En İyi Google Sites Web Sitesi Örnekleri

Google Sites Örnek Web Siteleri


Google Sites sıfırdan farklı türde siteler oluşturmak için esnek ve çok yönlü bir web sitesi oluşturma platformu olduğunu iddia ediyor. Sahaya veya sektöre rağmen profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için videoları, slayt gösterilerini, çeşitli belge biçimlerini ve daha fazlasını merkezileştirmeyi mümkün kılan yeterli bulut tabanlı kapasite sağlar. Google Sites tamamen barındırılan bir platform sunar; bu, bakımı veya dağıtımı için üçüncü taraf sunucuların veya ek yazılımların bulunmadığı anlamına gelir. Üstelik platform, işletim sistemlerinde büyük çalışma kapasitesi de dahil olmak üzere bazı temel avantajlarla birlikte geliyor.

Google Sites, site düzeyinde dijital güvenlik sağlayan işlevselliğe ve yerleşik kontrol sistemine sahiptir. Ancak, sağlam bir portföy, şirket web sitesi veya blog oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için gerçekten çok iyi mi? Avantajlarını ve özelliklerini göstermek için en iyi Google Sites örneklerinden bazılarını inceledik. Platformun gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadığına karar vermenize izin verecekler.

1. BNH Hizmetleri

1. BNH Hizmetleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

BNH Hizmetleri grafik ve web tasarımına ek olarak bulut geliştirme hizmetleri sunar. Ana sayfa, başlıkta açıkça görüntülenen tüm gerekli bölümlerle laconic ve temiz görünüyor. Kaydırıcı, sayfaya güncel görünmesini sağlayan bazı dinamikler ekler. Ayrıca, kullanıcıyı diğer web sitesi bölümlerine bağlar.

Sitenin kendi blogu var. Daha profesyonel bloglar kadar parlak ve çekici görünmese de, makaleleri aylara ve yıllara ayıran blog arşivi hala var. “Hakkımızda” bölümünde, Google Map’in sayfaya entegre edilmiş hali bulunmaktadır. Site, özellikle blog söz konusu olduğunda daha profesyonel görünmesi için bazı düzeltmeler gerektirse de iyi bir izlenim bırakıyor.

2. Morto Park Salonu

2. Morto Park Salonu

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Morto Park Salonu e-ticaret veya hizmetlerle ilgilenmeyen, kâr amacı gütmeyen bir web sitesine sahiptir. Görevi, toplumu temsil etmenin yanı sıra kilise hakkındaki tüm temel bilgileri göstermektir. Web sitesinde birkaç bölüm bulunmaktadır:

 • Neye İnanıyoruz sayfası web sitesi sahibini tanımlayan temel sorunların vurgulanması;
 • Toplantılar & Hizmetler – sayfada, Ay Görünümü Google Takvim özelliği ile toplantıların ve kilise hizmetlerinin zaman çizelgeleri ve takvimleri bulunur;
 • Bizi Bulma sayfası Google Haritalar’ı ve yazılı adresi entegre etti.

Web sitesi biraz ilkel görünse de, gerekli tüm bölümlere ve özelliklere, tüm toplantıların tek bir yerde bulunduğu Google Takvim’e, kilise toplantılarından fotoğraflar, iletişim bilgileri vb..

3. PCS Koruma ve Kontrol Çözümleri

3. PCS Koruma ve Kontrol Çözümleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

PCS Koruma ve Kontrol Çözümleri Ev ve Hizmetler sayfalarındaki özel simgelerle birlikte güzel bir tasarıma sahip bir web sitesi sunar. Şirketin sağladığı temel faydaları, hizmet türlerini ve çözümleri vurgulamak için kullanılırlar. Genel izlenim kötü değil. Site, akıllı ve basit yapısı nedeniyle profesyonel görünüyor. Ne tür bir bilgi sunması gerektiği kullanıcıya açıktır.

Bazı daha profesyonel siteler gibi animasyon veya UX tasarımına sahip olmamasına rağmen, tüm bölümleri bulmak kolaydır. Ürün bölümü, PDF dosyalarında bulunan, müşterinin gerektiğinde bilgileri indirmesini ve saklamasını kolaylaştıran eksiksiz bir ürün açıklaması sağlar.

