Na čo sa zamerať pri výbere webhostingu pre vaše stránky WordPress

Kedy výber webhostingu pre web WordPress stojí za to preskúmať, ktoré ďalšie funkcie WordPress sú ponúkané používateľom WordPressu. Vedieť, že to môže váš život oveľa jednoduchšie, pokiaľ ide o správne rozhodnutie o tom, kto bude hosťovať vaše webové stránky.


V mnohých ohľadoch správny typ webhostingu je kľúčom k úspešnej stránke. Ak sa to urobí dobre, môže pomoc s SEO a viesť k zvýšeniu predaja a konverzií.

čo hľadať v

Viac ako to, webhostingová služba by však mala poskytovať dobrú zákaznícku podporu, zvyšovať rýchlosť webu, spravovať aktualizácie a bezpečnosť, ako aj oveľa viac..

Existuje mnoho rôznych funkcií bohatých na WordPress hosting balíčky tam a je dôležité, aby ste si vybrali ten, ktorý bude pre vaše stránky prínosom najviac. Čo by ste naozaj mali hľadať?

V tomto príspevku na blogu sa venujeme niektorým funkciám, ktoré môžu byť pre používateľov WordPress skutočne prínosom, ako aj odporučiť niektorým webovým hostiteľom WP, ktorí môžu poskytovať túto úroveň služieb..

Inštalácia WordPress jedným kliknutím

Dôležitou vlastnosťou, ktorú je potrebné hľadať pri výbere webhostingu pre vaše webové stránky WordPress, je ‘Inštalácia jedným kliknutím‘. To doslova znamená, že WordPress môže byť nainštalovaný na jedno kliknutie, čo vám ušetrí veľa času a úsilia.

Hostingové funkcie WordPress WP Engine

WP Engine je veľmi populárna webhostingová služba pre používateľov WordPressu, pretože je špeciálne venovaná hostingom WordPressu.

Okrem mnohých ďalších vecí ponúka WP Engine inštalačnú službu na jedno kliknutie a ak už máte nainštalovaný web WordPress kdekoľvek, bezplatne ho prenesie na svoje servery..

Preto je to vynikajúca webhostingová služba, ktorú si vyberiete, ak chcete rýchleho a efektívneho poskytovateľa hostingu.

Podpora používateľov WordPress

S rastom softvéru, mnoho webových hostiteľov teraz ponúka WordPress špecifické zákaznícka podpora. Nezabudnite skontrolovať podrobnosti podpory, aby ste zistili, či sa konkrétne zmieňujú o WordPress. To môže pomôcť preukázať, že majú skúsenosti s jeho podporou. Je to dôležité z hľadiska pokoja, takže viete, že ak sa vyskytnú problémy, možno ich rýchlo vyriešiť.

Funkcie WordPress Pagely

PAGEL je služba, ktorá ponúka vyhradený hosting WordPress a má dôkladný prehľad o tomto softvéri. S programom Pagely získate prístup k svojmu personálu technickej podpory 24/7, ak by sa niečo pokazilo.

Servery optimalizované pre WordPress

Ďalšou kľúčovou vlastnosťou, ktorú treba hľadať, je webové servery ktoré sú optimalizované špeciálne pre WordPress. To bude znamenať, že váš web sa načíta rýchlo a efektívne bez chýb alebo oneskorenia. Kľúčovým dôvodom vysokej miery odchodov je pomalé miesto. Výber hostingu, ktorý má servery nakonfigurované pre WordPress, môže skutočne zmeniť časy načítania vašich stránok.

V dôsledku toho vaši návštevníci zostávajú zapojení do obsahu a zostávajú na vašom webe, prípadne kupujú produkt alebo službu.

Funkcie WordPress SiteGround

SiteGround ponúka rýchle načítanie hostingu na serveroch optimalizovaných pre WordPress. Vďaka trom samostatným umiestneniam dátových centier v Amerike, Európe a Ázii je táto hostingová služba skvelou voľbou, ak váš web priťahuje návštevníkov z celého sveta..

Spravované aktualizácie a automatické zálohovanie

Hostiteľská služba WordPress bohatá na funkcie bude spravovať aktualizácie, automaticky nainštaluje najnovšiu verziu programu WordPress a ponúka tiež možnosť aktualizácie doplnkov a motívov, ak si to želáte. Vďaka tomu budú vaše webové stránky efektívne, chránené a aktuálne s najnovšími funkciami a funkciami.

Ak ste si vybrali hostingovú službu, ktorá aktualizuje váš účet vo formáte WordPress, šetrí vám to čas a dáva vám pokoj, že váš web je v dobrých rukách.

Funkcie WordPress Pagely

PAGEL opäť obsahuje skvelé ustanovenia pre spravované aktualizácie a zálohy. Implementujú základné aktualizácie WordPress a doplnkov. Pagely tiež každý deň zálohuje vaše webové stránky, aby ste ich mohli v prípade potreby obnoviť s minimálnym narušením dojmu vašich návštevníkov..

Postupné servery

pracovný server je oblasť offline, v ktorej môžete na svojom webe vykonávať vývojové práce bez toho, aby boli k dispozícii vašim návštevníkom. Keď budete so zmenami spokojní, môžete ich presunúť na svoje webové stránky bez toho, aby ste riskovali, že vaše živé stránky budú prerušené chybou kódovania alebo radom rýchlych zmien, ktoré zmiasť vašich návštevníkov..

Funkcie WordPress GoDaddy

Choď oci je známy webový hostiteľ, ktorý nedávno začal robiť skutočné opatrenia, aby sa staral o používateľov WordPress. Prostredníctvom ich plánov získate prístup k pracovnému prostrediu, v ktorom môžete na svojom webe pracovať izolovane bez toho, aby ste narušili používateľské prostredie. Je to vynikajúci zdroj, pretože si s webom môžete pohrávať a vytvoriť si dizajn a rozloženie skôr, ako ho zdieľate so svojím publikom.

stanovenie ceny

Balíky webhostingu sa líšia v cena a musíte nájsť poskytovateľa, ktorý dokáže spravovať potreby vašich stránok a pritom stále zodpovedať vášmu rozpočtu. Webhostingové služby špecifické pre WordPress bývajú drahšie ako štandardné plány, majú však ďalšie funkcie a vylepšený výkon, ktoré môžete potrebovať..

Nezabudnite, že môžete zmeniť poskytovateľov hostingu, takže ak chcete začať s lacným plánom, môžete kedykoľvek inovovať neskôr, keď vaše stránky a publikum rástli a peniaze prichádzajú.

Zľavy od hostiteľov a iných poskytovateľov služieb WordPress sa tiež oplatí preskúmať, pretože vám môžu ušetriť dosť peňazí. Toto je vždy plus, keď prvýkrát spúšťate webovú stránku. Témy alebo doplnky sú niekedy ponúkané so zľavou alebo poskytovateľ hostingu niekedy ponúka svoje služby za lacnejšiu cenu v závislosti od dohody.

Záverečné myšlienky

Každý z vyššie uvedených rôznych webových hostiteľov môže byť dobrou voľbou pre hosťovanie vašej webovej stránky WordPress. Urobte si zoznam toho, čo skutočne potrebujete, od poskytovateľa hostingu a potom skontrolujte, ktorý z nich je najvhodnejší. Nestrávte to však príliš dlho. Výber hostingu je len začiatok, stále musíte vytvoriť celý web.

Aké funkcie hľadáte vo webhostingu? Aké konkrétne funkcie WordPress by vás prinútili prepnúť webhostiteľov? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map