En İyi Adobe Muse Web Sitesi Örnekleri

Adobe Muse Web Sitesi Örnekleri


Adobe Muse – şüphesiz en iyilerinden biri çevrimdışı platformlar, özel başyapıtlar yaratmayı amaçlayan web tasarımcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir. Yazılım belirli grafik becerilerinin farkındalığını gerektirse de, kullanımı ve anlaşılması hala kolaydır.

Şaşırtıcı özellikler ve seçenekler kümesi, bilgili web tasarımcılarının web sitelerini kullanmadan web siteleri geliştirmelerini mümkün kılar web geliştiricilerinin yardımı. Bu, misyonu kullanıcılara tasarımlarıyla grev yapmak olan statik ve bilgilendirici web siteleri oluşturmak için ideal bir araçtır.

Adobe Muse ile oluşturulan web sitelerinin örneklerine göz atmaktan heyecan duyuyor musunuz? Tam da şimdi yapacağımız şey bu! Aşağıda, bu platformun temelinde geliştirilen en iyi proje örnekleri listelenmiştir..

Önemli Not: Adobe, 26 Mart 2018’den beri Adobe Muse desteğine son verildi, ancak yine de kullanabilirsiniz Adobe Dreamweaver veya Adobe Portföyü ilham veren web projeleri oluşturmak.

1. Sea Island Media

Sea Island Media

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Tek bir bakışta Sea Island Media profesyonellik ve güvenilirlik izlenimi yaratır. Bu, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere ileri teknoloji içerik projelerinin geliştirilmesi üzerinde çalışan yaratıcı pazarlama stüdyosunun web sitesidir. Web sitesi iyi ve çekici görünüyor – gerekli tüm öğeler burada yer alıyor. Ana sayfa, stüdyo uzmanlığının ana alanlarını, yüksek kaliteli görüntüleri ve Son Haberler bölümünü listeler.

Stüdyo tarafından oluşturulan üst düzey bir proje portföyü de var. Blog burada kullanıcıların ilgilendikleri bilgilendirici niş ile ilgili yayınlar sağlamak için de mevcuttur. Kişiler Bölümünde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya web sitesinde erişilebilen sosyal medya düğmeleri aracılığıyla uzmanlarla iletişime geçmek mümkündür..

2. Yalnız Avcılar Köpek Eğitimi

Yalnız Avcılar Köpek Eğitimi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Köpeğini eğitme niyeti olan herkes için, Yalnız Avcılar Köpek Eğitimi başlamak için harika bir yerdir. Bu, seçim yapabileceğiniz çeşitli programlar sunan köpek eğitim uzmanı Eleanor Post’un web sitesidir. Seçim, bir köpeğin cinsine ve boşuna beklediğiniz sonuçlara dayanmalıdır. Ana sayfayı aşağı kaydırarak, Eleanor’un birlikte çalıştığı köpekler, her bir durumda sunduğu hizmetler ve seçebileceğiniz eğitim programı türleri hakkında yararlı bilgiler bulabilirsiniz..

Sorularınız mı var? Ya da, belki, eğitmenle temasa geçmek mi istiyorsunuz? Ardından, ana sayfanın altındaki ve menünün ilgili bölümünde bulunan İletişim seçeneğini kullanın.

3. Birlik Mutfağı

Birlik Mutfağı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Birlik Mutfağı iyi tanınan bir restoran ağını temsil eden bir web sitesidir. 2010 yılında kurulan marka şu anda ülke çapında farklı şehirlerde 10 konuma sahiptir. Müşteriler tüm mekanları takdir ediyor. Mevsim salataları, hamburger, pizza ve daha fazlasıyla temsil edilen yerel yemeklerin tadını çıkarabilirler. Tüm bunlar yüksek kaliteli hizmet, çeşitli yerel spesiyaliteler ve Adobe Muse web sitesi oluşturucunun yardımıyla oluşturulmuş sağlam bir çevrimiçi temsil sayesinde.

Proje kurucusu Paul Miller’ın girişimci ve restorancı olarak çalışma konusunda çok büyük bir tecrübesi var. Ancak, web sitesi oluşturma teknolojilerinde yeniydi. Adobe Muse, ekibinin akılda kalıcı özel görüntüler, kategorilere ayrılmış yiyecekler içeren özel menü bölümü, iletişim bilgileri ve konum bloğu ile tamamen işlevsel bir restoran web sitesi oluşturmasına yardımcı oldu. Sonuç olarak, burada çalışan profesyonel bir yemek servisi sitesine bir örnek var.

