En İyi Squarespace Web Sitesi Örnekleri

Squarespace Örnek Web Siteleri


Squarespace – bloglar ve portföylerden küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalara kadar farklı projeler oluşturmayı mümkün kılan bir web sitesi oluşturucusudur. Yazılım bir kullanıcı dostu ve kolay araç yetenekli web geliştiricileri ve web tasarım becerisi olmayanlar için. Bloglama ve e-Ticaret özellikleri, duyarlı tasarımlar ve çok sayıda özelleştirme aracı, sistemi çağdaş web tasarım projelerinizin gelişimi için iyi bir seçim haline getirir.

Eminim Squarespace, özellikle yılda en az birkaç kez yeniden tasarlanan son teknoloji ürünü hoş geldiniz sayfası, üst düzey, parlak tasarımları ve son derece samimi teknik desteği hakkında birçok harika şey duydunuz..

En iyi Squarespace nişine karar veremiyor musunuz? Başlatabileceğiniz web siteleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ardından, platformun size neler sunabileceğini görmek için Squarespace ile tasarlanmış web sitelerinin en iyi örneklerinden bazılarına göz atın.

1. Parlaklık Döngüsü

Parlaklık Döngüsü

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Parlaklık Döngüsü düzenli egzersiz ve vücut eğitimleri uygulayarak insanların sağlıklı yaşam tarzına öncülük etmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir bisiklet stüdyosudur. Artık şirketin hedefleri hakkında konuşmanın bir anlamı yok – web sitesinin ana sayfasında bulunan tam ekran tanıtım videosu bin kelimeye bedel.

Ayrıca, sınıflar, eğitmenler hakkında bilgi edinmek ve stüdyoda sunulan programları planlamak için büyük web sitesi menü bölümlerine erişim vardır. Stüdyoya üye olmanın mantıklılığından emin olmayanlar için, burada denemek için ücretsiz bir ders rezervasyonu yapmak mümkündür.

2. Marvil Fit

Marvil Fit

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Marvil Fit insanların kilo vermelerine, vücutlarını şekillendirmelerine, formda olmalarına ve yaşam hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma misyonunu gören bir fitness stüdyosudur. Web sitesi basit görünüyor, ancak stüdyo ve sunduğu hizmetler hakkında kapsamlı bilgi veriyor. Ana menü bölümleri – Ana Sayfa, Sınıflarımız, Eğitmenler, Program – stüdyoda size en uygun varyantı keşfetmek için sunduğu hizmetleri keşfetmeyi mümkün kılar.

Bir hesaba kaydolarak ve her programın sunduğu şartları araştırarak burada ders satın alma fırsatı vardır. SSS bölümü, sosyal ağ hesap erişimi ve sağlıkla ilgili bilgilendirici yayınlar içeren bir blog formda kalmanıza ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olacaktır.

3. Parite İçin Paradigma

Parite İçin Paradigma

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Parite İçin Paradigma kurumsal liderlik cinsiyet farkı sorunlarını ele almak için fikir üretmeye odaklanan bir iş liderleri koalisyonudur. Hareketin nihai hedefi 2030 yılına kadar tam cinsiyet eşitliğine ulaşmaktır. Web sitesi bu fikri güçlendirmek için geliştirildi. Sıkı modaya uygun bir tasarıma sahiptir ve en önemli yönleri kapsayacak ayrıntılı bilgiler sağlar. Menü birkaç noktayı kapsıyor – Hakkında, Sorun, Çözüm, Haber Odası, Bize Ulaşın ve Blog.

Ayrıca, sorunun kavrayışına ve çözümüne katkıda bulunmanıza yardımcı olacak açılır menü bölümleri de vardır. Parite için Paradigma hareketi ile ilgilenen kullanıcılar, iletişim formunu doldurarak veya sosyal ağlardaki hesaplarına katılarak temsilcileriyle iletişime geçebilir..

4. Penny Burns

Penny Burns

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Penny Burns aslında Penny Burns tarafından başlatılan bir aile işletmesi tasarım şirketidir. Bu benzersiz desenler ve kumaşlar ile el yapımı ev aksesuarları bir web mağazası. Web mağazası, herhangi bir iç mekanda çağdaş bir açıklama yapan çeşitli lüks ev aksesuarları koleksiyonları sunmaktadır. Sipariş vermek için minder, kumaş, tekstil ve diğer hediye koleksiyonlarına göz atabilirsiniz..

