En İyi Jimdo Web Sitesi Örnekleri

Jimdo Web Sitesi Örnekleri


Jimdo – bireylerin ve işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş çağdaş bir web sitesi kurucusudur. Platform, basit ama etkili web tasarım sürecine katkıda bulunan web tasarım özellikleri ve araçlarıyla dolu olarak gelir.

Sistemde ustalaşmanız gereken zaman, sonunda gideceğiniz web sitesi düzenleyicisine bağlı olacaktır. Web sitesi oluşturucu, web sitelerinin iki modda tasarlanmasına izin verir.

  • Birincisi, sezgisel ve basit WYSIWYG süreci sunan klasik web sitesi editörüdür. Onunla web siteleri başlatmak için belirli becerilere ve arka plana ihtiyacınız olacak, ancak sonunda tüm önemli nüansların doğru yaklaşımı ve değerlendirilmesi ile istenen sonuca ulaşacaksınız..
  • İkinci yol, gelişmiş Jimdo Dolphin’i kullanmaktır aracı. Bu Yapay Zeka özelliği, göndereceğiniz içeriğe göre otomatik modda web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. Bu sadece birkaç dakika sürer ve her zaman iyi sonuç verir. Bu Jimdo özelliğiyle ilgili yeni başlayanların en çok beğendiği şey bu.

Web siteniz için hangi seçenek en iyi sonucu verecektir?? Bu, yeteneklerinize ve uzun vadede almayı beklediğiniz sonuca bağlıdır. Şimdi her iki şekilde de oluşturulan Jimdo web sitelerinin en iyi örneklerine bakalım. Gerçek insanlar tarafından, gerçek kişisel ve iş ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Bu size projenizin nasıl görünebileceği hakkında fikir verecektir. Başlama zamanı!

1. İyi Galeri

İyi Galeri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

İyi Galeri Connecticut, Kent’te bulunan yerel ve ulusal sanatçılara ait sanat eserlerini sergileyen bir çerçeveleme ve güzel sanat galerisidir. Eğer konuyla ilgileniyorsanız veya kendi sanat eserlerinizi sergilemek / koleksiyonunuz için bazı şaheserleri satın almak istiyorsanız, web sitesi ayrıntılı bilgileri tek bir yerde sağlar.

Ana sayfaya geldiğinizde, planlanan serginin adını ve saatini ve halka sunulacak bazı sanat eserlerini göreceksiniz. Ek olarak, web sitesi resimleri galeride gösterilen tüm sanatçılar, web sitelerine bağlantılar ve galerinin iletişim bilgileri, tam konumu, adresi, e-postası ve telefon numarası hakkında bilgi sağlar. Kişiler bölümünde bulunan çevrimiçi formu doldurarak galeri temsilcileriyle iletişime geçme fırsatı da vardır..

En son güncellemelerden, haberlerden, sergilerden ve galeriyle ilgili diğer önemli bilgilerden haberdar olmak isteyen kullanıcılar ve sanatseverler, bültene kaydolma veya sosyal ağlardaki ilgili hesapları takip etme fırsatını kullanabilir. Genel web sitesi tasarımına gelince, hafif, net ve sezgisel. Tüm resim fotoğrafları, daha iyi bir izlenim yaratmak ve kullanıcıların dikkatini çekmek için kar beyazı arka planında sunulmaktadır..

2. Genix Tekstil

Genix Tekstil

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Genix Tekstil Avrupa markasının yüksek kaliteli ev tekstili keten ürünlerini satışa sunan bir web mağazasıdır. Web sitesi standart bir WYSIWYG Jimdo editörü ile oluşturuldu ve şık ve modaya uygun görünüyor. Projeye tek bakış, keten ürünler söz konusu olduğunda çok önemli olan yatıştırıcı ve rahat bir izlenim yaratır. Her bir öğenin ayrıntılı açıklamaları vardır, hepsi birkaç fotoğrafla birlikte gelir.

Site, beyaz, mavi ve gri renklere hakim olan basit açık renk şemasında gerçekleştirilir. İletişim Bölümü ve sosyal ağ düğmeleri, bir müşterinin ayrıntıları temizlemesi için web mağazası temsilcileriyle iletişim kurmasını kolaylaştırır. Şık ve çok doğal!

