En İyi uKit Web Sitesi Örnekleri

uKit Web Sitesi Örnekleri


uKit – güçlü sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, iş odakları düşünülerek oluşturulmuştur. Platform, küçük işletme projelerini başlatmak ve yönetmek için kullanılır, ancak diğer web sitesi türlerinin geliştirilmesi için de harika çalışır.

Web sitesi oluşturucusunun yadsınamaz olaylarından biri etkileyici kullanım kolaylığı ve sezgisel web tasarımı yaklaşımı. uKit herhangi bir kodlama farkındalığı veya ön web tasarımı arka planı gerektirmez. Bu, hizmeti daha önce hiç web tasarım deneyimi yaşamamış olan ilk zamanlayıcılar için mükemmel bir çözüm haline getiren şeydir. Benzer şekilde, sistem, karmaşık web tasarım nüanslarını rahatsız etmeden müşterileri için projeler başlatmak isteyen yetkin web geliştiricileri tarafından etkili bir şekilde kullanılabilir..

Ukit ile oluşturulan en iyi proje örneklerine göz atmak ister misiniz? Bugün size bunu kullanarak oluşturulmuş gerçek web siteleri koleksiyonu sunuyoruz kod içermeyen site oluşturma platformu. Tek bir kod satırı yazmadan potansiyel müşteri üreten bir web sitesi başlatmanın mümkün olup olmadığını görelim.

1. Sprint Döngüsü

Sprint Döngüsü

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Sprint Döngüsü zengin bir ürün, aksesuar, bisiklet parçası, bisiklet ve onarım ve ayar hizmetleri yelpazesi sunan bir tam hizmet bisiklet mağazası. Mağazanın sahibi ve yöneticisi Marian, 45 yılı aşkın bisiklet topluluğu deneyimine sahip.

Web sitesi Hakkında, Hizmetler, Markalar, Fuji Bisikletleri, SE Bisikletleri, Koçluk ve İletişim gibi en önemli menü bölümlerine erişim sağlayan sezgisel gezinme ile birlikte gelir. Ana sayfada bulunan fotoğraf kaydırıcısı, tematik fotoğraflar nedeniyle web sitesinin genel atmosferini hissetmeyi kolaylaştırıyor. Sosyal ağlardaki web mağazası gruplarına katılabilir, iletişim formunu hissedebilir ve doğrudan web sitesinde fiziksel web mağazası konum ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Bu çok kullanışlı ve zaman kazandıran.

2. Comfort Dental SPA

Comfort Dental SPA

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Comfort Dental SPA dişhekimliği kliniğidir ve misyonunu müşterilerine en üst düzeyde konfor ve rahatlama sağlamaktır. Web sitesi tamamen klinik, sunduğu hizmetler, ilk kez hastalar için bilgi ve iletişim bilgileri hakkında açık bilgi sunan büyük niş uzmanlık geliyor. Bu hususlar, web sitesi menüsünün ana sayfanın üst kısmında bulunan bölümlerine yansıtılır.

Düzenli müşterilerin gözden geçirilmesi ve diğer diş kliniklerinden ayırt edilmesinin faydaları da ana sayfada mevcuttur. Müşteri destek ekibiyle iletişime geçmek için, altbilgide bulunan çevrimiçi formu doldurabilir veya iletişim verilerini kullanabilirsiniz. İlgili web sitesi bölümünde çevrimiçi randevu almak da mümkündür. İngiltere merkezli bir web sitesinin güzel bir örneği.

3. çatlaklan

çatlaklan

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

çatlaklan uygulamalı bilişsel bilimlerin araştırılmasında yer alan bir merkezdir. İnsan potansiyelini belirlemek ve ortaya koymak amacıyla bilişin ölçülmesi ve geliştirilmesi için gelişmiş çözümlerin geliştirilmesine odaklanırlar. Web sitesi mantıksal olarak yapılandırılmıştır. Tüm öğeler ve bölümler buradaki yerlerinde olduğu için basit gezinme özelliğine sahiptir. Web sitesine göz atarken, merkezin sunduğu hizmetler, bilişsel bilim çözümleri ve iletişim ayrıntılarıyla karşılaşacaksınız..

Ana sayfada, merkez ve video hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tam ekran bir görüntü kaydırıcısı bulunur. Web sitesi, tematik resimlerde ve sahip olabileceğiniz tüm soruların cevaplarını bulmanıza yardımcı olan ilgili bilgilerle doludur..