Her ürün, seçimi basitleştirmek için orijinal fotoğraflar ve ayrıntılı açıklamalar ile birlikte gelir. Belirli bir ürünü sipariş ederken, renkler, miktar vb. Gibi özel parametrelerini seçebilirsiniz. Daha fazla alışveriş seçeneği keşfetmek için zaman ayırın Penny Burns sosyal hesaplarını ziyaret edin.

5. Aimee Betts

Aimee Betts

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Aimee Betts örgü ve nakış konusunda uzmanlaşmış Mixed Media Textile Designer uzmanı Aimee Betts’in sahibi olduğu ve işlettiği bir web mağazasıdır. Web sitesinin tasarımı ve renk paleti ilk bakışta oldukça basit görünüyor, ancak ilettikleri bilgiler müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli. Ürünlerin parlak fotoğrafları, kar beyazı arka plana karşı açıkça öne çıkıyor ve kullanıcının dikkatini çekiyor. Ürünler bölümü, seçimi basitleştirmek için ana ürün kategorilerine erişim sağlar.

Tamamlanan projelere, Aimee ve stüdyosu, atölyeler, son haberler vb. Hakkında bilgi edinmek için diğer web sitesi sayfalarını da inceleyebilirsiniz. Sipariş vermek için ürün sayfasını bulun, ayrıntıları inceleyin, fotoğrafları inceleyin ve devam edin. öğeyi satın alın. Bu, Squarespace ile oluşturulan bir web mağazasının güzel bir örneğidir.

6. Sandford PR

Sandford PR

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Sandford PR mimarlık, tasarım, lüks, iç ve yaşam tarzı sektörlerinde uzmanlaşmış Londra merkezli entegre Sosyal Medya ve PR danışman ajansıdır. Yaratıcı kampanyalar başlatarak ve iletişim yaklaşımları geliştirerek işletmelerin verimliliklerini artırmalarına yardımcı olurlar. Web sitesinin ana sayfasına erişerek, ajans, halkla ilişkiler ve sosyal hizmetler, müşterilerin portföyleri ve sosyal medya hesapları hakkında bilgi edineceksiniz..

Kullanıcılar gerekli bilgilere web sitesinin menüsünde veya doğrudan ana sayfada erişebildikleri için web sitesinde gezinmek kolaydır. Ana bölümlerin parlak görüntüleri, kullanıcının dikkatini çekmek ve onları verimli işbirliği için teşvik etmek için bembeyaz arka plana karşı canlı bir şekilde durur..

7. Yirmi Bin Hertz

Yirmi Bin Hertz

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Yirmi Bin Hertz ilk ziyaretinizden itibaren kullanıcının dikkatini çeker. Ana sayfada, parlak renklerde tasarlanmış ve sayfayı aşağı kaydırmaya devam etme isteğini çağıran geniş ekran karikatür benzeri bir resim var. Web sitesi oluşturuldu ve şimdi gişe rekorları kıran video oyunu fragmanları, promosyon kampanyaları, ödüllü filmler vb.Gibi üst düzey projelerin üretiminde uzmanlaşmış bir yönetici ses yapımcısı olan Dallas Taylor tarafından yönetiliyor..

Dallas’ın oluşturduğu bölümleri dinleyebilir ve açıklamalarını okuyabilirsiniz. Projenin hayranları, markalı ürünleri satın almak için Mağaza bölümünü ziyaret edebilir. Ayrıca, projenin daha da geliştirilmesini desteklemek, bültene abone olmak ve projenin geliştirilmesine katkıda bulunmak için sponsorlarla işbirliği yapmak için bağış yapmak da mümkündür. Kişisel bir Squarespace tabanlı web sitesi örneği!

8. Meptik

Meptik

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Meptik kesinlikle özel ilgiyi hak ediyor. Sadece şaşırtıcı video web sitesi arka plan tarafından oluşturulan heyecan ve sürpriz hissi almak için ziyaret edin! Bunu gördükten sonra, ne hakkında olduğunu öğrenmek için web sitesine göz atmaya devam etmek dışında başka seçeneğiniz olmayacak. Meptik, içerik oluşturma, etkileşimli kurulumlar, projeksiyon haritalama vb..

