Publikovanie a modlitba nefunguje: 6 inteligentných spôsobov propagácie blogových príspevkov

Práve ste napísali vynikajúci blogový príspevok. Ste dosť vytržení, aby ste vyšplhali na horu a povedali Bohu, aký úžasný je váš obsah.


Ale s „publikuj a modli sa “ prístup.

Nechceš tu iba nejaký výhľad. Chcete skutočnú premávku. Nechcete iba podiel alebo dva. Chceš ísť vírusový.

A so správnym marketingovým prístupom a trochou šťastia môžete!

Ste pripravení prestať sa modliť za to najlepšie a namiesto toho konať? Začnite propagáciou nasledujúceho blogového príspevku pomocou týchto šiestich inteligentných taktík.

publikovať a modliť sa

1. Syndikujte svoj obsah

Syndikácia obsahu znamená, že ho súčasne publikujete na viacerých miestach. Ak teda kliknete na položku „publikovať“ na svojich vlastných blogových príspevkoch, zverejní sa aj inde na webe.

Sociálne médiá dnes, Napríklad je jedným takým webom, ktorý publikuje témy týkajúce sa sociálnych médií od odborníkov v tejto oblasti.

Hosting Kingdom syndikuje svoj obsah na Alltop.com.

Odoslaním obsahu do relevantných sietí môžete využiť svoje publikum a prilákať do svojho obsahu viac ľudí.

Ale musíte to urobiť inteligentne. Očividne nechcete, aby ste Google rozčuľovali tým, že sa na web šírilo veľa kópií vášho blogového príspevku. Takže budete chcieť zosynchronizovať svoj obsah s dôveryhodnými sieťami, ktoré buď neťahajú celý príspevok, alebo nie sú sledované spoločnosťou Google.

Kathleen Celmins zdieľa istý pohľad túto tému na Hubspot, tak sa pozrite, či máte šancu.

2. Oslovte svoju sieť

Prosba o sociálne podiely nie je o nič efektívnejšia ako modlitba za ne, existujú však spôsoby, ako využiť svoju sieť na zvýšenie prenosu bez toho, aby niekto otravoval kohokoľvek..

Prvá vec, ktorú by ste mali vedieť, je to, že nikdy neodošlete žiadosť, ktorá vyzerá takto: „Zdieľajte tento príspevok. Znamenalo by to pre mňa svet! “ Pokiaľ vás ľudia skutočne neľutujú, nikto sa vám nebude otravovať požičiavaním podielu.

Buďte tiež múdri o tom, s kým sa spojíte. Ak požiadate niekoho o zdieľanie vášho príspevku, mal by to byť niekto, koho dobre poznáte. V opačnom prípade bude žiadosť nevyžiadanou poštou a bude nič iné ako efektívne.

Existujú lepšie spôsoby, ako využiť svoju sieť bez zjavného požiadania o zdieľanie. Kľúč? Musíte im dať záležať.

Tu je niekoľko taktík, ktoré sa môžu ukázať ako účinné:

 • Označte ľudí na sociálnych médiách, ktorých ste spomenuli alebo uviedli vo svojom blogovom príspevku.
 • Spýtajte sa priateľa alebo kolegu na pozíciu, ktorú zaujíma váš blogový príspevok.
 • Tip-off pripojenie na nový príspevok, ktorý by sa mohol ukázať ako relevantný a užitočný.

Tu je príklad bloggera, ktorý viem, ktorý Twitter používal efektívne na to, aby oslovil svoju sieť o svojom poslednom príspevku:

Ako (nie) kritizovať prácu iného spisovateľa (Beletria) ako spisovateľa http://t.co/gRYgl2FwtS @LittleZotzWrite @aliciarades co si myslis? ��

– Pinar Tarhan (@zoeyclark) 22. augusta 2015

3. Dotknite sa pre Influencer Marketing

Taktika, ktorú používate na šírenie slova po sieti, je podobná metódam, pomocou ktorých môžete ovplyvniť zdieľanie obsahu.

Ale pretože ovplyvňovatelia dostávajú každý deň veľa žiadostí o akcie, môže byť tento proces trochu viac zapojený.

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť? Začnite sa spájať s uvedeným ovplyvňovačom. Nájdite vo svojom výklenku niekoľko ľudí, ktorí majú veľmi populárne blogy a obrovské sociálne následovanie.

