Yer işareti ile WordPress karşılaştırması

Bookmark ve WordPress, iyi performansla kaliteli projeler oluşturmaya izin veren oldukça farklı iki web oluşturma platformudur. Hizmetler, web sitesi oluşturma sürecine çok yönlü yaklaşımlar kullanırlar, ancak farklı bir web tasarım arka planına sahip kullanıcıların profesyonel web siteleri oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olmak için ortak bir amacı vardır. Platformlar, eşsiz web oluşturma deneyimini sağlamak için kapsamlı bir özellik seti ve gelişmiş araçlar sunar.


Yer imiYer imi – gelişmiş bir AI aracına sahip olabilecek bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Sezgisel ve kullanıcı dostu bir hizmettir. Yeni başlayanlar için anlaşılabilir olması için modern yenilikçi görünüme ve mantıksal olarak yapılandırılmış arayüze sahiptir.. bookmark.com

WordPressWordPress – sunum gerektirmeyen dünyaca ünlü bir platformdur. Bu, başlangıçta bir blog platformu olarak başlatılan, ancak şimdi çeşitli web oluşturma ihtiyaçları için uygulanan İçerik Yönetim Sistemidir.. WordPress.org

İlk bakışta WordPress ile Bookmark’ı karşılaştırmak biraz garip görünüyor. Bunun nedeni, kullanım kolaylığı, işlevsellik, web tasarım yaklaşımları, kullanılan teknikler ve araçlar söz konusu olduğunda, sistemlerin oldukça farklı olmasıdır..

Aynı zamanda, bu karşılaştırma projelerini başlatmak için iyi ve tam özellikli bir hizmet arayan yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için büyük ilgi çekebilir. Özellik setlerini, kullanım kolaylığını, rahatlığı ve etkililiğini karşılaştırmak için her iki sistemi de ayrıntılı olarak incelemek artık tam zamanı. Başlayalım!

1. Kullanım Kolaylığı

 • Yer imi. Sistem anlaşılır ve ayrıntılı talimatlar sağladığı için web sitesi oluşturucunun kullanımı oldukça kolaydır. Kayıt işlemi yalnızca birkaç dakika sürer – Yer İşareti, Facebook ve Google+ hesapları aracılığıyla hizmete kaydolmaya izin verir. Bunu yaptığınız anda, web sitenizin gelişimi üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz. gelişmiş AIDA aracı, bu kesinlikle sistemin en önemli noktası.

  Yer İşareti Düzenleyicisi

  AIDA, Yapay Zeka Tasarım Asistanıdır ve web oluşturma sürecinde kolayca yol gösterir ve gönderdiğiniz bilgilere dayanarak sizin için otomatik olarak bir web sitesi tasarlar..

  Web sitesi oluşturucunun panosu da basit ve şık. Bir acemi bile ayarların çoğunun anlamını kolayca anlayabilir. Sonuç olarak, bu web geliştirme süresini kısaltır ve gerekli sonucu garanti eder.

  Yer İşareti Gösterge Tablosu

 • WordPress. Bu, ilk bakışta nispeten basit görünen, ancak web sitesi oluşturma süreci söz konusu olduğunda sorunlara neden olabilecek açık kaynaklı bir yazılımdır. CMS, web tasarım sürecine özel bir hazırlık gerektirir ve burada programlama bilgisi olmadan gitmek neredeyse imkansızdır. Sonuç olarak, web tasarım süreci ile başa çıkmak ve WordPress ile iyi bir proje tamamlamak daha fazla zaman alıyor.

  WordPress Sayfa Editörü

  Sistem, hemen hemen her tür projenin oluşturulmasını mümkün kılan ve ona gelişmiş işlevsellik sağlayan eklenti entegrasyon seçenekleriyle bilinir. Sistemin kendi entegre eklenti koleksiyonuna sahip olmasına rağmen, geçerli eklenti miktarı web’de mevcuttur. Aynı şey şablonlar için de geçerlidir. Web’de, çoğunlukla üçüncü taraf kullanıcılar tarafından geliştirilen ve web sitenizin tasarımına ve performansına önemli ölçüde katkıda bulunabilecek birden fazla tema ile karşılaşabilirsiniz..

