Sprievodca pre začiatočníkov s riadeným hostingom WordPress

Aj keď ste pravdepodobne videli riadený hosting WordPress ponúkané ako nevyhnutná aktualizácia pre kohokoľvek, kto vážne súvisí s ich webovými stránkami, môžete mať niekoľko otázok týkajúcich sa tohto typu webhostingu.


Sprievodca pre začiatočníkov pre Managed WordPress Hosting

Po prvé, možno sa pýtate, aké sú výhody tohto typu hostenia, a po druhé, pravdepodobne ste zvedaví, prečo spravovaný hosting WordPress často stojí oveľa viac ako vstupná úroveň, zdieľaný hosting, ktorý je široko dostupný..

>> Tu si môžete stiahnuť svoju tlačiteľnú verziu tohto príspevku PDF <<

Cieľom tejto príručky pre začiatočníkov po spravovanom webhostinge pre WordPress je pomôcť vám lepšie porozumieť tejto stále populárnejšej forme webhostingu. odpovedzte na niektoré z otázok, ktoré by ste mohli mať o tomto type služby.

Ako sa vyrovnať s riadeným hostingom WordPress

Ako už názov napovedá, tento typ hosteného webu je zameraný výlučne na používateľov WordPress a ich webové stránky. Ak hľadáte webový priestor na inštaláciu iného typu softvéru alebo hostenie svojej ručne vytvorenej webovej stránky HTML, mali by ste sa lepšie pozrieť inde..

Ak však hľadáte domov pre svoju webovú stránku WordPress, potom tento typ hostingu ponúka prostredie, ktoré je plne optimalizované pre najobľúbenejší online publikačný softvér na svete.

Aj keď je služba spravovaná, veľa každodenných úloh, za ktoré by ste inak boli zodpovední, boli stiahnuté z vašich rúk a riadené pracovníkmi podpory, ktorí sa starajú o váš web..

Výhody Managed WordPress Hosting

Práve sme sa dotkli niektorých kľúčových predajných miest tohto typu hostingu, ale je dôležité, aby sme do nich vstúpili podrobnejšie, aby ste lepšie porozumeli tomu, ako môžu pre vás a vašu webovú stránku WordPress skutočne prospieť. aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či táto vylepšená služba stojí za investíciu alebo nie.

Aby ste získali rýchlu predstavu o tom, čo môžete očakávať od kvalitne spravovanej hostingovej služby WordPress, tu sú niektoré z hlavných výhod:

 • Rýchle načítanie webovej stránky a zvýšenie rýchlosti stránky
 • Spravovaná údržba a zálohy WordPress
 • Vylepšená podpora webových stránok a používateľov

Takže teraz, keď poznáte kľúčové predajné miesta tohto typu webhostingu, pozrime sa podrobnejšie na každý z nich.

Prečo záleží na rýchlosti stránok

Keďže spravované hostingové servery WordPress a podporujúca hardvérová infraštruktúra zásobujú iba jeden typ softvéru, môžu byť vylepšené a nakonfigurované tak, aby vyhovovali potrebám tohto softvéru samotného..

To umožňuje najlepším z týchto hostiteľov ponúkajú bezkonkurenčný výkon pokiaľ ide o čas načítania webovej stránky.

Ako vlastník webových stránok by ste mali myslieť na rýchlosť stránky a čas načítania stránok. Pomaly načítané webové stránky môžu mať negatívny vplyv na použiteľnosť a miera konverzie vášho obsahu.

Ak teda predávate položky zo svojho webu alebo dúfate, že vaši návštevníci vyvolajú nejakú reakciu, či už ide o ich registráciu ako predplatiteľa alebo o vytvorenie dotazu na vaše služby, rýchlosť stránok by mala byť znepokojujúca vám.

Ďalej sa tomu verí Google sleduje rýchlosť webu aby ste určili, aké je to hodné byť vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja na poprednom mieste, pričom pomalé webové stránky sa posúvajú nadol v poradí klovania.

Pomalé načítavanie webovej stránky sa bude snažiť nielen prilákať návštevníkov na prvom mieste, ale negatívna skúsenosť používateľa bude mať tiež škodlivý vplyv na schopnosť webovej stránky fungovať podľa plánu..

Správa webových stránok WordPress

Súčasťou odvolania riadeného hostenia WordPress je, že služba zahŕňa správu vášho webu. Úroveň služieb sa líši v závislosti od hostiteľa, často však zahŕňa starať sa o aktualizácie základného softvéru WordPress a všetky doplnky, ktoré používate.

Ak máte na svojich webových stránkach spustených viac ako niekoľko doplnkov, budete vedieť, ako často je potrebné aktualizovať.

Aj keď je to pomerne jednoduchá úloha, pretože viem, že niekto neustále aktualizuje vaše matice a skrutky na vašom webe, a preto veľa odolnejšie voči hackerom a útokom, je veľmi upokojujúce – nehovoriac o tom, že máte na zozname úloh ešte jednu úlohu.

Dobrý poskytovateľ webhostingu so správou WordPress sa tiež postará o to, aby bol váš web zálohovaný, a čo je dôležitejšie, obnovenie týchto záloh by sa v prípade, že by sa niečo pokazilo, obnovilo..

Ak by sa vaše webové stránky niekedy skladali alebo vy alebo spoluautor omylom stlačili nesprávne tlačidlo, poznať obnovenie je len pár kliknutí môže byť veľkou úľavou.

