En İyi Shopify Mağaza Örnekleri

Shopify Örnek Web Siteleri


Shopify, niş ile ilgili birçok özellik ve araçla birlikte gelen iyi bir e-Ticaret yazılımı olarak dünya çapında popülerlik kazanmıştır. Hizmet, küçük ve orta ölçekli mağazalardan binlerce stoklu muhteşem hipermarketlere kadar her türlü web mağazasını etkili bir şekilde başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılıyor.

Shopify’ın işlevselliği ortalamanın çok üzerindedir ve tam olarak iyi bir sonuç elde etmenizi sağlar. Hizmet, çoklu web tasarım araçları, duyarlı e-Ticaret şablonları, pazarlama ve tanıtım özellikleri ve gelişmiş entegrasyon seçenekleri sunar.

Shopify’ı deneyimsiz kullanıcılar için kolay bir platform olarak adlandırmak zordur. Sistemi ilk kez kullanıyorsanız, sisteme alışmanız ve tüm seçenek yelpazesinde uzmanlaşmanız gerekir. En iyi Shopify e-Ticaret örneklerinden bazılarının işe yaradığı yer burasıdır. İster bir e-Ticaret sitesi oluşturucu gelecekteki mağazanız için veya mevcut sitenizi yeniden tasarlamayı düşünüyorsanız, projeniz için geniş tasarım ilhamı vermesi gereken en başarılı Shopify mağazaları koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.!

1. Usta & Dinamik

MasterDynamic

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Usta & Dinamik hoparlör, kulaklık ve aksesuar satan Shopify tabanlı bir dijital mağazadır. Şirket, profesyoneller ve yeni başlayanlar için yüksek kaliteli ses ürünleri sağlama konusunda güvenilir bir liderdir. Kullanıcılar, günlük kullanım için kablosuz kulaklıklardan kablolara, şarj cihazlarına ve evde küçük bir kayıt stüdyosu düzenlemek isteyenler için kulaklık standlarına kadar üstün seslerden yararlanmak için ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilirler.

Web sitesi tasarımı çok örme görünüyor. İşbirliği bölümüne ek olarak yukarıda listelenen tüm ürün kategorilerini içeren genel bir menüye sahipken, kenar çubuğu menüsü SSS ve Hakkımızda blokları tarafından iletilen ek bilgilerin yanı sıra iletişim bilgileri içeren ayrı bir bölüm sunar.

Shopify, en çok satanlardan bazılarını içeren bir ürün önizlemesi yapmayı mümkün kıldı. Belirli bir kategoriyi oluşturan ürünlerin tam listesini kontrol etmek istiyorsanız, “Tümünü Görüntüle” düğmesine tıklayın. Böyle bir özellik, web sitesini oldukça hızlı ve gezinmeyi kolaylaştırır.

2. Telefon Döngüler

Telefon Döngüler

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Telefon Döngüler nereye giderse gitsin akıllı telefon almaya alışmış olanlar için bir web sitesidir. Bu, Quebec’te tasarlanmış ve Kanada’da el yapımı modern, güvenli ve kullanışlı telefon döngüleri sunan bir web mağazasıdır. Bu aksesuarlar, telefonun beklenmedik şekilde düşmesini ve hasar görmesini önlemeye yardımcı olarak güvenli, rahat ve rahat bir tutuş sağlar. Bir web mağazasını ziyaret ederken dikkat çeken ilk şey, modaya uygun görünümü, etkileşimli ürün resimleri ve ana sayfadaki müşteri incelemeleri. Burada ürüne genel bakış sağlayan bir YouTube videosu da var.

Mağazaya göz atarken, Askı, Tasma ve Özelleştirilmiş ana ürün kategorilerine erişeceksiniz. Bu, herhangi bir renk, stil, desen ve tasarıma sahip bir telefon döngüsü seçip sepete ekleyebileceğiniz yerdir. Burada, detaylı ürün açıklamalarının yanı sıra, döngüleri kullanmanın yararlarını gösteren birden fazla video da bulunmaktadır. Web mağazası iki dilde mevcuttur (İngilizce ve Fransızca). Daha iyi alışveriş kolaylığı için para birimi seçimi ve SSS de burada sunulmaktadır. Bu, Shopify web mağazasının iyi bir örneğidir!