4. Trans Teslimat

Trans Teslimat

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Trans Teslimat Kamerun’da yemek siparişi ve teslimat için kullanılan web uygulaması. Uygulama App Store’dan ve Google Play’den indirilebilir. Sipariş verme sürecinin tamamı yalnızca uygulama, müşteri odaklılık göz önünde bulundurularak geliştirilen en son teknoloji mobil teknolojiyi sağladığından birkaç dakika sürer.

Uygulama, ana misyonu, indirme ve kullanım seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Trans Delivery web sitesini ziyaret etmek yararlı bir fikirdir. Ana sayfaya göz atarken, fiyatlandırma, teslimat seçenekleri, tavsiye programı, müşteri destek çözümleri ve uygulamanın öne çıkmasını sağlayan diğer birçok avantajı hakkında temel bilgileri keşfedeceksiniz. Son uygulama güncellemelerinden ve haberlerden haberdar olmak için, web sitesinin altbilgisinde bulunan en popüler sosyal ağlardaki hesaplara katılma fırsatı vardır. Ek olarak, ek blog yayınlarını okumak ve ekibe katılmak isterseniz iş tekliflerini aramak mümkündür..

Web sitesinin gerçek bir ayırt edici özelliği Oyunlar bölümüdür. Kayıtlı her kullanıcı, daha fazla sipariş için ekstra puan ve bonus almak için önerilen çevrimiçi oyunlardan birini oynama fırsatına sahiptir. Kullanıcıları daha fazla gezinmeye teşvik eden budur ve bu uKit tabanlı web sitesine üst düzey işlevsellik kazandırır.

5. Megabyte Sağlık

Megabyte Sağlık

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bilgisayarınızla veya başka bir cihazla ilgili sorunlarla karşılaşırsanız, Megabyte Sağlık gerçekten işe yarayan çözümü bulmanıza yardımcı olabilecek birinci sınıf bir destinasyondur! Şirket, 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor, olağanüstü müşteri hizmeti sunuyor ve birçok cihaz türünün düzeltilmesine yardımcı oluyor.

Web sitesi menüsünün Hakkımızda bölümü size ayrıntılı bilgi verirken, Hizmetler bölümü bunları kullanırken kullanabileceğiniz seçeneklerin listesini sunar. Web sitesinin ana sayfasına geri döndüğünüzde, ana sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri yorumlarını okuyabilir ve aynı gün teklifini isteyebilirsiniz..

6. Gaz Danışmanlık LLC

Gaz Danışmanlık LLC

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Gaz Danışmanlık LLC kompozit endüstrisinde çok yararlı olabilecek araçlar ve makine tasarımı desteği sunmaya odaklanır ve bu da pultrüzyon sürecine büyük önem verir. Şirket, proses stabilitesini en üst düzeye çıkarmak ve bakım gereksinimlerini azaltmak için yüksek kaliteli makineler ve aletler tasarlamakla ilgileniyor..

Şirketin web sitesi, hizmet listesini, büyük şirketin önemli noktalarını, ürün galerisini ve ilgili menü bölümlerindeki tüm kişileri sağlayan uzmanlığına uygundur. Şirket bilgilerini öğrenmek istiyorsanız, bu web sitesi kesinlikle kullanışlı bir araç olacaktır.!

7. RR Isıtma ve Sıhhi Tesisat

RR Isıtma ve Sıhhi Tesisat

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

RR Isıtma ve Sıhhi Tesisat çevredeki geniş bir hizmet yelpazesi sunan Glasgow merkezli ısıtma ve sıhhi tesisat şirketidir. Şirket kazan değiştirme ve montajı, sıhhi tesisat hizmetleri, güç sifonu, ev sahibi gaz güvenliği denetimleri, banyo tasarımı ve diğer ilgili hizmetlerde mükemmeldir. İlgili web sitesi bölümlerini ziyaret ederek onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ana sayfada bulunan büyük bir kaydırıcı, şirket çalışmalarını kişisel olarak değerlendirebilmeniz için size banyo tasarım örneklerinin kaliteli fotoğraflarını sağlayacaktır. Ücretsiz hiçbir yükümlülük teklifi başvurusu yapmak veya randevu almak ister misiniz? Çevrimiçi formu doldurarak veya şirket müşteri destek ekibiyle yüz yüze görüşerek bunu yapabilirsiniz..

