5 labākās vietņu veidotāju emuāru veidošanas platformas 2020. gadam

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Gatavs kļūt par emuāru autoru?

Man jāsaka:

Lieliska ideja!

Tas nav viegli, bet ilgtermiņā tas atmaksājas.

Protams, ne vienmēr ir visērtāk atrast labāko emuāru veidošanas platformu.

Cerams, ka šis raksts tikai nedaudz palīdzēs atrast perfektu vietņu veidotāju, lai sāktu emuāru veidošanas braucienu

WordPress.org – pats mitināts – ko galvenokārt izmantoju

Tiem, kas ir mazliet prasmīgi, veidojot emuārus, WordPress.org ir jums.

Tas ir ieguvis tik labu reputāciju, ka gandrīz viena ceturtdaļa visu vietņu tiek darbinātas, izmantojot šo ievērojamo programmatūras programmu.

Tas ir viens no labākajiem emuāru vietņu veidotājiem

Cenu noteikšana

Šī ir neapšaubāmi labākā daļa par WordPress.org, jo tā ir bezmaksas un atvērtā koda programmatūras programma, kuru miljoniem cilvēku izmanto, lai izveidotu emuārus..

Atcerieties, ka jums būs jāmaksā par domēna vārdu kopā ar mitināšanu (vidēji USD 6 dolāri mēnesī un mēnesī).

Turklāt jebkurai premium tēmai vai spraudnim (taču ļoti daudz bezmaksas) ir arī cena.

Plusi & Mīnusi

Diezgan jaudīgs: ja ņem vērā pieejamo 54 000 spraudņu pieaugumu, ir neskaitāmas izvēles iespējas. Sākot no biļetenu sistēmām līdz dizaina rīkiem, to visu varat atrast šeit.

Pielāgošana: Jūs varat izveidot unikālu vietni, ja zināt kādu kodēšanu. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot savu vietni savām vajadzībām. Tas ir īpaši svarīgi, ja atrodaties ļoti konkurētspējīgā nišā vai jomā, kur ir svarīgi izcelties.

Neskatoties uz visām WordPress.org piedāvātajām priekšrocībām, ir daži trūkumi, kas jums jāzina pirms šīs programmatūras izvēles..

Grūti iemācīties: lielākais mīnuss ir tas, ka šī programmatūra nav paredzēta iesācējiem.

Jums jāzina, kā kodēt, ja vēlaties to izmantot par pamatu savas vietnes veidotājam. Tās popularitātes iemesls ir tas, ka tīmekļa dizaineri to izmanto, lai izveidotu tik daudz vietņu.

Tomēr, ja jūs to darāt pats, jums būs nepieciešama neliela palīdzība.

Pašpārvalde: citiem vārdiem sakot, domēni, spraudņi un mitināšana jums būs jādara pašam.

Dažiem šī opcija var būt piemērota, taču lielākajai daļai emuāru autoru un vietņu īpašnieku viņi dod priekšroku, ka nav jāveic apkopes darbi.

Nav šaubu, ka WordPress.org ir viens no labākajiem emuāru veidošanas platformas produktiem tirgū.

Tomēr iesācējiem tas nav labākais. Ja vien jūs neesat gatavs uzzināt par kodēšanu, vislabāk varētu izvēlēties citu emuāru platformu savām vajadzībām.

Darba sākšana ar WordPress

Tas nedaudz atšķiras no jūsu pamata vietņu veidotājiem

Jo

Jūsu emuāram ir nepieciešams mitinātājs.

Patīk, Zilais saimnieks

Viņi diezgan daudz jums palīdzēs no šejienes

Ja vēlaties vairāk palīdzības

Pārbaudiet šo rakstu

Wix

Izmēģiniet Wix emuāru veidošanai tūlīt

Pateicoties plašajai mārketinga kampaņai, Wix ir kļuvis par vienu no populārākajiem vietņu veidošanas programmatūras produktiem pasaulē.

Cenu noteikšana

Jūs varat doties ar bezmaksas kontu, taču tas ir tik ierobežots, ka tas nav cenas vērts.

Tā vietā ieteicams sākt ar 5 USD plānu mēnesī, kas nodrošina 500 MB krātuves, 1 GB joslas platuma un pielāgotu domēnu.

Lielākiem uzņēmumiem mēnesī 25 USD plāns ietver 24 stundas diennaktī pieejamu VIP atbalstu, tāpēc šī ir iespēja.

Plusi & Mīnusi

Lietošanas ērtums: Acīmredzot labākais iemesls izvēlēties Wix ir tas, ka programmatūra ir izstrādāta, paturot prātā iesācējiem. Pat ja jūs nekad iepriekš neesat izveidojis vietni, Wix lietošanā tas ir ātri un viegli.