3. Lotus Belle Çadırları

Lotus Belle Çadırları

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Lotus Belle Çadırları LA tabanlı bir dükkan olup müşterilerin farklı gereksinimlerine, etkinliklerine ve kişisel tercihlerine uyacak benzersiz ve özel tasarlanmış çadırlar sunmaktadır. Mağazanın çevrimiçi versiyonu, Lotus Belle Tents’te – Harriet Seddon (aynı zamanda çadır modellerinin yazarı) tarafından kurulan web mağazasıdır..

İlk görüşten itibaren, ana sayfada bulunan ve en sıradışı yerlerde çadır görüntülerini sunan büyük bir fotoğraf kaydırıcısına dikkat edin. Gerçekten şık ve çekici görünüyorlar, bu da ürün listesine göz atmaya devam etme arzusunu teşvik edemiyor. Bunu yapmak için, gerekli menü bölümünü seçmekten çekinmeyin veya doğrudan ana sayfada bulunan ürünleri inceleyin. Web sitesi menüsü, Mağaza Kategorisini pop-up alt kategorileri, Aksesuar Kategorisi, Lotus ve Galeri’den kapsar. Arama filtresi seçeneği, müşteri yorumları ve haber bülteni kayıt seçeneği kullanışlı, basit ve etkili alışveriş deneyimine katkıda bulunur.

4. Blu Kicks

Blu Kicks

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Blu Kicks çocuklar ve yetişkinler için doğadan ilham alan geniş bir ayakkabı yelpazesi sunan bir web mağazasıdır. İş, Hakkımızda bölümünde ana görevlerini belirten anne ve oğul tarafından işletilmektedir. Çevrimiçi mağaza ve genel olarak iş hakkında en sıra dışı şeylerden biri, her ürün maliyetinin% 1’inin çevre korumaya katılan kuruluşlara bağışlanmasıdır..

Web mağazasının kendisi düzgün, basit ama bilgilendirici görünüyor. Ürün kataloğu mantıksal olarak yapılandırılmış ve satışa sunulan tüm öğelere kolay erişim sağlarken, tüm zorunlu öğeler buraya dahil edilmiştir. Menü, ürün kategorilerine erişim sağlayan açılır bölümleri sunar. Hangi ürün için alışveriş yaparsanız yapın, ayrıntılı özellikler, boyut tablosu, stok durumu bilgileri, fotoğraflar ve maliyetle birlikte gelir. Bir Blog, bir Haber Bülteni ve Basın bölümleri, müşterilerin ihtiyaç duydukları bilgilerden haberdar olmasını sağlayarak mağazanın haberlerini ve güncellemelerini öğrenmeyi mümkün kılar. Web mağazası, ilk bakışta olumlu bir izlenim yaratıyor ve Shopify tabanlı projelerin iyi bir örneği.

5. Zihin Dergileri

Zihin Dergileri

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Zihin Dergileri desteğe ihtiyaç duyan ve kendine güvenen ve kendine güvenen her erkek için olağanüstü bir deneyim sunar. Web sitesi, uzun vadeli planlar ve yaşam değişiklikleri yapmak için gerekli araçları ve araçları sunan tek ürünü – Mind Journal’ı satmaya odaklanıyor.

Çevrimiçi mağaza, Mind Journal, bölümleri ve sonuçları hakkında açık bilgi sağlar. Ayrıca, her biri maksimum güvenilirlik sağlamak için doğrulanan müşteri incelemeleri de vardır. Web sitesine bağlı olan Blog Sayfası, erkekler için günlük kaydı sanatı hakkında bilgilendirici makaleler içermektedir. Bu, ürünü kullanırken çocukların güvende hissetmelerine yardımcı olacak, süreçten maksimum zevk ve memnuniyet alacaktır. Bu, yalnızca bir öğenin satışa sunulduğu Shopify tabanlı bir web mağazasının oldukça sıra dışı bir örneğidir!