8. Kever Conyers Fotoğrafçılık

Kever Conyers Fotoğrafçılık

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kever Conyers Fotoğrafçılık kaliteli ve çekici bir portföyün canlı bir örneğidir. Kever Conyers III’e aittir – çalışmalarını kullanıcılara sunmayı amaçlayan ve bunu web sitesinde başarıyla yapan, yılların tecrübesine sahip fotoğrafçı.

Bu web sitesi herhangi bir portföy için hayati önem taşıyan tüm unsurları içerir. Burada gereksiz bir şey yok – tüm elementler yerlerinde. Kar beyazı arka planda görüntülenen yüksek kaliteli fotoğraflar, ziyaretçinin dikkatini en baştan çeken şeydir. Her bir fotoğrafı, üzerine tıklayarak ayrıntıları görmek için büyütmek mümkündür. Ana sayfanın alt köşesinde fotoğrafçı hakkında kısa bir bilgi ve geri arama widget’ı da vardır; bu, zamanlarına değer veren ziyaretçiler için uygun bir seçenektir.

Portföyün kendisi tematik kategorilere ayrılmıştır ve fiyatlandırma ve iletişim bilgileri içeren özel kategoriler de vardır. Portföy web sitesinin güzel ve bilgilendirici bir örneği!

9. CDM Akademisi

CDM Akademisi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

CDM Akademisi uKit gibi site oluşturucuların ticari olmayan kuruluşlar için mükemmel bir seçenek olduğunu kanıtlıyor. CDM Academy, Nijerya’nın Benue Eyaletinde bulunan bir Uluslararası Ortaokul.

Web sitesi, potansiyel ve mevcut öğrenciler ile ebeveynleri için birçok yararlı içerik sunmaktadır. Müfredat bölümü, okul hakkında bir belgesel video, çevrimiçi formlar, giriş sınavı hakkında bilgi vb..

Site de iyi markalıdır: Akademi’nin web sitesinin etki alanındaki logo ve e-posta adresiyle eşleşen uyumlu bir renk şeması vardır – [email protected] Web sitesinde akademi hakkında yeterli bilgi var. Ekleyeceğim tek şey birkaç video.

10. Bonnie Glass

Bonnie Glass

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bonnie Glass doku, renk ve tasarımların inanılmaz çok yönlülüğünü harmanlayan eşsiz el yapımı giysiler yaratan Bonnie Glass’a ait projedir. Tasarımcı tarafından yaratılan ve Kanada’da yaşayan ve çalışan tüm giysiler sadece benzersiz değil aynı zamanda konforlu, kaliteli ve çekici. Her parça özel müşterilerin parametreleri ile ilgili olarak ayrı ayrı dikilir.

Bonnie’nin giyim koleksiyonlarına göz atmak için zaman ayırıp tüm web sitesi sayfalarına göz atın. Tasarımcı hakkında genel bilgileri, gelecek gösterilerin ve etkinliklerin listesini, kişisel kişileri ve diğer değerli bilgileri burada bulabilirsiniz. Orada sunulan giysi türlerine göre alt kategorilerle birlikte gelen Orijinaller ve Yeniden Buluşlar bölümlerine özellikle dikkat edilmelidir..

Hangi bölüme erişirseniz girin, orada sunulan tüm giysilerin ayrıntı açıklamalarına ve çoklu yüksek çözünürlüklü resimlerine rastlayacaksınız. Her parçanın ayrıntılı parametrelerini görmek için, özel parametrelerini görmek için tüm fotoğrafları önizleyebilirsiniz. Bir başka yararlı web sitesi özelliği, önceki müşteriler tarafından yayınlanan referansların kullanılabilirliğidir – bu tür bir proje için olmazsa olmaz!

11. Emma Goodman’ın Masajı

Emma Goodman'ın Masajı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Emma, ​​masaj eğitimine Ann Arbor Masaj Terapisi Enstitüsünde 2010 yılında İsveç Gevşeme, Miyofasyal Salım, Spor Masajı ve Nöromüsküler Terapi eğitimi ile başladı. Gerçek bir anlaşma gibi görünüyor, muhtemelen sebebi budur Emma Goodman’ın Masajı basit bir web sitesi ama etkili bir web sitesidir.

Her öğe basit olmakla birlikte, kötü bir şey değildir. Web sitesinin kullanımı kolaydır ve tüm bilgilere aynı anda ulaşılabilir – iletişim bilgileri, hizmetler ve fiyatlar. Bununla birlikte, video veya masör biyografisi gibi web sitesini daha kişisel hale getirecek bir şeye sahip olmak güzel olurdu..

