Späť do školy: Prečo by ste mali porovnávať webhostingové spoločnosti

Väčšina z nás si pamätá staré dobré časy v škole, keď sme dostali esej alebo úlohu písať alebo prezentovať tejto triede. Prvá vec, ktorú by sme urobili, je zistiť nejaké informácie o tejto téme. Bolo dôležité, aby sme pochopili všetko, čo sme potrebovali vedieť o tejto téme predtým, ako sme ďalej pokračovali v našej úlohe. Záleží na základnom výskume.


>> Tu si môžete stiahnuť svoju tlačiteľnú verziu tohto príspevku PDF << [/ Sociallocker]

Späť do školyAj keď sa ten istý princíp vzťahuje na všetko, čo súvisí s našimi online záležitosťami, je úžasné počuť o počte hororových príbehov o zlých hostingových spoločnostiach, ktoré zaplavujú internet, kde problémy vznikajú od ľudí, ktorí jednoducho nevykonávajú žiadnu štúdiu ako východiskový bod..

Doh! pracovitosť

Výnimka z toho nie je vo veľmi konkurenčnej oblasti web hosting, najdôležitejšia tretia strana, ktorá hrá hlavnú úlohu v úspechu nášho internetového obchodu. Ak ste si ešte vybrali webhostingu alebo hľadáte zmenu poskytovateľov, čítajte ďalej a objavte a zoznam otázok, ktoré by ste sa mali pýtať pred podpisom na bodkovanej čiare. Skákanie dvoma nohami ako prvé pri registrácii s webhostingom vás môže veľmi rýchlo dostať nad hlavu.

Príbehy biedy oplývajú na internete ľudia, ktorí sa dostali do horúcej vody len výberom akejkoľvek hostiteľskej spoločnosti, jednoducho preto, že to bol populárny poskytovateľ, mal peknú domovskú stránku, bol najlacnejší (ughh) alebo preto, že by si jednoducho byť rovnaký ako ostatní.

V tejto hre môže trochu výskumu viesť dlhú cestu k zabezpečeniu toho, aby vaše online skúsenosti boli bezpečné a prospešné. Tam, kde sa veľa nových blogerov a začínajúcich webeurov pokazí, je na samom začiatku ich online cesty.

Rýchlo prídu s nápadom pre web alebo blog bez premýšľania alebo plánu do budúcnosti svojho webu a potom slepo pokračujú v registrácii hostingového účtu, ktorý je úplne neadekvátny pre ich potenciálne potreby..

Takže so zreteľom na to, že prvým zdrojom porovnávania webhostingového výskumu sú „vy“. Predtým, ako sa bezohľadne zaviažete, nezabudnite vziať do úvahy akýkoľvek budúci rast alebo aspoň zmenu smerovania požiadaviek na vaše webové stránky.

S možno najdôležitejšou otázkou, ktorá už bola vyriešená, by ste sa teraz mali zamerať na výskum, na ktorý musíte dať nejaký čas, predtým, ako zaplatíte hostiteľskej spoločnosti mesačný alebo ročný poplatok za prenájom, ktorý nemusí byť pre vás ten pravý..

Dobrým miestom na začiatku je vylúčenie tých, ktorí majú hrozné recenzie súčasných a bývalých používateľov tejto spoločnosti. Jednoduché vyhľadávanie „Porovnajte webhostingové spoločnosti“ zverejní zoznam „najlepších a najhorších“ poskytovateľov a dôvody zistení.

Po vytvorení užšieho zoznamu môžete osloviť každého potenciálneho hostiteľa pomocou zoznamu kritérií, ktoré by mali viesť k pozitívnym rozhodnutiam z nasledujúceho kontrolného zoznamu;

Zmluvné podmienky

Preskúmajte drobný výtlačok vo forme „zmluvných podmienok“, ktoré vám v texte oznámia, čo vám v e-maile pravdepodobne nikto nepovie. Dozviete sa viac o medzerách, ktoré by mohli byť pre spoločnosť výhodné, keď zistíte, že „neobmedzený hosting“ v skutočnosti neznamená, čo uvádza. Čítanie tejto časti webových stránok spoločnosti vám tiež poskytne ďalšie otázky, na ktoré by ste sa nemali zaoberať, o ktorých by ste inak ani neuvažovali, alebo by ste ich nikde inde nezaznamenali..

Zálohovanie servera

Spochybňujte správnosť záloh a plán odozvy spoločnosti, ak by sa malo niečo stať, čo spôsobilo zlyhanie servera a stratu údajov. Čokoľvek zachytené v zálohách by malo byť prístupné aj cez cPanel.

Prevádzková doba servera

Prestoje servera môžu zničiť vaše podnikanie. Je potrebné zvážiť, ako poskytovateľ rieši problémy s prestojmi a aké možnosti zálohovania energie, ktoré majú, ak existujú, existujú..

Hostingové plány

Zistite, koľko súborov môže hostiteľ podporovať (miesto na disku) a koľko návštevnosti môže váš web prilákať (šírku pásma), takže v prípade potreby môžete povoliť ďalšie funkcie..

Zákaznícka a technická podpora

Ak hostiteľ, o ktorom uvažujete, neposkytuje podporu 24 hodín, rýchlo choďte ďalej.

Ovládací panel

Ak spoločnosť nepoužíva najnovšie priemyselné štandardy vrátane možnosti ovládacieho panela, kde si môžete svoju stránku osobne udržiavať, vynechajte im.

škálovateľnosť

Najprv sme sa toho dotkli, čo znamená, že ak máte v pláne rásť, váš hostingový účet musí byť schopný rásť s vami. Napríklad Bluehost alebo HostGator vám umožňuje upgradovať zo zdieľaného na vps alebo vyhradený serverový plán

Záverečné slová

V žiadnom prípade som tu neuviedol vyčerpávajúci zoznam, ale niektoré dôležité prvky hostingu, ktoré by mali slúžiť ako východiskový bod pre vaše výskumné účely. Urobte si domácu úlohu, prehľadajte internet, preskúmajte správy proti hosťujúcim menám, kontrolujte fóra, pýtajte sa otázky a hovorte s jednotlivými hostingovými spoločnosťami.

Po tom, čo ste to dokončili, sa vaše šance na získanie „A +“ z vašej usilovnosti pravdepodobne odrazia v obohacujúcom dlhodobom hosťovaní..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map