6. Les CocoNuts

Les CocoNuts

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Les CocoNuts Shopify ile açılan büyük bir çevrimiçi mağazanın değerli bir örneğidir. Ana web sitesi odak noktası da% 100 doğal olan yüksek kaliteli organik cilt bakım ürünleri etrafında odaklanmıştır. Web mağazasının yapısı iyice düşünülmüş, tüm ürünler yerlerinde. Müşteriler, daha ayrıntılı bölümler için açılır menülerle gelen farklı ürün kategorilerine göz atabilir.

Her ürün kasıtlı olarak belirli bir kategoriye yönlendirilir ve açık açıklamalar, çekici fotoğraflar, içerdiği malzemeler, fiyat ve önemli alışveriş seçenekleri ile birlikte gelir. Dahası, belirli bir ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa müşteri destek ekibine e-posta gönderme fırsatı vardır. Bu çok zaman kazandıran ve kullanışlı. SSS bölümü, iki dil desteği (İngilizce ve Fransızca), arama filtresi seçeneği ve son güncellemeleri, indirimleri ve özel teklifleri içeren bir kategori web mağazası işlevini geliştirir. Web sitesi, her kullanıcı için rahat ve ilgi çekici bir his yaratmak için basit, temiz ve hoş bir tasarıma, açık renk paletine sahiptir..

7. Biko

Biko

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Biko Shopify ile inşa edilen en eski çevrimiçi mağazalardan biridir. 2004 yılında piyasaya sürülen bu site, boş zamanlarında bir Toronto tasarımcısı Corrine Anestopoulos’un yaptıklarını genişletiyor. Bir hobi olarak başladı, ‘havalı ve sinirli ve çok girly değil’ diye düşündüğü takılar yarattı. Daha sonra yüksek kaliteli el yapımı takılar için bir delik olduğunu fark etti ve hobisini tam zamanlı bir iş haline getirmeye karar verdi..

Web sitesinin ilk ekranı bize kaydırıcıda ve en yeni ürünlerde etkileyici yüksek kaliteli fotoğraflar gösteriyor. Alttaki ikinci kaydırıcı bir Instagram beslemesidir – Corrine’ye neyin ilham verdiğini ve sahne arkasında neler olup bittiğini görün.

8. bitirme sınavı

bitirme sınavı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Greats.com ana sayfasının nasıl görünmesi gerektiğine örnek olan bir web sitesidir. Bu kapıyı tasarlarken harika bir iş çıkardı: beyaz arka planlar, çok sayıda boşluk, kaydırıcı ve basit gezinme, sitenin gezinmesini ve satın alınmasını kolaylaştırıyor.

Belki de bu web sitesinin en seçkin tasarım kararı, siluetleri ile ihtiyacınız olan ayakkabıları seçebileceğiniz üst menüdür. Ayrıca, Born in Brooklyn sayfasında Greats sahibi ile kısa gömülü video röportajı görebilirsiniz – bu tür web sitelerinde başka bir nadir şey.

9. BeardBrand

BeardBrand

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

BeardBrand alışveriş yapanlara tam ekran deneyimi yaşatır. Site tam olarak yapmayı amaçladığı şeyi yapıyor – izleyicilerin sakallarını büyütmek istemelerini sağlayın! Sakalınızı mükemmelleştirmek için ihtiyacınız olan tüm aksesuarlar iki menü kategorisinde toplanmıştır – Ürünler ve Koleksiyonlar.

Şirket sadece üç ürünle başladı ve stoklarını oradan büyüttü. Tüm koleksiyon basit bir ızgarada yer alırken, her ürün ayrıntılı bir açıklama, müşteri yorumları ve ürün soruları içeren ayrı bir tam ekran fotoğrafta açılır.

Sakal aksesuarlarınızın şu anda sipariş edilmesini istiyorsanız, bir saniye sonra değil, canlı sohbete kolay erişim.

10. Sarah + İbrahim

Sarah ve Abraham

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Sarah + Abraham 2007’de Illinois’de doğan bir web sitesidir. Her şey sadece kreş sanat baskılarıyla basit bir Etsy mağazası olarak başladı. Günümüzde çok çeşitli kişiselleştirilmiş kağıt ürünleri, benzersiz hediyelik eşyalar, özelleştirilebilir tabak seti ve çok daha fazlası var.

