En İyi Web Akışı Web Sitesi Örnekleri

En İyi Web Akışı Web Sitesi Örnekleri


Webflow – Nitelikli web tasarımcılarının ihtiyaçları, becerileri ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuş profesyonel bir web sitesi oluşturucusudur. Platform esas olarak, müşteri projelerinin oluşturulması üzerinde çalışan ve kodlama bilgi ve becerilerini kullanmaya gerek kalmadan birinci sınıf sonuçlar elde etmek isteyen, yetkin web geliştiricileri, ajansları ve bağımsız serbest çalışanlara yöneliktir..

Onunla karşılaştırıldığında rakipler, sistem, kullanıcıların çarpıcı web siteleri oluşturmasını ve onlara sezgisel içerik düzenleme seçenekleri sunmasını sağlayan güçlü tasarım özelleştirme araçlarıyla birlikte gelir. Webflow ile profesyonel portföyler, pazarlama web siteleri, büyük ticari ve topluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Oldukça karmaşık bir platform olmak (daha kolay değil) Webydo’dan), yine de uygun web oluşturma deneyimi sağlar ve bir dizi standart web elemanı olan sezgisel arayüz ile birlikte gelir.

Webflow’u kullanmak gerçekten ne kadar zor ve hizmetle çalışmaktan nasıl faydalanabilirsiniz?? Artılarını ve eksilerini vurgulamak için en etkileyici Web akışı örneklerinden bazılarını inceledik. Kalite ve işlevselliklerinin belirli web oluşturma ihtiyaçlarınıza uyup uymadığına ve sistemin gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadığına karar vermek için onlara bir göz atın.

1. Andre Givenchy

Andre Givenchy

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Andre Givenchy bir web tasarımcısı olan Andre Givenchy’nin aklındaki tek amacı akla getiren, en iyi projelerini sergilemek için yaptığı kişisel bir projedir. Yüzleşelim – bunu mükemmel bir şekilde yapıyor! Web sitesi, basitlik ve rahatlıkla birleşen kontrast renk kombinasyonu ile ilk bakışta kullanıcının dikkatini çekiyor.

Web sitesinin ana sayfasında, sayfayı aşağı kaydırdıkça beyaz ve mor renklerle değişen çarpıcı siyah bir arka plan vardır. En önemli elemanlar ve düğmeler, kullanıcının dikkatini onlara odaklayamayan ancak bunlara odaklanan ve bir harekete geçirici mesaj ima olarak kullanılan kırmızı renkle vurgulanır. Ayrıca sayfanın alt kısmında pop-up canlı sohbet penceresi ve müşteri yorumları bulunmaktadır. Ayrı Mağaza bölümü, bir kullanıcıyı doğrudan tasarımcının tüm hayranlarının en iyi ürünlerini satın alabileceği çevrimiçi mağazaya yönlendirir. Sonuçta, bu Webflow ile başlatılan bir web sitesinin harika bir örneğidir!

2. Overton Grafikleri

Overton Grafikleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Overton Grafikleri UI // UX arayüzü ve web tasarımına odaklanan Londra merkezli bir tasarımcı Josh Overton tarafından başlatılan muhteşem bir portföy örneğidir. Bu, sıkı ve özlü görünen tek sayfalık bir web sitesidir. Burada çok bölümlü bir menü bulamazsınız – tüm sayfalar açılır pencereli ayrı bir sol panelde seçilmiştir. Sosyal ağ düğmeleri de burada mevcuttur. Bu, kullanıcının dikkatini dağıtmak için değil, web sitesinin en önemli kısmına odaklanarak yapılır – portföy.

Web sitesi, başarılı kombinasyonu en önemli bölümleri vurgulamaya yardımcı olan sakin ve basit yeşil, beyaz ve gri renklerde oluşturulmuştur. Hoş bir izlenim yaratır ve kullanıcıları, sahibi hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesine göz atmaya teşvik eder.

3. Hız Siyahı

Hız Siyahı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Hız Siyahı yenilikçi Velocity Black App sunumuna adanmış bir promosyon projesidir. Uygulamanın geliştiricileri, uygulama kullanıcılarına ihtiyaç duydukları seyahatle ilgili öneriler sunmak için güvenilir uzmanlardan oluşan ekibi kapsayan “yaşam tarzı asistanı” olarak adlandırıyor. Kullanıcıların dikkatini çeken ilk şey, ürünün en iyi sunumu olan video arka planıdır.