Şirket portföyü tüm web sitesi tasarımı kadar etkileyici. Ne yaptıkları hakkında fikir edinmek için iş ve hizmetler bölümlerine göz atın. Daha fazla işbirliği ile ilgileniyor musunuz? Ardından stüdyoda fiziksel yerini öğrenmek, bültene kaydolmak veya şirket temsilcilerine bir satır bırakmak için Kişiler sayfasına ulaşın. Bu, Squarespace web sitelerinin en etkileyici örneklerinden biridir!

9. Yeni Eko Peyzaj Tasarımı & İnşa etmek

Yeni Eko Peyzaj Tasarımı ve Yapımı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Peyzaj tasarımı ve yaratıcı fikirler ile ilgilenen tüm kullanıcılar için, Yeni Eko Peyzaj Tasarımı & İnşa etmek ziyaret etmek için güzel bir yer olacak. Bu, New York ve çevresindeki yerlerde peyzaj tasarımı ve bakımıyla ilgilenen New Eco stüdyosunun web sitesidir. Web sitesi de yaratıcı ve benzersiz görünüyor. Tam boyutlu görüntü kaydırıcısı, zengin ve ayrıntılı proje galerisi ve hizmet açıklaması ile yaratıcı ve çevre dostu peyzaj tasarım fikirleri arayan kullanıcıların dikkatini hak ediyor..

Parlak ve doymuş proje fotoğrafları, beyaz arka plan üzerinde çarpıcı bir şekilde öne çıkıyor ve şirketin ana ilgi alanını vurguluyor. Web sitesi kesinlikle kullanıcı dikkatini hak ediyor, Squarespace ile geliştirilen projelerin en çekici örneklerinden biri.

10. Squarespace

Squarespace

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Evet, doğru duydunuz – Squarespace. Ön web siteleri Squarespace, kendi kurucuları kullanılarak oluşturulmuş normal bir web sitesidir. Müşterilerinin web sitelerinin barındırdığı aynı sunucularda barındırılmaktadır. Müşteriler için güvenilir bir öldürme pazarlama stratejisi örneği. Ve eminim işe yarıyor. Takıma şapka.

11. Turner Entertainment Uluslararası

Turner Entertainment Uluslararası

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Turner Uluslararası TNT, CNN, Boomerang, Cartoon Network, TCM Turner Classic Movies gibi en popüler Turner markalarının video sürümlerini ve Avrupa, Latin Amerika, Afrika, Orta Doğu’da bulunan yere özgü çeşitli işletmeler ve ağları yöneten bir şirkettir. ve Asya Pasifik. Ayrıca Warner Bros. ve HBO ile ortaklık ilişkileri vardır. Web siteleri tamamen şirketin ana iş odağı haline geliyor ve her bir film hayranına göz atmak kesinlikle ilginç.

Web sitesi, popüler TV dizisi posterlerinin / aktörlerinin büyük fotoğraflarını içerdiğinden, ilk bakışta kullanıcının dikkatini çekiyor. Şirket ve statüsü hakkında kesin ve bilgilendirici ve ayrıntılı bilgiler de mevcuttur. Sayfayı aşağı kaydırdıkça, şirketin yönettiği şovların ve fragmanların videolarına rastlayacaksınız. Bu, projeye daha fazla göz atmayı teşvik eden eğlenceli ve etkileşimli odaklanma sağlar. İlgili web sitesi bölümlerinde daha fazla video ve işletme haberleri bulunmaktadır – Şovlar & Haberler ve Römorklar.

Web sitesinin tasarımı ve yapısı mantıklı ve özlüdür. Tüm öğeler burada yerlerinde ve ana web sitesi sayfalarına hızlı erişim var. Web sitesinin renk paletinde siyah ve beyaz renkler hakimdir, bu da çekici, güvenilir ve profesyonel bir görünüm verir..

12. KABLOLU Tasarım Açılış Sayfası

KABLOLU Tasarım Açılış Sayfası

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Açılış sayfalarına gelince, Squarespace mükemmel bir çözümdür. Platformun yeni sürümü (Kare 7) temaların yanı sıra, promosyon sayfaları veya başka bir tek sayfalık projeler oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir kapak sayfaları kitaplığına sahiptir. Bu kelimelerin mükemmel bir örneği bu açılış sayfasıdır. WIRED, Squarespace’i en son kayıt formlarını içeren etkileyici bir açılış sayfası oluşturmak için kullandı KABLOLU Tasarım projesi – dünyanın en yaratıcı zihinlerini bir araya getiren canlı bir dergi. Bu siteye bakarak, ziyaretçilerinizi çok fazla metin içeriğiyle boğmadan, görüntüler ve minimum kopya yoluyla birçok bilgi aktarabilirsiniz..