Web sitesi gerçekten ilginç görünüyor, neredeyse bir çocuk tarafından yaratılmış gibi (veya en azından bazı fikirler vardı). Her şey yerinde gibi görünüyor: tüm ürün kategorileri sol tarafta ve menü düğmeleri üstte. Renk şeması dikkat dağıtıcı değil.

Özelleştirilmiş bir ürün için sipariş verirken, çocuk resminin çocuğunuza mümkün olduğunca benzemesi için bir dizi farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.!

11. Dodo Kılıfı

Dodo Kılıfı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Dodo Kılıfı bu günlerde oldukça popüler olan çok sayıda zanaat malzemesi satın alabileceğiniz bir çevrimiçi mağaza. Öncelikleri iDevices için kılıflar ve aksesuarlar – iPad’ler, iPhone’lar, iMac’in yanı sıra cüzdanlar ve anahtarlıklar gibi diğer personel.

İşletmeniz tamamen el işi aksesuarlar satmakla ilgiliyse, kesinlikle ilginç bir tasarıma ihtiyacınız olacak ve Dodocase’in üzerinde durduğu şey budur. Özetle, iyi görünen şık bir tasarıma sahiptir, ancak maalesef bu sadece ana sayfaları hakkında söylenebilir.

Ürün içeren sayfalar daha az heyecan vericidir, ancak bu belki de ziyaretçilerin öğelere odaklanmasını sağlamak için yapılmıştır. Görseller hakkında konuşmak gerekirse, çok garip olan tam ekran görüntüler yok. Web sitesini incelerken, her şeyin yolunda olduğunu söyleyebilirsiniz, ancak yine de bir şeyin eksik olduğu hissi var.

12. Şiddetle Meraklı

Şiddetle Meraklı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Şiddetle Meraklı Erin tarafından oluşturulan bir platform & Tom Brooklyn sanatçıları. Erin tarafından seçilmiş 20’den fazla Brooklyn merkezli sanatçının küratörlüğünde bir kolektif. & Tom. Çalışmalarını çevrimiçi, pop-up şovlarda ve özel stüdyo ziyaretleri ile sergiliyorlar. Temel olarak, web siteleri bir sanat galerisinin ve çevrimiçi bir mağazanın tasarımcı yapımı ürünlerle bir karışımı.

Görüntüleri tam olarak görüntüleyebilirsiniz ve üzerinde kaydırıcı seçeneği olması iyidir. Çoğu zaman, yaratıcı profesyoneller web siteleri için tasarımlar konusunda şaşırtıcı fikirler buluyorlar, ancak fonksiyonel yönüyle düşünemiyorlar. I Fiercely Curious bir istisna değil.

Menüleri daha yapılandırılmış ve kullanıcı dostu olabilirken, alışveriş sepeti ekle düğmesine bastıktan hemen sonra bir şey satın almak yerine sizi keşfetmeye devam etmenize izin verebilir..

13. Musluk yüzü

Musluk Yüzü

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Musluk yüzü musluk suyunun şişelenmiş hiçbir şekilde daha düşük olmadığı fikri hakkında bir web sitesi .. Nasıl kanıtlıyorlar? Cam şişeler üretiyorlar ve Hindistan’daki yoksul aileler için BioSand filtreleri sağlıyorlar. Hepimizin hayran olabileceği ve bir model alabileceğimiz bir şey.

Doğruyu söylemek gerekirse, ezici bilgilerden dolayı gerçekte ne yaptıklarını fark etmem biraz zaman aldı. Evet, web sitesinin kurucuları web sitesi oluşturucusunun araçlarını tam potansiyellerinde kullandılar, ancak her şey ham görünüyor.

Beyaz ve mavi renk şeması görsel olarak hoş olsa da, arayüz dağınıktır ve nereden başlayacağınızı ve önce ne kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Güzel fikir ama gerçekleştirme mükemmel olmaktan uzak.

14. Aşık Yürüyüş

Aşık yürüyün

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Aşık Yürüyüş müşterilerin dikkatini nasıl çekeceğini bilen yüksek kaliteli bir mağaza. Online mağaza 2005 yılında açıldı ve olumlu ve ilham verici bir mesaj ile iyi tasarlanmış, yüksek kaliteli tişörtler satmaya adamıştır.