3. Bryce Öncü Köyü

Bryce Öncü Köyü

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bryce Öncü Köyü Utah’taki Tropic kasabasının Bryce Kanyonu’ndan çok uzak olmayan pitoresk konumlarında bulunan yerel ziyaretçileri ve turistleri dinlenmek ve muhteşem yerlerin tadını çıkarmak için davet ediyor.

Yer hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için çok yönlü web sitesi bölümlerine göz atabilirsiniz. Burası konum hakkında önemli gerçekleri öğrenebilirsiniz – genel bilgi, tesisleri ve Bryce Canyon Milli Parkı’nın eşsiz manzaraları ile ilgili özel nüanslar, rezervasyonlar ve iletişim bilgileri. Yerinde biraz zaman geçirmek isteyen kullanıcılar, doğrudan web sitesinde konaklama rezervasyonu yapabilirler..

Web sitesi ile ilgili en ilginç şeylerden biri tasarımıdır. Bölümlere göz atarken, kullanıcıları ve projeyi daha fazla keşfetmeye teşvik eden konumun ve vurgulanan yerlerin birden fazla fotoğrafına rastlayacaksınız. Bu, Jimdo ile başlatılan web sitesinin muhteşem bir örneği.!

4. Michael J.Bingham DDS

Michael J.Bingham DDS

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Michael J.Bingham DDS endodontide uzmanlaşmıştır (Kök kanal tedavisi) hastalara konforlu ve güvenli hizmetler sunmadaki başlıca misyonu görür. Burası, Boho, Idaho’da bulunan ve kaliteli kök kanal tedavisi almak isteyen hastaları ağırlayan ofistir..

Tıbbi uygulamanın web sitesi, hastaların en çok ilgilendikleri tüm temel bilgileri sağlar. Bu bilgi Ev, Hizmetler, Ofis Hakkında, Ne Beklemeli, SSS, Hasta Formları, Finans, Yönlendiren Doktorlar, Konum gibi birçok web sitesi bölümünde mevcuttur. ve İletişim. Bu etkileyici web sitesi sayfası sayısı, tıbbi uygulama hakkında en ayrıntılı ve kapsamlı bilgileri sağlamak için fazlasıyla yeterli..

Hangi sayfayı ziyaret ederseniz edin, ilgilendiğiniz konularla ilgili en derin bilgiyi elde edeceğinizden% 100 emin olacaksınız. Burada endodonti ile ilişkili birden fazla fotoğraf, hasta ve doktor belgelerinin örnekleri ve Google Maps widget’ı bulmanıza yardımcı olacak tıbbi ofisin tam yeri.

5. Retropot

Retropot

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Retropot satılık çok yönlü retro mutfak eşyaları sunan İspanyol merkezli bir web mağazasıdır. Katalogda sunulan ürünler benzersiz tasarımlara sahiptir ve ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre kişiselleştirilebilir.

Web sitesi düzgün ve ilginç görünüyor. Klasik Jimdo editörü ile oluşturulmuş, sezgisel gezinme, mantıksal yapı ve sıradışı bir tasarıma sahiptir. Web mağazası, her biri ayrıntılı özelliklere ve alışveriş seçeneklerine sahip orijinal ürünlerin ve koleksiyonlarının fotoğraflarında bolca bulunur. Bir blog ve sosyal ağ düğmeleri, ürünler hakkında ek bilgilere erişim sağlar. Bu kullanışlı ve kullanışlıdır. Jimdo ile tasarlanan iyi bir e-Ticaret sitesi!

6. Jandeys

Jandeys

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jandeys Jimdo ile oluşturulmuş basit bir e-ticaret web sitesinin mükemmel bir örneğidir. Kullanıcı merkezli bir yatay gezinme çubuğuna, göz atması kolay koleksiyonlara ve güzel arka plan görüntülerine sahiptir. Ürünlerini, etraflarında çok fazla boşluk, ayrıntılı açıklama ve çoklu ürün resimleri kullanarak sunma şekillerini inceleyin. Her ürün sayfası, alışveriş yapanların ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri sağlar: ürün bulunabilirliği, malzemeler, boyut seçenekleri, vergiler ve gönderim bilgileri.

Menü çubuğunu üstüne yapıştırmak her zaman iyi bir fikirdir Not etmek istediğim tek şey, altbilgideki metni okumayı zorlaştıran arka plan seçeneklerinden bazılarıdır. Yine de, sonuç olarak, web sitesi harika görünüyor.

