En İyi Volusion Web Sitesi Örnekleri

Volüzyon Örneği Web Siteleri


Volusion – alışılagelmiş olabilecek bir web sitesi oluşturucusudur bir e-ticaret mağazası edinin ve çalışıyor. Kaynak, web oluşturma sürecinin başarısına katkıda bulunan birçok özellik ve araç sunar. Nasıl çalıştığı hakkında fikir edinmek için Volusion ile oluşturulan bazı çevrimiçi mağaza örneklerine bakalım.

Bir web sitesine sahip olmak bir heves değil, şirketlerini web’de tanıtmak ve karlılıklarını artırmak isteyen işletme sahipleri için bir zorunluluktur. Bu özellikle herhangi bir işletmeyi güçlendirmeye yardımcı olabilecek çevrimiçi mağazalarla ilgilidir.

Bir web sitesi başlatma ihtiyacı acil olsa da, tüm işletme sahipleri bu sürecin temellerinin farkında değildir. Volusion, kısa sürede kendi web mağazasını oluşturmanıza izin verir.

1. Antonelli’nin Peynir Dükkanı

Antonelli’nin Peynir Dükkanı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Tüm gurmeler ve peynir taraftarları, Antonelli’nin Peynir Dükkanı – herhangi bir zevke ve duruma gelmek için inanılmaz çeşitlilikte peynir çeşitleri sunan web mağazası! Web sitesi tasarımı akılda kalıcı ve çok cazip, peynir tepsilerinin tüm yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ile!

Web sitesi menüsü rahat ve kolayca taranabilir. Ana sayfanın üst kısmında bulunan, çeşitli web sitesi sayfalarına ve bölümlerine erişim sağlayan açılır pencerelerle birlikte gelir. Bir hesaba kaydolduktan sonra, ürün çeşitliliğine göz atabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca Cheese Club’a katılabilir, etkinlik rezervasyonu yapabilir, peynir dersine kaydolabilir veya hatta toptan satış ortağı olabilirsiniz! Seçenekler çoktur, bu yüzden seçiminizi yapmak için acele edin!

2. Jon Hart Tasarım

Jon Hart Tasarım

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Jon Hart Tasarım el yapımı, özel monogramlı çanta ve hediyelerin ABD merkezli e-ticaret sitesidir. Web sitesi tasarımı şık, çağdaş ve tamamen büyük uzmanlık alanına geliyor. Ziyaretçiler burada satışa sunulan öğelerin tam boyutlu görüntülerini fark edemez ancak fark edemez.

Menü noktalarından birine ulaşarak veya ana sayfayı aşağı kaydırırken koleksiyonları görüntüleyerek sipariş vermek mümkündür. Web mağazasının iki video sunumu, potansiyel müşterileri sadece geçmişi hakkında bilgilendirmekle kalmaz, aynı zamanda mağazadan satın almalarını teşvik eder. Şirketle bağlantıda kalmak isteyen ve son güncellemelerden haberdar olmak isteyen kullanıcılar, bültene abone olabilir veya sosyal ağ hesaplarına kaydolabilir..

3. Gece Ops Taktik

Gece Ops Taktik

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Gece Ops Taktik gece görüş ekipmanları ve teçhizat bir web mağazası. Şirket, 18 yılı aşkın deneyime sahiptir ve çok çeşitli yüksek kaliteli gece görüş ürünleri ve aksesuarları sunmaktadır. Gece Görüş Sistemleri, Termal Görüntüleme Cihazları, Lazerler ve IR Aydınlatması, Kapsamlar ve Manzaralar, Kasklar, Aksesuarlar dahil çok sayıda menü kategorisinde mevcuttur..

Her menü bölümünde, ürün çeşitliliğine ayrıntılı erişim sağlayan açılır kategoriler bulunur. Her öğe ayrıntılı açıklama, özellikler ve yüksek kaliteli orijinal fotoğraflara sahiptir. Bu, müşterilerin ürünlerin nasıl göründüğü ve ne anlama geldiği hakkında fikir edinmelerine yardımcı olur. Ayrıca, önemli web sitesi bölümlerine, ürünlere ve müşteri desteğine erişim sağlayan hızlı bağlantılar da vardır. Kullanıcılar ayrıca gerekli ürünü ad, parça, anahtar kelime ve diğer parametrelere göre arayabilirler. Web sitesinin tasarımı, ürün görüntüleri ve bilgileri koyu gri arka planda yayınlanmak üzere kesinlikle konusuna uyar. Bu Volusion destekli web mağazasının değerli bir örneğidir!

4. Testere Evi

Testere Evi

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Testere Evi Houston TX metropol alanındaki işletmeler ve bireyler için güç ekipmanı ve malzemeleri sunmaktadır. Web mağazası tamamen niş uzmanlığına bağlı şık bir tasarıma sahiptir..

