En İyi Mobirise Web Sitesi Örnekleri

En İyi Mobirise Web Sitesi Örnekleri


MobiRise – çağdaş çevrimdışı web sitesi oluşturucu, şu anda Mac, Windows ve Android için kullanılabilir. Sistem ticari ve ticari olmayan kullanım için ücretsizdir. Web sitesi geliştirme amacıyla kullanılmadan önce indirme ve kurulum gerektirir.

Web sitesi oluşturucu etkileyici olması nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor kullanım kolaylığı ve rahatlığı. Herhangi bir kodlama farkındalığı anlamına gelmez, ancak onunla başlatılan projelerin yüksek işlevselliğini sağlar. Hem yeni başlayanlar hem de yetkin kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Platformun öne çıkan özelliklerinden biri, mobil tarama için Mobirise tabanlı web sitelerinin mükemmel optimizasyonudur. Bu, platformun dayandığı Bootstrap 4 çerçevesi ile sağlanır..

Mobirise, promosyon web siteleri, açılış sayfaları, bloglar, portföyler, küçük işletme web siteleri ve çoğunlukla içeriğe odaklanan diğer projeler dahil olmak üzere farklı türde projelerin geliştirilmesi için harika çalışır. Web sitesi oluşturucunun entegre işlevselliğini ve sunmaya hazır özelliklerini keşfetmek için, sistemle başlatılan projelerin örneklerine göz atmak mantıklıdır. Hemen yapacağız.

1. Kozik Kayropraktik

Kozik Kayropraktik

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kozik Kayropraktik Vertebral Subluksasyon olarak bilinen durumun teşhis ve tedavisinde uzmanlaşmış profesyonel ve deneyimli bir kayropraktik olan Doktor John J Kozik’in kişisel bir web sitesidir. Ayrıca hastalarına baş ağrısı, sırt ağrısı, bacak ağrısı, omurga hizası bozukluğu, kırbaç, boyun ağrısı ve daha fazlası gibi rahatsız edici ve acı verici durumlardan kurtulmasına yardımcı olan hizmetler sunar..

Web sitesi, doktor, sunduğu hizmetler, uzmanlık alanı, odaklandığı sağlık koşulları ve diğer ilgili konular hakkında kapsamlı bilgiler sunar. Proje, gerekli tüm bölümlere ve menü kategorilerine erişim sağlayacak şekilde iyi yapılandırılmıştır. Ana sayfaya ulaştığınızda, sizi en popüler web sitesi kategorilerine yönlendirecek üç düğme göreceksiniz: Bize Ulaşın, Formlar ve Bizi Bulun. Bunlar, hastanın sağlık durumu ve hedefleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlamak için ziyaret etmesi gereken zorunlu bölümlerdir. Hakkımızda sayfası doktorun biyografisi hakkında ayrıntılı bilgiler sunar ve kullanıcıların güncel iş haberlerini ve güncellemelerini takip etmelerini sağlayan sosyal hesap düğmeleri de vardır. İyi iş!

2. Biblesoft

Biblesoft

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Biblesoft – 1988 yılında kurulan ve dünyanın dört bir yanından gelen Hıristiyanlara Tanrı’nın Sözü hakkında daha derin bir anlayış kazandırmak amacıyla kurulan ve pazar lideri İncil Çalışması yazılımıdır. Yazılım ayrıca dünyanın dört bir yanındaki İncil bakanları için kullanışlı ve kullanışlı araçlara erişim sağlıyor.

Web sitesi, Kutsal Yazıları keşfetmeye başlamak için kılavuzların veya eğitim oturumlarının kullanılması anlamına gelmez. Bir öğrenciden bir akademisyene kadar herkes, aradıkları bilgileri keşfetmek için projeye göz atabilir. Web sitesi, kolay gezinme ve ana bölümlere hızlı erişim sağlar. Programı test etmek isteyen ilk zamanlayıcı kullanıcıları, Kaynaklar bölümü, Hakkımızda sayfası ve hatta bir web mağazası için tasarlanmış OneTouch Light (yazılımın ücretsiz bir sürümü) var. Bu kullanıcılar Biblesoft ile ilgili ürünleri uygun maliyetle ve birkaç fare tıklaması ile satın alabilirler. Bu, entegre e-Ticaret işlevselliğine sahip Mobirise destekli web sitesinin güzel bir örneği!