7. Corma Boncuklar

Corma Boncuklar

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Corma Boncuklar iyi hava sirkülasyonu sağlayan ve uykunuzu daha keyifli, kaliteli ve rahatlatıcı hale getiren rahat yastıkların üretiminde kullanılan dolgu malzemesinin ticari markasıdır. Malzeme, onlarca yıllık niş uzmanlığa sahip Japonya merkezli Yamaichi şirketi tarafından üretilmektedir..

Web sitesi, müşterilerin ürün için alışveriş yapmadan önce bilmek istedikleri Corma Beads ile ilgili tüm bilgileri sunar. Ana sayfalara göz atarken, malzemenin kendisi ve uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ürünün yüksek kaliteye sahip olduğundan emin olmak için, daha önce test etmiş olan müşterilerin bıraktığı referansları görüntülemek mantıklıdır. Bunu öğrenmek için ziyaret edebileceğiniz ayrı bir Görüşler / Yorumlar sayfası vardır. Emin olmadığınız sorunları belirlemek için, isteği veya sorguyu Kişiler bölümünde bulunan ilgili çevrimiçi formda bırakabilirsiniz. Ürünü kendi başınıza test etmeye karar verir vermez, satışa sunulan zengin ürün çeşitliliğini inceleyebileceğiniz web mağazasına giden bağlantıyı takip edebilirsiniz..

8. Sanatsal Kuru Temizleme

Sanatsal Kuru Temizleme

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Sanatsal Kuru Temizleme küçük işletme web sitesine harika bir örnektir. Andy ve Young 1986’dan beri firmanın sahibi. Web sitesinin ne kadar iyi markalı olduğuna dikkat edin: özel favicon’dan profesyonelce tasarlanmış logoya ve altbilgiye kadar – Artistic Dry Cleaners ziyaretçiyi tutarlılığı ve minimalizmiyle etkiledi. Site, şirketin çeşitli hizmetlerini göstermek için piktogramları kullanmak için harika bir iş çıkarırken, web sitesinin basit yapısı hemen en önemli bilgileri bulmayı kolaylaştırır..

Bir inceleme sayfası bulabilirsiniz (aslında sizi başka bir web sitesine yönlendiriyor, ama yine de) müşteri referanslarını bulabilirsiniz. Genel olarak, web sitesi işlevsellik ile ilgili her şeyde oldukça basittir.

9. Allison Hertzberg’den Aksesuarlar

Allison Hertzberg'den Aksesuarlar

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bir hobi olarak ne başladı Külten Aksesuarlar hızla gelişen bir işletmeye dönüştü. Allison, Brooklyn, NY dairesinde güzel dokuma takılar üretiyor ve tek bir mücevher parçasının kıyafet yapabileceğine inanıyor. Sanatlarının merkezinde Maine’deki ıstakoz balıkçılar hakkında bir belgesel hazırlarken öğrendiği karmaşık düğüm detayları yer alıyor. Allison, el yapımı ürünlerini dünya çapında satmak için Jimdo’nun ticaret platformunu kullanıyor.

Sanatlarının merkezinde Maine’deki ıstakoz balıkçılar hakkında bir belgesel hazırlarken öğrendiği karmaşık düğüm detayları yer alıyor. İşi gerçekten çok iyi, Allison’ın el sanatlarını giyen ünlü insanları bulabilirsiniz, sadece Basın bölümünü açın. Ancak, daha da başarılı olmak istiyorsa, web sitesini daha özel bir görünümde yeniden tasarlamalı ve sayfalara Başa Dön düğmesi eklemeliydi.

10. Taqnia International

Taqnia International

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Taqnia International dünya çapında hem yeni hem de yerleşik şirketler için her türlü hizmeti sunan bir teknoloji yatırım ve geliştirme şirketidir. Web siteleri TaqniaInternational.com, Jimdo web sitesi oluşturma teknolojisini başarıyla kullanıyor.

Burada, şirketin yenilik arayışını ve ilgi alanlarını vurgulayan şaşırtıcı animasyonlu unsurlarla düzgün ve modern bir tasarım görebilirsiniz. İyi optimize edilmiş bir mobil sürüm ve markalı bir favicon görmek güzel ve renklerin nasıl değiştiğini seviyorum.

Animasyonlu görüntüler şirketin temasına mükemmel uyum sağlar. Gerçekten geleceğin kapınızın önünde durduğunu hissediyorsunuz, aslında kapınızı çalıyor.