Yer işareti ile WordPress karşılaştırması. Yer İşaretini WordPress’e kıyasla kullanmak daha basit ve daha kullanışlıdır. Web sitesi oluşturucu sezgisel, kullanıcı dostu ve esnektir. Onunla çekici projeler oluşturmak için profesyonel olmanıza gerek yok – Yapay Zeka aracı web tasarım zorluğunu en aza indirir.

WordPress’e gelince, bu bir İçerik Yönetim Sistemidir ve bu gerçek kendisi için konuşur. Platformun web tasarımı arka planı ve hatta bazen kodlama becerileri gerektirdiği için ustalaşması daha zordur. Ayrıca, daha iyi web sitesi performansı için ek eklenti entegrasyonu gerektirir. Böylece, bu deneyimsiz web tasarımcıları için daha karmaşık bir araçtır.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Yer imi. Web sitesi oluşturucu, iyi bir web sitesini başlatmak ve yönetmek için gereken etkileyici bir özellik kümesi sunar. Sistemin çalışma alanına gelir gelmez, bunun iki bölümden oluştuğunu göreceksiniz – gösterge tablosu ve web sitesi editörü. Gösterge tablosunda web sitelerinize, istatistik verilerine, sistem haberlerine, güncellemelere, bildirimlere, öğreticilere ve sistem uzmanlarıyla bağlantıya erişebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, burada istediğiniz sayıda web sitesini ücretsiz olarak başlatmak ve bunlar arasında geçiş yapmak mümkündür..

  WYSIWYG web sitesi editörü, gideceğiniz şablona göre değişiklik gösterebilecek ayarları kapsar. Bu, web sitesini farklı modlarda önizleyebileceğiniz, hazır içerik bloklarını ve modülleri (standart veya e-Ticaret) seçebileceğiniz, indirilen dosyaları depolayabileceğiniz, web sitesi tasarımını ve ayarlarını düzenleyebileceğiniz vb..

  Yer İşareti Odağı

  Bookmark ayrıca gelişmiş bir Odaklama özelliği sunar, Web sitenizin herhangi bir bölümüne yalnızca birkaç tıklamayla entegre edebileceğiniz benzersiz tasarlanmış ve işlevsel bir web sayfası bölümlerinden oluşan bir dizi. Her Yer İşareti şablonu, tümü stiline ve temasına uyan 20 Odak bölümü içerir.

  Bookmark’ın e-Ticaret modülü ürünleri web’de veya sosyal medyada daha fazla satmak için ihtiyacınız olan her boyutta bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve yönetmeyi mümkün kılar.

  Yer işareti e-Ticaret

  Bununla birlikte, web sitesi oluşturucusunun en önemli özelliği AIDA Asistanı. Bu özellik, bir web sitesi oluşturmak için web tasarım becerilerine sahip olmanın gerekliliğini ortadan kaldırdığı için Bookmark’ı kalabalıktan ayırır. Bunun yerine, sistem otomatik olarak sizin için her şeyi yapar – şablon seçiminden başlayarak hazır projenin yayınlanmasına kadar.

  İhtiyacınız olan şey kendi içeriğinizi sağlamak ve sistem sizin için bir web sitesi oluşturacak. Tüm süreç birkaç dakikadan daha uzun sürmez, sonuç gerçekten çarpıcıdır – inanılmaz kısa sürede tam özellikli bir web sitesi elde edersiniz. O kadar etkileyici değil?