13. Tufts İlaç Geliştirme Araştırma Merkezi

Tufts İlaç Geliştirme Araştırma Merkezi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kuruluşun adı – Tufts İlaç Geliştirme Araştırma Merkezi – kendisi için konuşuyor. Bu, Boston, MA’daki Tufts Üniversitesi Tıp Fakültesi temelinde çalışan, kar amacı gütmeyen bağımsız bir akademik araştırma merkezidir. Kuruluş misyonunu, ilaç üreticilerinin ve politika belirleyicilerinin araştırma ve geliştirmelerinin etkinliğini artırmalarına yardımcı olmak için veriye dayalı analizler sağlamada görüyor. Merkezin web sitesi güvenilir, etkileyici ve kuruluşun ana hedefiyle uyumlu görünüyor.

Ana sayfaya ulaştığınızda, merkez, tarihi, hedefleri ve genel gerçekler hakkında açık bilgiler sunulur. Ayrıca, merkez ve çalışmaları hakkında en son Twitter yayınları, ayrıca organizasyonun temsilcileriyle hızlı iletişim için altbilgide bulunan kişiler ve sosyal ağ düğmeleri de bulunmaktadır..

Web sitesi, misyonu, görevleri, tamamlanmış çalışması ve diğer önemli konular hakkında kapsamlı bilgiler sunan birkaç sayfaya sahiptir. Açılır menü oldukça geniştir ve Hakkında, Kurslar gibi bölümleri içerir & Eğitim, Yayınlar, Araştırma, CSDD Haberleri ve hatta merkezle ilgili öğeler için alışveriş yapabileceğiniz bir Web Mağazası. Sonuçta, bu Squarespace ile başlatılan profesyonel bir web sitesinin harika bir örneğidir.

14. Laicale

Lacale

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Laicale sadece bir web mağazası değil, aynı zamanda bir kuaför salonunun iyi planlanmış bir web varlığıdır. Bu web sitesi aracılığıyla randevu alabilir ve doğal, hayvan dostu saç bakım ürünleri satın alabilirsiniz. Web sitesi şaşırtıcı görünüyor ve hatta düzeni, yazı tipleri ve renk paletinde biraz Squarespace-ish. Bu Squarespace örneğinden, titizlikle tasarlanmış web sitesini moda e-mağazasının mükemmele yakın bir örneği haline getirmeyi öğrenebilirsiniz.

15. Winona’ya Hoşgeldiniz

Winona'ya Hoşgeldiniz

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Winona’ya Hoşgeldiniz popüler bir Hollywood yıldızı Winona Ryder tarafından yönetilen, benzer adlı fotoğraf kitabını anlatan çevrimiçi projedir. Kitap, aktrisin hayat hikayesini anlatıyor ve memleketi Winona olarak da adlandırılan birçok fotoğraf içeriyor. İlginç olan, kitabın her kopyası Winona Ryder tarafından şahsen imzalanırken, satılırken elde edilen tüm bütçe doğrudan Amerikan Hint Koleji Fonu’na gidiyor.

Ana sayfaya geldiğinizde, Winona Ryder ile filmdeki sahnelerden birini gösteren tam ekran video arka planını fark edemezsiniz. Bu, şüphesiz kullanıcının dikkatini çeken web sitesinin en önemli özelliklerinden biridir. Ana sayfada kalırken, iki olası adımdan birini seçebilirsiniz – filmleri aktrisle izlemek veya kitap, aktris ve büyüdüğü yer hakkında ayrıntılı bilgi veren web sitesi sayfalarına gitmek. Web sitesi yerin parlak gerçek fotoğraflarında bol ve bu da kullanıcıların proje hakkında sevdikleri bir başka özellik.

Web sitesi kitabı satın almak isteyen tüm kullanıcılar için, kitabı sipariş edebilecekleri “Kitabı Satın Al” sayfasına erişim izni verir. Bu e-Ticaret özelliği, web sitesinin performansına ve işlevselliğine katkıda bulunur.

