En İyi Weebly Blog Örnekleri

Weebly Blogları Örnekleri


Weebly – dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcıyla popülerlik kazanan bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Entegre bloglama ve e-ticaret motorları ile birlikte gelir ve bu ve diğer web sitesi türlerini programlama becerilerine sahip olmaya gerek kalmadan oluşturmaya izin verir. Sistem kullanım kolaylığı sunar, ancak bu, yetenekli web tasarımcılarının büyük ölçekli bloglar oluşturmak için kullanamayacağı anlamına gelmez..

Bunun yerine, Weebly, web tasarım uzmanlığı ve yaratıcılık becerilerine bakılmaksızın bu fırsatı herkese verir. Web sitesi oluşturucusunun sezgisel sürükle ve bırak editörü, kullanışlılığı ve zengin özellik seti, hizmeti mevcut en kullanıcı dostu web sitesi oluşturucularından biri haline getirdi.

Ancak Weebly’nin kullanımı gerçekten göründüğü kadar kolay mı?? Web tasarım becerilerinizin geniş bir yelpazesini kapsayabilir veya burada hala arzulanan çok şey var mı? Bu soruları yanıtlamak için en etkili Weebly blog örneklerine hızlı bir genel bakış yapalım. Bu, web sitesi oluşturucunun ne kadar işlevsel ve kullanışlı olduğu hakkında fikir verecektir..

1. Leadapreneur

Leadapreneur

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Leadapreneur işletmelerin çalışan verimliliğini artırmaya yardımcı olan ve leadapreneurs olarak bilinen “çevik dijital yenilikçiler” statüsüne yükselterek şirketin web sitesidir. Bu görev, kullanıcılar için biraz garip veya anlaşılabilir olmayabilir, ancak web sitesinin ana sayfasında bulunan geniş ekran video, durumun temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca tüm sürecin ve aşamalarının parlak ve ayrıntılı bir açıklaması var.

Kullanıcılar, sosyal ağ hesaplarına ve ekip üyeleri tarafından yazılan ve eklenen birden fazla gönderi içeren bir blog bölümüne erişebilir. Yorum yapma seçeneği burada da etkinleştirilir, böylece her okuyucu makaleyle ilgili izlenimlerini ve düşüncelerini bırakabilir. Diğer blog yayınlarıyla ilgileniyorsanız, tüm yayınların arama kolaylığı için aylara ayrıldığı Arşiv bölümüne göz atabilirsiniz. Blog ayrıca İspanyolca dilinde de mevcuttur.

2. LyBlog

LyBlog

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

LyBlog yazarın kronik Lyme hastalığı ile kişisel savaşına odaklanan ve onlarca konuyla ilgili makale, güncelleme, haber, ilerleme raporu ve sağlık durumu ile ilgili bireysel deneyimlere erişim sağlayan bir blog. Blog, yazarların hastalık ile uğraşırken üstlendikleri yöntemler hakkında daha fazla bilgi edinmeyi mümkün kılar. Bu amaçla kendi hikayesini, karşılaştığı belirtileri, tedavi protokolünü ve sorunun üstesinden gelmenin diğer yollarını yayınladı. Kullanıcılar ayrıca, web sitesinde tartışılmayan ancak gerçek ilgilerini tetikleyen nüansları bulmak için blog yazarına kişisel bir mesaj gönderme fırsatına sahiptir..

Blogun kendisi önceki deneyimlerinizden bağımsız olarak kolayca göz atılabilir. Son eklenen makaleleri görmek ve ayrıntılı olarak okumak için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterlidir. Arama işlemini basitleştirmek için, sayfanın sağında bulunan kategorilerin listesini görüntülemek veya kronolojik sırayla listelenen web sitesinde bulunan tüm materyalleri kapsayan arşiv bölümünü görüntülemek de mümkündür. Tüm LyBlog tasarımı basit ancak moderndir. Blog, her okuyucu için maksimum kullanım kolaylığı sağlamak için sezgisel ve iyi yapılandırılmış.

