En İyi Kareler Portföyü Örnekleri

En İyi Kareler Portföyü Örnekleri


Squarespace – üst düzey işlevselliği, özelleştirilebilirliği ve esnekliği nedeniyle dünya çapında popülerlik kazanan bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Platform, web sitesi geliştiricilerine ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel projeler başlatmak için yaratıcı fikirler ve uzun süreli isteklerle güç veriyor.

Web sitesi oluşturucu, çalışmalarını portföy geliştirme yoluyla hedef kitleye sergilemek isteyen sanatçılar, tasarımcılar, fotoğrafçılar ve yaratıcılar için mükemmel bir seçimdir. Bu bakımdan, Squarespace abonelerine sunacak çok şey var. Sistem kullanışlı sürükle ve bırak editörü, sezgisel, basit ve kullanışlı web tasarım süreci sağlayan entegre widget’lar, sosyal ağ gömme seçeneği vb. Burada ayrıca, ürünün verimliliğine ve kalitesine katkıda bulunan birden fazla entegre özellik vardır. portföy oluşturma prosedürü. Bunlar arasında Kapak Sayfası Oluşturucu, Logo Oluşturucu, Stil Düzenleyici ve daha fazlası bulunur. Böyle etkileyici bir işlevsellik, profesyonel portföyler oluşturmaya, güncellemeye, yönetmeye ve tanıtmaya yardımcı olur.

Squarespace özelliklerinin tamamını keşfetmek için web sitesi oluşturucu ile başlatılan portföy web sitelerinin en iyi örneklerinden bazılarına göz atalım. Bu, projenizin tam olarak nasıl görünebileceğini ve ondan ne bekleyebileceğinizi tanımlamanın kesin yolu.

1. Arthur Korbiel Fotoğrafçılık

Arthur Korbiel Fotoğrafçılık

Ücretsiz Portföy Oluşturun

Arthur Korbiel Fotoğrafçılık Kanadalı düğün fotoğrafçısı Arthur Korbiel’in fotoğraf uzmanı olarak öne çıkan profesyonel bir portföyüdür. Arthur, her projeye özel dikkat, yaratıcılık ve özenle davranan profesyonel nişan ve düğün çekim hizmetleri sunar.

Portföy Arthur’un profesyonellik ve uzmanlığının en iyi kanıtıdır. Web sitesi nazik, niş odaklı ve bilgilendirici görünüyor. Ana sayfaya geldiğinizde, düğün gününde mavi bulutlu gökyüzüne karşı duran bir çiftin tam ekran bir fotoğrafını görürsünüz. Portföy odağını mümkün olan en iyi şekilde sunan gerçekten çekici görünüyor. Sayfayı aşağı kaydırdıkça, fotoğrafçı ve renkli ve siyah-beyaz fotoğraflarından bazıları hakkında ayrıntılı bilgi edineceksiniz. Arthur’un Düğün ve Nişan fotoğraflarını içeren fotoğraf koleksiyonlarına da erişimleri vardır. İlgili Kişiler sayfasına yönlendirme yapan “Şimdi Rezervasyon Yap” düğmesi de vardır. Çevrimiçi sipariş formunu doldurabileceğiniz veya iletişim bilgilerini öğrenebileceğiniz yer burasıdır..

Arthur ve kariyeri hakkında daha fazla bilgi edinmek için gerekli tüm bilgilere erişim sağlayan açılır menüye göz atabilirsiniz. Düğün, nişan fotoğraflarının yanı sıra yazar tarafından oluşturulan filmlere bakabileceğiniz Portföy sayfasına özel dikkat gösterilmelidir. Her fotoğraf, işleri ayrıntılı olarak görmenizi sağlayan önizleme seçeneğiyle birlikte gelir. Bu, Squarespace destekli portföyün mükemmel bir örneği!