16. O Yapar

O Yapar

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

O Yapar moda odaklı bir proje ve kendi erkek giyim ve yaşam vizyonu olan Jamaika doğumlu lezbiyen kadın Allison Graham tarafından yönetiliyor. Tıpkı web sitesi sahibi gibi, proje benzersiz ve biraz sıra dışı görünüyor. Düzgün ve sakin bir tasarım veren açık gri ve beyaz renk paletinde tasarlanmıştır. Burada ayrıca beyaz arka plana karşı canlı bir şekilde duran ve kullanıcıların dikkatini Allison’ın web sitesinde yayınladığı yayınlara çeken birçok parlak görüntü var..

Proje ve sahibinin anlattığı hikayeyi anlamak için, kullanıcıların web sayfalarına göz atma fırsatı vardır. Bunlar Ev, Moda, Seyahat, Projeler ve İletişim içerir. Allison tarafından sunulan moda fikirleri ve yürüttüğü proje hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri yer burası. Tasarladığı marka kıyafetlerden bazılarını satın almak isteyenler için ayrı “Hayallerinin Adamı” mağaza sayfasına erişim var. Herkes Allison’tan sipariş verebilir ve marka kıyafetler alabilir. Bu tür işlevsellik, projeyi, bağlı bir web mağazası ile standart bir web sitesinin güzel bir karışımı yapar – Squarespace geliştiricilerinden harika bir fikir!

17. Alissa Bell

Alissa Bell

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Alissa Bell Alissa Bell tarafından açılan ve işletilen modern bir özel kırtasiye stüdyosudur. Stüdyo, sıra dışı bir tarza sahip, benzersiz bir tasarıma sahip ve günlük ve özel yaşam anlarına lüks aşılayan kaliteli çağdaş kağıt ürünleri sunmayı taahhüt ediyor. Stüdyo tarafından tasarlanan tüm ürünler, tıpkı web sitesi gibi olağanüstü ve türünün tek örneği!

Web sitesine girdiğinizde, iki seçenek sunan ana sayfaya inersiniz – başka web sitesi sayfalarına erişebilir veya stüdyoda sunulan koleksiyondan alışveriş yapabilirsiniz. Her iki seçenek de kullanışlı ve kullanışlıdır ve her ikisi de herkes için erişilebilirdir. Web sitesini incelerken, stüdyo hakkında genel bilgi bulabilir, kitabını görüntüleyebilir, yazarın günlüğünü okuyabilir ve son olarak siparişi yalnızca birkaç tıklamayla verebilirsiniz. Herhangi bir sorun veya sorunuz varsa, Kişiler bölümünden sahip veya stüdyo yöneticileriyle iletişim kurabilir veya yanıtları bulmak için SSS bölümlerine bakabilirsiniz. Tüm seçenekler burada, herhangi bir kullanıcı için uygun.

Web sitesi tasarımına gelince, hafif ve yumuşaktır. Web sitesi öğelerinin çoğunda beyaz, açık gri ve pembe renkler hakimdir. Projeye çekici, yumuşak ve hatta biraz romantik bir his veren şey budur.

18. Jules Davies

Jules Davies

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jules Davies kendisi için konuşan profesyonel bir çevrimiçi portföydür. Burada çok fazla metin veya yayın bulamazsınız – sadece düzinelerce sayfalarda sunulan fotoğraflar. Portföy, her müşteriye sunacak çok şeyi olan bir fotoğrafçı olan Jules Davies’e aittir..

Web sitesi yapısal olarak basit ve sezgiseldir. Yaşam tarzı + Açık Hava, Editörlük ve Moda dahil olmak üzere tematik kategorilere ayrılmış bir dizi fotoğraf içeren birkaç sayfa var. Burada bulunan her fotoğraf, ayrıntılarda görüntülenmesini mümkün kılan kullanışlı bir önizleme seçeneğiyle birlikte gelir.

Web sitesinin ayırt edici özelliklerinden biri, tüm fotoğrafların (parlak ve net olan) kar beyazı arka plana karşı yayınlanır. Bu, diğer önemli olmayan öğelere dikkat etmeden kullanıcının dikkatini görüntülere odaklar. Fotoğrafçı ile iletişime geçmeye hazır mısınız? Ardından, çevrimiçi formu göndererek sorularınızı bırakabileceğiniz veya e-postayı göndererek Jules ile şahsen iletişime geçebileceğiniz İletişim sayfasına erişmeye devam edin. Gördüğünüz gibi, profesyonel bir portföy uzun açıklamalara veya birçok gönderiye ihtiyaç duymaz – kaliteli fotoğraflar her zaman bin kelimeden daha yüksek sesle konuşur!