3. Para Konuşuyoruz

Para Konuşuyoruz

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Para Konuşuyoruz üçüncü taraf kullanıcılar tarafından desteklenmeden müşterilerine tarafsız ve tarafsız öneriler ve tavsiyeler sunan Avustralya merkezli finansal reklamcılık şirketidir. Finansal önerilerinin kesinlikle güvenilir ve dengeli olduğunu iddia ediyorlar. Şirketin web sitesi mantıksal olarak yapılandırılmıştır. Web sayfasını aşağı kaydırırken ilgilendiğiniz en önemli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sol web sitesi panelinde bulunan menü, bir blog da dahil olmak üzere en önemli bölüme erişim sağlar. Blog Bölümü kısa ve bilgilendiricidir. Kullanıcıların en çok ilgilendikleri en önemli konuları kapsayan birden fazla gönderi içerir. İçerdiği yayınlar arama kolaylığı için tematik kategorilere ayrılırken blog düzenli olarak güncellenir. Altbilgide, sosyal medya hesaplarına, son güncellemelere ve şirket yöneticileriyle iletişim kurmayı mümkün kılan CTA düğmesine erişim sağlayan Kişiler Bölümü bulunur..

4. Detaylı Katılımlar

Detaylı Katılımlar

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Detaylı Katılımlar bir tam hizmet düğün ve etkinlik planlama şirketi arayan veya birini başlatmak isteyen herkes için kesinlikle kullanışlı olacak web sitesinin değerli bir örneğidir. İş, New England bölgesindeki düğünlerin ve diğer etkinliklerin planlanması ve yönetimi üzerine odaklanmıştır. Web sitesine göz atarken, şirketin misyonu ve sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz..

Ancak Blog bölümü biraz farklı. Burada standart yayınlarla karşılaşmayacaksınız, ancak gerçek düğünler ve etkinlikler hakkında gerçek gerçekleri, sayıları, beklentileri ve bütçeleri belirten ilginç makaleler sunulacak. Blog, düğün trendleri, gelin buketleri, attires ve ziyaretçilerin çoğunlukla ilgilendiği diğer personel web sitesi ile ilgilidir. Yayınlar tematik kategorilere ayrılmıştır ve blogda listelenen tüm makaleleri içeren bir arşiv vardır..

5. Butch Harikaları

Butch Harikaları

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Butch Harikaları akılda kalan tek amaç ile başlatılmış bir kasap lezbiyen kadının kişisel bir blogu – yüksek yaşam görüşlerini paylaşan diğer insanlara, moda, en yaygın yaşam durumları ve diğer ilgili konular da dahil olmak üzere kendi deneyimleri hakkında daha fazla bilgi vermek . Bu ve diğer bilgiler, web sitesinde rahat ve kolay gözlenebilir bir şekilde sağlanır. Burada ele alınan konulara göre birkaç tematik bölüm vardır. Bunlar arasında Blog, Hakkında, İletişim vb. Bulunmaktadır. Butch Store: Genderqueer Us bölümüne özel bir dikkat gösterilmelidir..

Web sitesi aynı zamanda yazarın önerdiği konuyla ilgili diğer bloglara göz atmayı da mümkün kılmaktadır. Ayrıca, birden çok web sitesi bölümünde yayınlanan yayınları görüntüleme ve arşivlerde bulunan makaleleri inceleme fırsatı da vardır. Bu web sitesi yapısı arama ve zaman ekonomisi kolaylığı katkıda bulunur. Dahası, Butch Wonders, sosyal ağ hesapları ve web sitesinde bulunan e-posta yoluyla blog yazarıyla iletişim kurmanıza izin verir.