3. Baldwin Piyano

Baldwin Piyano

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Baldwin Piyano genel olarak müzik tarihi ya da en popüler müzik enstrümanlarından biri olan piyano ile ilgilenen kullanıcılar için en iyi yer. Web sitesi aslında dünyanın en iyi ses getiren ve en iyi çalınan piyanoları Baldwin hakkında ayrıntılı bilgi vermeye odaklanıyor.

Genel web sitesi tasarımı kesinlikle projenin büyük uzmanlık geliyor. Ana sayfa, Baldwin’in piyanosu bu muhteşem arka plana karşı duran lüks bir konser salonunun tam ekran görüntüsü ile her ziyaretçiyi etkiliyor. Baldwin şirketi, bağlılığı ve gelişim tarihi hakkında da burada bilgiler var. Bir kullanıcı, her piyano modeli hakkında ayrıntılı bilgileri ve ana spesifikasyonlarının ayrıntılı açıklamasının yanı sıra, her bir piyano modeli hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilmek için gerekli ürün kategorisini – Büyük veya Dik – seçme şansına sahiptir. Bu Mobirise destekli web sitesi modaya uygun ve niş odaklı görünüyor.

4. BubbaQue’nin Barbekü

BubbaQue’nin Barbekü

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Barbekü hayranları kesinlikle ziyaret etmek için heyecanlı olacak BubbaQue’nin Barbekü – en lezzetli barbekü yemeklerini tatmak için en iyi Florida merkezli yerlerden biri. Sığır eti, domuz eti ve tavuğun en iyi kesimlerini içerler ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için üst düzey hizmetler sunarlar. Web sitesi, parlak ve çekici tasarımı, şık yazı tipleri ve uzmanlığına kesinlikle uyan sulu görüntülerle kullanıcının dikkatini çekiyor.

Ana sayfaya iner inmez, ayrı yerler için açılır çevrimiçi sipariş formunu göreceksiniz. Web sitesinde aynı formu aramadan anında sipariş vermenizi sağlar. Bu, kullanıcıların mümkün olan en kısa sürede en iyi sonucu elde etmek için zamandan ve çabadan tasarruf etmesine yardımcı olur. Yerle ilgili diğer gerçekleri öğrenmek isteyen bu web sitesi ziyaretçileri için Özel, İkram, Bubba Mağazası, Hakkımızda, Konumlar + İletişim gibi çeşitli menü bölümlerine göz atma fırsatı vardır. Online sipariş formunun yanı sıra sosyal ağ düğmeleri de burada mevcuttur.

5. 456 FIS

456 FIS

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

456 FIS kuruluşa hizmet eden herkese adanmış 456. Avcı Savaş Gemisi Filosunun evi. Kuruluşla ilgilenen herkesin tarihi, misyonu, eski ve şimdiki üyeleri, temasları ve özel başarıları hakkında kapsamlı ve çok ayrıntılı bilgiler bulabileceği yerdir..

Maksimum tarama kolaylığı ve kullanım kolaylığı sağlamak için web sitesi, çok çeşitli konuları kapsayan ayrıntılı ve iyi yapılandırılmış bir açılır menü ile birlikte gelir. Hakkında sayfası kuruluşun tarihi ve gelişiminin ana aşamaları hakkında bilgi sağlar. Burada ayrıca çok sayıda tarihi fotoğraf var. Topluluk sayfası Mezun Kayıt Defteri bölümü, Forumlar ve hatta entegre bir eSTORE ile birlikte gelir. Medya sayfası, video ve ses dosyalarının yanı sıra kuruluşun fotoğraf koleksiyonuna erişim sağlar. Bu Mobirise tabanlı web sitesi ilk bakışta oldukça basit görünüyor, ancak bölümlerine göz atarken burada bulabileceğiniz çok fazla bilgi var..

6. Catalina Hotel: Gezgin Yorumları & sahil Kulübü

Catalina Otel ve Plaj Kulübü

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Catalina Hotel: Gezgin Yorumları & sahil Kulübü Mobirise tarafından desteklenen otel web sitesinin canlı bir örneğidir. Miami Beach’in tam kalbinde bulunan şık, şık ve lüks otel hakkında ilginç, kullanışlı ve güncel bilgiler sunan web sitesidir..