2. Makisha Noël

Makisha Noël

Ücretsiz Portföy Oluşturun

Makisha Noël dijital pazarlama uzmanı, marka stratejisti, konuşmacı, etkinlik sunucusu ve çok tutkulu bir dijital göçebe olan Makisha Noël’e ait kişisel bir projedir. Makisha, misyonunu, müşterileri bir sonraki seviyeye taşımak için projeler tasarlama ve tanıtma konusunda yardımcı olarak görüyor. Yeniden markalaşma, marka geliştirme ve strateji büyüme, hikaye anlatımı, sosyal medya yönetimi ve diğer marka geliştirme araçlarıyla yapıyor.

Web sitesi Hakkında, Hizmetler, Portföy ve Blog gibi çeşitli sayfalarda ele alınması gereken birkaç sorunu kapsamaktadır. Her bölüm, potansiyel müşterilerin ilgilenebileceği belirli bir yönü ele almaktadır. Portföy sayfası başarılı bir şekilde tamamlanan projelere erişim sağlarken, Makisha ve sunduğu hizmetler hakkında gerçekleri bulma fırsatı vardır. Blog bölümü ise büyük Makisha’nın uzmanlığıyla ilgili yararlı makaleler içeriyor. Okuyucular ilgilerini çekebilecekleri güncel bilgileri sağlamak için düzenli olarak güncellenir..

Portföyü bu tür diğer projelerden ayıran en önemli nokta “Benimle Çalış” bölümü. Burası istenen proje ile ilgili detayları belirterek sorgulama formunu doldurabilir. Bu, yazarla ilgilenmek isteyen potansiyel müşteriler için kullanışlı bir seçenektir.

3. Ben Rizzo

Ben Rizzo

Ücretsiz Portföy Oluşturun

Ben Rizzo Squarespace ile tasarlanan bir kalite portföy web sitesi örneğidir. Portföy, yaratıcılığını halka sunmak isteyen ve genel olarak resim ve sanatla ilgili kişisel ve oldukça eşsiz vizyonunu bildiren profesyonel bir sanatçı olan Ben Rizzo’ya aittir..

Portföy ilk bakışta oldukça basit görünüyor ve kesinlikle burada eksik olan bazı unsurlar var. Bu, web sitesinde geçirilen ilk anlardan hissedilir. Ana sayfaya geldiğinizde, başlangıçta iki tam ekran Kapak Sayfası görürsünüz – Resimler ve Çizimler. Galeri tarama işlemine doğrudan devam etme fırsatınız olduğu için bu oldukça iyi. Her galeri bölümü, Ben tarafından yaratılmış onlarca sanat eseri içerir. Ayrıca, her çalışmayı daha yakından görmeyi ve özel cazibesinin tadını çıkarmayı mümkün kılan önizleme seçeneği de var. Bu, yazarın vizyonunu ve yaratıcı yeteneğini hissetmeye yardımcı olur.

Öte yandan, Ben, biyografisi, kariyeri, profesyonel gelişimi veya takip ettiği sanat eğilimleri hakkında hiçbir bilgi bulamazsınız. Bu, bu portföyün en önemli kusurlarından biridir. İlgilendiğiniz ayrıntıları belirtmek için, Kişiler bölümüne veya burada da bulunan sanatçının Instagram hesabına gitmeniz gerekir. Sanata ilgi duyan kullanıcılar Dersler bölümünde yayınlanan yazıları okuma fırsatını takdir edeceklerdir. Burada çok fazla yok, ancak sayfa yeni niş ile ilgili makalelerle düzenli olarak güncelleniyor.

4. Lee Holmes

Lee Holmes

Ücretsiz Portföy Oluşturun

Lee Holmes profesyonel bir film yapımcısı, yapımcı, yönetmen, editör ve hareketli grafik uzmanı Lee Holmes’in kaliteli, bilgilendirici ve özellik yüklü bir portföyüdür. Lee’nin deneyimi, uzun metrajlı filmlerin yapımından, müzik videosu oluşturulmasına ve National Geographic TV gibi dünyaca ünlü şirketlerle işbirliğine kadar çok geniş ve etkileyici. & Virgin EMI veya Harper’s Bazaar. Bu Lee, yeteneği ve profesyonel başarıları hakkında olumlu izlenim yaratmaya yardımcı olur.