6. Stasia Rose Blog

Stasia Rose Blog

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Stasiarose girişimcilik, seyahat, moda ve aradaki her şey hakkında yazmak için Weebly’nin blog motorunu kullanır. Stasia’nın web sitesi, temiz, minimalist bir ana sayfa ve site ziyaretçilerinin bültenine katılmasını isteyen bir kayıt formu ile karşılıyor. Kayıt formunda Stasia’nın fotoğrafı ve kişisel davetiyesi bulunur. Bu kişiselleştirilmiş öğeler, blog okuyucularını tekrar ziyaretçilere dönüştürmeye yardımcı olur.

Stasia, blogunu oluşturmak için en basit Weebly temalarından birini kullandı. Düzgün düzeni, zarif yazı tipleri ve yüksek kaliteli görüntüleri blogda gezinmeyi ve okumayı kolaylaştırır. Kaydırma seçeneği, birçok ilginç blog makalesinin yayınlandığı ana sayfaya göz atmayı kolaylaştırır. Blogun yazarı onları düzenli olarak günceller, böylece yeni ziyaretçiler çeker.

Kullanıcıların ilgilendikleri güncellemelerden haberdar olmaları için son eklenen yayınların listesi, zengin kategori ve arşiv seçenekleri ana sayfanın sol panelinde sağlanmıştır. Bu özellikler web sitesini en iyi blog örneklerinden biri haline getirir. Weebly platformu temelinde oluşturuldu!

7. Soğuk Nehir Sabunu İşleri Blogu

Soğuk Nehir Sabunu İşleri Blogu

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Soğuk Nehir Sabunu İşleri Weebly ile başlatılan kaliteli bir web sitesinin canlı bir örneğidir. Web sitesi, kullanıcının dikkatini çeken düzgün bir tasarıma sahiptir. Her şey buradaki renklerle ilgili. Her bir gönderinin sunumu ve web sitesinin genel düzeni düzgün ve göze hoş geliyor.

Web sitesinin tasarımı basittir, ancak bu basitlik blogun kullanıcılar üzerinde yaptığı genel izlenime katkıda bulunur. Gerekli ürünleri arayan web sitesine göz atmak için fazla zamanı olmayan meşgul insanlar için oluşturulmuş gibi görünüyor. Ana sayfa traş ve traş sonrası ana ürünlerini genel açıklamalarıyla sunar.

Çevrimiçi sipariş vermek isteyenler için site, kullanıcıyı doğrudan kısa ama anlaşılabilir kataloğa yönlendiren “Şimdi Alışveriş Yap” düğmesini sunar. “Eski dünya geleneğinin Amerikan yeniliği ile buluştuğu” blog!

8. 2Care2Teach4Kids Blogu

2Care2Teach4Kids Blogu

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

2Care2Teach4Kids web tabanlı erken çocukluk bakımı ve eğitim kaynağının kurucusu ve yöneticisi Miss Kelly’ye ait bir web sitesidir. Proje 20 yıldan fazla bir süre önce başlatıldı ve hala bir şekilde erken çocukluk eğitimi ile bağlantılı olan ebeveynler ve diğer kullanıcılar arasında popülerlik kazanıyor. Proje, erken eğitimin herkes için basit, ilginç, etkili ve ilgi çekici olmasına yardımcı olan yararlı içerik ve birçok web tabanlı kaynak içeriyor.

Blog, erken çocuk eğitimi süreciyle ilgili tematik kategorilere ayrılmış birçok makale içeriyor. Ayrıca, erken eğitim ile ilgili birden fazla kaynak içeren arşivlere göz atma fırsatı da vardır. Blog tasarımı basit ama sezgisel ve herkes için anlaşılabilir. Ayrıca, kullanılan yazı tiplerinde, görüntülerde ve grafik öğelerinde ortaya çıkan çocuk odaklı. Sonuçta, bu Weebly ile tasarlanmış kaliteli bir web sitesi blogunun değerli bir örneğidir.