Catalina Otel’de tatil yapmayı planlayan herkes & Beach Club, kesinlikle web sitesine göz atma fırsatı takdir edecektir. Otel kendisi, sunulan hizmetler ve olanaklar, erişilebilirlik özellikleri, planlanmış etkinlikler ve kişiler hakkında bilgi edinmek için ihtiyacınız olabilecek hemen hemen her şeyi anlatır. Otelde dinlenme imkanı sunan yetkili ve yetkisiz seyahat rezervasyonu şirketleri hakkında da faydalı bilgiler bulunmaktadır. Aynı zamanda, zaman, bütçe ve çabadan tasarruf etmek için doğrudan web sitesinde bir paket rezervasyonu yapma fırsatı da vardır. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için otelin birçok yüksek çözünürlüklü fotoğrafları Galeri bölümünde mevcuttur. Web sitesinin sol alt köşesinde bulunan Canlı Sohbet açılır penceresine özellikle dikkat edilmelidir. Otel ekibinden hızlı geri bildirim almak için sorunuzu yazabileceğiniz yer burasıdır..

7. Robin Hood

Robin Hood

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Robin Hood – Barnsdale ve Sherwood’un cesur kanun kaçağı, Robin Hood ve maceralarını seven her okuyucu için gerçek bir sürpriz olacak. Web sitesi bu efsanevi kahramana adanmıştır ve birden fazla çevrimiçi Robin Hood kaynağı içerir. Bunlar orijinal makaleler, baladlar, hikayeler, özel röportajlar, derinlemesine incelemeler, birçok ortaçağ efsanesi, en yeni kitaplar, TV şovları ve bir şekilde kahramanla ilgili filmler. Makalelerin neredeyse tamamı Toronto, Kanada’dan bağımsız bir akademisyen olan Allen W. Wright tarafından yazılmıştır. Web sitesi oluşturma fikri Allan’a da aittir..

Web sitesinin kendisi oldukça ilginç ve görsel olarak çekici görünüyor. Robin Hood ve maceraları hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaynağa göz atmaya devam etme arzusunu çağrıştırıyor. Projenin zengin Fotoğraf Galerisi, Mesaj Panosu, SSS bölümü, dış kaynaklara bağlantılar ve web sitesindeki diğer ilgili bilgilerde çok kaliteli fotoğraflar bulunmaktadır. Bu ve diğer bilgiler kesinlikle Robin Hood’un efsanevi hikayesi ile ilgilenen herkes için kullanışlı olacak.

8. Negril Jamaika

Negril Jamaika

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Negril Jamaika en seçkin ve en popüler tatil yerlerinden birine adanmış bir çevrimiçi kaynaktır. Bu, hayallerinizdeki macera tatilini düzenlemek için gereken birçok gerçekleri bulabileceğiniz web sitesidir..

İlgilendiğiniz konu ne olursa olsun, Negril Jamaika söz konusu olduğunda, gerekli bilgileri burada, web sitesinde bulabilirsiniz. Burada mesaj forumu, birçok video, forum, etkinlik takvimi, Negril haritaları ve diğer yararlı içerikler var. Sayfayı aşağı kaydırdıkça, Negril’de kalacak yerler, yemek yiyecekler, yapılacak şeyler, ziyaret edilecek restoranlar, kiralanacak sürücüler ve olması gereken diğer gerçekler hakkında ayrıntılı bilgi veren çeşitli bölümlerle karşılaşacaksınız. mükemmel bir Karayip tatili hayal eden herhangi bir turist için. Kaynağın öne çıkan özelliklerinden biri, ziyaret edilecek önemli yerlerin bulunduğu tam ekran Negril Kılavuz Haritası. Konum özelliklerine sahip Google Haritalar widget’ını da burada bulabilirsiniz. Mobirise ile başlatılan bir seyahat web sitesi örneği!

9. Kokoshungsan

Kokoshungsan

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kokoshungsan çevrimiçi küresel iş dizini ve şu anda ihtiyacı olanları seçmek için çok gelirli birçok kaynak göz atabilirsiniz yerdir. Burası, her reklamverenin KOKOCoin olarak da bilinen ek gelir elde edebileceği yerdir (KKC) yazarak, okuyarak, yatırım yaparak, paylaşarak, öğrenerek, öğreterek, satarak veya web sitesindeki herhangi biriyle etkileşimde bulunarak.

Kendi girişinizi göndermeye başlamadan önce, başlangıçta ücretsiz veya ücretli mevcut paketlerden birini seçmeniz gerekir. Her biri kullanıcı gereksinimlerine ve iş hedeflerine / ihtiyaçlarına dayalı olarak belirli terimlerle birlikte gelir. Bir liste yayınlamanın yanı sıra, puan kazanma, işlere göz atma, Mağaza bölümünde bulunan özel teklifleri inceleme ve nişle ilgili diğer gerçekleri keşfetme fırsatı vardır. Web sitesi iyi yapılandırılmıştır ve bir kullanıcının iş geliştirme çabalarına başlamasına ve başarılı olmasına yardımcı olmak için sezgisel gezinme sunar.