4. Orsheln Endüstrileri

Orsheln Endüstrileri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Orsheln Endüstrileri farklı alanlarda uzmanlaşmış bir şirketler grubudur. İşletme, 1917’de başlayan zengin bir tarihe sahiptir. Ed ve William Orscheln kardeşler bugün faaliyet gösteren bir şirket kurdular ve hala bir aile şirketi. Grup, Marine RV ve yarış ürünleri üretimi ile ilgilenen birkaç ayrı şube ve departmanı tanıtmaktadır. Bazı Orshen aile şirketleri ülke çapındaki en büyük perakendecilere ev ve çiftçilik için ürün tedarik ederken, diğerleri mülkiyet yönetimi ve diğer hizmetler sağlıyor.

Bir grup şirket için bir web sitesi geliştirmek zordur. Tüm şubeleri ve ayrı departmanları tek bir sitede değerlendirmeniz gerekir. Adobe Muse, Orsheln ailesinden birkaç farklı şirketi ayrı bir bölüme yerleştirirken iyi bir şey yaptı. Web sitesi oldukça basit görünüyor ama aynı zamanda işlevsel.

5. Napoli’nın

Napoli'nın

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Napoli’nın Batı Virginia’da bulunan küçük bir restoran zinciridir. Şirket, zengin bir menünün yanı sıra çeşitli yemek mekanlarına da sahiptir. 1966 yılında kurulan marka, İtalyan mutfağı ile ilgili yüksek kaliteli yemekler sunmaktadır. Ziyaretçiler mat makarna ve saf Napoliten pizzadan sandviçlere, salatalara ve içeceklere kadar her şeyi dener. Restoran sitelerinin yanı sıra yemek dağıtım hizmeti de sunmaktadır. Bu nedenle, web sitesinin işlevsel bir kalite sayfasına ek olarak menüdeki her iki özelliği de vurgulaması gerekiyordu..

Çevrimiçi menü biraz güncel olmasa da profesyonel görünüyor. Öte yandan, müşteriler sundukları yemeği, fiyat etiketlerini ve malzemeler dahil diğer ayrıntıları görebilirler. Her ürün kartının web sitesine entegre edilmiş bir sepete ekle özelliği bulunurken, yerleşik e-Ticaret işlevselliği sayesinde ödeme işlemi oldukça hızlı görünüyor.

6. Bilgisayar Yenileme

Bilgisayar Yenileme

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bilgisayar Yenileme Adobe Muse yardımıyla kullanıcıların karmaşık web sitesi projelerini nasıl ele alabileceğine iyi bir örnektir. Şirket, New York’un en güvenilir bilgisayar servisi ve takas uzmanlarından oluşan ekibi temsil ediyor. Ayrıca, nakitlerini anında alması gereken müşterilerden kullanılmış dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve diğer cihazları satın alıyorlar. Bilgisayar Revizyon uzmanları oyun konsolları, giyilebilir cihazlar, vb..

Fikir, aynı anda iki web sitesi içeren bir proje oluşturmaktı. Bir yandan, cihazlarını satmak isteyen müşteriler için genel bilgiler ve ayrıntılar içeren bir ana sayfamız var. Sayfa biçimlendirmesi biraz rahatsız edici olsa da çok tarihli görünüyor. Öte yandan, bir alt alanda barındırılan ve başlık menüsünde görüntülenen kategorilere ayrılmış çeşitli ürünler sunan tamamen işlevsel bir dijital mağaza var. Web mağazası, ürün seçenekleri ve basit gezinme özellikleriyle daha güncel ve şık görünüyor.

7. Brewer’ın En İyi Kiti

Brewer’ın En İyi Kiti

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Brewer’ın En İyi Kiti tüm bira severler ve zorlu gurmeler için gerçek bir nimettir. Şirket, en seçkin IPA’ları, elma şarabını, lagerleri ve diğer bira türlerini evde demlemek için malzemeler, özel ekipman ve tarifler sağlıyor. 1992 yılında kurulan şirket, kendi tedarik ve perakende zinciri ile büyük bir distribütör haline geldi. Müşteriler, evde yapılan biradan en iyi şekilde yararlanmak için 50’den fazla farklı çeşitte malzeme ile gelen farklı kitleri sipariş etmekte özgürdür.

Web sitesi gelince, çok bilgilendirici görünüyor. Üç ana spesifikasyona sahip ana sayfanın yanı sıra, kullanıcılar ayrıntılı bir SSS, CO2 hacmi ve sıcaklık dönüşüm çizelgeleri, kegging talimatları, vb. Profesyonel biracılar ve amatörler için Adobe Muse.

8. 400 Plaj Deniz Ürünleri

400 Plaj Deniz Ürünleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

400 Plaj Deniz Ürünleri Florida’da bulunan efsanevi açık ve kapalı yemek mekanıdır. Restoran bir aile şirketi haline geldi. Bugün, deniz ürünleri, istiridye, ızgara balık, farklı kombinasyonlar ve daha fazlası ile mevsim salataları içeren yerel spesiyaliteler sunmaktadır. Ziyaretçiler açık hava terasında veya restoranın içinde çok çeşitli şarapların ve ısmarlama kokteyllerin tadını çıkarabilirler..

