En İyi Squarespace e-Ticaret Örnekleri

Squarespace e-Ticaret Örnekleri


Squarespace kişisel ve e-ticaret web siteleri oluşturmak için kendisini bir hepsi bir arada platform olarak konumlandıran bir web sitesi oluşturucusudur. Güzel görünen ve iyi performans gösteren küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza olanak tanır. Web sitesi oluşturucu, ürünlerini en uygun ışıkta sunmak, kullanıcıların dikkatini çekmek ve alışveriş sürecine dahil etmek isteyen girişimciler için harika bir çözümdür..

Platformun işlevselliği de geride kalmazken, hizmetin kullanılabilirliği en önemli yönlerinden biridir. Peki, e-ticaret web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda Squarespace ne kadar iyi? Diğer tanınmış sistemlere iyi bir rakip olabilir mi? Başlıca özelliklerini ve avantajlarını belirtmek için en çekici Squarespace e-Ticaret örneklerinden bazılarını inceledik. Bu size platformun çıkarımları ve e-Ticaret işlevselliği hakkında fikir verecektir..

1. Warre Mağazası

Warre Mağazası

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Warre Mağazası arıcılık işini başlatmak ve etkin bir şekilde çalıştırmak için gerekli olan zengin ürün çeşitlerini sunan bir web mağazasıdır. 2008 yılında kurulan web mağazası, şimdi Kingsley, Michigan’da bulunan bir aile şirketi olan Teakwood Organics LLC tarafından işletilmektedir. Misyonlarının, benzersiz ve benzersiz destek, servis ve rehberlik sağlayarak, müşterilerin arıcılık endüstrisinde profesyonel ilerleme sağlamasına yardımcı olmalarını görüyorlar..

Tüm web mağazası tasarımı ve işlevselliği, müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerine uyar, böylece çok fazla çaba ve zaman harcamadan alışveriş yapmalarını ve gerekli bilgileri bulmalarını kolaylaştırır. Hakkımızda, Ürünler, Arı Eğitimli, Bal Arısı Zararlıları, Warre Arıcılığı ve daha fazlası dahil olmak üzere, işletme ve web sitesi ile ilgili tüm gerekli veriler ilgili web sitesi bölümlerinde mevcuttur. Kullanışlı ve sezgisel açılır menü, işletme ve web mağazasının kendisi hakkında kapsamlı bilgiler sunan kategorilerde ve alt kategorilerde bol miktarda bulunur. Ürünlere erişmek için kullanıcının web sitesine kaydolması ve uygun şekilde organize edilmiş alışveriş sürecine devam etmesi yeterlidir. Bu çok kullanışlı ve zaman kazandıran.

2. Crozet Kahvesi

Crozet Kahvesi

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Crozet Kahvesi yalnızca benzersiz ve kaliteli kahve markalarını tercih eden kahve tutkunları için birinci sınıf varış noktasıdır. Crozet, zengin tarihi, olağanüstü kahve kavurma ve demleme metodolojisine sahip ünlü bir kahve markasıdır. Web sitesinde bulunan web mağazası, gösteri penceresinde görüntülenen orijinal Crozet kahve çeşitlerini sunar. Bununla birlikte, ürün yelpazesini kapsamlı olarak adlandırmak oldukça karmaşıktır. Şimdiye kadar burada satışa sunulan sadece üç kahve türü var.

Ürünlerin fotoğrafları gerçekçi ve çekici görünüyor. Sipariş vermeden önce, tercih ettiğiniz rostoyu seçmeli, stokta olup olmadığını kontrol etmeli ve ayrıntılı ürün açıklamalarına bakmalısınız. Almak istediğiniz kahve paketlerinin miktarını belirtmek mümkündür. Gerçek Crozet hayranları ayrıca ayrı web mağazası bölümünde marka bir tişört sipariş edebilirler. Müşteri Yorumları özelliği de burada gerçekleştirilir, böylece herkes yapılan satın alma işlemlerinin izlenimlerini paylaşmak için birkaç satır yazabilir. Web mağazası oldukça basit, ancak satışa sunduğu ürünler burada avantajlara açıklanıyor.