Web sitesine sadece bakmak ne sundukları hakkında fikir edinmek için yeterlidir. Gerekli öğeyi bulmak için bölümleri keşfetmek için zaman ve çaba harcamaya gerek yoktur – en popüler ürünler hem ana sayfada hem de yan çubukta bulunan ana açılır menüde sunulur. Sadece aşağı kaydırın ve seçiminizi yapın!

15. Premier Emlaklar

Premier Emlaklar

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Premierestateswine.co.uk farklı türlerde özel şaraplar sunan bir çevrimiçi mağazanın güzel bir örneğidir. Web sitesine tek bakmak müşterilerin tam olarak orada ne bulabileceğini anlamak için yeterlidir.

Özel durumunuz için ihtiyacınız olan şarap türünü arayan siteye göz atmanıza gerek yoktur. En çok satanlar ana sayfada bulunur ve ayrıntılı açıklamalarla birlikte gelir. Ürün kataloğu, mağazada mevcut olan şarap çeşitlerine dayanarak birkaç bölüme ayrılmıştır. Açılır Gözden Geçirme ve Canlı Çevrimiçi Yardım pencereleri sitenin bilgi değerine katkıda bulunarak kullanıcı dostu hale getirir.

16. Grovemade

Grovemade

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Grovemade yalnızca satış için değil, aynı zamanda müşteriyle etkileşim kurmak için tasarlanmış tam ölçekli bir alışveriş platformudur. Şirket, ofiste veya evde uygun bir çalışma ortamı yaratmak için kişiye özel aksesuarlar, pedler ve mobilya parçaları üretir. Ziyaretçiler farklı dizüstü bilgisayar ve fare altlıkları, monitör standları veya kulaklıklar vb. Bulabilirler..

Web sitesi yaratıcıları, Shopify tarafından getirilen tüm özelliklerden en iyi şekilde yararlandı. İki ana bölüme ayrıldı. İlk bölüm aslında ürünler, kategoriler, vb. Listesiyle bir dükkanın kendisidir. Her bir ürün özellikli aksesuarlarla birlikte gelirken ürün sayfaları çok ilgi çekici görünüyor. Mağazada, stokta mevcut olan en popüler konumların yer aldığı ayrı bir “En Çok Satan” sayfası var.

İkinci “Keşfet” bölümü Grovemade topluluğunu ve yaklaşımını anlatıyor. Web sitesi hakkında beğendiklerimiz ana sayfadır. Burada listelenen geleneksel ürün kategorilerinin yanı sıra, ürünlerin nasıl üretildiği hakkında çok ilgi çekici bir hikayeye sahip bir video bloğu görebilirsiniz. Ayrıca ziyaretçiler aşağıdaki takım bloğunda tam Grovemade.com ekibini görebilir.

17. Charlotte russe

Charlotte russe

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Charlotte russe Shopify’ı kullanmanın özel beceri gerektirmediğini kanıtlayan bir web sitesidir. Ve hala şık ve ilgi çekici bir web mağazası ile gelebilirsiniz. Mağaza erkek ve kadınlara giysi ve aksesuar satmaya odaklanmıştır. Burada özel bir şey yok. Ayrıca, web sitesi, özelleştirme sürecinin derinliklerine dalmadan bazı temel Shopify özelliklerini kullanır. Bununla birlikte, web sitesi iyi bir izlenim bırakıyor.

Satış, indirim ve özel tekliflere özellikle dikkat edilir. Shopify muhtemelen diğer e-ticaret platformları arasında en iyi tekliftir. Tipik bir menü, tüm ürün kategorilerine genel bakmayı ve çok sayıda bölümü aşağı kaydırmadan ihtiyacınız olan kategoriye atlamanızı kolaylaştırır. Adresleme, hesap ve alışveriş sepeti simgelerine ek olarak basit bir dil değiştirici de vardır. Basit bir Kayıt formu ve sosyal medya widget’ları bunu basitleştirir ve aynı zamanda akılda kalıcı mağaza görünümünü tamamlar.