11. Ben Ahn

Ben Ahn

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Ben Ahn şu anda San Francisco Körfezi bölgesinde yaşayan Kaua`i adasından bir ukulele sanatçısı ve vokalistidir. Müzik tutkusunu paylaşmak, potansiyel müşterileri bulmak ve bazı müşteri referanslarını görüntülemek için Jimdo web sitesi Benahn.com’u kullanıyor.

Ben’in web sitesi basit gibi görünse de, daha yakından incelendiğinde bir müzisyenin web sitesinin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğunu görebilirsiniz: sanatçının hikayesi, videolar, haberler, etkinlik takvimi ve kolayca iletişime geçmenin bir yolu. Sonuç Ben Ahn’ın müziğini dünyaya tanıtan etkili ve modern bir web sitesidir.

Ben’in eylemde olduğu videoları bulabilir ve performanslarını dinleyebilirsiniz. Kullanılabilirlik takvimini sadece ana sayfada görmek çok güzel.

12. Bobsmade

Bobsmade

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bobsmade sıradan şeyleri benzersiz ve harika kılan özel bir boyama şirketinin başka bir web sitesidir. Ayakkabılarınız, snickers’larınız, kulaklıklarınız veya gitarınız – istediğiniz her şey ressamın zihninde veya kendi başınıza harika bir tasarımla boyanabilir. Çok sayıda harika tasarım ve görselle web sitesini bölümden bölüme keşfetmek çok heyecan verici.

Chuck’larını kişiselleştirmeyi reddeden birini gerçekten tanımıyorum ?! Boyut grafiğinden para birimi dönüştürücüye kadar ihtiyacınız olan her yardımı, siteden siteye internette gezinmek yerine hepsini tek bir yerde bulundurmak gerçekten kullanışlı. Yani, sadece birkaç tıklama – ve aksesuarlarınız en benzersiz ve sıradışı!

13. Özgürlük Kayası

Özgürlük Kayası

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Özgürlük Kayası Iowa’da bulunan sözde “Özgürlük Kayası” kayasının öyküsüne odaklanan projedir. Her yıl, bu kaya, ülkenin Gazilerine karşı şükranları ifade etmek ve ülkeye hizmette görevlerini yerine getirmek için farklı şekillerde yeniden boyanıyor.

Web sitesi oldukça ilginç ve hatta biraz sıradışı görünüyor. Ana sayfaya geldiğinizde, orijinal yıllık duvar resimleri koleksiyonlarıyla birlikte Freedom Rock videosunu göreceksiniz. Web sitesi sayfalarına göz atarken, ana web sitesi hedefi hakkında daha fazla bilgi edinmek için gereken haberler, destek seçenekleri, kişiler ve SSS hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İlgili tüm bilgilerin farkında olmak için sosyal ağlardaki proje hesaplarına bağlanma fırsatı da vardır..

14. Twist Şarap Şirketi

Twist Şarap Şirketi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Twist Şarap Şirketi dünyanın her yerinden çeşitli iklim bölgelerinden seçkin bağlara özel şaraplar sunmaktadır. Bu, tek görevi sürdüren Vincenzo, Chenin ve Audrey Cilurzo’ya ait, insanların içmek isteyeceği şaraplar yapmak ve herkesin her gün içebileceği özel gün şarapları yapmak için aile tarafından işletilen bir iştir..

Genel web sitesi tasarımı kesinlikle büyük şirket uzmanlığı geliyor. Tüm içerik çok sayıda şarap fıçısı içeren arka planda görüntülenir. Büyük şirket odağını yansıtan budur ve kullanıcıların sitede kalmanın ilk saniyelerinden itibaren ana fikri kavramasına izin verir..

Düzenli müşteriler ve ilk kez müşteriler için, web sitesi web mağazasına erişim ve siparişi oraya verme fırsatını sunar. Bu, web sitesini aynı anda hem bilgilendirici hem de pratik hale getiren özelliktir – Jimdo ile başlayan mükemmel bir proje!

15. Bisiklet Sarma Makineleri

Bisiklet Sarma Makineleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bisiklet Sarma Makineleri yüksek kalitesi ve eğlenceli tam boyutlu video arka planı ile kullanıcıları ilk bakışta etkilemektedir. Videoya sadece bir bakış web sitesi ima – bisiklet aksesuarları (çerçeve sarmalayıcılarsürmek herkes için rahat ve güvenli hale getirmek.