Menüyü, sayfanın üst kısmında, kolay ürün araması için birçok alt menü kategorisiyle bulabilirsiniz. Bunlar, Ağaç Tırmanışı, Arma, Budama, Güvenlik, Trafik Kontrolü, Güç Ekipmanı ve Servis ve Onarımı içerir. Kolay ve hızlı erişim için aşağı kaydırdığınızda ana sayfada aynı kategoriler bulunur. Ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli görüntüler, ürün açıklamaları ve özellikleri, alışveriş bilgileri ve öne çıkan ürünler hakkında videolar ile birlikte gelirler. Ana sayfa altbilgisinde, kişi bilgilerini, ana web sitesi bölümlerine erişimi ve hesap kayıt kategorisini bulacaksınız. Son güncellemelerden ve özel tekliflerden haberdar olmak için web mağazası bültenine kaydolmak da mümkündür..

5. Sağlamlaşın

Sağlamlaşın

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Sağlamlaşın sağlam ağ ve bilgisayar teknolojilerinin çevrimiçi distribütörüdür. Kritik görev uygulamaları için özel olarak tasarlanmış ve çeşitli ortamlarda ve farklı koşullarda çalıştırılabilen zengin bir ürün yelpazesi sağlarlar (bazen bile kritik) koşullar.

Ana sayfada bulunan tam boyutlu görüntü kaydırıcı, şirket ve öne çıkan ürünler hakkında önemli bilgileri, müşterilere geldikleri yer hakkında bilgilendirmek için sunar. CTA düğmesi, ürün özelliklerini ve gönderim koşullarını inceleyen herkesin sipariş verebileceği web mağazasına yönlendirir. Bir hesaba kaydolun ve seçiminizi yapın!

6. Geri ısıtma LED’i

Geri ısıtma LED'i

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Geri ısıtma LED’i konut, dekoratif ve ticari aydınlatma ihtiyaçları için özel lineer LED aydınlatma çözümleri üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış popüler bir markadır. Şirket, lineer LED aydınlatma armatürleri, LED arka aydınlatma panelleri, özel LED aydınlatma kontrol sistemleri ve diğer aksesuarların zengin bir ürün yelpazesini sunmaktadır. Bu ve diğer ürünler web mağazasında görüntülenir ve günün her saatinde satışa sunulur.

Web sitesi, kullanıcıları projenin üst düzey işlevselliğinden ödün vermeyen tasarımı ile etkilemektedir. Ana ürün kategorilerine erişim sunan mantıksal olarak yapılandırılmıştır. Bunlar, geniş açılır menüde ve ana sayfada bulunan ürün kataloğunda mevcuttur. Her aydınlatma armatürü bir açıklama, nakliye / ödeme detayları ve fiyat özellikleri ile birlikte gelir. Siparişi mümkün olan en kısa sürede web mağazasına yerleştirmek mümkündür. Bunlar, projeyi Volusion tarafından desteklenen e-Ticaret web sitesinin değerli bir örneği yapan ana özelliklerdir..

7. Biber Sarayı

Biber Sarayı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Biber Sarayı küçük ölçekli, doğal, el işi ve ödüllü baharatlı ürünlerin etkileyici çeşitliliği nedeniyle müşterilerle geniş bir popülerlik kullanan bir aile işletmesi ve gezegenin en iyi sıcak mağazasıdır. İlginç olan Pepper Palace, perakende satış yerleri zincirini içeriyor (şu anda Kanada ve ABD’de 60’tan fazla mağaza var) ve herkesin en sevdiği ürünler için alışveriş yapabileceği çevrimiçi mağaza.

Şirketin web sitesi, tüm tasarım öğelerinde – resimler, yazı tipleri, galeri slayt gösterileri, afişler, reklamlar vb. birçok bölüm ve düzinelerce ürün var olan açılır menü. Böylece, aşağıdaki menü kategorilerinden ürünler seçebilirsiniz: Acı Sos, Barbekü & Kanatlar, Salsa, Kiler, Baharatlar & Rubs, Yemek Pişirme & Daldırma, Hediyelik Eşyalar. Sayfayı aşağı kaydırırken, birkaç tıklamayla sipariş edebileceğiniz en popüler fotoğrafları göreceksiniz. Alışveriş sürecini basitleştirmek için ürünler de birkaç gruba ayrılır – En Çok Satanlar, Yeni Ürünler, En Sıcak Ürünler vb..

8. Natale’nin Men’s Clothier

Natale’nin Men's Clothier

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Natale’nin Men’s Clothier profesyonel hizmet, bireysel müşteri yaklaşımı ve olağanüstü ürün kalitesi sunan bir erkeklerin özel giyim mağazasıdır. Boyutları, stilleri ve diğer parametreleri farklı olan şaşırtıcı bir model yelpazesine sahiptirler. O; burada bireysel parametrelerinize göre özel kıyafetler sipariş etmek de mümkündür.