3. Little Clay Land

Little Clay Land

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Little Clay Land Laura tarafından yapılmış inanılmaz özel el yapımı kil portreleri, minyatürleri ve figürleri için alışveriş yapabileceğiniz bir yerdir. Web mağazasına eriştiğinizde, Özel Portreler, Hediye Kartları ve Doğuşlar olmak üzere üç alışveriş seçeneği arasından seçim yapma fırsatı elde edersiniz. Her kategori yazar ve usta Laura tarafından oluşturulan eserlerin parlak orijinal fotoğrafları ile birlikte gelir. Nasıl sipariş verileceği, bunu yapmak için hangi adımların yapılacağı ve satın alma fiyatını nasıl bulacağınız hakkında ayrıntılı talimatlar da vardır. İkincisi, sipariş bölümünde de listelenen birden fazla parametreye bağlıdır.

Yazar, gönderim bilgilerini ayrıntılı olarak, çeşitli seçenekleri ve siparişin alınma zamanını açıklar. Hala sorularınız varsa, her şeyi silmek için master’a bir e-posta gönderebilirsiniz. Web mağazasının gerçek bir özelliği, kil figürlerinin yaratılmasına yönelik çalışmaların görülmesini mümkün kılan “Sahne Arkası” bölümüdür. Bu, sipariş vermek için güçlü bir dürtü verir!

4. Reno Chicago

Reno Chicago

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Reno Chicago Logan Meydanı’nda, herkesin yemek yiyebileceği ve arkadaş çevresinde iyi vakit geçirebileceği rahat bir yerin web sitesidir. Web sitesinin mağaza bölümü, ziyaretçilerin ve yerin hayranlarının ilgisini çeken marka ürünlerinin bir listesini sunar. Bunlar çoğunlukla çocuklar ve yetişkinler için kıyafetler, kahve ve diğer aksesuarlar. Ancak liste uzun değil ve sadece birkaç öğeden oluşuyor.

Satışa sunulan her ürün özlü açıklamalar, fiyat özellikleri ve boyut / miktar parametreleri ile birlikte gelir. Bu, alışveriş sürecini basit ve hızlı hale getirir. Bununla birlikte, web mağazasına göz atarken, eksik olduğu ve iyileştirme veya düzenli güncellemeler gerektirdiği izlenimini edinirsiniz. Burada çok az ürün var, açıklamaları da arzulanan çok şey bırakıyor.

5. Alexandra Grecco

Alexandra Grecco

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Alexandra Grecco Alexandra Grecco tarafından tasarlanan inanılmaz ve ilham verici bir gelin çizgisi ve klasik kıyafet koleksiyonları sunan bir web mağazası. Alexandra’nın gelinlerin tercihleri ​​hakkında net bir vizyona sahip olması nedeniyle her koleksiyon kendine özgüdür. Mağaza Bölümü, ana ürün kategorilerini ve sipariş ayrıntılarını içeren açılır menüyle birlikte gelir. Bunlar Gelin Aksesuarları, RTW Classics, Sınırlı Üretim, Gelin Örnek Satış ve Mağaza Politikaları.

Hangi kategoriyi ziyaret ederseniz edin ve hangi ürünü seçerseniz seçin, belirli bir elbisenin veya aksesuarın gerçekte nasıl göründüğüne dair bir fikir edinmek için ayrıntılı özellikleri ve çeşitli fotoğrafları sunulacak. Fotoğraflar yüksek kalitede ve her bir öğenin ayrıntılı bir görünümünü sağlar. Web mağazasının yanı sıra tüm web sitesi, web sitesi temasına uyan nazik ve açık bir renk şemasına sahiptir. Web sitesi üzerinden en iyi teklifi arayan ilk kez gelen ziyaretçiler üzerinde olumlu bir izlenim yaratıyor.

