En İyi Weebly Web Sitesi Örnekleri

Weebly Örnek Web Siteleri


Weebly – hiç şüphesiz kaliteli bir web sitesini birkaç dakika içinde başlatmanın en kolay yollarından biridir. Birçoğu, programlama deneyimi gerektirmeyen basit, widget tabanlı tarayıcı içi düzenleyicisi için Weebly’yi seçiyor. Web sitesi oluşturucu, web sitesi oluşturma sürecini basitleştiren “kutu” modelini kullanıyor.

Sistem aynı zamanda güçlü entegre bloglama ve e-ticaret motorlarının yanı sıra çoklu tasarım özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. Bu özellikler, yeni başlayanların ve yetkin web geliştiricilerinin, basit açılış sayfalarından ve tam özellikli çevrimiçi mağazalar, dosyalarını ve iş web siteleri.

2006 yılında 22 yaşındaki üç öğrenci tarafından kurulan bu sürükle ve bırak site kurucusu, şimdi tüm dünyada 50 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. Şimdi Weebly web sitesi örneklerinden bazılarına göz atalım.

Bu makalede, portföylerden e-mağazalara kadar Weebly destekli farklı web siteleri göstereceğiz. Bunlar en iyi Weebly siteleri değil – orada çok daha yaratıcı ve etkili Weebly web siteleri bulacaksınız.

1. BLACKreBRANDED

BLACKreBRANDED

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

BLACKreBRANDED herkese açık olmaları için web sitesinde seyahatle ilgili yayınlar yayınlamak isteyen reklam öğeleri, gezginler ve diğer kullanıcılarla iş ortaklığı yapan bilgilendirici bir çevrimiçi seyahat ve göçmenlik bilgi toplayıcısıdır..

Web sitesi, başvuruda bulundukları yerlere göre çeşitli kategorilere giren düzinelerce niş makale içeriyor. Bunlar Afrika, Amerika, Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Okyanusya. Ana sayfada bulunan etkileşimli bir JS Haritası, okuyucuların ilgisini çeker ve daha fazla web sitesi araştırması için teşvik eder. Sosyal ağ düğmeleri, web sitesi katkıda bulunanlar grubuna katılmaya izin verirken, son gönderilen gönderilerin listesi dünya hakkında yeni gerçekleri keşfetmeyi daha ilginç hale getiriyor. Bu, Weebly destekli popüler bir web sitesinin mükemmel bir örneğidir.

2. Ina Yol İsa Kilisesi

Ina Yol İsa Kilisesi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Ina Yol İsa Kilisesi misyonunu insanları kiliseye katılmaya ve İsa Mesih’e iman kurmaya teşvik etmede görüyor. Kaynak, kullanıcının dikkatini ana noktadan uzaklaştırmayan basit ve sakin bir renk paletine sahiptir. Radyo Programı bölümü vaazların son bölümlerini dinlemeyi mümkün kılar.

Ayrıca gençler ve küçük gruplar için son vaazların videolarını izleme fırsatı da var. Üyelik formu için web sitesi ekibi tarafından davet edilmek üzere doğrudan web sitesinde başvuruda bulunabilirsiniz. Yaklaşan Etkinlikler bölümü, kilisede yapılması beklenen etkinlikleri kullanıcılara bildirir. Kiliseyle ilgili temel bilgiler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için, altbilgide ibadet programları, saatler ve talimatlar, ekip üyeleri, SSS, vaazlar, etkinlikler, web sitesi blogunu içeren önemli web sitesi kategorilerine erişim sağlamak için ayrıntılı bir bölüm vardır. vb.

3. Travmarket

Travmarket

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Travmarket.com seyahat acentelerine seyahat pazarlama hunileri, yayın e-postası, açılış sayfaları ve profesyonel seyahat sosyal medya platformu içeren üst düzey pazarlama otomasyon programı sunmaktadır. Şirket ayrıca benzersiz eğitim yaklaşımı ve desteği sağlar.