10. Videos4Music

Videos4Music

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Videos4Music 15 yılı aşkın niş uzmanlığa sahip gerçek bir müzik video profesyonelleri ekibini kapsayan bir çevrimiçi müzik video yapımcısıdır. Müzikçaları tercih eden her kullanıcıya, herhangi bir müzik parçası için mükemmel bir video oluşturmaya yardımcı olan kişisel bir asistan atanır.

Video prodüksiyon sürecinize başlamak için ihtiyacınız olan şey, şarkı süresine göre sunulan müzik video paketlerinden birini seçmektir. Ardından, videoya iletmek istediğiniz mesaj / ruh hali ile birlikte servis ekibine şarkıya bir bağlantı göndermelisiniz. Bu, mümkün olan en kısa sürede çevrimiçi olarak yapılır. Video oluşturma işleminin tamamı 7 gün içinde tamamlanır. Web sitesi herkes için uygun ve kolayca taranabilir. Oyuncunun karakterize ettiği özelliklerin listesi, oyuncuyu almanın nedenleri listesi, müşteri referansları ve hizmetle oluşturulan video örnekleri vardır. Ekiple bağlantı kurmak ve sipariş vermek için web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurmak mümkündür. Bu kolay, hızlı ve etkilidir.

11. Dr. Kasif Anaokulu

Dr. Kasif Anaokulu

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Dr. Kasif Anaokulu 3-6 yaş arası çocukları kabul eden ve en iyi sonucu veren özel eğitim ve yetiştirme programları sunan bir anaokuludur. Anaokulu sunulan hizmetler ve olanaklar nedeniyle oldukça popülerdir. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesinde bulunan bilgilere göz atmak mantıklıdır.

Türk dilinde oluşturulan proje, web sitesinin niş uzmanlığına kesinlikle uymaktadır. Parlak, çekici, eğlenceli ve çok çocukça. Bu, yer için çok tipik olan özel bir mutluluk ve çocukluk atmosferi yaratır. Ebeveynlerin ilgilendikleri tüm bilgiler birkaç web sitesi bölümünde mevcuttur. Yerle ilgili genel bilgiler, çocukların beslenmesi ve yetiştirme hedefleri, sertifikalar, eğitim programları vb. Gibi en hayati anaokulu ile ilgili yönleri ele alır. Burada ayrıca herkesin çocukların geçirdikleri yeri görebileceği, çocukların saati. Buna ek olarak, memnun ebeveynler tarafından yayınlanan referansları okumak, sosyal ağlardaki anaokulunun hesaplarına abone olmak ve hatta web sitesinde bulunan kayıt formunu doldurmak mümkündür..

12. Amalfi Mare

Amalfi Mare

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Amalfi Mare Tiren Denizi’nde tekne kiralama ve yat kiralama üzerine odaklanan, Amalfi Kıyısı ve Capri’nin başlıca varış noktaları olan bir şirkettir. Geziler ve turlar burada bu yerleri seven Kaptan Patrizio tarafından düzenleniyor ve bir gezginin denizi, hazinelerini, Amalfi Sahili tarihini, sakinlerini ve diğer ilgili bilgileri keşfetmesine yardımcı olmak için istekli..

Ana sayfaya tek bakış, kaynağa göz atmaya devam etmek ve şirketin tam olarak neler sunduğunu öğrenmek için arzuyu uyandırmak için yeterlidir. Gerekli tüm bilgileri web sitesi menüsünün ana bölümlerinde bulabilirsiniz. Bunlara Geziler, Charter Hizmetleri, Tekneler, Hakkımızda, Kişiler, Gün Batımı Turu, Sosyal Hesaplar dahildir. Sadece birkaç tıklama ile doğrudan web sitesinde bir tur veya tekne rezervasyonu yapmak mümkündür. Web sitesi, şirketin itibarına katkıda bulunan konum ve hizmetlerin gerçek hayat fotoğraflarında bolca yer alıyor. Bu, Mobirise merkezli projenin kaliteli bir örneğidir.

13. Adari

Adari

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Adari Adari’ye ait olan ve Chroatian dilinde yaratılan bir müzik projesidir. Adari, şarkıcı, İngilizce, Lehçe ve Chroatian dillerinde yazan ve şarkı söyleyen Daria Tamara Rac’nin takma adıdır. Web sitesi, siyah-beyaz renk şemasında tasarlandı ve şarkıcının fotoğrafları arka planda duruyor.