6. Ryan Putnam Dükkanı

Ryan Putnam Dükkanı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Ryan Putnam Dükkanı Ryan Putnam tarafından yaratılan ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde tasarımcı, illüstratör ve çömlekçi olan web sitesidir. Web sitesine gittiğinizde aklınızdaki ilk düşünce “Hıh, basit” dir, ancak ana fikir ürünlere ve çalışmalara odaklanmaktır. Bu basitlik nedeniyle, rahatsız edici reklamlar veya parlak renkler içeren afişler gibi dikkatinizi dağıtmazsınız. Web sitesinin ana renk şeması beyaz & ve Ryan bir tasarımcı olduğu için web sitesi herkesin hafızasına yapışıyor. Favicon’dan başlayıp satılık ürünlerle biten her şey oldukça özel.

Web sitesi aracılığıyla Ryan, grafik tasarım uzmanlığını işletmelere ve bireylere sunuyor. Eserleri ve kolay işletilen bir araba sistemi ile dükkan, web sitesinin temelidir, ancak web sitesinin arkasındaki kişi hakkında biraz bilgi edinebileceğiniz, kısa bir SSS, iletişim formu, en son güncellemelere ve haberlere abone olun ve Ryan’ı sosyal medyada takip edin.

Tasarım son derece basit, ama onu güzel yapan şey bu.

7. Beatrice Kim

Beatrice Kim

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Beatrice Kim başka bir yetenekli sanatçı tarafından oluşturulan kaliteli bir web sitesidir. Bu durumda, dijital sanattan ziyade mücevher yaratır. Beatrice Kim’in mücevheri, Boston Globe’un “el yapımı rönesans” ın öncüsü olarak kabul edildi. Bu söylemeliyim oldukça karakteristik, ama web sitesi ne olacak?

Kaydırıcının yaratıcı kullanımını seviyorum, web sitesine baştan modern bir görünüm kazandırıyor .. Her bölümde Kim’in el yapımı mücevherlerini sunan bir sürü güzel görüntü var. Satmak istediğiniz yaratıcı çalışmayı tanımlamanın ve daha sonra göstermenin daha iyi bir yolu yoktur. Görsel çekicilik, herhangi bir sanatçının web sitesinin önemli bir yönüdür ve Kim bunu kendi yararına kullanır. Web sitesinin nihai tarzı minimalizm. Sitede fazla metin bulamazsınız ve yüksek renkler görmezsiniz. İletişim formundan sosyal medya düğmelerine, basın incelemelerinden Kim’in kişisel bloguna kadar her şey yerinde.

Menü olsa da, biraz mantıksız, daha basit ve daha erişilebilir olabilir düşünüyorum. Ama yine de, web sitesi hala harika bir örnek.

8. Kahve Düşün

Kahve Düşün

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Kahve Düşün çevrimiçi yüksek kaliteli kahve satın almak için bir mağaza olarak değil, aynı zamanda kahve üretimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir yer olarak tasarlanmıştır. Özellikle, web sitesi aşağıdaki Squarespace özelliklerini etkin bir şekilde kullanır: bir bülten kayıt formu, blog ve mağaza. İster yukarı ister aşağı kaydırın, iş fırsatlarına sahip olmak ve sayfanın altına bağlı düğmelerle bağlantı kurmak iyidir. Özel favicon’ları ezberlemek çok kolaydır, bu da iyidir.

Sattıkları kahve çeşitlerinin geldiği ülkelerin resimlerini dahil ederek, coğrafi çeşitlilik ve çeşitler hakkında iyi bir fikir edinirsiniz ve şirketlerinin etkisi hakkında bilgi bulabilir ve web sitesinin arama çubuğunu kullanabilirsiniz..

