En İyi Squarespace Blog Örnekleri

Squarespace Örnek Web Siteleri


Squarespace – gelişmiş tasarım özelleştirme araçlarının zengin seti, çeşitli nişleri karşılamak için şablonların çok yönlülüğü ve hazır projelerin üst düzey işlevselliği nedeniyle dünya çapında popülerlik kazanan güvenilir bir web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi oluşturucu aslında farklı web sitesi türlerinin oluşturulması için iyi çalışır, ancak özellik kümesi temel olarak küçük dijital mağazalar, işletme web siteleri ve bloglar.

Blog tasarımı söz konusu olduğunda, Squarespace kullanım kolaylığı ve kullanışlı web sitesi geliştirme süreci sağlar. Bloglama motoru, podcast’lerini barındırmak ve düzenli olarak bilgilendirici yayınlar yayınlamak isteyen kullanıcılar için kaliteli blogların başlatılmasına izin verir. Blog ile ilgili en popüler özellikler arasında Squarespace, coğrafi konum desteği, makale yükleme ve düzenleme, yorum / geri izleme gömme, RSS feed entegrasyonu, iTunes etiketleme, yeniden bloglama, sosyal medya entegrasyonu ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklı..

Web sitesi oluşturucusunun tam olarak hangi özelliklere sahip olduğunu anlamak için, web sitesi oluşturucu ile geliştirilen blogların en iyi örneklerine göz atmak gerekir. Bunu yapmanın tam zamanı. Şimdi başlayalım!

1. Açık goyo

Açık goyo

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Açık goyo mükemmel, eğlenceli ve ilgi çekici açık hava etkinlikleri arayan herkes için birinci sınıf bir destinasyondur. Bir şekilde açık hava eğlence meslekleri, sanat, festivaller, müzik vb.İle ilişkili olan ülke çapında en havalı ve en eşsiz olayların tam bir görünümünü sağlarlar..

Web sitesine göz atarken, çoğu kişinin ilgilendiği faaliyetlerle ilgili birden fazla gönderi okuyabilirsiniz. Makaleler ve diğer web sitesi içerikleri, yalnızca güncel bilgilere ve güncel bilgilere sahip sağlayıcı kullanıcılara düzenli olarak güncellenir. . Her gönderi, okuyucuların izlenimlerini, fikirlerini ve düşüncelerini paylaşabilecekleri açık yorumlar bölümü ile birlikte gelir.

Menü bölümleri arasında Etkinlikler (Su Sporları, Bisiklet, Kar Sporları, Yürüyüş & Kamp), Dergi, Takvim ve Mağaza. Planlanan etkinlikleri ve etkinlikleri, öne çıkan hikayeleri ve yayınları, haritaları, paket listelerini ve diğer faydalı gerçekleri görüntüleme fırsatı verecekler. Gerekli bölüme erişmek için, o anda ihtiyacınız olan bilgileri bulmak üzere açılır menüye ulaşın. Web sitesi güncellemelerinden haberdar olmak için bültene kaydolmak, topluluğa katılmak ve sosyal medya hesaplarına bağlanmak mümkündür. Bu, yalnızca sezgisel web sitesi gezintisi ve kullanışlı düzen nedeniyle birkaç tıklama ile yapılır.

2. Otel Haftasonu

Otel Haftasonu

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Otel Haftasonu dünyanın dört bir yanından gelen seyahat meraklılarının ilgisini çekecek bir dizi seyahat hikayesi, fotoğraf günlüğü ve otelle ilgili anıları içerir. Proje, gerçek seyahat mücevherlerini keşfetmek isteyen okuyucular için mükemmel bir bilgi kaynağıdır – büyülendikleri yerler.

Web sitesi, herkesin benzersiz hediyelik eşyalar sipariş edebileceği bir çevrimiçi dergi ve seyahat odaklı bir web mağazasını uyumlu bir şekilde kapsayan çeşitli bölümler içeriyor (ev eşyaları, sağlık ürünleri, moda ve güzellik aksesuarları) dünyanın dört bir yanından. Oteller bölümü, dünya çapında popüler otellerin bilgilerini ve birden çok fotoğrafını sunarken, Seyahat bölümü, web sitesinde görüntülenen konumlar hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan seyahat günlükleri ile birlikte içeriden rehberler sunar.