12. Pasifik Ticaret Komisyoncuları

Pasifik Ticaret Komisyoncuları

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Pasifik Ticaret Komisyoncuları bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği bilgileri tek bir yerde sunan bir emlak ajansıdır. Web sitesi mantıksal olarak yapılandırılmıştır ve sezgisel ve gezinmesi kolay bir arayüze sahiptir.

Kullanıcıların dikkatini çeken ilk şey, üzerinde şirket sloganı olan bir evin büyük bir görüntüsüdür. Slogan, bir web sitesinin ana mesajını iletirken, bir şirketin imajı ve logosu beyaz arka planda zıt görünüyor. Temel şirket bilgilerini aramanıza gerek yoktur – sayfayı aşağı kaydırın ve neye ihtiyacınız olduğunu bulun.

Hala daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, web sitesinin menüde bulunan bölümlerine göz atın. Burada şirketin fiyatlandırma politikasını, galeriyi, haberleri ve sahipler hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz. Sonuç olarak, web sitesi basit ama işlevsel ve kullanıcı dostu.

13. AMB Camlama

AMB Camlama

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

AMB Camlama dürüstlük, dürüstlük ve müşteri hizmetlerine dayanan bir itibar oluşturmak için yorulmadan çalışarak yaklaşık 10 yıldır faaliyet göstermektedir. Ve bunlar boş kelimeler değil, çünkü gördüğünüz ilk şey, AMB Glazing ile çalışma deneyimlerini paylaşan müşterilerinin referansları.

Web sitesi oluşturmada profesyonel bir yaklaşım ile “ah, yapacaklar” arasında büyük bir fark vardır. Kolay anlaşılır navigasyon, kaliteli görüntüler, yerinde her ayrıntı – bunlar web sitesinin ayırt edici özellikleridir. Siyah, beyaz ve mavi renklerini seviyorum, sağlam görünüyor, ama yine de yeterince taze.

14. Küp

Küp

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Küp Lübnan merkezli, her müşteriyi özel ilgi odağı haline getiren lider 3D baskı şirketlerinden biridir. Uzun süreli ilişkilerin geliştirilmesine odaklanan şirket, üst düzey baskı ürünlerinin zengin bir ürün yelpazesini sunmaktadır. Bunlar arasında yazıcılar, sarf malzemeleri, atölyeler ve sınıflar ile bakım, baskı ve onarım hizmetleri.

Şirketin web sitesi sadece sunulan 3D ürünler / hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Mağaza bölümünü ziyaret etmenizi ve siparişinizi oraya vermeyi mümkün kılar. Bu, bu öğelerin herhangi birini tercih etme niyeti olan her kullanıcı için çok uygundur. Her ürün, kullanıcılara seçimlerinde yardımcı olan ayrıntılı açıklama, kaliteli görüntüler ve teknik özellikler ile birlikte gelir.

Yine de, Küp web sitesi büyük değil (burada sadece Ev ve Mağaza bölümleri var), bu, kullanıcıların aradıkları ürünler / hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi sağlamak için fazlasıyla yeterlidir. Son güncellenen ve şirket haberlerinden haberdar olmak için sosyal ağ hesaplarını ziyaret etme fırsatı da vardır. Bu, uKit tabanlı projenin sağladığı başka bir kullanışlı seçenek.

15. Dewclaw Eko Turları & Safaris

Dewclaw Eko Turları ve Safarileri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Dewclaw Eko Turları & Safaris ekolojik olarak güvenli turlar ve Güney Afrika’daki Safari gezileri organizasyonunda uzmanlaşmıştır. Merkezi Zambiya, Livingstone’da bulunan şirket, çeşitli ihtiyaçlara ve özel tercihlere ulaşmak için çok çeşitli seyahat turları ve özel gezi paketleri sunmaktadır. Entegre e-Ticaret işlevselliği sayesinde, web sitesi aracılığıyla evinizin rahatlığında bir tur rezervasyonu yapmak mümkündür.

Ajansın sunduğu tüm hizmetleri keşfetmek ve mevcut turların listesine göz atmak için tüm web sitesi sayfalarını görüntülemeniz gerekir. Bunlar arasında Ev, Hakkımızda, Zambiya Turları, Transferler, Paketler, Konaklama, Kitap / Bize Ulaşın vb. Bu bölümler, tur rezervasyonu ve tüm organizasyonel sorunların ele alınması süreci hakkında kapsamlı bilgiler içerir. Geri arama özelliğinin kullanılabilirliğine ve mesajı doğrudan web sitesinde bırakma fırsatına özellikle dikkat edilmelidir..