Sayfayı aşağı kaydırdıkça, uygulama, videolar, tanınmış kaynaklardan alıntılar ve kitle iletişim araçları ve diğer ilgili bilgilerle karşılaşırsınız. Web sitesi genellikle ilgi çekici kullanıcı deneyimini oluşturur ve uygulamayı keşfetmeye devam etme isteğini tetikler.

4. Blaise Posmyouck

Blaise Posmyouck

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Blaise Posmyouck web sitesi geliştirme konusunda uzmanlaşmış Blaise Posmyouck’a ait profesyonel bir portföydür. Web sitesi basit ama bilgilendirici bir şekilde sunulmaktadır. Yazar hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfayı aşağı kaydırmak için zaman kaybetmenize gerek yoktur. Ana sayfa gizemli ve ilgi çekici görünen yıldız gökyüzü arka planında sunulmaktadır. Burada web sitesi sahibi, sosyal ağ hesap düğmeleri ve iletişim verileri hakkında kısa bilgiler göreceksiniz. Ana sayfada sağlanması gereken başka bir şey var mı?

Menü sol panelde Hakkında, Portföy, Koşullar ve Kişiler bölümlerini içerir. Web sitesi iki dilde mevcuttur – İngilizce ve Fransızca, hedef kitleyi özellikle genişletir.

5. Web Akışı için Weglot

Web Akışı için Weglot

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Web Akışı için Weglot Webflow web sitenizi istediğiniz herhangi bir dile çevirmek istediğinizde, ulaşılacak hedeftir. Ayrıca, Webflow ile bir kodlama hattı olmadan çok dilli projeler oluşturmayı mümkün kılar. Web sitesine göz atarken, Weglot çözümünün özünü ve ana etkisini, temel avantajlarını ve sonunda elde edeceğiniz sonuçları bulacaksınız..

Weglot’u kullanma konusunda emin olmayan veya etkinliği ile ilgilenen tüm kullanıcılar, widget entegrasyonu ile oluşturulan çok dilli web sitelerinin örneklerine göz atabilir. Çözümün geliştiricileri, widget’ların nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılı video talimatları sağlayarak kullanıcıların rahatlığıyla ilgilenmiştir. Uygulamasından en iyi şekilde yararlanmak için Weglot ile nasıl çalışacağınıza dair bir ipucu veren adım adım öneriler de vardır..

Web sitesi yapısal olarak kullanışlı ve sezgiseldir. Widget kullanmanın ana yönlerini kapsar. Kaynağa kaydolma ve Weglot özelliklerinin tamamını ücretsiz test etme fırsatı da var.

6. Finsweet

Finsweet

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Finsweet yaratıcı özgürlük sağlayan ve herhangi bir kodlama uzmanlığı olmadan Webflow ile profesyonel web siteleri başlatmayı mümkün kılan bir dizi güçlü ve üst düzey web sitesi tasarım aracı sağlayan güvenilir bir Webflow iş ortağıdır. Finsweet web sitesi güvenilirliğinin en iyi kanıtıdır – gerçekten denemeye değer olduğundan emin olmak için web sitesi tasarımına bir göz atın!

Web sitesi ilk bakışta herkesi etkiliyor. Ana sayfaya geldiğinizde, animasyonlu renkli grafiklere, web sitesi tasarım öğelerinin bolluğuna ve kullanıcıların sıklıkla aradığı değerli bilgilerin kullanılabilirliğine hayran kalacaksınız. Ayrıca, web sitesi güvenilirliğini ve profesyonel yaklaşımını gösteren çok sayıda web sitesi örneği ve müşteri referansı vardır..

Kaynağa göz atarken, Finsweet hakkında en kapsamlı bilgileri sunan birkaç bölümle karşılaşacaksınız. Bunlar arasında Hikaye, Fiyatlandırma, Web Akışı, İstemciler, Portföy ve İletişim yer alır. Web sitesi navigasyonu ve yapısı da sezgisel ve anlaşılabilir, bu da sorunsuz ve kullanışlı web sitesi kullanımına katkıda bulunur. Bu, kalitesi kendi adına konuşan Webflow ile başlatılan en iyi proje örneklerinden biridir.!