9. K9 İçgüdü

K9 İçgüdü

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

K9instinct.com dünyanın her yerinden köpek sahiplerinin evcil hayvanlarının bakımı ve sağlığı için en iyi çözümleri seçmenin yanı sıra en iyi beslenme ve eğitim seçeneklerini seçmelerine yardımcı olmaya adanmış bir web sitesidir. Web sitesi, farklı ülkelerdeki köpek severlerin evcil hayvanlarına bakarken yararlı bulacakları kaynakları bulmalarına ve kullanmalarına odaklanan Sertifikalı Hayvan Bakım Teknisyeni tarafından işletilmekte ve yönetilmektedir..

Blog bölümü wirth ayrı dikkat. Köpek sağlığı, beslenme, egzersiz ve diğer yaşam alanlarıyla mücadele eden birden fazla makale içerir. Tüm yayınlar, okuyuculara yalnızca en son bilgileri sağlamak için düzenli olarak güncellenir. Burada, tüm yayınlar kasıtlı olarak çoğu köpek sahibinin ilgilendiği tematik kategorilere ayrılırken, gerekli içeriğin seçimini basitleştiren arama filtresi seçeneği vardır. Bunlar Diyet, Diş Sağlığı, hastalık, Köpek Ürünleri içerir & İncelemeler, Çiğneme, Bağlama, Egzersiz, Köpek Eğitimi, Avcı, Haberler, Beslenme, Çiğ Gıda Diyeti, Sosyalleşme, Davranışlar, Aşılar ve daha fazlası. Makalelerin çoğu gerçek yaşam durumlarına ve gerçeklere dayanır ve burada açıklanan olayların fotoğraflarını / videolarını içerir. Bu, çoğu köpek sahibinin avantajı takdir edeceği oldukça kullanışlı ve bilgilendirici bir web kaynağıdır..

10. Ata Avı

Ata Avı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Ata Avı Arizona’da yaşayan ve insanların akrabalarını bulmalarına veya aile geçmişleri hakkında gerçekleri keşfetmeye odaklanan Kenneth R Marks tarafından başlatılan ve güncellenen bir web sitesidir. Web sitesi sahibi, kaynağın en iyi uzmanlaşmasını tanımlayan “ata avcılığı” sürecini çağırmaktadır. Web sitesi, her biri belirli bir konuya ayrılmış birden fazla bölüm içeriyor. Burası Blog, Gazeteler, Linkler, Fotoğraflar, Ölüm İlanları, Boşanma Kayıtları, Yıllıklar ve daha pek çok bölüme göz atabileceğiniz yerdir..

Blog bölümü, projenin uzmanlığı ile ilgili birçok yararlı bilgi sağlayan en bilgilendirici ve popüler web sitesi sayfalarından biridir. Blog çoğunlukla ABD eyaletlerine bölünmüş birden fazla çevrimiçi kilise kaydı içeriyor. Gerekli bilgileri aramak söz konusu olduğunda bu çok uygundur. Ayrıca, ücretsiz kaynak bağlantılarına göz atma ve kullanma, kaydı ve ilgili diğer web sitesi bilgilerini doğrudan e-posta kutunuza almak için e-postaya abone olun ve gerekli verileri okumak için sitede arama yapın. Blog tasarımı oldukça basit ve niş ile ilgilidir. Site tamamen niş uzmanlığına gelen siyah-beyaz ve retro fotoğraflar içeriyor.

11. KidSparkz

KidSparkz

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

KidSparkz Susan Portman tarafından oluşturulan ve yönetilen bir web sitesidir, bu da ebeveynlerinin ve öğretmenlerin farklı çocukluk basılabilirleri ve etkinlik paketleri bulmasına ve kullanmasına yardımcı olma misyonunu görür. Bu indirilebilir, ücretsiz ve düşük maliyetli erken çocukluk dönemi yazdırılabilirleri, büyük çocukların ilgi alanlarına ve eğitim alanlarına göre farklı kategorilere ayrılır.