Integrācija: Viena no labākajām Wix priekšrocībām ir integrācija ar vietni, kas padara to perfektu jūsu biznesa izaugsmei. Tas nozīmē, ka, paplašinoties tiešsaistes biznesam, jums vienkārši jājaunina plāns.

Ierobežota krātuves telpa: Dažiem tā var būt reāla problēma, jo glabāšanai pieejamā vieta ir ierobežota, it īpaši, ja izvēlaties budžeta plānu.

Mazāk funkciju: tā kā tā ir veidota ērtībai un ērtai lietošanai, jūs neatradīsit tik daudz emuāru veidošanas funkciju, salīdzinot ar līdzīgām platformām, piemēram, WordPress.com un Weebly.

Tiem, kas tikai sāk darbu, it īpaši, ja esat radošs tips, Wix ir ideāls risinājums jūsu tīmekļa veidošanas vajadzībām. Tomēr, ja jūs

plānojat paplašināt savu biznesu laika gaitā, tad jūs varētu vēlēties apsvērt citu emuāru veidotāju.

Kvadrāts

Izmēģiniet emuāru veidošanas laukumu

Pateicoties ievērojamajai tiešsaistes reklāmai, kvadrātveida telpa pēdējos gados ir guvusi ievērojamu uzmanību.

Tam ir arī reputācija, ka tas ir lieliski piemērots tiem, kuri tikai sāk veidot savu emuāru.

Cenu noteikšana

Nav bezmaksas iespēju, taču personīgam patēriņam ir plāns mēnesī 12 USD. Ja vēlaties uzlabot un gūt peļņu, ir biznesa plāns mēnesī 18 USD.

Plusi & Mīnusi

Radošā brīvība: salīdzinājumā ar daudziem citiem vietņu veidotājiem, izmantojot Squarespace, jūs iegūstat ievērojamu elastību. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumu, ja vietnei vēlaties pievienot savas funkcijas.

Lieliskas veidnes: vēl viena priekšrocība ir milzīgais augstas kvalitātes veidņu skaits, kas padara emuāra veidošanu īslaicīgu. Jūs varat atrast vajadzīgo vai pielāgot to savām vajadzībām.

Tomēr ne viss par Squarespace ir ideāls, ir daži jautājumi, kurus viņi ir salīdzinājuši ar citiem vietņu veidotājiem.

Grūti izveidot: Lai arī ne viss ir tik sarežģīti, tīmekļa vietnes veidošanā tas ir grūtāk salīdzinājumā ar Weebly un Wix. Tas notiek tāpēc, ka Squarespace ir paredzēts tiem, kam ir vismaz zināma pieredze, lai gan to nav tik grūti iemācīties.

Ierobežoti cenu plāni: Squarespace piedāvātie cenu plāni ir mazāk elastīgi, tāpēc, iespējams, neatradīsit nepieciešamo.

Kopumā Squarespace ir viens no labākajiem emuāru vietņu veidotājiem. Īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad jūs vadāt e-komercijas veikalu, lielu uzņēmumu vai jums ir jāparāda savs portfelis. Tas noteikti palīdz, ja varat atrast cenu atlaidi, jo tie ir nedaudz dārgāki, taču tas var būt tā vērts.

WordPress.com

Izmēģiniet WordPress.com savam emuāram

WordPress.com nevajadzētu sajaukt ar WordPress.org, jo tās ir divas dažādas platformas. Tomēr tas miljoniem cilvēku nav liedzis izmantot WordPress.com kā emuāru veidošanas pakalpojumu.

Cenu noteikšana

Varat sākt ar bezmaksas versiju, taču tā ir diezgan ierobežojoša un piepildīta ar WordPress zīmolu. Jūs varat izvēlēties no apmaksātiem plāniem, sākot no 4 USD līdz 25 USD mēnesī, un, ja vēlaties, maksāt katru gadu.

Plusi & Mīnusi

Viegli lietojams: no vietnes izveidošanas līdz instalēšanas vedņa ievērošanai līdz iebūvētu kopienas funkciju nodrošināšanai, WordPress.com ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem emuāriem, ko varat atrast. Tas palīdz, ka mitināšana ir iekļauta pirkumā.

Atbalsts: kad izmantojat WordPress.com, jums ir īpašs atbalsts. Tas var būt ļoti noderīgi, veidojot emuāru, lai maksimāli palielinātu tā potenciālu. Turklāt jūs varat saņemt atbildes uz jautājumiem saprātīgā laika posmā.