Think Coffee’nin web sitesinden öğrenilebilecek çok şey olsa da, iyileştirilmesi gereken bazı şeyler de var. Keşke daha kaliteli fotoğraflar kullansaydım ve bazı makalelerde resimlerin olması iyi olur. Örneğin, aşırı miktarda metinle fakir ve boş görünen seyahat günlüğü bölümünde, oldukça ilginç olmasına rağmen, bilgileri anlamak çok zordur. Ayrıca kontrastların yardımıyla görsel ilgi ve heyecan yaratmak için farklı renklerde bazı sayfalara sahip olmak iyi olacaktır. Her neyse, web sitelerini tıpkı kafeleri gibi davetkar ve rahat göstermek için harika bir iş çıkardılar.

9. Combo Nuvo

Combo Nuvo

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Combo Nuvo web sitesinin Squarespace ile başlattığı bir diğer profesyonel örnektir. Eh, müzisyenlerin kendi web sitelerine sahip olmalarına gerek olmadığını düşünebilirsiniz, çünkü bugünlerde bir müzik depolama hizmetinden istediğiniz parçayı indirmek için birçok fırsatınız var. Yüzünde, evet, öyle görünebilir, ancak daha derinlemesine araştırırsanız, bir sanatçının web sitesi grubun kişiliğini, müzik tarzını yansıtan, hayranlarla özel bir bağ oluşturan ve yeni şarkıları anında kullanılabilir hale getiren özel bir mekandır. dünyanın her yerindeki insanlara.

Combo Nuvo hevesli ve profesyonel, aynı zamanda basitlik ve değerli içerik arasında iyi bir denge bulan web siteleri de. Sitenin her sayfası kolay anlaşılır bir şekilde sunulan yararlı ve ilgili bilgileri içerir. Özellikle sanatçıların biyografilerini ve fotoğraflarını içeren Hakkımızda sayfasını biçimlendirme yöntemlerini çok sevdim.

Grup, müziklerini çevrimiçi olarak satmak için yerleşik ticaret aracını kullanıyor ve CD’de bulunan albümlerin ve parçaların dijital olarak indirilmesini sağlıyor. Temelde ikisi bir arada bir web sitesi var – bir kartvizit ve bir online mağaza. Eksik olan tek şey sosyal medya. Onlarsız modern bir web sitesi hayal etmek zor, ancak bu sorunu çözmek çok kolay. Ayrıca bir Blog sayfası ve Combo Nuvo’nun caziyle bazı videolar izleyebileceğiniz bir Medya bölümü var. Tasarımla ilgili olarak, diğer grupların bunu örnek olarak kullanmayı düşünmesi o kadar iyi olduğunu güvenle söyleyebilirim. Düzgün ve zarif, grubun dinlemesi kolay ve eğlenceli hissettiren iyi müzik ürettiğini gösteriyor.

Sonuçta, her açıdan, keşfetmek için çok heyecan verici bulduğum muhteşem bir web sitesi.

10. Laicale

Laicale

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Laicale tanınmış bir NYC kuaför salonu ve Squarespace’in e-Ticaret motorunu kullanan güzel bir web sitesidir.

Siyah renk hakkında ne düşünüyorsun? Hayır, iç karartıcı veya melankolik değil. Aslında, şık. Laicale web sitesini ziyaret ettiğinizde düşüneceğiniz şey budur. Web sitesini ziyaret edin ve kendiniz görün! Web sitesi oldukça profesyonel bir tasarıma sahiptir. Ana renkler siyahtır & beyaz, her zaman çalışan zamansız bir klasik.

Web sitesi ile ilgili bir başka iyi şey, kullanışlı ve kullanışlı düğmelere sahip bir sosyal medya çubuğuna sahip olmasıdır. Sağlamaları gerektiğine inandığım tek şey doğrudan bir İletişim formu. Gemide, web sitesi neredeyse kesinlikle alanın en iyilerinden biri olacak.

11. Cosmik

Cosmik

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Cosmik Squarespace platformu temelinde tasarlanmış bir web mağazasının alışılmadık bir örneğidir. Online mağaza, nereye giderse gitsinler yüksek kaliteli dondurularak kurutulmuş dondurma satıyor. Dondurma, sadece olağanüstü tadı ve olumlu sağlık etkilerine katkıda bulunan kaliteli organik premium bileşenlerden oluşur. Ürün unmeltable, bu da kalabalığın arasından sıyrılıyor ve kullanıcılar arasında artan popülerlik kazanıyor.