7. Ashley Janelle

Ashley Janelle

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Ashley Janelle girişimci, UI / UX tasarımcısı ve blog yazarı Ashley Janelle tarafından oluşturulan bir portföydür. Web sitesinin genel renk şeması, sahibinin tercihlerine ve zevkine tamamen karşılık gelen pembe ve beyazdır. Ana sayfada Ashley’in büyük bir fotoğrafı var, bu da rahat ve hoş bir izlenim yaratıyor.

Web sitesinin menüsünde Blog, Hakkında, Portföy ve Kişiler yer almaktadır. Ashley, web tasarımı hakkında bilgilendirici makaleler yayınladığı blogunu kişisel olarak yönetir ve günceller. Bu, aynı nişin temsilcileri için ilginç gelebilir. Web sitesi, Webflow koleksiyonunda değerli bir örnektir.

8. Eğitim Birliği Laboratuvarı

Eğitim Birliği Laboratuvarı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Eğitim Birliği Laboratuvarı eğitim birliğinin liderleri için özel anlayışların geliştirilmesine odaklanan bağımsız bir şirkettir. Kullanıcılara kaliteli sözleşmeler, charter okulları için hesap verebilirlik ve eğitim kurumları için adil finansman kazanmayı mümkün kılan çok sayıda seçenek sunar..

Şirketin web sitesi, web sitesinde gezinme konusunda zengin deneyime sahip olmayan kullanıcılar için bile basit ama bilgilendirici ve anlaşılabilir. Yapısal olarak, şirketle ilgili en önemli bilgileri kapsayan bölümlere ayrılmıştır. Bunlar Ana Sayfa, Sunduklarımız, Hakkımızda, Blog ve Bize Ulaşın sayfalarını içerir.

Blog, niş ile ilgili en ilginç ve güncel içeriği sunmak için düzenli olarak güncellenir. E-postanıza en son makaleleri ve haberleri almak için şirketin bültenine abone olma imkanı bile vardır. Ayrıca, web sitesi geliştiricileri web sitesinde herhangi bir bilgi bulmaya izin veren arama filtresi seçeneğini entegre ettiler. Sonuçta, bu Webflow ile oluşturulmuş bir web sitesinin güzel bir örneği.

9. Kahramanlarımızı Maskele

maskourheroes

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kahramanlarımızı Maskele Webflow ile oluşturulan en yeni çevrimiçi projelerden biridir. Bu, Akron hastanelerinde çalışan personeli desteklemek için yıkanabilir yüz maskeleri üretme ve sunma misyonunu gören kuruluşun web sitesidir. Web projesi, kuruluş ve hedeflerini gerçekleştirme şekli hakkında ayrıntılı bilgi sağlar..

Web sitesinin yapısı ve tasarımı oldukça basittir, ancak proje üst düzey tasarım veya olağanüstü performans ile ilgili değildir. Daha çok projenin ana mesajı hakkında – tıbbi personelin, özellikle COVID-19 pandemi sırasında kendilerini korumak için yeterli yüz maskeleri almasına yardımcı olmak. Kaynağa göz atarken, kuruluş temsilcilerinin nasıl maske ürettiğini öğreneceksiniz. Malzemeyi aramaktan ve hazır ürünlerin teslimine kadar süreci ayrıntılı olarak açıklarlar..

Yüz maskesi üretim sürecinin anlayışını sağlamak için, web sitesi çok sayıda görüntü ve hatta tüm aşamalarını görüntüleyen bir video sunuyor. Ayrıca, Haberler’de birden çok materyal yayınlıyorlar & Okuyucuları ve potansiyel yatırımcıları mevcut durumdan haberdar etmek için güncellemeler bölümü.

10. Avenir Yaratıcı

Avenir Yaratıcı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Avenir Yaratıcı yenilikçi ve çağdaş iç tasarım projeleri geliştiren Avenir Creative stüdyosunun portföyüdür. Web sitesi tamamen stüdyoda uzmanlaşmaya geliyor. Daha sonra arka plan üzerinde yüzen geometrik öğeler ve ardından tam ekran fotoğraflar içerir.

Web sitesinin menüsü şu noktalardan oluşur: Proje, Stüdyo, Hizmetler, İletişim. Bölümler stüdyo, en iyi eserleri, müşterileri ve diğer ilgili bilgiler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Web sitesinde gezinmek kolaydır ve kullanıcıları özüne ulaşmaya teşvik eder. Bir Webflow portföyü ve iş web sitesinin güzel örneği!