Tím odborníkov WordPress po ruke

Pretože veľa riadených hostiteľov systému WordPress sa zaoberá iba programom WordPress, dokáže vybudovať tím odborníkov na WordPress.

Skutočnosť, že sa tieto tímy zameriavajú výlučne na tento softvér, a zároveň získavajú pôsobivú úroveň vystavenia nespočetným webom WordPress, ich schopnosti predchádzať problémom a riešiť problémy keď sa objavia, môže byť ťažké poraziť.

Pre vás, koncového používateľa, to znamená, že vaše webové stránky sa stanú obeťami novej formy útoku alebo bezpečnostného problému, sú minimalizované. Máte však aj tím odborníkov z WordPress, na ktorý sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok alebo otázok..

Spravovaný webový server WordPress nie je pre každého

Po prečítaní vyššie uvedeného môžete byť pripravení prihlásiť sa na bodkovanú čiaru a inovovať hosťovanie svojho webu na taký, ktorý je rýchlejší, bezpečnejší, spravovaný a podporovaný tímom odborníkov na WordPress..

Spravovaný hosting WordPress však nie je pre každého. Cena môže byť pre mnohých používateľov neúnosným faktorom. Aj keď táto dodatočná investícia v porovnaní so zdieľaným hostingom na základnej úrovni prináša veľa výhod pre tabuľku, vyššie mesačné tarify môžu byť pre niektorých nových vlastníkov webových stránok mimo dosahu..

Dobrou správou v tomto oddelení je, že tento priestor sa stáva konkurencieschopnejším, ceny sa určite znižujú. Avšak vzhľadom na zvýšené náklady na poskytovanie tohto typu hostenia je nepravdepodobné, že by niekedy dosiahli výhodnú úroveň zdieľaného hostingu..

Balíky zdieľaného hostingu na základnej úrovni často ponúkajú aj balíčky na zalievanie očí, vrátane neobmedzeného priestoru na serveri, neobmedzenej šírky pásma, možnosti hostenia neobmedzeného počtu webových stránok a nespočetných ďalších užitočných funkcií..

Dobre riadený hostingový balík na druhej strane ponúka oveľa realistickejšie balíčky a za týchto podmienok nebude schopný konkurovať..

Tieto pôsobivé doplnky zdieľaného hostenia sú však často len rozčarovaním, čo dokazuje staré príslovie ak to znie príliš dobre, aby to bola pravda, pravdepodobne to je.

Ďalším potenciálnym problémom, ktorý je potrebné zvážiť, je relatívny nedostatok slobody môžete sa dostať so spravovaným hostingom WordPress.

Na rozdiel od všeobecnejších hostiteľských balíkov nemáte možnosť inštalovať do svojho webového priestoru ďalšie aplikácie a softvér. Niektorí hostitelia majú určité doplnky, ktoré sú zakázané.

To všetko súvisí s tým, že webhostingové servery sú nakonfigurované špecifickým spôsobom, aby poskytovali vyššiu úroveň výkonu a bezpečnosti webovým stránkam WordPress..

Iné skripty, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť výkon, nie sú preto povolené.

Ak potrebujete voľnosť, aby ste mohli nainštalovať ďalší softvér alebo vlastné skripty, ale stále chcete vyššiu úroveň výkonu, potom lepšou voľbou môže byť spravovaný hosting VPS..

Spravuje pre vás program WordPress Hosting?

Takže teraz, keď lepšie rozumiete tomu, čo je spravované WordPress, vrátane toho, aké sú jeho výhody, ako aj niektoré z jeho nevýhod, je len na vás, či je to pre vás ten správny typ webhostingu..

Osobne povedané, ak používate iba WordPress a máte rozpočet na spravovaný hosting WordPress, stojí za to kúpiť si vhodného hostiteľa, ktorý ponúka tento typ služby..

Výhody ďaleko prevažujú nad negatívami a ak sa váš rozpočet môže rozšíriť, spravovaný hosting má potenciál byť veľkou investíciou.

Spravované hostingové spoločnosti WP

Bluehost

Bluehost ponúka možnosť rýchleho, bezpečného a jednoduchého spravovania hostingu WordPress za veľmi prijateľnú cenu.
Bluehost Managed WordPress Hosting

 • Od 12,49 dolárov mesačne
 • Postavený na platforme VPS
 • Integrovaný s trhmi ManageWP a MOJO
 • Zahŕňa SiteLock, pokročilé CDN a SiteLock WAF
 • Žiadne skryté poplatky, záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

SiteGround

SiteGround je skvelá voľba pre tých, ktorí nechcú minúť peniaze na drahých poskytovateľov hostingu. SiteGround poskytuje spravovaný hosting WordPress za veľmi prijateľnú cenu.
SiteGround Managed WordPress Hosting

 • Od 3,95 dolárov mesačne (60% zľava z normálnej ceny)
 • Bezplatná inštalácia WordPress & Doména zadarmo
 • Bezpečnejšie vďaka automatickým aktualizáciám
 • Bezplatný prevod WordPress
 • Rýchlejšie WordPress s CDN & cache

Mediatemple

Mediatemple je populárny poskytovateľ prémiového hostenia, ktorý ponúka rýchly, bezpečný a prémiový hosting WP.
Media Temple Managed WordPress Hosting

 • Od 29 dolárov mesačne
 • rýchly & jednoduchý hosting WordPress
 • Automatické jadro WordPress & aktualizácie zabezpečenia
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Pracovné prostredie na jedno kliknutie
 • Ovládací panel typu všetko v jednom
 • Zahŕňa 3 inštalácie WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map