19. Joshua Kissi

Joshua Kissi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Joshua Kissi şu anda New York’ta yaşayan ve çalışan Ganalı-Amerikalı profesyonel bir girişimcidir. Teknoloji ve sanatın birleşimi ile gerçekleştirilen yaratıcı yön, fotoğraf ve hikaye anlatma projelerine odaklanıyor.

Web sitesi, Joshua’nın yaratıcılık ve yeteneklerinin canlı ve kaliteli bir sunumudur. Burada sadece üç sayfa var, ancak bu girişimci hakkında önemli bilgileri anlatmak için yeterli. Şirket sayfasına göz atarken, Joshua Kissi ve ortağı tarafından başlatılan ve işletilen yaratıcı ajans Street Etiquette hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Portföy, Yeşu’nun fotoğraf yeteneği hakkında fikir verir. Burada çektiği, Ticari, Editör, Kişisel ve Hareket olmak üzere dört bölümde mevcut olan birden fazla fotoğrafı görüntüleyebilirsiniz..

Son olarak, Connect bölümü, işbirliği fırsatlarını veya onunla ilgili diğer konuları tartışmak için Joshua ile temasa geçme fırsatı sunar. Bu kesinlikle kullanıcının dikkatine değer kaliteli bir Squarespace tabanlı portföy örneği.

20. Katana Yavru Kedi

Katana Yavru Kedi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Squarespace ile başlatılan profesyonel bir projenin bir başka örneği Katana Yavru Kedi. Bu, dünyanın en iyi 50 bar listesine dahil edilen New York merkezli kokteyl barının web sitesidir.

Bar, tasarımında tezahür eden Japon motifleri, orada servis edilen geleneksel yemekler ve içecekler ve diğer unsurlara sahiptir. Aynı Japon esintili web sitesinde izlenen eğilim. Buradaki tasarımda siyah, beyaz ve kırmızı renkler hakimdir, bu da Japon kültürü için tipiktir. Web sitesi aynı zamanda bu ülkenin eşsiz atmosferini yaratan özel yazı tipleri, stiller ve tasarım öğeleri içeriyor.

Barın sunduğu menüye özel dikkat gösterilmelidir. Müşteriler için her zaman ulaşabileceğiniz doğrudan ana sayfada mevcuttur. Tüm yemekler malzemelerin listesi ile birlikte gelir ve ayrıca en popüler menü öğelerinin bir fotoğraf kütüphanesi vardır. Fotoğraflar, kullanıcıların dikkatini çekemeyen ancak çekemeyen parlak renkleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Yemekleri şahsen test etmek isteyen herkes için web sitesi, konumun aramasını kolaylaştıran entegre Google Haritalar widget’ının yanı sıra ayrıntılı iletişim verileri sunar. Web sitesi koleksiyondaki en iyi Squarespace örneklerinden biridir!

Sonuç olarak

Squarespace çağdaş web bina niş içinde seçkin bir isimdir. Bu, kullanımı kolay ama işlevsel bir web sitesi oluşturucusudur, bol miktarda tasarım ve tanıtım aracı, e-Ticaret ve pazarlama özellikleri sunar (ayrıca bkz. Squarespace mağaza örnekleri). Basit açılış sayfalarından farklı web sitesi türleri geliştirmek için kullanılabilir. kişisel web siteleri web mağazalarına ve karmaşık portföylere kadar.

Web sitesi oluşturucu ile geliştirilen web sitelerinin örnekleri bu gerçeğin en iyi kanıtıdır. Parlak yüksek kaliteli görüntüler, işlevsel ve gezinmesi kolay web sitesi yapısı, net düzenler ve sezgisel arayüzler ile iyi ve etkileyici tasarımlara sahiptirler. Web sitelerini kendi başınıza başlatabilmek için bir kodlama uzmanı olmanıza gerek yoktur. Squarespace ile bununla hiç uğraşmadan başa çıkacaksınız. Sadece web sitesi oluşturucuya kaydolun ve kendinizden emin olun.

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map