Farklı bisiklet çerçeveleri için özel olarak yapılmış sargılar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bu ürünlerin ayrıntılı açıklamalarını ve incelemelerini kanıtlayan videoyu izleyebilirsiniz. Sayfayı aşağı kaydırdıkça, bu ürünlerin uygulamalarıyla ilgili temel fikirleri almanıza yardımcı olacak ana özelliklerini göreceksiniz. Daha ilginç gerçekleri keşfetmek isterseniz, nişle ilgili birçok gönderi içeren ve bunları sosyal ağlarda paylaşmaya izin veren Blog bölümüne erişebilirsiniz. Ayrıca, sektörle ilgili tüm haberler hakkında bilgi sahibi olmak için şirketin bültenine ve sosyal ağ hesaplarına kaydolmak mümkündür.

Web sitesinin yadsınamaz bir özelliği, web sitesine bağlı olan web mağazasıdır. Bisiklet sarma makinesi satın alma dürtüsü olan herkesin neredeyse hiç vakit kaybetmeden sipariş verebileceği yer burasıdır. Sonuç olarak, bu Jimdo tabanlı web sitesi, bilgi değeri ve işlevselliğini birleştiren projenin canlı bir örneğidir.

16. Barnyard Blessing Keçi Sütü Sabunu

Barnyard Blessing Keçi Sütü Sabunu

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Barnyard Blessing Keçi Sütü Sabunu yüksek kaliteli sonuçlar için organik ve saf esansiyel yağlarla daha da aşılanmış süt keçilerinden elde edilen sütten elde edilen doğrudan Barnyard Blessing Farm’da üretilen% 100 doğal el yapımı sabunu alabileceğiniz yerdir..

Web sitesi çiftlik, sabun üretimi süreci, bileşenleri ve diğer ilgili ayrıntılar hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Ürünü almakla ilgilenen herkes, Mağaza bölümüne erişme, orada sunulan ürün çeşitlerine bakma ve ardından sipariş verme fırsatına sahiptir..

Çiftliği şahsen ziyaret etme arzunuz var mı? Adrese ve çiftliğe nasıl gideceğinize dair ayrıntılı talimatları bulabileceğiniz Kişiler bölümüne erişmek için devam edin. Web sitesi, yeri ziyaret etmek ve orada sunulan sabun satın alma isteğini teşvik edebilir çiftlikte çekilen bir sürü fotoğraf içerir. Böylece, Jimdo tabanlı proje oldukça basit ama bilgilendirici ve kullanıcı odaklı.

Sonuç olarak

Jimdo kullanıcılara iki farklı web oluşturma yaklaşımı sağlayan oldukça sıradışı bir web sitesi oluşturucusudur. Kullanım kolaylığı, rahatlık, web tasarım becerileri ve tabii ki uygulama alanı söz konusu olduğunda, klasik Jimdo editörü ve Jimdo Dolphin çok farklıdır.. İncelemede verilen örneklerden gördüğünüz gibi, AI Dolphin aracı kişisel kullanım için basit projelerin geliştirilmesi için en iyi sonucu verir. Bunlar, ticari kullanım amaçlı olmayan portföyler, basit açılış sayfaları ve standart web siteleridir.

Özellikler ve gelişmiş tasarım yaklaşımlarıyla dolu daha karmaşık bir projeye ihtiyacınız varsa, klasik Jimdo editörü dikkate alınması gereken seçenektir. Platform, iş ve e-ticaret web siteleri tasarlamak için çok yardımcı olacaktır. Bu projeler için Jimdo, web sitenizi şık, modern ve başarılı hale getirmek için her türlü aracı sunar. Jimdo’yu sevmiyorsanız, aşağıdaki gibi SaaS web sitesi oluşturucularını deneyebilirsiniz Wix, uKit veya Weebly.

Web sitesi oluşturucunun her seçeneğini veya özelliğini akıllıca kullanın, projeyi ihtiyacınız olmayan şeylerle aşırı yüklemeyin. Yanlış bir renk şeması veya hatta bir şablon seçerseniz, sonuçların nasıl değişebileceğine dikkat edin. Acele etmeyin, bununla acele etmenize gerek yok, web sitenizin özelliklerini ve özelleştirme seçeneklerini keşfedin ve gerçekten muhteşem bir sonuç elde edersiniz.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map