Web sitesi, şirketle ilgili tüm bilgileri kolay, anlaşılır ve çekici bir şekilde sunar. Sezgisel web sitesinde gezinmeyi ve gerekli tüm verilere kolay erişimi sağlayacak kadar iyi yapılandırılmıştır. Tüm bilgiler, Hizmetler, İçerik, Bültenler, Eğitim dahil olmak üzere birçok web sitesi bölümünde mevcuttur. & Destek, Fiyatlandırma. İçerik, kullanıcının dikkatini çeken turuncu ve siyah baskın renklerle beyaz arka planda görüntülenir.

Ekip üyeleriyle iletişim kurma fırsatı arayan tüm kullanıcılar için, web sayfası üstbilgisinde ve altbilgisinde bulunan sosyal ağ düğmelerine hızlı erişim vardır. SSS bölümü ve kullanıcıların ilgilendikleri tüm bilgileri öğrenmelerini sağlayan iletişim verileri de var. Bu, Weebly ile oluşturulan bir işletme web sitesinin güzel bir örneği.

4. Fusedale Tasarım

Fusedale Tasarım

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Fusedale Tasarım projelerinin seçkin tasarımlarını arayan kullanıcılar için en iyi yer. Stüdyo, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre çok yönlü tasarım görevlerinin geliştirilmesi ve tamamlanmasıyla ilgilenmektedir. Web sitesinin tasarımı bir düzine kelimeden daha yüksek sesle konuşuyor.

Tam ekran görüntü kaydırıcısı, stüdyonun tamamladığı işlerin portföylerine erişim sağlarken, yan web sitesi panelinde bulunan uzun menü, sadece birkaç tıklamayla çok sayıda projeye erişim sağlar. Bu, kolay ve rahat arama sağlar ve kullanıcının dikkatini web sitesi içeriğinden uzaklaştırmaz.

5. Harry Caray’nun Restoran Grubu

Harry Caray’nun Restoran Grubu

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Harry Caray’nun Restoran Grubu Harry Caray’a ait bir web sitesidir; birden fazla yerde restoran zincirinin sahibi ve yöneticisi kim. İş 1987’de başladı ve o zamandan beri aşırı popülerlik kazandı.

Web sitesinin giriş sayfasında Harry Caray’un ilginç bir tanıtım fotoğrafı var, bu da başlangıçtan rezervasyon yaptırmayı teşvik ediyor. Web sitesi menüsü ana sayfanın üst kısmında bulunur ve açılır pencereleri olan çeşitli alt menü noktalarına granta erişim sağlar. Bunlar Restoranlar ve çeşitleri, Özel Etkinlikler, Tatiller ve Etkinlikler, Hediye Kartları ve Perakende, Hakkımızda ve İletişim bölümleridir. Web sitesinin en önemli özelliği, Harry Caray’nin restoranlarını ziyaret etmiş olan ünlülerin galerisidir. Bu, web sitesini ilk kez ziyaret eden herkesin dikkatini çekemez, ancak çeker..

6. Castle Hill Resort and Spa 4 yıldız

Castle Hill Resort and Spa 4 yıldız

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kullanırken dikkatini çeken ilk şey Castle Hill Resort and Spa 4 yıldız Vermont’ta bulunan Castle Hill Resort and Spa’nın etkileyici yerlerine sahip tam ekran bir görüntü kaydırıcısıdır. Fotoğraflar o kadar farklı ve parlak ki hemen tatil köyünün neler sunabileceğini görme arzusunu teşvik ediyorlar.

Web sitesine göz atarken, seçim yapabileceğiniz konaklama, hizmet, özel ve düğün ve yemek seçenekleriyle karşılaşırsınız. Ana sayfanın üst kısmında yer alan “Fiyatları Kontrol Et” düğmesi, ilgilendiğiniz tarihleri ​​belirterek tesis hizmetlerinin rezervasyon fiyatlarını öğrenmenizi sağlar. Tesisin sunduğu teklifler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bültenlerine abone olabilir veya sosyal ağlardaki gruplara katılabilir.