Benzersiz kişisel ve alışveriş deneyiminden yararlanmak için, başlangıçta web sitesini ziyaret etmelisiniz. Burası sadece mağaza hakkında ayrıntılı bilgi bulmakla kalmayacak, aynı zamanda ürün çeşitliliğine erişebileceğiniz yerdir. Katalog hem web sitesinde hem de açılır menüde bulunur. Mükemmel kullanıcı rahatlığı ve sipariş yerleştirme için, tüm ürünler sunulan giysi türüne göre çeşitli kategorilere ayrılır. Bunlar arasında Gömlekler & Kazak, Pantolon & Şort, Dış Giyim, Boyun Bağları & Aksesuarlar. Mağazanın sunduğu diğer hizmetlere göz atma ve sipariş verme fırsatı da vardır. Web sitesi tasarımı, tüm öğede tezahür eden zarafet ve stile sahipken, hakim gri ve mavi renk paleti güvenilirlik hissini uyandırıyor. Bu, herhangi bir web mağazası için dikkate değer bir avantajdır.

9. Gerçek Tanrı Sakızı

Gerçek Tanrı Sakızı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Gerçek Tanrı Sakızı kesinlikle size neler sunabileceğini görmek için web sitesine göz atmaya heyecanlı ve istekli tutacak. Bu, güvenli, doğal ve risksiz sakızların üreticisi ve dağıtıcısıdır. Ürünler yapay tatlandırıcılar, plastik, kanserojenler, katkı maddeleri, nörotoksinler ve insan sağlığını tehdit eden diğer bileşenlerden yoksundur. Bunun yerine, organik şeker kamışı şekeri, yabani hasat yağmur ormanı çeliği, doğal aroma, organik gliserin ve organik ayçiçeği dahil olmak üzere% 100 biyolojik olarak parçalanabilir, glüten ve GDO içermezler..

Web sitesi gerçekten parlak, renkli, etkileyici ve neşeli görünüyor. Renk paleti, her zaman çiğneme sakızları ile ilişkili olan ve diğerlerine hakim olan pembe renk ile geniş bir ışık ve parlak renk yelpazesini kapsar. Bu, şirket ve ürettiği ürünler hakkında daha fazla bilgi edinme arzusunu uyandıran neşeli ve olumlu bir izlenim yaratır. Sayfayı aşağı kaydırırken, şirket hakkında genel bilgileri, yaratılış ve gelişim tarihini, sakız kaynaklama sürecini ve niş rekabete dayanmasını sağlayan özellikleri keşfedeceksiniz. Ürünü tercih etmek için, tatmak istediğiniz sakızı seçmek ve anında sipariş vermek için Mağaza bölümüne ulaşmalısınız. Kolay, kullanışlı ve hızlı – Volusion tabanlı bu web sitesini değerli bir proje örneği yapan şey budur!

10. Fitness Bulucuları

Fitness Bulucuları

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Fitness Bulucuları yaşam boyu misyonunu gençlerin sağlığını ve kondisyonunu geliştirerek fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunan kuruluştur. 50 yılı aşkın bir süredir iş hayatında olan çocuklar ve yetişkinleri büyük başarılar elde etmeye teşvik eden ve teşvik eden birçok araç ve teknik geliştirdiler. Kilometre Programlarına ek ödül olarak sunulan Toe Jetonları, Kuzey Amerika’daki en popüler ve en çok satan koşu kulübü teşvikleri.

Şirket, misyonu, hedefleri, başarıları ve sunulan ürünler / programlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için, web sitesi kapsamlı ve çok ayrıntılı bilgi sağlar. Büyük web sitesi bölümlerinde mevcuttur – sorularınızın cevaplarını bulmak için açılır menüye erişmeniz yeterlidir. Ana menü bölümleri Ödüller, Toe Jetonları, Kilometre Kulübü, EZ Tarama, Zincirler & Boyunluklar, Örnekler vs. Şirketin önceliklerini keşfetmek için ana sayfada bulunan videoyu da izleyebilirsiniz. Hızlı siparişi doğrudan web sitesine yerleştirmek için, ayrıntıları belirtmek üzere çevrimiçi formu doldurun veya ürünleri oradan seçmek için Kataloğa erişin.

Sonuç olarak

Gördüğünüz gibi, Volusion e-ticaret web siteleri oluşturmak için güzel bir araçtır farklı karmaşıklık seviyeleri. Web sitesi oluşturucu, web oluşturma sürecini ilgi çekici hale getiren ve işlevsel ve kaliteli çevrimiçi mağazaların çalışır durumda olmasına yardımcı olan özellik ve seçenekleri içerir..

Kaynak, 100’den fazla özellik ve kullanıcıların ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda özelleştirilebilen bir dizi yüksek kaliteli e-Ticaret şablonları ile birlikte gelir. Volusion ile bir çevrimiçi mağaza veya web sitesi oluşturduysanız, deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.!

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map