Şarkıcının hayranları, Adari, yaratıcı kariyeri ve yaşam görüşleri hakkında yararlı bilgiler bulabilecekleri web sitesine göz atmaktan heyecan duyacaklar. Bu bilgi ana web sitesi bölümlerinde mevcuttur, yani Biyografi, Diskografi, Haberler ve İletişim. Adari’nin yaşamı, kariyeri, yaratıcılığı, haberleri ve yaklaşan etkinliklerinden gerçeklerle ilgilenen herkes bu bilgilere rastlayabilir. Ayrıca, yazarın şarkılarını dinlemek, video kliplerini izlemek, web sitesindeki sosyal ağ hesaplarına abone olmak için bir fırsat var. Bunlar, projeyi Mobirise destekli bir web sitesi koleksiyonuna layık bir örnek yapan ana özelliklerdir..

14. Witsec

Witsec

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Witsec bir altyapı geliştiricisi olan ve bu platform temelinde Mobirise için uzantılar oluşturan Mark’ın sahip olduğu ve yönettiği kişisel bir web sitesidir. Proje, uzmanın kendisi ve ana web tasarım aracı olarak kullanılan web sitesi oluşturucu hakkında bilgi sunar.

Tek sayfalık web sitesi Hakkımda, Mobirise ve Destek olmak üzere üç bölüm içeriyor. Hakkımda bölümü web tasarımcısı hakkında bilgi verir, Mobirise bölümü uygulamaya (web sitesi oluşturucu) odaklanırken, Destek bölümü sizi sorularınıza cevap bulabileceğiniz ve sistemle ilgili sorularınızı gönderebileceğiniz sayfaya yönlendirir. Web sitesi büyük olmasa da ve oldukça sınırlı miktarda bilgi içermesine rağmen, yazılım, uygulaması, özel özellikleri ve kurulum yönergeleri hakkında verileri bulmak için hala yeterlidir. Geliştiriciyle iletişim kurmak isteyen tüm kullanıcılar için, çevrimiçi formu doldurabileceğiniz ve geri bildirimi bekleyebileceğiniz ayrı bir bölüm var. Web sitesinin en önemli özelliklerinden biri de Mobirise ile de oluşturulmuş olması. Bu, sistemin güvenilirliğinin ve işlevselliğinin en iyi kanıtıdır.

15. Costa d’Amalfi Apartmanları

Costa d’Amalfi Apartmanları

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Costa d’Amalfi Apartmanları Amalfi Coach’ta kalacak yer arayan herkes için en iyi bilgi kaynağıdır. Bu, iki daireyi (Casa Ravello üzerinde daha fazlası) Minori’nin tarihi merkezinde, plaja yaklaşık 200 metre mesafede bulunan bir terasa sahip.

Minori kasabasında büyük bir dinlenme niyetindeyseniz, Web sitesi dahil tüm olanaklarla bir tatil ev rezervasyonu için en iyi yer. Daireler, hizmetler ve sunulan olanaklar, özel teklifler, fotoğraf galerisi, geziler, kişiler vb. Hakkında kapsamlı bilgiler sunar. Bu konaklama seçimini kolaylaştırır. Önemli olan, web sitesi, ilgili çevrimiçi formu doldurarak, ilgilendiğiniz odanın kullanılabilirliğini istemeyi mümkün kılar. Bu, herhangi bir kullanıcı için kolay, hızlı ve kullanışlı.

Sonuç olarak

MobiRise çevrimdışı web kurma yazılımı, kişisel ve ticari kullanım için küçük ve orta ölçekli web siteleri tasarlamayı mümkün kılar. Çok çeşitli entegre içerik modülleri, SEO ve mobil optimizasyon çözümleri, çok çeşitli senkronizasyon ve tasarım özelleştirme araçları ile birlikte gelir.

Mobirise tarafından desteklenen web sitelerine örnekler oldukça profesyonel ve görsel olarak çekici görünüyor. Kullanıcıların web tasarım hedeflerini gerçekleştirmelerine izin verecek kadar tam özelliklidirler. Aynı zamanda, bu projelerin bazıları birbirine benziyor, bu da platformun teknisyenler dışındaki yönelimiyle açıklanıyor. Yazılım bu kullanıcı kategorisi için harika çalışıyor, ancak web tasarım profesyonellerine de sunacak çok şey var.

Ücretsiz Mobirise indirin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map