Projenin asıl vurgusu, Hedefini Bul bölümüdür. Burada kalmak için mükemmel bir yer arayan herkes gerekli ve gerçekten değerli bilgileri bulabilir. Kullanıcı kolaylığı için, bölüm tercih edilen varış yerine göre birkaç kategoriye ayrılmıştır. Bunlar arasında City Escape, Beach Side, Mediterranian, Carribean, Meksika, Fas, İtalyan Güneşi Altında, Balayı, Sörf, Avrupa, Okyanusya ve daha fazlası sayılabilir. Bu web sitesine özel cazibesini veren şeydir.

3. Yassmin Abdel – Magied

Yassmin Abdel - Magied

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Yassmin Abdel – Magied Sudanlı bir Avustralyalı yazar Yassmin Abdel-Magied’in kişisel bir web sitesi, sosyal kazanan avukat ve yayıncı. Etkileyici popülaritesini getiren çocuklar ve yetişkinler için birkaç kurgu kitabı, deneme ve anı yayınladı. Yazar ayrıca, atölyelerini ve önemli notlarını paylaştığı okuyucular için çeşitli organizasyonlar kurdu..

Web sitesi tamamen Yassmin’in profesyonel faaliyetlerine, ilgi alanlarına ve mesleklerine odaklanmıştır. Kullanıcı kolaylığı ve kullanım kolaylığı için proje Video, Ortaklık, Yayın, Basın, Yazma + Makara, Yaklaşan Etkinlikler ve daha pek çok bölüme ayrılmıştır. İlgilendiğiniz bölümü bulmak için sayfayı aşağı kaydırın ve ilgili bilgileri okuyun.

Proje, Yassmin’in yayınlarını okumayı, podcast’leri dinlemeyi, son yayınları, yaklaşan etkinlikleri görüntülemeyi mümkün kılıyor. Yassmin’in şovlarını daha önce ziyaret etmiş veya onunla ilgilenmiş olan kullanıcıların referanslarını okuma fırsatı da var. Hatta hayranlarının izlemek isteyeceği yazarın hikayesini gösteren bir video sunumu bile var. Yassmin’in haberlerinden ve güncellemelerinden haberdar olmak isteyen kullanıcılar için hesaplarına sosyal ağlarda katılma imkanı var. Bu, Squarespace tarafından desteklenen bir blogun harika bir örneği.

4. Amerika konumundan Lee

Amerika konumundan Lee

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Amerika konumundan Lee 12 yılı aşkın bir süredir blog yazarı olan Lee’nin sahibi olduğu ve yönettiği kişisel bir blog. Burası, hobilerine, yaşam tarzına, favori mesleklerine ve onu mutlu eden tüm şeylere adanmış çok sayıda yayın yayınladığı yerdir..

Blog göz atmak kolaydır ve oldukça anlaşılır. Ana sayfaya geldiğinizde, yazar tarafından çekilen gerçek fotoğraflarla gelen yayınlara göz atabileceksiniz. Her biri belirli bir konunun etrafında odaklanan menü bölümlerine bakarak arama süresini kısaltmak mümkündür. Bunlar Yaşam Tarzı, Sağlık, Tarifler, Seyahat, Müzik, Ürünler ve daha fazlasını içerir. Her bölüm Lee tarafından kişisel olarak yazılmış ve yayınlanmış birden fazla fotoğraf ve gönderi ile birlikte gelir. Arama filtresi seçeneği ayrıca arama süresinin azaltılmasına yardımcı olurken popüler sosyal ağ hesaplarına erişim Lee’nin haberlerinden ve olaylarından haberdar olmanızı sağlar.

Lee’nin yaşam haberleri, yeni tarifler ve yayınlarla güncel kalmak isteyen blog aboneleri için bültene kaydolma fırsatı da var. Lee hayranları için çok kullanışlı ve kullanışlı.

5. Scandinavialist

Scandinavialist

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Scandinavialist iç mekan, tasarım ve mimariye odaklanan Londra merkezli çok yönlü bir yaratıcı stüdyodur. Web sitesi kuruldu ve şu anda çevrimiçi tasarım dergisini estetik görünüm ve modern niş trendlere odaklanan yaratıcı bir stüdyo haline getirmeyi başaran Norveçli bir tasarımcı ve mimar Christina Forsberg tarafından yönetiliyor..

Web sitesinde sadece üç sayfa var, ancak bu, yazarın ortaya çıkarmak istediği şey hakkında tek ve ayırt edici bir vizyon oluşturmak için fazlasıyla yeterli. İskandinavya’da ve yurtdışında çalışmış olan Christina, deneyimini ve dünyanın farklı ülkelerinden müşterileri ile popüler hale gelen en iyi projelerini paylaşmak istiyor..