Portföy, her ziyaretçiyi, göz atmanın ilk saniyelerinden itibaren etkiler. Ana sayfaya geldiğinizde, başlangıçta yazarın koleksiyonundan tam ekran resimler görürsünüz. Bu projelerin ayrıntılarını keşfetmenize yardımcı olabilecek herhangi bir açıklamaları veya özetleri yok.

Sayfada göreceğiniz tek şey, sizi diğer web sitesi sayfalarına yönlendirecek olan Enter düğmesidir. Aslında burada sadece iki tane var, ama portföy geliştirme söz konusu olduğunda bu yeterli. Hakkında sayfası Lee ve ana kişileri hakkında kısa bilgiler verirken, Seçilen Çalışma sayfası film yapımcısı tarafından oluşturulan en iyi projelerin bazılarını önizlemenize olanak tanır. Ek olarak, yazarın sosyal ağ hesaplarına erişim vardır, burada kayıp ayrıntıları da çözebilir. Bu, Squarespace portföyünün ilginç bir örneğidir.

5. Christine Gregory Fotoğrafçılık

Christine Gregory Fotoğrafçılık

Ücretsiz Portföy Oluşturun

“Sevgiyi ele geçirmeye aşığım” – bu ana sayfada gösterilen slogan Christine Gregory Fotoğrafçılık kullanıcılar portföyü ziyaret ederken görür. Web sitesi, Virginia’da yaşayan profesyonel bir fotoğrafçı olan Christine Gregory’ye ait. Christine esas olarak portreye odaklanır, ancak aynı zamanda kendi fotoğraflarını çeker, bu da müşterileriyle popülerlik kazanır. İnsanlarla çalışmayı sevdiğini ve çiftlerle ve ailelerle paylaşabileceği gerçek duyguları ve özel anları yakalamak için özel bir tutkusu olduğunu itiraf ediyor..

Her fotoğrafta ortaya çıkan bu özel hisleri hissettirdiğinden portföy gerçekten şaşırtıcı. Ana sayfada geçirdiğiniz ilk saniyeden itibaren, tüm galerileri kendi gözlerinizle görmek için portföyü taramaya devam etme arzusu elde edersiniz. Ve ana sayfanın, Christine’in başyapıtlarının geri kalanını görme isteğini hissettiğiniz kadar nazik, romantik ve özel görünen bir çiftin tam ekran siyah beyaz bir fotoğrafı içermesi şaşırtıcı değil. Bunu yapmak için, yalnızca Capures düğmesini etkinleştirerek portföyün kendisine yönlendirmeniz gerekir. Kullanıcıların onun hakkında daha fazla bilgi edinebileceği popüler sosyal ağlarda Christine’in hesaplarına da erişim vardır.

Portföy sayfasına geldiğinizde, fotoğrafçı için çok tipik olan özel cazibeyi ve sıra dışı atmosferi de hissedeceksiniz. Bu başlangıçta benzersiz ama çok özel görünen galeri bölümlerinin adlarında ortaya çıkıyor. Böylece, aşağıdaki bölümlere göz atabilirsiniz: Kisses, The I Dos, Anneler ve Babalar ve Bebekler, Yaşamak, Boudoir. Burada Christine hakkında kapsamlı bilgi veren İletişim, Hakkında ve Blog sayfaları da var. Bu gerçekten de Squarespace tabanlı özel bir portföy örneği!

6. Rastgele Görünümlerim

Rastgele Görünümlerim

Ücretsiz Portföy Oluşturun

Rastgele Görünümlerim Derrick Lee Parker hakkında ilginç ve faydalı bilgiler sunar. Profesyonel bir fotoğrafçı, hikaye anlatıcısı, web tasarımcısı ve hatta kit broşürüdür. Bu portföy web sitesi, Derrick’in kişiliğini ortaya çıkaran fotoğraflarını ve hayat hikayelerini paylaşması için özel bir yerdir.