Tomēr, neraugoties uz visām priekšrocībām, joprojām pastāv dažas problēmas, izmantojot WordPress.com kā emuāru veidošanas platformu.

Ierobežota pielāgošana: tas nozīmē, ka jūs nevarat padarīt savu emuāru tik unikālu, cik vēlaties. Tas var būt problemātiski, ja atrodaties ļoti konkurētspējīgā nišā vai nozarē, kur ir ļoti svarīgi norobežoties no konkurences.

Biznesa plāna prasība: Citiem vārdiem sakot, ja vēlaties piekļūt visām trešo pušu tēmām un spraudņiem, kuru dēļ WordPress.com ir tā vērts, jums būs jāiegulda dārgākā biznesa plānā..

Kaut arī WordPress.com ir savas priekšrocības, tā, iespējams, nav pareiza izvēle, ja plānojat izveidot lētu personisko vai profesionālo vietni.

Weebly

Gatavs sākt veidot ar Weebly

Weebly piedāvā dažas ārkārtas iespējas iesācējiem, it īpaši, ja plānojat izveidot profesionālu vai personīgu vietni. Sākot ar spēcīgām SEO funkcijām un beidzot ar integrāciju ar Google Analytics, jūs noteikti varat attīstīt mazu uzņēmumu ar Weebly.

Cenu noteikšana

Labā ziņa ir tā, ka varat izmēģināt Weebly bez maksas, taču tajā ietilpst tikai apmēram 500 MB krātuves un jūs kopā ar zīmolu esat Weebly apakšdomēns. Par 4 USD mēnesī jūs varat iegūt pielāgotu domēnu, kas ir diezgan lēts, ņemot vērā visas lietas.

Cenu plāni virs pamata svārstās no USD 8 līdz USD 25 mēnesī, kas piedāvā plašu iespēju klāstu. Tiem, kas atver e-komercijas vietnes, jums, iespējams, būs jāmaksā nedaudz vairāk.

Plusi & Mīnusi

Ātri & Draudzīgs: Citiem vārdiem sakot, Weebly ir paredzēts iesācējiem, kuriem ir maz vai nav pieredzes vietņu veidošanā. Weebly ved jūs soli pa solim cauri procesam, lai jūs varētu ātri un ērti izveidot savu vietni.

Funkcijas: Papildus tam, cik viegli ir izveidot savu emuāru, Weebly piedāvāto funkciju skaits ir ievērojams cenas ziņā. Tas nozīmē, ka jūs saņemat plānotu koplietošanu un komentāru pārvaldību, kas ir diezgan noderīga kā daļa no Weebly piedāvātajām funkcijām.

Neskatoties uz priekšrocībām, Weebly ir pāris jautājumi, kas jums jāzina pirms plāna iegādes.

Ierobežota izaugsme: viena no biežākajām emuāru vai vietņu veidotāju problēmām ir viņu ierobežotā izaugsmes spēja ilgtermiņā. Dažiem tā var nebūt problēma, ja plānojat ierobežot vietnes darbību. Bet citiem, kuriem ir lieli plāni, Weebly, iespējams, nav tas ceļš.

Mazāk pielāgojamu iespēju: lai gan jūs varat izveidot pievilcīgu vietni, jūs to nevarat pielāgot tādā mērā, kā to var izdarīt citi šī saraksta celtnieki..

Tas nozīmē, ka jums ir ierobežotas iespējas padarīt jūsu vietni unikālu, kas ir svarīgi, it īpaši, ja jūs darbojaties ļoti konkurētspējīgā nozarē.

Weebly ir viena no labākajām emuāru veidošanas platformas programmatūras programmām iesācējiem, par to nav nekādu jautājumu. Personiskām vai profesionālām vietnēm tā ir lieliska izvēle, pateicoties viegli lietojamai platformai. Tomēr, ja plānojat palielināt lielu biznesu, iespējams, vēlēsities izvēlēties citu vietni.

Secinājums par šīm emuāru veidošanas platformām

Ja jūs nopietni domājat par emuāru veidošanu

Rokas, jūs vēlēsities izmantot manu pirmo iespēju WordPress

Atcerieties, ka kopumā es sedzu tikai vietņu veidotājus

Bet:

Šajā gadījumā mums ir jāaptver WordPress.org

Mācīšanās līkne ir augstāka, taču tā ir tā vērta.

Ja jūsu galvenais mērķis nav blogošana

Piemēram, jūs esat arī vietējais uzņēmums

Tad

Arī pārējās 4 iespējas ir vērts izmēģināt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map