Studio sayfası proje, yazarı, kişileri ve sosyal ağ hesaplarına erişim hakkında kapsamlı bilgiler sunar. Christin’e ait en iyi tasarım çalışmalarına bakmak isteyenler için. Burada yazarın vizyonunu anlamanıza yardımcı olacak projelerin ayrıntılı açıklamalarını bulacaksınız. Son olarak, Dergi bölümü İç, Tasarım, Sanat, Moda ve Yaşam Tarzı nişleri ile ilgili birden fazla blog yazısı sunar. Christina, okuyucularını son iç tasarım trendlerinden haberdar etmek için bu bölümü düzenli olarak güncelliyor.

6. Yaratıcı Kültür Kabilesi

Yaratıcı Kültür Kabilesi

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Yaratıcı Kültür Kabilesi Squarespace destekli blogların en başarılı örneklerinden biridir. Web sitesi, misyonunun, hepsinin genel olarak ilgilendiği konuları tartışmak için iddialı renk bayanlarını bir araya getirme görevini görüyor. Projeye katılan kadınların farklı hobileri ve meslekleri var. Bunlar, ortak düşünürler bulmak isteyen yetenekli girişimciler, yaratıcılar, tasarımcılar, blogculardır.

Burada, Yaratıcı Kültür Kabilesi’nde, bayanlar, farklı gelişim aşamalarında olan, yeni başlayanlardan yıllara kadar güvenilir şirketlere kadar kişisel ve iş markalarını etkin bir şekilde artırmalarına yardımcı olabilecek önemli çevrimiçi kaynaklardan yararlanma şansı elde ediyorlar. deneyim. Ana sayfaya geldiğinizde, hemen, y ilgili düğmeyi etkinleştirerek topluluğa katılma şansınız olur. Kuruluş ve hedefleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Hakkımızda sayfasına veya doğrudan niş ile ilgili birden fazla gönderiyle karşılaşacağınız Blog’a ulaşabilirsiniz. Bu herkes için çok hızlı ve kolaydır ve bu web sitesinin en önemli avantajlarından biridir..

7. Marzarella Fitness

Marzarella Fitness

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Marzarella Fitness New Jersey merkezli bir fitness kulübü olup, kişisel fitness eğitmeni Chris Marzarella tarafından yönetilmektedir. & koşullandırma koçu. Bu, kişisel eğitim, çevrimiçi sanal eğitim, farklı spor geçmişi ve fiziksel şekli olan müşteriler için özelleştirilmiş planlar, 40 yaş üstü kişiler için özel fitness planları ve profesyonel beslenme desteği de dahil olmak üzere üst düzey fitness hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için en iyi yer..

Blog bölümü bilgilendirici ve oldukça geniştir. Burada çeşitli fitness ve spor sorunlarıyla uğraşan birçok yararlı makale var. Burada, düzenli fitness aktiviteleri nedeniyle çeşitli zorlukların üstesinden gelen gerçek yaşam öyküleri de var. Blog, tüm Chris müşterilerinin ve sadece spor ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarıyla ilgilenen kişilerin ilgilendikleri soruların cevaplarını bulmasını sağlamak için düzenli olarak güncellenmektedir..

Ayrıca, web sitesinde Chris’in müşterileri tarafından yayınlanan çok sayıda yorum, SSS bölümü ve fitness kulübü, sağlanan hizmetler ve kişiler hakkında genel bilgiler içeren ayrı bir Görüşler bölümü bulunmaktadır. Aferin!

Sonuç olarak

Squarespace güçlü işlevselliği, üst düzey tasarım odaklılığı ve sistem kullanımından en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan birden fazla aracı nedeniyle kendini farklılaştıran bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Platform, tüm proje türleri için mükemmel bir seçimdir, ancak Squarespace destekli bloglara hala özel önem verilmektedir. Bu projeler bilgi değeri, çekici tasarımı, mantıksal yapısı ve sezgisel web tarama yaklaşımı nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılmak şaşırtıcı değil.

Squarespace ile başlatılan blog örnekleri, tüm ayrıntılarda ve web sitesi öğelerinde görüntülenen yüksek kalite, esneklik ve işlevselliğe sahiptir. Yeni başlayanlar bile böyle bir blog oluşturabilir herhangi bir kodlama becerisi gerektirmeden. Yayın eklemek ve güncellemek kolay ve hızlıdır. Aynı şey daha fazla blog yönetimi ve tanıtımı ile ilgilidir. Sonuçta, Squarespace kişisel veya iş blogunu başlatmak için değerli bir web sitesi oluşturucusudur..

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map