Web sitesi, özel özellikler veya tasarım öğeleriyle karmaşık veya aşırı yüklenmiş görünmüyor. Bunun yerine, basit, iyi yapılandırılmış ve sezgiseldir – çoğu kullanıcının bu tür projeler hakkında takdir ettiği şey budur. Ana sayfa, beyaz arka plana karşı duran ve gerçekten çekici görünen Derrick tarafından çekilen birçok küçük renkli fotoğraf içeriyor. Fotoğrafçı hakkında kısa bilgiler ve herkesin onun hakkında daha fazla bilgi edinebileceği ve fotoğraf koleksiyonlarına göz atabileceği çoklu sosyal ağ hesaplarına erişim de var..

Ana sayfadan, yalnızca birkaç tıklamayla iki bölümden birine (Resimler veya Öyküler) ulaşabilirsiniz. Resimler sayfası da, içeriğin türüne göre çeşitli alt kategoriler içerir. Bunlar Resimler, Hikayeler, Fotoğraf Dersleri ve Hakkımda. Burada, yazar hakkında doğru izlenimi yaratmaya yardımcı olan bazı müşteri referansları da vardır. Hikayeler sayfası, Derrick’in resim çekme sevincini, hobilerini, fikirlerini ve ilginç yaşam öykülerini ifade edebileceği yerdir. Gerçekten ilginizi çekenleri bulmak için öyküleri kategoriye göre sıralamak mümkün. Herkes için kullanışlı ve kullanışlı.

7. Konfor Tonları

Konfor Tonları

Ücretsiz Portföy Oluşturun

Konfor Tonları Nicole’e ait ve yönetilen bir fotoğraf portföyüdür. Fotoğraf çalışmalarını ve okurlarıyla paylaşmak istediği yaşam durumları ve hikayeleri hakkında ilginç girişleri yayınlama eğiliminde olduğu yer burası..

Web sitesi başlangıçtan itibaren olumlu izlenimler yaratıyor – parlak ve çekici görünüyor, bu da diğer bölümlerine göz atmaya devam etme arzusunu uyandırıyor. Aynı zamanda, Nicole tarafından çekilen fotoğrafların etrafındaki ana portföy odak merkezleri olarak çok fazla yayın bulamayacaksınız. Ancak, bu tür projeler için tipik bir durum.

Muhteşem bir fotoğraf koleksiyonuna sahip Portföy sayfası kelimelerden daha iyi konuşuyor. Tüm görüntüler ait oldukları nişlere göre galerilere ayrılmıştır. Bunlar Sokaklar, Manzaralar, Sıradan ve Portrelerdir. Her görüntü ayrıntılı olarak izlenebilir ve her biri yüksek kaliteye sahiptir. Bu, Nicole’ün profesyonelliğinin en iyi kanıtıdır. Portföy sayfasından ayrı olarak Blog, Kişiler ve Hakkında sayfalarına erişebilirsiniz. Fotoğrafçıların sosyal ağ hesapları da burada. Bu, portföyün işlevselliğine ve tarama kolaylığına katkıda bulunur. Kesinlikle dikkat etmeye değer harika bir iş!

Sonuç olarak

Squarespace en çok özellikli ve popüler DIY web sitesi üreticileri, en iyi çağdaş web oluşturma araçları listesine dahil edilmeyi hak ediyor. Platform, kullanıcıların farklı türde projeler oluşturmasına izin verecek kadar işlevsel ve esnektir. Bununla birlikte, özellik seti ve entegre tasarım özelleştirme araçları, portföy web sitesi geliştirme için mükemmel bir seçimdir.

Squarespace ile tasarlanan portföyler özellik yüklü ve görsel olarak çekici görünüyor. Gerekli tüm bölümler, kategoriler ve web tasarım öğeleri ile birlikte gelirler. Web sitesi oluşturucu, her bir portföye özel tasarım sağlamak için marka logoları ve kapak sayfaları oluşturmayı ve entegre etmeyi mümkün kılar. Çarpıcı galeriler oluşturmak, sosyal medya düğmelerini, çevrimiçi formları ve herhangi bir profesyonel portföy için olmazsa olmaz diğer öğeleri entegre etmek için yüksek kaliteli fotoğraflar yükleme fırsatı da vardır. Bu, Squarespace’i sanat eserlerini veya kişisel şaheserleri sergilemek için bir projeye başlama niyeti olan herkes için değerli bir seçimdir..

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map