16 typov webových stránok, ktoré môžete vytvoriť pomocou WordPress

Ak ste uvažovali o vytvorení webovej stránky, či už pre zábavu alebo pre svoju firmu, pravdepodobne ste okolo softvéru WordPress počuli veľa zvukov. Vy viete, že ľudia o tom hovoria skvelé veci, ale stále vás zaujíma, či je pre vás WordPress pre vás to pravé.


Aj keď je tento softvér populárny medzi blogermi, s ním môžete robiť omnoho viac. Chcete viac ako len platformu blogov? Zvážte možnosť WordPress, ktorú vlastníte, a budete na ceste k budovaniu svojho vysnívaného webu. Nižšie nájdete rôzne typy stránok, ktoré môžete vytvárať pomocou WordPress.

webové stránky, ktoré môžete vytvárať pomocou wordpress

1. Blog

Ako už bolo spomenuté, WordPress je populárna platforma pre blogovanie, takže či už si chcete vytvoriť blog pre podnikanie alebo pre potešenie, pomocou WordPress sa dá ľahko robiť. Všetok softvér na blogovanie je už k dispozícii, takže si musíte jednoducho vybrať jednu z tisícov tém (alebo si vytvoriť vlastnú) a potom začať naplniť svoj obsah obsahom..

2. Stránka kupónu

Ak chcete zarobiť peniaze na stránke kupónu pomocou pridružených odkazov, WordPress je skvelá platforma na použitie. S mnohými témami kupónov, ako sú lietadlo, a ďalšie doplnky, ktoré máte k dispozícii, ľahko nájdete nástroje, ktoré potrebujete na spustenie stránok s kupónmi.

3. Úrad práce

Rovnako ako v prípade príkladu kupónového webu máte k dispozícii množstvo tém a doplnkov, pomocou ktorých si môžete vytvoriť svoj vlastný pracovný plán, či už sa rozhodnete, aby sa to stalo hlavným zameraním vášho webu, alebo len chcete zverejňovať pracovné miesta vo svojom výklenku. Téma JobEngine je iba jednou z možností, ako začať, alebo môžete spustiť doplnok, ako je Doplnok Job Board WordPress. Jedným z príkladov pracovnej dosky je ProBlogger, ktorý používa WordPress a obsahuje časť úlohy.

4. Forum

Chcete na svojich stránkach vytvoriť fórum, ktoré umožní ľuďom hovoriť a interagovať? Musíte iba pridať plugin BB Press, a konverzáciu môžete začať okamžite! Prispôsobte svoje kategórie a spravujte svojich používateľov pomocou hlavného panela WordPress. Ak hľadáte viac otázok&Formát, témy ako AskIt zjednodušiť to.

5. Článok Directory

Hľadáte vytvoriť adresár nika článku? WordPress vám umožňuje nechať používateľov zaregistrovať sa a odosielať obsah z prednej časti vášho webu. Témy ako Článok Téma adresára pomôže vám začať.

6. Firemná / obchodná stránka

Ak chcete vytvoriť webovú stránku pre svoju spoločnosť, firmu alebo neziskovú organizáciu, WordPress to robí veľmi jednoduchým. Existujú tisíce obchodných tém, s ktorými môžete pracovať, a budete môcť začleniť prakticky akúkoľvek požadovanú funkciu, od zdieľania najjednoduchších informácií o svojej firme až po zriadenie internetového obchodu, zhromažďovanie podporných lístkov, umožnenie zákazníkom rezervovať si schôdzky online, a viac. To je ideálne pre prakticky akékoľvek podnikanie, od realitné spoločnosti do obchodov s autami pre maminky a pop obchody a ďalšie.

7. Rezervačný web

Či už vlastníte hotel, reštauráciu, salón alebo akýkoľvek iný druh podnikania, ktorý si vyžaduje stretnutie, môžete pomocou služby WordPress nechať svojich zákazníkov rezervovať online.. Rezervačný systém Pro je jedným z príkladov prémiového doplnku WordPress, ktorý uľahčuje online rezerváciu.