Web sitesi, Adobe Muse ile inşa edilen diğer restoran sitelerine kıyasla oldukça şık görünüyor. Ziyaretçilerin aradıkları hizmetleri seçebilecekleri parlak ve ilgi çekici bir ana sayfa ile iyi bir ilk izlenim bırakıyor (masa kaydı, ziyafetler, catering vb..). Önemli dezavantajlar arasında, web sitesinin faviconunun olmadığını not etmeliyiz. İyi haber şu ki, PDF dosyalarında menü indirme şansı var.

9. OMP Muotoilua

OMP Muotoilua

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

OMP Muotoilua tasarım ve mimarlık ajansıdır. Şirket, minimalist ve fonksiyonel tasarım konseptleri anlamına gelen Finlandiya’da bulunmaktadır. 2015 yılında kurulan stüdyo şimdi evler, evler, daireler ve diğer mülk türleri için hazır tasarım fikirleri sunan kendi tekniklerinden birkaçına sahiptir. Fikir, yaşam alanı sınırlamalarına rağmen basit, şık ve işlevsel bir ortam yaratmaktır.

Web sitesinin kendisi, kökeni İskandinav ev tasarımı gibi çok şık ve temiz görünüyor. Ana sayfada, şirketin hizmetini temsil eden birkaç önemli mimari kavramı bulunur. OMP kurucusunu tanıtan yüksek kaliteli bir Abut sayfası var. Ancak, tüm içerik Fince olduğundan, web sitesinin çok dilli bir sürüme sahip olması daha iyi olurdu. Ayrıca, yazar web sitesi Başlık ve Açıklama belirtmeyi unutmuştur. Ancak bu Adobe Muse işlevselliğinin sorunu değil.

10. DESIGNWERK

DESIGNWERK

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

DESIGNWERK bir Alman tasarım stüdyosu ve matbaasıdır. Esas olarak şirketlere ve yeni şirketlere kurumsal hizmetler sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Temel yeterlilikler arasında bir kitap kapağı ve logo tasarımı, kurumsal marka kitapları, web tasarımı ve daha fazlası bulunmaktadır. DESIGNWERK önde gelen Alman yayınevleri ve yayın kuruluşlarıyla işbirliği yapıyor.

Web sitesi, cesaret ve minimalist tasarım dediğimiz Avrupa yaklaşımını temsil ediyor. Web sitesine girdikten sonra, İngilizce bir kelime içermemesine rağmen hoşunuza gitmeye başlarsınız. Menü uygulaması biraz garip olsa da, garip renk kombinasyonları tam bir görünüm yaratır. Kullanıcıların buna alışması biraz zaman alabilir. Ama genel olarak, Adobe Muse burada harika bir iş çıkardı.

11. Ağaç VFX

Ağaç VFX

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Ağaç VFX Adobe Muse yardımıyla oluşturulan bir web tasarımcısı ve animasyon portföyüdür. Web sitesinde Danny – görsel efekt sanatçıları ve illüstratörler tanıtılmaktadır. “Hakkında” bölümündeki mevcut bilgilere göre Danny, ana uzmanlıkları olan VFX denetimi, hareket tasarımı ve animasyon söz konusu olduğunda deneyimli bir profesyonel..

Web sitesinin kendisine gelince, burada çok fazla bölüm bulamazsınız. Portföy üç büyük yaştan oluşmaktadır. Birincisi, Danny’nin tüm eserlerinin burada görüntülendiği Ana Sayfa. Adobe Muse entegrasyon özellikleri sayesinde her çalışma, adı ve kısa bir açıklaması olan Vimeo video olarak mevcuttur. İkinci sayfada Danny’nin çalışma deneyimi ve sunduğu hizmet türleri tanıtılmaktadır. Temasa geçmek için harika bir iletişim düğmesi widget’ı var. Üçüncü sayfada ayrıntılı iletişim bilgileri verilmektedir. Web sitesinde Facebook veya Instagram’da Tree VFX’i takip etmek için sosyal medya düğmeleri var.

12. Bamberger

Bamberger

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bamberger ticari olmayan özel bir bowling derneğidir. Bowling oynamayı seven benzer düşünen insanların bir araya gelmesini sağlar. Web sitesi bir topluluk oluşturmak ve canlı sonuçları, gelecek etkinlikleri, bowling kurallarını, canlı sıralamaları vb. Paylaşmak için oluşturuldu. Bu nedenle, Adobe Muse web sitesi oluşturucu için görev oldukça kolaydı.