 • WordPress. Sistem, işlevsel ve dikkat çekici web sitelerini başlatmayı mümkün kılan çok çeşitli tasarım özelleştirme araçları ve özellikleri ile birlikte gelir. CMS başlangıçta bir blog sistemi olarak oluşturuldu ve bu nedenle artık farklı türde projeler oluşturmak için kullanılabilir. İçeriği buraya yüklemek ve yönetmek kolaydır, ancak tam özellikli bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız kodlama becerilerini kullanmaya hazır olmalısınız. Bu bilgiye sahip değilseniz, bunu elde etmek zaman ve çaba gerektirir.

  Platformun işlevselliği çoğunlukla entegrasyon seçeneklerine bağlıdır. Sistemin bir dizi yerleşik eklentisi ve teması vardır, ancak bu, büyük ölçekli bir proje almak gibi bir niyetiniz varsa yeterli değildir. Web sitenizin performansını artırmak için harici eklentileri ve şablonları indirmeden ve entegre etmeden gitmezsiniz.

  WordPress Eklentileri

  Web’de binlerce var ve daha fazlası üçüncü taraf kullanıcılar tarafından geliştiriliyor.Plugin entegrasyonu, müşteri güveni oluşturmak ve web sitenizin performansını artırmak için kesin bir yoldur. Ancak onları seçerken çok dikkatli olmalısınız. Bunun nedeni, onları oluşturan web tasarımcılarının güvenilirliğinden% 100 emin olamamanızdır. Bu nedenle, ücretli ve güvenli eklentileri tercih etmek mantıklıdır.

  Ayrıca unutmamanız gereken, eklenti entegrasyonunun, yapmanız gereken web sitesi güncellemelerinin sıklığını etkilediğidir. Ne kadar çok eklenti kullanırsanız, web sitenizi daha sık güncellemeniz ve yönetmeniz gerekir. Gerekli web tasarım becerilerine sahip değilseniz bunu yapmak zor olacaktır..

  WordPress esnekliği ile ilgili bir başka önemli konu da hosting satın alma ihtiyacıdır. Yerleşik barındırma özelliğiyle Bookmark’ın aksine, WordPress kendi başına barındırma seçme gereğini ima eder.

Yer işareti ile WordPress karşılaştırması. Esneklik ve özellik kümesi hakkında konuşurken, Bookmark’ın en baştan itibaren anahtar teslimi bir web sitesi başlatmak için gereken tüm işlevselliği sağladığını belirtmeliyiz. Orada ekstra entegrasyonlar aramak zorunda değilsiniz – AIDA’nın kullanıma hazır bir işlevi var.

WordPress’e gelince, tüm seçeneklerinde ve entegrasyon araçlarında ustalaşmak zaman ve çaba gerektirir. Web tasarımı bilgisinin yetersiz olması nedeniyle tüm kullanıcılar bunu yapmaya hazır değildir. Yine de WordPress’i kullanmaya karar verirseniz, sonunda projeniz için tehlike oluşturabilecek artan sahtekarlık risklerini unutmayın. Risk almak istemiyorsanız, çok daha basit bir çözüm olduğu için Yer İşareti’ne gidin.

3. Tasarımlar

Yer imiWordPress
Tema Sayısı:Sınırsız10000
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Ücretli Tema Maliyeti:BedavaSerbest to $ 299
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET&# X2714; EVET HAYIR
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR&# X2714; EVET
 • Yer imi. Popüler web sitesi üreticilerinin çoğunun aksine, Bookmark standart bir tasarım koleksiyonu sunmaz. Ancak bu avantajlarını azaltmaz. Tüm web sitesi tasarım sürecini sizin için yapan AIDA’dır. Web sitenize gerekli görünümü vermek için herhangi bir şablona veya tasarım özelleştirme araçlarına ihtiyacınız yoktur. İşletme bilgilerinizi ve içeriğinizi gönderir göndermez AIDA, ilgili içerikle daha fazla doldurmanız için otomatik olarak en uygun şablonu seçecektir.

  Şablonlar AIDA çok yönlü ve ilginçtir – burada her şablon kendi yapısı ve düzeniyle birlikte geldiğinden benzer iki tema yoktur. Temalar duyarlı, bu da herhangi bir modern web sitesi ve çağdaş kullanıcılar için bir zorunluluktur.