8. Členská stránka

Chcete používateľom ponúkať obsah založený na predplatnom? WordPress vám to umožní tým, že vám pomôže chrániť váš obsah pred širokou verejnosťou. Potom sa môžete rozhodnúť, či si budete účtovať poplatok alebo ponúknuť členstvo zadarmo, skôr ako budú mať používatelia prístup k tomuto obsahu.

9. Sociálna stránka

Aj keď možno nevidíte toľko úspechov ako Facebook alebo Twitter, stále môžete so softvérom WordPress vytvárať svoje vlastné stránky sociálnych sietí.. BuddyPress je jedným z najpopulárnejších doplnkov na vytváranie sociálnych sietí.

10. Portfólio

Chcete predviesť svoje talenty pod vlastnou doménou? Či už ste fotograf, spisovateľ, architekt, komik alebo webový dizajnér, existujú tisíce tém, ktoré ponúkajú nespočetné spôsoby, ako zobraziť svoje portfólio.. ThemeForest.net uvádza viac ako 870 tém portfólia pre WordPress.

11. Stránka správ

Chcete uviesť svoje novinárske talenty do práce? Začnite svoju vlastnú spravodajskú stránku! Pressroom je iba jedným z príkladov témy spravodajských webových stránok, ale je k dispozícii veľa ďalších správ a rozvrhnutí časopisov. Aj stránky ako CNN, Time a BBC America používajú WordPress, takže je určite možné vytvárať rozloženia a funkcie, ako sú niektoré z najpopulárnejších spravodajských služieb..

12. Stránka elektronického obchodu

Hľadáte platformu, ktorá vám umožní predávať svoje produkty online? WordPress s tým môže pomôcť. Začnite s témou, ako je Elektronický obchod eStore, alebo prehľadajte nespočetné množstvo doplnkov elektronického obchodu, ako je WooCommerce aby ste mohli začať so zobrazovaním vašich produktov a zhromažďovaním objednávok ešte dnes. Dokonca si môžete založiť svoj vlastný obchod Amazon pomocou účtu Amazon Associates spolu s niekoľkými vynikajúcimi doplnkami, takže môžete začať predávať produkty bez potreby vlastného inventára. Best Buy je iba jedným z príkladov stránok elektronického obchodu, ktoré využívajú technológiu WordPress.

13. Utajovaná stránka

Chcete si vytvoriť web ako Craigslist? Pluginy ako ClassiPress vám pomôžu začať so zobrazovaním inzerátov. S ním môžete predať reklamný priestor a dokonca nastaviť členské balíčky.

14. Wiki

Ak máte záujem o vytvorenie stránky, ako je Wikipedia, na ktorej môžu všetci spolupracovať vo formáte wiki, ste na správnom mieste. Je skutočne jednoduché začať svoju wiki stránku WordPress s témami ako Flatbase.

15. Skontrolujte stránku

Pomocou doplnkov po hodnotení môžete vytvoriť web, kde používatelia môžu kontrolovať a hodnotiť produkty. Doplnky zadarmo ako WP-PostRatings Začíname.

16. Stránka spätnej väzby / podpory zákazníka

Ak sa vaša firma snaží vytvoriť webovú stránku navrhnutú na získanie spätnej väzby od zákazníkov alebo na podporu zákazníkov, nehľadajte nič iné ako WordPress. Témy ako nápady sú skvelé na zhromažďovanie návrhov zákazníkov a reagovanie na ich nápady. V opačnom prípade vyskúšajte niečo podobné Téma technickej podpory začať zbierať podporné lístky.

Ako vidíte, s programom WordPress môžete robiť omnoho viac, ako jednoducho blogovať, ak máte správne témy a správne doplnky. Ste pripravení začať stavať svoje stránky? Začnite porovnaním webových hostiteľov, aby ste sa dostali na cestu k spusteniu vášho webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map