Bu kaynakların çoğu, yeni paketlerle düzenli olarak güncellenen Blog bölümünde bulunur. Tüm kaynakların bulunması kolaydır, ancak kullanımları herhangi bir ön hazırlık veya özel bilgi gerektirmez. Maksimum kullanım kolaylığı sağlamak için, blog yazarı malzemeleri çok yönlü kriterlere göre tematik kategorilere ayırmıştır. En popüler ve en çok göz atılan kategorilerden bazıları Alfabe, Okula Dönüş, Noel, Sonbahar, Ücretsiz İndirmeler, Yeni Yıl, Sayılar, Bilim, Bahar, Yaz, Kış ve daha fazlasını içerir. Tüm blog tasarımı, büyük web sitesi uzmanlığına tamamen uyar. Bu, anaokulu, okul öncesi ve okul çağındaki çocukların ilgisini çeken renklerin, parlak görüntülerin, yazı tipi türlerinin, grafik öğelerinin ve diğer web sitesi öğelerinin yaygın kullanımı ile ortaya çıkar..

12. Calvary Şapel Rölyefi

Calvary Şapel Rölyefi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Calvary Şapel Rölyefi Calvary Chapel Affiliates, Calvary Chapels ve uluslararası ve yerel felaketlerle ilgili diğer Mesih odaklı bakanlıkları koordine eden bir bilgi merkezidir. Web sitesi, ilgili yerlerde meydana gelen doğal afetler hakkında en güncel ve en güncel bilgileri içermektedir. Benzersiz bilgiler sağlamak ve web sitesi ziyaretçilerinin en son haberleri ve etkinlik güncellemelerini öğrenmelerini sağlamak için birkaç web sitesi bölümüne göz atma fırsatı vardır. Bunlar Dahil Olun, Haberler, Genel Bilgi, Bağış, Arşivler.

Genel web sitesi uzmanlığı göz önüne alındığında, Haberler bölümünde özel bir dikkat çekilmektedir. Burası, web sitesinin odaklandığı konumlardan birinde gerçekleşen olaylarla ilgili en son bilgilere rastlayabileceğiniz yerdir. Haberler, okuyucuları çok uzun zaman önce olmayan felaketler hakkında bilgilendirmek için düzenli olarak eklenir. Tüm haberlerin yüklenme zamanına bölünmesiyle karşılaşabileceğiniz Arşivler bölümüne de erişim vardır. Metin bilgilerinin yanı sıra birçok haber, etkinlikle ilgili görsel içerik sağlayan videolarla birlikte gelir. Bu, haber sunumunu daha ilgi çekici ve bilgilendirici hale getirir.

13. ThroBak

ThroBak

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

ThroBak en doğru ve kaliteli vintage üreme PAF manyetikler üreticisinin bir web sitesidir. 1950’lere kadar uzanan ve orijinal ürünlere karşılık gelen en kaliteli bileşenleri ve ekipmanı kullanarak her bir öğeyi el ile inşa ederler. ThroBak ürün ve hizmetlerinin tamamı, web sitelerinde listelenmiştir – sadece gerekli ürünlere rastlamak için ana bölümlere göz atın. Bazı kategoriler arasında PAF Manyetikler, Tele Manyetikler, Strat Manyetikler, Pedallar, P-90 Manyetikler, Teller, Parçalar & Web sitesi, ayrıca, alışveriş sepetine erişim izni verir, burada siparişi daha da vermek için seçilen öğeleri ekleyebilirsiniz..

Zengin ürün çeşitliliği ve bir web mağazasının yanı sıra ThroBak, iki yazar tarafından yönetilen bir Blog bölümü ile birlikte gelir. Blog, ürün toplama sürecinin etkinliğinin artırılmasına ilişkin diğer ürün incelemelerinin, ipuçlarının ve önerilerin yanı sıra diğer ilgili bilgileri içerir. Tüm blog tasarımı çekici ve sezgiseldir – basit ve sezgisel gezinme çoğu kullanıcının bu konuda hoşlandığı şeydir. Bu, Weebly ile oluşturulan tam özellikli bir projenin güzel bir örneğidir!