11. MyKart

MyKart

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

MyKart marka popülaritenizi artırmanızı, satış hacminizi artırmanızı ve trafik oluşturmanızı mümkün kılan sosyal bir alışveriş e-ticaret platformudur. Bu, en iyi sosyal ağ platformlarının en iyi özelliklerini ve tasarım öğelerini kapsayan uygulama.

Web sitesi uygulaması, ima, artıları ve eksileri yanı sıra misyonu ve inançları hakkında kapsamlı bilgi sunar. İzlediğiniz hedeflere ve işletmenizin türüne bağlı olarak burada bir Satıcı veya Müşteri Hesabı oluşturma fırsatı vardır.

Bir satıcı olarak, web mağazanızı kişiselleştirebilir, ürünleri yükleyebilir, yönetebilir ve güncelleyebilir, envanteri paylaşabilir ve kâr elde edebilirsiniz. Aynı şekilde, uygulama, web alışveriş deneyimlerini platforma getirme, sunduğu alışveriş sürecinin ve avantajlarının tadını çıkarma, birden fazla şirketten ve seçtiğiniz satıcılardan alışveriş yapma vb. Dahil olmak üzere müşterilere çeşitli avantajlar sunar. , şirketin web sitesinde bulunan sosyal ağ hesaplarına ulaşabilirsiniz..

12. HandPrint Inc.

El izi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

HandPrint Inc. taşınabilir cihaz ve mobil barkod baskı çözümleri sunar. El cihazlarını, mobil bilgisayarları, tabletleri, barkod yazıcıları ve çeşitli POS ekipmanlarını satmak, satın almak, geri dönüştürmek ve yenilemek konusunda uzmandırlar..

Yeni, yenilenmiş ve kullanılmış barkod ve mobil bilgi işlem cihazlarının lider tedarikçisi olan şirket, sunduğu hizmetler / ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için herkese web sitelerine göz atmak için harika bir fırsat sunuyor. İlgilendiğiniz öğe ne olursa olsun, doğrudan web sitesinde çevrimiçi formu doldurarak teklifi bırakabilir ve ayrıntıları tanımlamak için şirket uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz..

Şirketin web sitesi performansının en önemli konularını kapsamaktadır. Kullanıcılar, Ürün ve Hizmetler bölümlerine hızlı ve kolay bir şekilde erişebilir. Bu, müşteri tabanını büyütmeye ve tüm iş hedeflerine ulaşmaya yardımcı olur. Bu özellikler web sitesini şirketin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan kullanışlı bir araç haline getirir.

13. Central Coast Hyundai Ticari Araçlar

Central Coast Hyundai Ticari Araçlar

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Central Coast Hyundai Ticari Araçlar çok çeşitli yeni ve ikinci el Hyundai ticari araçlar sunmaktadır. Şirket Avustralya’da bulunmaktadır ve birçok yerel işletme ile ortaklık ilişkisine sahiptir. Web siteleri ilk bakışta güvenilir ve profesyonel görünüyor.

Ana sayfaya geldiğinizde, otomobil içeren tam ekran yüksek çözünürlüklü görüntüyü görürsünüz. Bu, şirketin ana iş uzmanlığıyla doğrudan bağlantı kurarak kullanıcılara göz attıkları proje türünü anlamalarını sağlar. Sayfayı aşağı kaydırdıkça, şirketin sunduğu araçların listesini görürsünüz. Her öğe, mümkün olan en iyi açıklamayı sağlamak için kaliteli fotoğraflar ve ayrıntılı özellikler ile birlikte gelir.

Araçların tam kataloğuna erişmek için iki düğmeden birine erişebilirsiniz – Kullanılmış Araçlar ve Şu Anda Stokta. Menüdeki ilgili web sitesi bölümlerini de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, şirketin neler sunabileceğini öğrenmek için Hizmet ve Finansman web sitesi bölümlerini ziyaret etmek de mümkündür. Kişiler sayfasına özel önem verilmektedir. İletişim bilgilerinin yanı sıra, şirketin tam yerini bulmaya yardımcı olan kullanışlı bir entegre Google Haritalar widget’ı vardır. Bu nedenle, web sitesi Webflow ile oluşturulan iş web sitesinin mükemmel bir örneğidir.