7. Nisan Borrelli

Nisan Borrelli

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Nisan Borrelli bir giyim firması için teknik tasarımcı olarak çalışan bir sanatçının göz alıcı, minimalist kişisel modern projesidir. April’in web sitesinde bir blog, basit bir galeri ve bir iletişim formu bulunur. Site, sanat ve zanaatlarını sattığı April’in Etsy mağazasına bağlı.

Web sitesinde gezinme daha sezgisel olabilir. April Borelli’nin varsayılan bir Weebly favicon’u var. Çok fazla boşluk kullanmak bir web sitesini düzenli tutar ve ziyaretçilerinizin görsel bilgileri algılamasını kolaylaştırır. Özel, elle çizilmiş resimler, rahat bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur ve markanızı oluşturmada önemli bir rol oynar (aşırı stok görüntüleri resminize zarar verebilir).

8. Ata Avı

Ata Avı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Projenin adından da anlaşılacağı gibi, Ata Avı tamamen burada bulunan birden fazla kaynağı kullanarak insanların aile geçmişlerini keşfetmelerine yardımcı olmaya odaklanmıştır. Web sitesi, ataları hakkındaki önemli nüansları keşfetmek için sağlanan tüm kaynakları ve teknikleri kişisel olarak kullanan Kenneth R Marks’a aittir ve yönetilmektedir..

Kesinlikle ana hedefe uygun olduğu için web sitesi oldukça ilginç görünüyor. Gazete benzeri tasarım, karşılık gelen yazı tipleri ve stillerle gri arka plana karşı sunulan birden fazla siyah beyaz / retro fotoğrafı içerir. Menü de burada oldukça zengin – herkesin konuyla ilgili tüm bilgileri bulabileceği birden fazla bölüme erişim sağlıyor. Bunlara Gazeteler, Blog, Gazete Bağlantıları, Ölüm İlanları, BMD Kayıtları, Fotoğraflar, Yıl Kitapları, Boşanma Kayıtları vb. Dahildir. Açılır menü, birçok yararlı bilgi içeren diğer birçok web sitesi bölümüne erişim sağlar.

Atalarınızın çevrimiçi aramalarını doğrudan web sitesinde başlatmak için, ilgilendiğiniz kişinin adını ve soyadını girmeniz gereken entegre arama filtresi alanını kullanmalısınız. Sistem sonuçları otomatik olarak oluşturacaktır. aramaya devam etmenize yardımcı olur. Bu herkes için çok uygun, anlaşılabilir, kolay ve ilginç!

9. New England Deniz Fenerleri

New England Deniz Fenerleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

New England Deniz Fenerleri çeşitli New England eyaletlerinde bulunan 200’den fazla deniz feneri hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Bu tür bilgilerle ilgilenen herkes, bu nesnelerin tarihi ve mevcut durumu hakkında ayrıntılı gerçekleri bulabilir..

Web sitesi yapısı ve gezinme ilk bakışta anlaşılabilir ve basittir. İşinize yarayabilecek nişle ilgili bilgileri keşfetmek için ana bölümlere göz atmanız yeterlidir. Aramayı başlatmak ve daha basit ve daha verimli hale getirmek için, web sitesi menüsünde bulunan “Eyaletlere Göre Deniz Fenerleri” bölümüne gidin. Ardından eyaletinizi seçin ve ilgilendiğiniz deniz feneri bilgilerini aramaya devam edin. Diğer web sitesi bölümleri arasında Devlet Haritaları, Deniz Feneri Yazdır & Kitap Dükkanı, Kişiler vb. Menü oldukça zengindir ve bu nedenle, web sitesini sezgisel yapmak ve kategorilerle doygun hale getirmek için açılır seçenekle birlikte gelir.

Web sitesi tasarımı oldukça çekici ve sakinleştirici. Tüm içerik, kullanıcının dikkatini çeken yüksek kaliteli fener fotoğraflarıyla açık mavi arka planda görüntülenir. Ana sayfada bulunan entegre takvim, düzenli ve ilk kez kullananlar için oldukça kullanışlı olan yaklaşan etkinlikler hakkında bilgi sağlar.