14. Kedi Beslenmesi

Kedi Beslenmesi

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Kedi Beslenmesi ana misyonu kedi beslenmesi ve beslenme ilkeleri hakkında en açık ve faydalı bilgileri sağlamak olan bir web sitesidir. Proje aynı zamanda kedi hastalıkları, yiyecek üretimi, bakım, veteriner hekimler ve çoğu kedi sahibinin ilgilendiği diğer konular hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca, kedi bakımı ve beslenmesi hakkında değerli veriler içeren bilgilendirici web tabanlı kaynaklara göz atma fırsatı da vardır. Bağış bölümü, web sitesi geliştirmeye biraz yatırım yapmanıza olanak tanır.

Cat Nutrition blogu, kedi ile ilgili bilgilerin yaygın olması nedeniyle kullanıcının dikkatini çekemez ancak çeker. Burada, web sitesi konusunu ele alan ve kedi sahiplerine sadece değerli ve kullanışlı bilgiler sağlamak için düzenli olarak güncellenen birden fazla gönderiye göz atabilirsiniz. Yayınlar, okuyucuların okudukları makalelere ilişkin görüş ve düşüncelerini paylaşmalarını sağlayan yorum özelliği ile birlikte gelir. Bir kerede bulamadığınız bir şey varsa veya yayın kataloğuna göz atmak için zamanınız yoksa, yayın tarihine göre yapılandırılmış tüm makaleleri içeren Blog Arşivi’ne göz atın. Blog çekici görünüyor, çoğu kedi sahibinin avantajına değer vereceği birden fazla tematik fotoğraf ve video içeriyor.

15. Öğrenci Fizyoterapisti

Öğrenci Fizyoterapisti

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Öğrenci Fizyoterapisti Weebly merkezli bir web sitesi olup, spor ve ortopedik fizyoterapistlere mesleki farkındalıklarını artırmak ve ikamet düzeyinde eğitim sağlayarak klinik uzmanları olmak için görevini gören bir web sitesidir. Web sitesinin sahibi, profesyonel deneyimlerini, bilgilerini, başarılarını ve sektörle ilgili en son bilgileri paylaşmaya adamış üç fizyoterapist tarafından işletilmektedir..

Ortopediye özel önem verilir & Manuel Terapi Blogu web sitesinde mevcuttur. Blog, yalnızca güncel ve güncel niş haberleri ve verileri sağlamak için düzenli olarak güncellenmektedir. Bu, yazarların tedavi felsefeleri hakkında okuyucular için ilginç olabilecek bir yer yazdığı yerdir. Maksimum rahatlık için tüm blog yayınları ele alınan konulara göre kategorilere ayrılmıştır. Blogda daha önce yayınlanmış makalelerin tümüne göz atabileceğiniz Arşiv bölümüne de erişim vardır. Proje ayrıca, işlenen blog konuları ile ilgili sektörle ilgili birçok resim ve video da sunmaktadır. Bu, bilgi değerine katkıda bulunur ve blog yayınlarına güvenilir bir görünüm ve his verir.

Sonuç olarak

Bu Weebly blog örneklerini keşfetmemiz gerçekten eğlenceli bir deneyimdi. Bu sitelerden sorumlu olan Weebly kullanıcıları, hem deneyimlerini ve görüşlerini paylaşmaya olan bağlılıkları hem de yaratıcı, profesyonel görünümlü ve daha da önemlisi etkili bir web varlığı oluşturdukları için alkışlanmalıdır..

Weebly kullanıcısı mısınız? Ardından blogunuzu bizimle paylaşın!

ÜCRETSİZ Blog Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map