14. kurmanıza

kurmanıza

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kârlı ve verimli e-posta kampanyaları başlatmak söz konusu olduğunda, kurmanıza listenin en üstünde yer alır. Şirket, misyonunu, dönüşüm oranlarını artıran ve pazarlama stratejisinin geliştirilmesine özel olarak uyarlanmış, piksel mükemmel ve kaliteli el yapımı e-posta kampanyaları başlatmasına yardımcı olma misyonunu görüyor.

Şirketin web sitesi iyi yapılandırılmış, çekici ve işlevsel görünüyor. Bu, şirketle ilgili tüm bilgileri tek bir yerde kapsayan kaliteli bir projedir. Şirket, hedefleri, yöntemleri, yaklaşımları ve sağlanan hizmetler hakkında genel bilgi edinmek için ana sayfayı aşağı kaydırmanız yeterlidir. Burada müşteri yorumları ve diğer müşteriler için başarıyla tamamlanan çalışma örnekleri de var.

Web sitesi tasarımı profesyonel ve zarif görünüyor, ancak basit öğeler ve katı çizgiler içeriyor. Beyaz, koyu mavi ve kırmızı renklerin parlak kombinasyonu zıt görünmektedir, ancak kesinlikle kullanıcının dikkatini çekmektedir. EMdash, şirketin kataloğuna dahil edilmeyi hak eden profesyonel bir Webflow tabanlı web sitesidir.

15. MYHALIHALI

myhalihali

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

MYHALIHALI Enfes tasarımcı yaklaşımları nedeniyle kalabalığın öne çıkan yenilikçi ve üst düzey çağdaş mobilyalar, giyim, ev dekorasyonu ürünlerine odaklanıyor. Ayrıca tasarımla ilgili sektörlere yönelik ürünleri tedarik edebilmek için Avustralya’da üretilen benzersiz ürünleri arayan zanaatkârlarla işbirliği yapıyorlar..

Şirketin web sitesine tek bakış, işlerine ne kadar adanmış olduklarını anlamak için yeterlidir. Proje sadece birkaç sayfa içerirken, içerdikleri bilgi miktarı gerçekten muhteşemdir. Büyük web sitesi bölümlerine göz atarak, işletme sahiplerinin hedeflerini, sundukları hizmetleri, benzersiz Ticaret Programlarının özelliklerini ve hikayelerini öğreneceksiniz. Temizlemek istediğiniz herhangi bir şey varsa, SSS bölümüne, sosyal ağ hesaplarına ulaşabilir veya entegre çevrimiçi form aracılığıyla web sitesi sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz..

Web sitesinin tasarımı ve renk şeması da oldukça etkileyici ve çekici. Arka planı duran ürünlerin parlak fotoğrafları ile açık gri ve beyaz renklerin uyumlu kombinasyonu. Bu, daha fazla web sitesine göz atmayı teşvik eden hoş bir izlenim yaratır.

Sonuç olarak

WebFlow profesyonel web tasarımcıları ve özel yapım müşteri projelerinin geliştirilmesi ve bazı durumlarda ajanslar için harika çalışan iyi bir web oluşturma platformudur. daha iyi bir yedek olabilir ünlü bir WordPress CMS’ine Web sitesi oluşturucu, çok çeşitli özelleştirme araçları, paralaks kaydırma efektlerini entegre etme fırsatı, çok adımlı animasyonlar ve basit web sitesi oluşturucularında bulunmayan diğer özellikler sayesinde deneyimli web tasarımcılarını bile etkilemektedir. Adobe Muse gibi.

Yukarıda incelenen web siteleri, Webflow ile çekici ve işlevsel bir web sitesi oluşturmanın kullanışlı ve ilgi çekici olduğunun ana kanıtıdır. Ancak, Squarespace ile karşılaştırma, örneğin, gerekli sonuca ulaşmak çaba, bilgi, uzmanlık ve zaman gerektirir. Platformla başlatılan web sitelerinin çarpıcı tasarımları, üstün performansı ve kalabalığın arasından sıyrılmalarını sağlayan birden fazla öğesi var. Beklediğiniz projeyi elde etmek için sistemin stokta bulunan web tasarım araçları ve seçenekleri ile denemekten korkmayın.

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map