Web sitesi, çıtır çıtır, kremsi, premium dondurularak kurutulmuş dondurmayı sunan web mağazasına hızlı erişim sağlayan kolay ve sezgisel gezinme özelliğine sahiptir. Site her siparişte ücretsiz teslimat hizmeti sunarak her müşteri için uygun fiyatlı olmasını sağlar. Ayrıca, sistem tarafından oluşturulan bültene abone olma fırsatı da vardır, bu da son dondurma güncellemeleri hakkında yanan tekliflerden haberdar olmak için bildirim almayı sağlar. Aynı bilgi, web mağazası popülaritesinin artmasına katkıda bulunan sosyal ağ hesaplarında da mevcuttur..

12. Havlayan Köpek Ayakkabısı

Havlayan Köpek Ayakkabısı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Havlayan Köpek Ayakkabısı her müşteriye en yüksek ürün kalitesini ve olağanüstü konforu sağlayan zengin bir çorap çeşitleri satan bir web mağazasıdır. Web sitesi en üst düzeyde profesyonellik, müşterilerin ihtiyaçlarına ve özel gereksinimlerine bağlılık sağlamaya odaklanmaktadır.

Web mağazasına kayıt olduktan sonra, stokta bulunan zengin ürün grubuna hemen erişebilirsiniz. Katalog, Çorap Çorapları, Swiftwick Çorapları, Ayak Bakım Ürünleri, Pazarlıklar vb. doğrudan erişim için. Web sitesinin inkar edilemez avantajlarından biri, şirkete ulaşma sürecini basitleştiren Google Haritalar widget’ının kullanılabilirliğidir. Bu, kullanıcı memnuniyeti oranına ve genel web sitesi trafiğinin büyümesine katkıda bulunur.

13. Sedir Soğuk Çerçeveler

Sedir Soğuk Çerçeveler

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Sedir Soğuk Çerçeveler çizgi kareleri birden çok üst satmaya odaklanan bir Squarespace tabanlı web mağazası. Otomatik havalandırma seçeneklerinden ve stressiz ve kullanışlı bahçe işlemlerini sağlayan ergonomik tasarımlara kadar kalitesi ve yüksek özelliklerin bolluğu nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyorlar.

Web mağazası tasarımı basit, sezgisel ve kolay gözlenebilir. Genel arka plan rengi kar beyazı ve renkli fotoğraflar karşı duruyor. Maksimum kullanım kolaylığı ve tarama kolaylığı sağlamak için web sitesi mantıksal olarak birkaç bölüme ayrılmıştır. Bu, kullanıcıların proje oluşturma fikri, stokta mevcut ürünler, montaj talimatları ve web mağazası kişileri hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri yerdir..

Web sitesi yazarları, potansiyel müşterilere eski müşterilerinin tarafsız ve doğru incelemelerini sunmak için kullanıcı referansları ekleyerek bilgi değerine de dikkat ettiler. Web sitesinde de bulunan Blog bölümü, işe dahil olma fikri olan herkes için kullanışlı olabilecek birçok bahçe ve soğuk çerçeve ile ilgili talimatlarla birlikte gelir. Web sitesi ayrıca abonelerin ilgi duyabileceği güncellenmiş işletme bilgilerini içeren web mağazasının sosyal hesaplarına erişim sağlar. Cedar Cold Frames, web mağazasının işlevselliği, çekici tasarımı ve sezgisel doğayı kapsayan parlak bir örneğidir. bir paket.