4. HIJSA

4. HIJSA

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Sitesinin web siteleri olan Google Sites ile derleyin HIJSA ilk bakışta iyi bir izlenim bırakıyor. Platformun, kullanıcıların iyi görünümlü ve şık bir web sitesi oluşturmasına izin verdiğinin bir başka kanıtı. Aynı zamanda olağanüstü ve yakalayıcı görünüyor. Şirket, organizasyon yapısı ve yetenek seçimi ile ilgili istişareler ve önerilerle ilgilenir..

Web sitesi, esnek bir şablon sayesinde tezahürat ve canlandırıcı görünüyor. Hala mükemmel olmaktan uzak olmasına rağmen listemizdeki 1 numaralı web sitesine kıyasla daha profesyonel bir blog bölümüne sahiptir. Tüm makalelerin kısa önizlemeleri, yayın tarihleri ​​ve resimleri vardır. Blogun biraz daha profesyonel görünmesini sağlar. Web sitesi sosyal paylaşım düğmelerine sahip olsa da, istese bile onları bulamayacak.

5. En İyi Robot ABD

5. En İyi Robot ABD

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

En İyi Robot ABD tüm iş süreçlerinin dijitalleştirilmesini amaçlayan Kaliforniya merkezli Robot ve AI Ajansı’dır. Şirket, insan makine etkileşimini yeni nesil trendlere dönüştüren çığır açan yazılım ürünleri ve hizmetleri geliştiriyor. Şirketin web sitesi, ana şirket uzmanlığı ile ilgili olarak yenilikçi ve etkileyici görünüyor.

Proje modaya uygun, güncel ve son derece dijitalleştirilmiş görünüyor. Ana sayfa, Sanbot’u (robotun kendisi) eylem halinde sunan birçok resim ve video sunuyor. İnsanlarla nasıl çalıştığını ve etkileşime girdiğini izlemek oldukça ilginç. Ayrıca, ürünün potansiyel endüstri uygulamalarına rastlayacaksınız. Robot ve olası kullanımları hakkında daha fazla bilgi edindikten sonra doğrudan web sitesinde sipariş verme fırsatı da vardır. Google Sites destekli web sitesinde oldukça ilginç ve benzersiz teklifler mevcut!

6. DrPete Teknoloji Uzmanları

6. DrPete Teknoloji Uzmanları

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bu, çalışan bir teknoloji uzmanları ekibini temsil eden sağlam bir web sitesidir. DrPete Teknoloji Uzmanları. BT endüstrisine katılanlara profesyonel yardım sunarlar. İlk bakışta, ana sayfa oldukça profesyonel. Şirketin yetkinliğinin tüm yönlerini betimler. Bir kullanıcı ihtiyacı olanı seçebilir. İyi haber, artık Google Sites ile oluşturulmuş iyi görünümlü bir bloga tanık olabiliriz.

Önizleme ve veri yayınlama eksikliği nedeniyle mükemmel olmaktan çok uzaktır. En azından, makale yapısını daha kolay hale getirebilecek hiçbir etiket olmamasına rağmen, bazı yapısı ve arşivi vardır. Web sitesinde, tüm uzmanların fotoğraflarını ve kısa açıklamalarını içeren Ekip sayfası var.

7. Putnam Valley Öğretmenler Federasyonu

7. Putnam Valley Öğretmenler Federasyonu

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Resmi web sitesi Putnam Valley Öğretmenler Federasyonu (PVFT), Google Sites web sitesi oluşturucusunun en iyi geleneklerinde oluşturulur. Organizasyon, öğretmenlik mesleğinin standartlarını iyileştirmeyi, üyelerini ve sektörle ilgili diğer konuları desteklemeyi ve korumayı amaçlamaktadır..

Web sitesi, Federasyon, avantajları, programı, üyeleri, etkinlikleri hakkında en acil ve güncel bilgileri içermektedir. Bu bilgi, her kullanıcının aradığı bilgiyi bulabileceği bölümler halinde düzenlenmiştir. Bunlar arasında Memurlar, Takvim, Dakikalar, Refah Güven Fonu, Mentorluk Planı, Mentorlar, Yararlar, Şikayetler, Kaynaklar vb. Ayrıca sosyal ağlara erişim ve herkesin etkinliğini ve üyelerini desteklemek için Federasyona bağış yapabileceği ayrı bir Bağış bölümü de bulunmaktadır..