Genel web sitesi tasarımı gelince, kesinlikle ana uzmanlık geliyor. Turistlerin veya acente temsilcilerinin çektiği yerlerin birden fazla fotoğrafı olabilir. Bu şirket güvenilirliğini ve profesyonellik katıyor.

16. F.P. Kolbe Hediyelik Eşya Mağazası & Kafe

F.P. Kolbe Hediyelik Eşya Dükkanları

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Her şeyden önce konfor ve kaliteye değer veren herkes için, F.P. Kolbe Hediyelik Eşya Mağazası & Kafe ev ve bahçe için yüksek son ve özel aksesuarlar ve hediyeler sunar. Mekan, tüm müşterilerin iyi vakit geçirebilecekleri, özel atmosferin ve eşsiz tasarımın tadını çıkarabilecekleri kafesi ile de bilinir..

Bir aile işletmesi olan F.P Kolbe, benzersiz bir yaklaşımı ve her müşteriye bireysel ilgisi nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Mekanın en önemli özelliği, mevcut tüm öğelerin özel tasarımı ve temasıyla birlikte gelen 11 odaya bölünmesidir (Bahçe Dekor, ABD Yapımı Mobilya, noel Odası, açık Çeşmeler, duvar Dekor, cadılar bayramı Odası vb.). Odalar, ürünler ve özel kafe ikramları hakkında daha ayrıntılı bilgi Ana Sayfa, Hakkımızda, Ürünler ve Menü gibi ana web sitesi bölümlerinde mevcuttur. Kişileri bulmak için web sitesi üstbilgi / altbilgisine veya sosyal ağ hesaplarına ulaşın.

Genel web sitesi tasarımı basit ama etkileyici görünüyor. Ana sayfaya geldiğinizde, yerin gerçek fotoğrafını ve seçebileceğiniz ürünlerin çarpıcı bir resim galerisini ve ayrıca kafelerinde sipariş edebileceğiniz yemeklerin menüsünü göreceksiniz. Herkes için kullanışlı ve kullanışlı bir çözüm!

17. USB Hesapları

USB Hesapları

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

USB Hesapları benzersiz müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış profesyonel ve proaktif muhasebe hizmetleri sunar. Şirket, kaliteli ve güvenilir destek ve etkili iş geliştirmeyi amaçlayan eşsiz stratejiler sunan yıllarca niş uzmanlığa sahiptir..

Web sitesine girdiğinizde, tasarımı, kategorilerin kullanılabilirliği ve ayrıntılı nüanslar güven ve özel iş güvenilirliği hissini uyandırır. Sundukları hizmetlerin listesi, maliyetleriyle birlikte doğrudan ana sayfada listelenir. Biri burada kullanılabilir muhasebe hizmetleri yelpazesi sağlayan kaliteli bir görüntü slayt gösterisi de var. Ana sayfanın en önemli özelliği, özel teklifin sonuna kadar kalan süreyi gösteren geri sayım sayacıdır.

Sayfayı aşağı kaydırdıkça müşteri referanslarını, entegre Facebook özet akışını, çevrimiçi formu ve sosyal ağ düğmelerini göreceksiniz. Blog ve Faydalı Bağlantılar bölümleri için ayrı web sayfaları oluşturulur. Şirketle ilgili gerekli bilgileri aramayı her kullanıcı için hızlı, kolay ve rahat hale getiren budur.

18. Goril Takibi Afrika & Safari Safarileri Uganda

Goril Takibi Afrika ve Macera Safarileri Uganda

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Goril Takibi Afrika & Safari Safarileri Uganda Uganda bölgelerinin vahşi yaşam manzaralarının ve sakinlerinin tadını çıkarmaya istekli olan herkese olağanüstü bir seyahat deneyimi sunar. Entebbe merkezli seyahat şirketi, görevini farklı türlerde tam hizmet gezileri organize etmede görüyor (bütçe, ılımlı ve lüks turlar) yetişkinler ve çocuklar için.

