyle bir fırsatınız olmayacak.

4. Müşteri Desteği

 • Wix.  Web sitesi oluşturucu, bazı yararlı bilgileri bulabileceğiniz muazzam bir bilgi tabanına ve bloga sahiptir. Aynı zamanda, herhangi bir sorun olması durumunda biletlerinizi nasıl göndereceğinize ilişkin basit ipuçlarının yanı sıra sohbet desteği talep edebilirsiniz..

 • GoDaddy. Platform, barındırma ve alan adı hizmetleri sunan herhangi bir şirket için bir zorunluluk olan profesyonel bir destek ekibine sahiptir. Web sitesi oluşturma yazılımı gelince, GoDaddy büyük bir bilgi tabanına, herhangi bir soru sormak için bir foruma ve telefonla dünya çapında bir desteğe sahiptir. Kullanıcılar çalışma saatleri içinde destek yöneticileri ile iletişime geçmekte serbesttir. Tüm dünyadaki telefon numaralarının listesini destek bölümünde bulabilirsiniz.

  Ayrıca belirli bir ülkenin çalışma saatlerini de gösterirler. Şirket, yalnızca web sitesi oluşturma araçlarını ve alan adlarını değil, aynı zamanda SSL sertifikalarını, çevrimiçi açık artırmaları ve daha fazlasını içeren farklı ürünler sunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir sorunu çözmek için destek uzmanıyla temasa geçtiğinizde zorlukla karşılaşmayacaksınız..

Wix ve GoDaddy. GoDaddy’nin, kullanıcıların destek ekibiyle iletişim kurması için daha fazla seçeneği var gibi görünüyor. Öte yandan, GoDaddy’de sattıkları ürün sayısı göz önüne alındığında bir sorunun çözülmesi göz korkutucu olabilir. Wix yöneticileri daha çok bir web sitesi oluşturma süreciyle ilgili konulara daha fazla odaklanmıştır.

5. Fiyatlandırma

 • Wix. Alan adı veya barındırma olmadan yalnızca 500 MB depolama alanı olmasına rağmen platform ücretsiz bir plan sunuyor. Ancak, sadece 8,50 $ / ay için bir Combo Plan satın alabilir ve ihtiyacınız olan her şeyi bir pakette alabilirsiniz. SSL veri güvenliği, ücretsiz barındırma ve alan adı, ücretsiz şablonlar, widget’lar ve eklentiler zaten bu fiyata dahildir.

  Birçok özellik ve karmaşık yapıya sahip daha karmaşık bir web sitesi kurmanız gerekiyor mu?? Sınırsız Wix planı aylık 12,50 $ ‘dan başlıyor. Daha büyük projeler için mükemmeldir. Sağlam bir web mağazasına mı ihtiyacınız var? E-Ticaret planı ayda sadece 17 ABD doları karşılığında size uygun. VIP plan, profesyonel pazarlama ve e-posta kampanyaları için ekstra özelliklerle aylık 24,50 ABD dolarıdır.

 • WixGoDaddy
  Fiyatlandırma Seçenekleri: &# X2714; Etki Alanına Bağlan ($ 4.50 / mo);
  &# X2714; Combo ($ 8.50 / mo);
  &# X2714; Sınırsız ($ 12.50 / ay);
  &# X2714; e-Ticaret (Temel İşletme) (17 $ / ay);
  &# X2714; VIP ($ 24.50 / ay).
  &# X2714; Kişiye özel ($ 5.99 / mo);
  &# X2714; İşletme ($ 9.99 / mo);
  &# X2714; Business Plus ($ 14.99 / ay);
  &# X2714; Online mağaza ($ 19.99 / ay).
  Özellikleri:&# X2714; Ücretsiz Kullanım;
  &# X2714; Şablonlar ve widget’lar;
  &# X2714; Online mağaza;
  &# X2714; Ücretsiz logo ve pazarlama özellikleri.
  &# X2714; Hosting + SSL;
  &# X2714; Sosyal medya entegrasyonu;
  &# X2714; SEO;
  &# X2714; Apple Pay, PayPal ve kredi kartı entegrasyonu.
 • GoDaddy. Bu yazılımı tercih ederseniz, eklemek istediğiniz her yeni özellik ve güncelleme için ödeme yapmaya hazırlanın. Bir web sitesi için plan fiyatı aylık 5,99 ABD dolarından başlar. Uygun fiyatlı bir teklif gibi görünüyor, değil mi??

  Ancak, gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz hiçbir özellik ve eklenti içermez. E-ticaret eklemelerini içeren bir plan için ayda en az 29 ABD doları ödemeniz gerekir. SSL korumasına ve sosyal medya bağlantılarına ihtiyacınız varsa, sırasıyla 9,99 ABD doları ve 14,99 ABD doları olan bir Business veya Business Plus planları için daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir..

Wix ve GoDaddy. Wix kesinlikle finansal açıdan daha çekici görünüyor. Eklemeniz gereken her bir widget için ayrı ödeme yapmanız gerekmez. Bir kullanıcı tek bir aylık ödeme için paketteki her şeyi alır.

Sonuç olarak

Bir platform seçmek esas olarak amaçlara ve hedeflere bağlıdır. Dijital mağaza mı yoksa küçük işletme sitesi mi olacak? % 100 emin olmalısınız; seçilen bir yazılım ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gerekli özelliklere sahiptir.

WixWix çeşitli web sitesi türleri için harika çalışacak daha çok yönlü ve esnek bir platformdur. Hem yeni başlayanlar hem de özel web tasarımcıları için gelişmiş ADI ve Corvid teknolojilerine ek olarak daha fazla özelleştirme araçları, genişletilmiş widget listesi, eklentiler ve entegrasyonlarla birlikte gelir. SEO, bloglama ve diğer bazı özellikleri göz önünde bulundurarak tasarım açısından daha geniş seçenekler ve web sitesi daha fazla tanıtım sunar.. Wix.com

GoDaddyGoDaddy, giriş seviyesi çevrimiçi mağazaların yanı sıra bazı küçük ve orta ölçekli web siteleri için de işe yarayabilir. Aynı zamanda, barındırma çözümü açısından da iyi olabilir. Bununla birlikte, web sitesi oluşturucusu kesinlikle entegre olacak küçük araçlarla esneklikten yoksundur, ancak önceden ayarlanmış düzenler sağlam bir çevrimiçi proje için yeterli olmayabilir. GoDaddy.com

Özetlemek gerekirse, birçok yeni ve harika araçla bariz bir kazananımız var gibi görünüyor.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

WixGoDaddy
Kullanım kolaylığı:Wix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu
Özellikleri:Wix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu
Tasarımlar:Wix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu
Müşteri desteği:Wix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu
Fiyatlandırma:Wix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu
Genel puanı:Wix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi OluşturucuWix vs GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu

Wix’i Şimdi Deneyin

 Bedava

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map