  Platformun varsayılan olarak sunduğu şablonu beğenmezseniz, ihtiyaçlarınıza en uygun temayı sunana kadar AIDA’dan başka bir şablon seçmesini isteyebilirsiniz. Bookmark ile web sitesi oluşturma sürecinin tamamı sadece birkaç dakika sürerken, sistem güvenli ve ilgi çekici web oluşturma deneyimi sağlar.

  AIDA, otomatik modda web sitesi tasarımı oluştursa da, böyle bir gereksiniminiz varsa gerekli düzenlemeleri yapmak da mümkündür. Sadece kontrol panelindeki Ayarlar bölümüne gidin ve projenizin arka planını, stilini ve diğer öğelerini düzenlemek için devam edin!

 • WordPress. CMS, stil ve konu tercihlerinize uygun ücretsiz ve premium şablonlar koleksiyonu sunar. Ancak bu temalar birbirine oldukça benzer. Neyse ki, WordPress, web sitesi tasarımını ihtiyaçlarınıza göre düzenlemenize izin vermek için CSS dosya erişimi sağlar.

  Yeterli programlama bilgisi ve becerisine sahipseniz, web sitesi başlıklarını, tipografiyi, stili, renk paletini, arka planı ve diğer ayarları değiştirebilirsiniz. Ayrıca web’de gezinmek ve web sitenize daha da entegre etmek için özel yapılmış WordPress temalarını seçmek de mümkündür. Tıpkı eklenti entegrasyonunda olduğu gibi, web siteniz için tehlike oluşturmayacak güvenli ve yüksek kaliteli şablonlar seçmek için çok dikkatli olmalısınız.

Yer işareti ile WordPress karşılaştırması. Tasarım özelleştirme söz konusu olduğunda, Bookmark kesinlikle liderdir. Yapay zeka aracı olarak sizin için şablonu özelleştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu yeni başlayanlar için dikkate değer bir avantajdır. WordPress de tasarımda iyidir, ancak sadece kodlama becerilerine sahip olan ve bu avantajları uygun bir şekilde kullanabilen kullanıcılar için. Bookmark, sırayla, tasarımda da iyi.

4. Müşteri Desteği

 • Yer imi. Servisin müşteri destek ekibi 7/24 hizmetinizdedir. Onlarla iletişim kurmak için, yazılı bir form doldurmanız veya canlı sohbet penceresini kullanmanız gerekir. İkincisi, sistemin tüm sayfalarında bulunabilir. Müşteri destek servisiyle iletişim kurmanın başka bir yolu da “Yardım” menüsünde bulunan geri bildirim formunu kullanmaktır.

 • WordPress. Bu açık kaynaklı CMS hiçbir müşteri desteğiyle övünemez. Bunun yerine, oldukça güçlü ve sorularınıza tüm cevapları sağlayabilecek geniş bir kullanıcı topluluğuna sahiptir. WordPress forumları web üzerinde mevcuttur ve tüm sorularınızı mümkün olan en kısa sürede ele alabilirsiniz.

WordPress ve Yer İmleri. Ne Yer İşareti ne de WordPress kapsamlı müşteri destek seçenekleri sunmaz. Ancak, sistemde bir müşteri destek ekibi kullanıcıları günün herhangi bir saatinde çeşitli şekillerde iletişim kurabildiği için Bookmark tarafından sağlananlar daha ayrıntılıdır.

5. Fiyatlandırma

 • Yer imi. Web sitesi oluşturucunun bitmeyen ücretsiz bir planı var Tam özellikli bir web sitesine ihtiyacınız varsa, çeşitli abonelikler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar Kişisel, Profesyonel ve İş planlarıdır. Ücretleri, aboneliğe ve sağladığı koşullara bağlı olarak aylık 4,99 $ ile 24,99 $ arasında değişmektedir. Uzun vadeli web oluşturma hedefleri söz konusu olduğunda, fiyatlandırma politikası ılımlı ve makul.