14. Porsuk Özel Sapları

Porsuk Özel Sapları

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Porsuk Özel Sapları hevesli atıcılar için tasarlanmış tabanca sapları konusunda uzmanlaşmış kaliteli bir web mağazasıdır. Burada stokta bulunan tüm tutamaklar, aynı zamanda yaşam boyu deneyime sahip profesyonel bir ahşap işçiliği olan dükkan sahibi David Gates tarafından el yapımıdır. Web mağazası sadece satışa sunulan ürün çeşitliliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda seçilen tutamakları kişiselleştirme dokunuşu sağlamak için özelleştirmeye de izin verir.

Entegre e-Ticaret işlevinin yanı sıra, web sitesi, en popüler modellerin kavrama, video ve fotoğraf incelemelerinin yanı sıra potansiyel müşterilerin ilgilenebileceği ürün hakkında genel gerçekleri yerleştirme sürecini ele alan birçok ilgili bilgi sunar..

Web mağazası tasarımı söz konusu olduğunda, web sitesi, kullanıcıları ayrıntılı ürün özellikleri sağlayan ve daha dikkatli olmayı planladığınız öğeleri görüntülemeyi mümkün kılan tam ekran kalitesinde görüntüler, videolar ve slayt gösterileri ile etkilemektedir. Aradığınız ürünü bulmayı başaramazsanız, alışveriş işlemini basitleştirmek ve arama süresini kısaltmak için arama filtresi seçeneğini kullanmayı deneyin..

15. Savaş baltası

Savaş baltası

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Savaş baltası profesyonel bir tasarımcı ve animatör olan Adam Plouff tarafından işletilen ve yönetilen bağımsız animasyon ve tasarım stüdyosunun ABD merkezli çağdaş bir web mağazasıdır. Web sitesi, işlevselliği, tasarımı ve e-Ticaret odağında ortaya çıkan Squrespace ile oluşturuldu. Web mağazası, After Effects için tasarlanan zengin animasyon projeleri ürün kataloğuna erişim sağlıyor.

Tüm web sitesi tasarımı tamamen uzmanlaşmasına karşılık gelir. Geçerli görüntü miktarı, web mağazası odağı ve ürün sunumuna mükemmel şekilde uyan grafik modunda sunulmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların ilgi ve katılım oranını artırmaya katkıda bulunan ürünlerin ilginç ve eğlenceli video incelemeleri de vardır. Her ürün ayrıca doğrudan web sitesinde sipariş vermeyi mümkün kılan ayrıntılı açıklamalar ve Şimdi Satın Al Düğmeleri ile birlikte gelir.

Siparişi vermeden önce kullanıcı, ilgili tüm soruların yanıtlarını bulmak için diğer müşteri incelemelerini ve referanslarını ve ayrıca SSS bölümlerini de inceleyebilir. Sosyal ağ hesap düğmeleri, sosyal ağ yayınlarına bakarak web mağazası / iş güncellemelerini takip etmeyi mümkün kılar. Ayrıca son olayları, haberleri ve faydalı güncellemeleri takip etmek için e-posta güncellemelerine kaydolmak da mümkündür. Sonuçta, Battle Axe Squarespace web sitesi oluşturucu ile oluşturulan en iyi çevrimiçi mağaza örneklerinden biridir.

Sonuç olarak

Birçok çağdaş şirket ve bağımsız profesyonel, ürünlerini küresel olarak sergilemek ve satmak için e-Ticaret’ten yararlanıyor ve bir web mağazasını kurup çalıştırmak için en kolay yollardan biri, Squarespace gibi e-Ticaret yeteneklerine sahip bir site oluşturucu kullanmaktır. Web sitesi oluşturucunun, her türlü küçük-büyük web mağazasını başlatmayı mümkün kılmakla kalmayıp, aynı zamanda gelişmiş entegre araç setinin kullanımı.

Squarespace ile başlatılan web siteleri bazen biraz benzer görünür ancak üst düzey performansa sahiptir ve her zaman kullanıcının dikkatini çeken çarpıcı tasarımlarla birlikte gelir. Bir sonraki özellikli Squarespace web sitesi olmak istiyorsanız, aşağıya bir yorum bırakın!

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map