Potom sledujte ich blogy a sociálne profily. Zanechajte komentár a zdieľajte ich obsah. Môžete im dokonca zastreliť užitočný e-mail alebo len správu, ktorá im povie „ďakujem“.

Vytvorte si zvyk, aby časom rozpoznali vaše meno, tvár alebo oboje.

Až budete pripravení požiadať ich o láskavosť, nezabudnite, že je to o tom, aby im záležalo na vašej žiadosti.

Z tohto dôvodu budete chcieť vytvoriť blogový príspevok, ktorý vám pomôže čo najlepšie využiť vplyvný marketing skôr, ako požiadate o akcie. Urobte to tak, že do svojho obsahu uvediete tieto ovplyvňujúce faktory.

Napríklad, uveďte citáciu z nich. Ak sa s nimi môžete vopred spojiť a zasunúť rýchly rozhovor, je to ešte lepšie!

Ďalšou technikou je napísať príspevok, ktorý komplimentuje jeden z nich, napríklad tým, že ho rozšíri alebo ponúkne opačné stanovisko..

Potom upozornite svoj príspevok prostredníctvom e-mailu, komentára blogu alebo zmienky na Twitteri.

4. Zdieľajte na viacerých miestach, častejšie

Svoj obsah už zdieľate na sociálnych médiách, ale dovoľte mi opýtať sa na to: Koľko sociálnych sietí zdieľate a ako často zdieľate?

Ak zdieľate svoj odkaz iba v jednej alebo dvoch sieťach a pri uverejňovaní príspevku chýba vám veľa vystavenia!

Začnite skúmaním miest, kde môžete zdieľať svoj obsah.

Existujú zrejmé platformy ako Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ a Pinterest, ale prečo nevyskúšať zdieľať svoje odkazy aj v skupinách, ako sú napríklad LinkedIn, Google+ alebo Triberr?

Môžete tiež pridať odkazy na webové stránky s záložkami, ako sú Reddit a StumbleUpon, ako aj pripojiť sa k priemyselným fóram..

Teraz, keď ste na viacerých miestach, sa viac zapájajte. Začať tým, že Tweeting rovnaký odkaz častejšie, ale s mierne odlišnou správou. V skupinách a fórach nájdete otázky týkajúce sa príspevkov, ktoré ste nedávno uverejnili, a ako zdroj použite odkaz na svoj obsah.

5. Napíšte príspevok hosťa alebo sériu

Využili ste teda sociálne médiá a ovplyvňujúce faktory, ale už ste niekedy uvažovali o tom, ako môžete využiť svoj vlastný obsah na propagáciu svojho iného obsahu.?

Je to jednoduché.

Napríklad napíšete príspevok hosťa pre populárny blog na tému podobnú tej, ktorú ste už napísali. Potom použijete svoj blogový príspevok ako zdroj uvedený v článku.

Varovné slovo: Niektoré blogy vám neumožňujú zahrnúť odkazy na váš vlastný obsah do príspevkov pre hostí, preto si pozorne prečítajte pokyny na odoslanie.

Svoje príspevky môžete propagovať aj napísaním série na svoj vlastný blog. Týmto spôsobom môže časť 1 riadiť dopravu do časti 2 a naopak.

6. Zanechať komentár

Posledným inteligentným spôsobom propagácie obsahu je zanechanie komentárov k obsahu iných ľudí.

Nielenže je to skvelý spôsob, ako budovať vzťahy a uľahčovať iné formy marketingu, ale mnoho blogov sa v časti s komentármi vráti na vaše stránky..

Vyhľadajte blogy pomocou doplnku CommentLuv, ktorý vám umožní pridať odkaz na jeden z vašich najnovších príspevkov.

Aj keď to nevyhnutne nepomáha optimalizácii vyhľadávacích nástrojov, môže pomôcť s prevádzkou, ak uverejníte premyslený komentár na pomerne populárnom a relevantnom blogu..

Propagácia vášho blogu pomocou týchto techník môže vyžadovať veľa práce, ale ak ste usilovní a zameriavate sa na poskytovanie hodnoty iným ľuďom, tieto taktiky môžu byť zázraky..

Ktorú z týchto metód použijete ako prvý na propagáciu blogových príspevkov?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map