  Yer imiWordPress
  Fiyatlandırma Planları:&# X2714; Bedava;
  &# X2714; Profesyonel ($ 11.99 / ay);
  &# X2714; İşletme ($ 24.99 / ay).
  &# X2714; Hosting (10-15 $ / mo);
  &# X2714; Eklentiler ($ 20- $ 50 / ay).
  Özellikleri:&# X2714; Sınırsız bant genişliği ve depolama;
  &# X2714; Ücretsiz alan adı;
  &# X2714; Sınırsız Mağaza Ürünleri;
  &# X2714; Ücretsiz SSL.
  &# X2714; Çok Sayıda Eklenti;
  &# X2714; İndirmek için ücretsiz;
  &# X2714; Tam Özelleştirme.
 • WordPress. Sistemin kendisi her kullanıcı için ücretsiz olarak indirilebilir. Bu, genel olarak web sitesi oluşturma maliyetiyle ilgilidir. Tam özellikli bir proje elde etmek için premium temalara, eklentilere ve uzantılara yatırım yapmanız gerekir. Web sitenizin tasarımını tamamladığınızda, barındırma ve alan adı satın almanız gerekir. Aksi takdirde, bu finansal harcamalar olmadan iyi bir sonuca ulaşamazsınız.

Yer işareti ile WordPress karşılaştırması. Fiyat yönü karşılaştırması söz konusu olduğunda, Bookmark her şeyi en baştan netleştirir. Basit bir web sitesine ihtiyacınız varsa, ücretsiz bir plan yapın. Daha karmaşık bir projeye mi ihtiyacınız var? Premium aboneliklerden birine geçmek için devam edin. Bu basit. Geniş özellik kümesiyle, WordPress web siteleri genellikle daha pahalıdır. Son seçimi yaparken bunu aklınızda bulundurun.

Sonuç olarak

Bookmark ve WordPress, mükemmel tasarım ve birinci sınıf performansa sahip tam özellikli, bilgilendirici ve ölçeklenebilir bir web sitesi oluşturmak isteyen kullanıcılar için iyi web oluşturma araçlarıdır. Bununla birlikte, hizmetler, web sitesi oluşturma sürecine, sonunda özelliklerine, uygulama alanına, parametrelerine ve web tasarımı farkındalığının derecesine yansıyan farklı yaklaşımlar kullanır..

Yer imiYer imi AIDA adlı entegre Yapay Zeka aracı sayesinde iyi web siteleri oluşturmayı mümkün kılan sezgisel bir web sitesi oluşturucusudur. Sistemle proje oluşturmak, kelimenin tam anlamıyla sizin için yaptığı gibi şaşırtıcı derecede basit. bookmark.com

WordPressWordPress büyük ölçekli projeler ve profesyoneller için harika çalışan tanınmış bir İçerik Yönetim Sistemidir. Yeni başlayanlar, sistemde ustalaşmayı ve onunla web siteleri oluşturmayı zor bulacaklar. Ayrıca, daha etkili SEO tanıtımı, analitik kurulumu ve benzeri diğer nüanslar için barındırma ve alan adı seçimi, entegre eklentiler ve şablonlar ile uğraşmak zorunda kalacaksınız.. WordPress.org

Özetlemek gerekirse, her iki sistem de dikkate değer. Kendi nişlerinde harika çalışan iyi rakipler. Hızlı ve kaliteli bir sonuca ihtiyacınız varsa ve programlama bilgisine sahip olamıyorsanız, Bookmark sizin için en iyi çözümdür.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

Yer imiWordPress
Kullanım kolaylığı:Yer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırması
Özellikleri:Yer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırması
Tasarımlar:Yer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırması
Müşteri desteği:Yer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırması
Fiyatlandırma:Yer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırması
Genel puanı:Yer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırmasıYer işareti ile WordPress karşılaştırması

Yer İşaretli Web Sitesi Oluşturma

 Bedava

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map