8. Topluluk Mükemmellik Okulu (CSE)

8. Toplum Mükemmelliği Okulu (ÖAM)

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Topluluk Mükemmellik Okulu (CSE) Minnesota, St. Paul’da bulunan bir K-8 Hmong dil ve kültür okuludur. Okul, tüm öğrencileri için dünya standartlarında eğitim veren okula başlama arzusu olan özel eğitimciler, topluluk üyeleri ve veliler tarafından yönetilmektedir..

ÖAM’nin web sitesi işlevsellik, bilgi değeri ve gezinme kolaylığını içermektedir. Tüm önemli menü bölümleri web sitesinin sol panelinde bulunur ve ilgili tüm bilgilere erişir. Burada, en çok ilgilendiğiniz gerçekleri keşfetmek için Hakkımızda bölümüne, Dizin, Ebeveynler, Programlar ve Özellikler, Medya Merkezi, İstihdam, Personel Kaynakları vb. Web sitesi ayrıca okulla ilgili videolar, fotoğraflar, programlar ve diğer zorunlu tematik öğelerle birlikte gelir.

9. Japonya Günü 2020

9. Japonya Günü 2020

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bu, yaklaşan etkinliğe adanmış bir web sitesidir – Japonya Günü 2020 – Bu, 9 Şubat 2020’de Auckland, Yeni Zelanda’da yapılacaktır. Web sitesi, etkinlik hakkında temel bilgileri tek bir yerde sunuyor. Bilgiler, potansiyel ziyaretçileri etkinliğin planından ve özel özelliklerinden haberdar etmek için Japonya Günü komitesi tarafından düzenli olarak güncellenir..

Kullanışlı bir açılır menü, Ziyaretçi Bilgileri, Galeriler, Katılım, Kişiler gibi ana web sitesi bölümlerine erişim sağlarken, arama filtresi seçeneği gerekli bilgilerin aranmasını kolay ve hızlı hale getirir. Ayrıca, tüm kullanıcıların Japonya 2020 Günü hakkındaki güncellenmiş bilgileri bulabilecekleri sosyal medya hesaplarına erişim de vardır. Bu, Google Sites ile başlatılan web sitesinin değerli bir örneğidir.

10. Bruges üzerinde daha fazlası

10. Flanders Hotel Brugge

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Son olarak, sitenin web sitesini Bruges üzerinde daha fazlası Belçika’da bulunan, turistlerin burada yararlanabileceği konaklama ve hizmetler hakkında gerekli tüm bilgileri sunar. Bu, ülkeyi ziyaret ederken durmak için lüks, konforlu ve çarpıcı bir yer arayan tüm kullanıcılara Damla Danışmanı tarafından önerilen oteldir..

Web sitesi, otelle ilgili gerekli tüm bilgileri, yani sunulan hizmet ve olanakların listesini, konum açıklamasını, video turlarını, ödül listesini, ayrıntılı kişileri, galeri vb. İçerir. Entegre Google Haritalar widget’ı, tam konumunun aramasını basit, kolay hale getirir ve kullanışlı. Ayrıca, entegre çevrimiçi formu doldurarak doğrudan web sitesinde otel konaklama rezervasyonu yapmak için harika bir fırsat vardır. İkincisi birkaç dilde mevcuttur (İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve Hollandaca), yabancı turistler için uygundur. Sosyal medya hesaplarına erişim ve ayrıntılı kişiler gerekli bilgilerin aranmasını kolaylaştırırken, birçok yüksek kaliteli fotoğraf web sitesine eğlenceli ve görsel olarak çekici bir görünüm kazandırır..

Sonuç olarak

Yapabilirsin Google Sites ile bir web sitesi yapın bazı temel özelliklere sahip basit bir siteye ihtiyacınız olduğunda. Örneklerimizin listesi, platformun hala yapacak çok işi olduğunu kanıtlıyor. Bloglama özellikleri çok önemli güncellemeler gerektirirken bazı şablonlar diğer web sitesi oluşturucularla karşılaştırıldığında daha az profesyonel görünür. Tüm temalar seçeneklerle sınırlıdır.

Hepsi aynı görünüyor, ancak yine de bazı özelleştirme ve düzenleme fırsatları ayırıyorlar. Google Sites, takvimlerden ve haritalardan Analytics’e kadar mevcut Google uygulamalarından herhangi biriyle entegre edilebilir. Platform, sağlam bir çevrimiçi varlığa ihtiyaç duymasına rağmen web sitelerinden çok fazla ihtiyaç duymayanlar için iyidir.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map