Projenin kendisinin tasarım veya işlevsellik açısından özel bir şeyi yoktur. Birkaç temel içerik tabanlı bölüm içeren bir ana sayfaya sahiptir. Esas olarak, kulübün ayrı bir sayfada sunulan Gizlilik Politikası’na ek olarak canlı bilgileri, kayıt sahiplerini, tüm sezon boyunca en iyi oyuncuları ve diğer hayati verileri tasvir eden metin bilgileri, sohbetler, masallar ve diğer blokları sunarlar..

13. Howard & Wayman

Howard ve Wayman

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Howard & Wayman işletmelere ve girişimcilere muhasebe yardımı sağlayan Meksika merkezli bir şirkettir. Muhasebe ve mevzuat alanlarında 30’dan fazla deneyimli uzmana sahiptir. Uygun iş akışının düzenlenmesine ve belgelerin düzenlenmesine, vergi politikalarına yardım edilmesine ve işletme sahibinin tüm evrak işlerini önceki iş hedeflerine odaklanmasına izin vermesine yardımcı olurlar..

Şirket, farklı nişlerden farklı işletmelerle çalışmaktadır. Bu, birden fazla sayfa ve alanı kapsayacak karmaşık bir web sitesi anlamına gelebilir. Adobe Muse’un çok profesyonel görünebilecek minimalist projeler oluşturmayı mümkün kıldığı anlaşılıyor. Burada H’yi tanıtan tüm önemli bölümler var&W ekibinin yanı sıra ana uzmanlıkları, entegre Google Map ile iletişim bilgileri ve yayınlar. Genel izlenim iyidir, ancak ana sayfadaki banner sanki yok olmak üzereymiş gibi biraz garip görünüyor. Belki de görüntü kalitesi ile ilgili bir sorundur, Adobe Muse işlevselliği değildir.

14. Kara Ev Rozetleri

Kara Ev Rozetleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kara Ev Rozetleri farklı türde rozetler üretmekle ilgilenen küçük bir işletmedir. Müşteriler her boyutta ve renkte ürünler sunmakta serbesttirler. Üzerinde farklı baskı ve görüntülerle rozetler alacaklar. Şirket, mallarını eğitim amaçlı ve ticari olmayan kuruluşlara ulaştırmaktadır. Ürünler, etkinlik düzenleyicileri, bar ve restoran sahipleri ve diğer iş temsilcileri ile popülerdir. Bazıları rozet üretimi ve satışı ile ilgili siteden beklenecek çok şey olmadığını düşünebilir. Black House Rozetleri en başından biraz dağınık görünüyor.

Bununla birlikte, ürün arama sürecinin derinliklerine inerken, her bir ürün sayfasının mükemmelliğe yakın olduğunu fark edersiniz. Sayfa açıklaması, ürünün ne hakkında yapıldığı bilgisine ek olarak, müşteriler her öğeyle ilgili ayrıntılı bilgiler görür. Menü bölümlerinde en çok satanlar, iletişim bilgileri, ürün kategorileri, gerçek ürün örnekleri ve daha fazlası bulunur.

15. Laredo Şehri

Laredo Şehri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Laredo Şehri Teksas’ın Laredo kentine adanmış yerel sosyal ve hükümet projesidir. Şehir sakinleri ve resmi temsilcilerden oluşan bir topluluğu temsil eder. Kullanıcılar en son Laredo haberleriyle iletişim halinde kalabilir ve resmi formaliteleri tamamlamak için gerekli tüm bilgileri bulabilirler. Site bölümleri, sağladıkları hizmetler listesine ek olarak mevcut tüm resmi ve sosyal departmanlar hakkında yararlı bilgiler içerir.

İşlevsel açıdan, web sitesi sezgisel ve kullanımı kolaydır. Gerekli sorunu hızlı bir şekilde bulmak için bir belge arama özelliği ve Google arama çubuğu vardır. Ana sayfada, düzenli olarak güncellenen bilgiler içeren ek resim ve metin bloklarının yanı sıra takvim, bülten aboneliği formu, yaklaşan etkinlik bilgileri, iletişim verileri vb..

Sonuç olarak

Bu makalede incelenen web sitelerinin örnekleri, Adobe Muse bazı grafik tasarım becerilerini ve deneyimlerini övünebilen kullanıcılar için bir numaralı araçtır. Bu insanlardan biri olduğunuz için şanslıysanız, aracı ziyaretçilerinizi kayıtsız bırakmayacak gerçek bir başyapıt yaratmak için kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, özellik yoğun ve biraz karmaşık bir platform sizin için gerçek bir zorluk haline gelebilir (bu durumda, daha kolay web sitesi oluşturucuları Wix, uKit veya Weebly). Web tasarım ihtiyaçlarınız için yazılımı seçerken bunu aklınızda bulundurun!

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map