18. Sert Graf

Sert Graf

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Sert Graf Shopify ile inşa edilen bir başka online mağaza. Deriden el işi ürünler satıyor. Öğeler listesi özel çantalar, erkek ayakkabıları, eldivenler, aksesuarlar vb. Web sitesi hakkında hoşlanmadığımız şey ana sayfadır. Kategori gezinmesini en başından bulmak zorken yapışkan bir ana menü biraz garip görünüyor.

Ancak ürün sayfaları harika görünüyor. Burada yüksek kaliteli ürün görüntüleri ile çekici bir resim galerimiz var. Kullanıcılar, boyut çizelgeleri, üretimde kullanılan malzemeler, ek ayrıntılar gibi öğe ayrıntılarını içeren çeşitli bölümler arasından seçim yapabilir.

Ziyaretçilerin doğrudan soru sormasına veya bilgi tabanında bir cevap aramasına olanak tanıyan basit bir iletişim widget’ı vardır. Dünya çapında teslimat Sert Greft lehine bir başka avantajdır.

19. Zoku

Zoku

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Zoku başlangıçta bir tasarım stüdyosu olarak faaliyete geçen şirkettir. Mutfak ve ev aletleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Bugün, tüm aileye başka ürünler ve aksesuarlar sunuyor. Ziyaretçiler, donmuş ikramlar, içecek eşyaları, kokteyl malzemeleri veya kapınıza teslim edilecek buzla yapabilirler. Bir parti vermeyi mi planlıyorsunuz? Zoku doğru seçimdir.

Web sitesine gelince, iyi organize edilmiş ve basit görünüyor. Ana sayfada, şirketin ürünlerini ve hizmetlerini keşfetmek istemenizi sağlayan çekici fotoğraflar içeren tam ekran bir kaydırıcı bulunur. İkinci blok üç ana bilgi bloğu görüntüler. Üçüncü bölüm iletişimde kalmak veya sosyal kanallara bağlanmak için basit bir yol sunar. Ürün aramalarını daha da kolaylaştırmak için büyük fotoğraflar, 5 yıldızlı derecelendirmeler ve basit filtreler içeren ürün sayfaları harika görünüyor.

20. Chalkd Ltd

Chalkd

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Chalkd ahşap ve diğer malzemelerin el yapımı ürünlerini satan dijital bir mağaza. Evde veya düğün dekorunda kullanılabilirler. Farklı boyut ve şekillerde kara tahtalar, barlarda veya restoranlarda karşılanabilen masa menüleri, tahta üzerine yazmak için işaretleyiciler ve pastel tebeşirleri içerir. Şirket bir süredir piyasada. Bu gerçek, biraz güncel olmayan web sitesine yansıyor.

Ziyaretçiler, sayfayı aşağı kaydırırken 3D görsel efektler veya animasyon beklememelidir. Her şey çok basit ve biraz tarihli görünüyor. 2000’li yılların başından beri eski bir çevrimiçi mağazaya gittiğinizi hissediyorsunuz. Öte yandan, dükkan yapısında gezinmek kolaydır. Ürün sayfalarında ürün ayrıntıları bulunurken, tüm ürünler düşünceli olarak kategorilere ayrılmıştır. Ödeme işlemi de basittir. Ayrıca bir nakliye hesap makinesi özelliği vardır. İhtiyacınız olan tek şey bölge ve ülkeyi.

Sonuç

Bir kez daha, bir web sitesi oluşturucu ile hayalinizdeki bir web sitesini oluşturabileceğiniz açıktır. Ancak nihai sonuç hakkında net bir vizyona sahip olmak önemlidir. Geri Arama seçeneğinden Kaydırıcı özelliğine kadar kullanabileceğiniz birçok modül vardır. İle Shopify, yapabilirsin başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturun ilginç çözüm ve benzersiz tasarım ile.

İlgi çekici ve popüler bir web sitesi oluşturmak o kadar zor değil, standart bir modül seti ile bile, bir teknisyen olmanıza bile gerek yok, ancak üzerine çok fazla düşünce koymak ve sürekli gelişmeyi taahhüt etmek hayati önem taşıyor..

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map