Web sitelerinin tasarımı ve işlevselliği, sunulan turlardan birine rezervasyon yapmak isteyen potansiyel turistler üzerinde hoş bir izlenim yaratıyor. Projeye uzun süre göz atmaya gerek yok – sadece seyahat şirketinin sunduğu hizmetleri sunan tam ekran görüntü kaydırıcısını izleyin. Her slaytta, kullanıcıyı ilgili sayfaya yönlendiren “Hizmetler” düğmesi bulunur.

Web sitesi ayrıca sunulan tur türleri, çalışmaları hakkında genel bilgiler, tüm paketlere hızlı bağlantılar, kullanıcıların dikkat etmesi gereken özel önlemler ve önlemler hakkında çok yararlı bilgiler içerir. Ayrıca, ajans kişilerine, müşteri referanslarına, entegre video ve resim galerilerine erişebilirsiniz. Sorunuz mu var? Sonra gerçek zamanlı iletişim sağlayan açılır Jivochat widget’ı aracılığıyla ajans yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Bu, en işlevsel ve bilgilendirici uKit destekli web sitelerinden biridir!

19. Öğretmen doms

Öğretmen doms

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Öğretmen doms mesleği öğretmeni olan ve özel istek ve yazma, bloglama, vlog ve grafik tasarım için çağrıda bulunan Dominic Bryan San Jose’nin sahibi olduğu ve yönettiği kişisel bir web projesidir. “Sona ermeden önce ilham vermek isteyin!” – bu Dominic’in izlediği slogan ve web sitesinin genel anlamını gerçekten gösteriyor.

Burada, web sitesinde, etkileyici bir bilgi çeşitliliği ile karşılaşacaksınız. Ana sayfada bulunan slayt gösterisine bir göz atın ve en çok neyi beğendiğinizi seçin. Her slaytta, sizi seçilen sayfaya hızla yönlendirecek entegre bir düğme bulunur. Web sitesi yazarı, öğretmeninin etkinliği ile ilgili geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Her bir hizmetle ilgili ayrıntılı bilgi, ilgili ücrette ve bunun için ücretlendirilir. Blog, Kitap İncelemeleri, Araştırma Koçu, Değerler ED, Hizmetler, Hakkında ve İletişim gibi diğer sayfalarda daha fazla bilgi sağlanır. İlgilendiğiniz konu ne olursa olsun, burada gerekli gerçekleri kesinlikle elde edebileceksiniz..

20. Logan Ev Hediyelik Eşya Dükkanı

Logan Ev Hediyelik Eşya Dükkanı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Logan Ev Hediyelik Eşya Dükkanı özel ve kaliteli ev dekorasyon aksesuarları ve ürünleri arayan kullanıcılar için en iyi yer. Oluşturmak istediğiniz ev stili ne olursa olsun, en son teknoloji ürünü dekoru oluşturmak için mutlaka en iyi eşyaları bulacaksınız..

Web sitesinin kendisi oldukça basit ama bilgilendirici görünüyor. Orada satışa sunulan ürünlerin grafik ve yüksek kaliteli fotoğraflarında boldur. Resim galerisi, çok çeşitli mobilyalar, Fars halıları, mutfak eşyaları ve makul fiyatlarla daha fazla hediye içeren gerçekten etkileyici. Ekstra hizmetlerin listesi, maliyet ve ayrıntılı özellikleri ile ana sayfada da mevcuttur..

Entegre e-Ticaret işlevi, ürünleri doğrudan web sitesinden sipariş etmeyi mümkün kılar. Bu da oldukça kolay, hızlı ve kullanışlı. Web mağazası yöneticileriyle iletişime geçmek için, bir mesaj göndermek ve geri bildirimi mümkün olan en kısa sürede almak için entegre çevrimiçi iletişim formunu doldurabilirsiniz..

Sonuç olarak

Doğru tavırla, uKit web sitesi oluşturucu her türlü işletme için vazgeçilmez bir varlık olabilir. Navigasyonunu tam bir felakete dönüştürmek için gerçek bir çaba sarfetmelisiniz. Ayrıca, fiyatlar çok uygun.

Web siteniz için temalar ve iş nişleri ile sınırlı değilsiniz. İlaç? Neden olmasın?! İnşaat sektörü? Kekin parçası. Yoga mı yoksa online mağaza mı? Oldu bil! Blog benzeri web siteleri platformun tek istisnasıdır – blog oluşturma özelliği kullanılabilir, ancak tam özellikli bir blog için çok uygun olduğunu söyleyemeyiz. Toplamda, uKit, çoğunlukla çok yönlülüğü nedeniyle piyasadaki en iyi çözümlerden biridir..

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map