10. Leo Edwards Fotoğrafçılık

Leo Edwards Fotoğrafçılık

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Leo Edwards Fotoğrafçılık tutkusu doğal çevrelerindeki insanları tasvir eden çevresel portre fotoğrafçısı Leo Edwards’a ait bir portföy. Leo’nun birçok ödülü var, en iyi fotoğrafları dünya çapında çeşitli yerlerde sergileniyor. Web sitesi sadece fotoğrafçının hikayesini anlatmakla kalmıyor, aynı zamanda bir bloguna, bir basın bölümüne ve en popüler eserlerini gösteren bir galeriye sahip.

Web sitesine erişir erişmez, içerideki püf noktaları ve seyahat fotoğrafçılığı becerilerinizi nasıl artıracağınıza dair ipuçlarını bulabileceğiniz Macera Fotoğrafçılığı El Kitabı’nı indirmeniz önerilir. Bu, bu portföy web sitesini Weebly tarafından desteklenen diğer benzer projelerden ayıran başka bir özellik.

11. Karen Hurd

Karen Hurd

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Karen Hurd hastalarına ve konuyla ilgilenen diğer kullanıcılara en etkili sağlık ilkelerinin kilidini açmak için temel diyet ve yaşam tarzı temellerini öğrenmelerine yardımcı olan Karen Hurd tarafından sahip olunan ve yönetilen çevrimiçi bir beslenme uygulamasıdır..

Kaynağa göz atarken öğrenebileceğiniz çok fazla bilgi var. İlgilendiğiniz konuyu bulmak için menüde bulunan web sitesi bölümlerini araştırmalı veya tam arama sorgusunu sağlamak için arama filtresi seçeneğini kullanmalısınız. Menü, ana sayfanın köşesinde bulunur ve bu da net bir görünüm verir. Menü, Konular, Karen Hakkında (web sitesi sahibi), İletişim, Podcast’ler, Konuşma, Tarifler, Tanıklıklar ve daha fazlası. Ayrıca, kullanıcıların Karen’ın satışa sunduğu ürünleri / e-kursları sipariş edip satın alabileceği Mağaza bölümü de vardır..

Genel web sitesi tasarımı oldukça basit ama kullanışlı ve çekici. Pitoresk manzaraların tam ekran ve yüksek çözünürlüklü görüntüleri, kullanıcının dikkatini çekemez ve rahatlatıcı bir rahatlama hissi yaratamaz. Birçok kullanıcı proje hakkında takdir ediyor.

12. Eyer ve Süet

Eyer ve Süet

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Eyer ve Süet moda, ev ve yaşam hakkında yazan karı koca bir ekip. Web sitesi çok fazla boşluk ve basit gezinme özelliğine sahiptir. Görülmeye değer “Hakkında” sayfası. Muhtemelen bu türden en yaratıcı sayfa. Orada tam bir aşk hikayesi ve romantik bir ilişki okuyabiliriz. Bir dezavantaj olarak, metin biçimlendirmesinin daha tutarlı olabileceğinden söz edebilirim.

13. Dwarmis

Dwarmis

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Dwarmis Dwarmis Concepcion’a ait olan ve yönetilen Weebly tarafından desteklenen bir web mağazasıdır. Moda sektöründe birkaç yıl çalışmış olan Dwarmis, çevreleyen dünyanın bireysel vizyonunu yansıtacak kendi giyim markasını yaratmaya karar verdi. Moda tasarımcısı, Latin Amerika trendlerinden etkilenen zarafet, stil ve benzersiz şekillere odaklanıyor.

Online mağaza, genel proje uzmanlığına ve temel e-Ticaret trendlerine kesinlikle bağlı. Site, yüksek çözünürlüklü görüntülerle modern ancak sade görünüyor (hem renkli hem de siyah-beyaz) yanı sıra beyaz arka plana karşı duran yeni koleksiyonların zarif çizimleri. Bu, büyük web sitesi odağını vurgular. Ürün özelliklerine göz atabileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz entegre alışveriş sepeti ve Mağaza kategorisi bölümü de bulunmaktadır. Tasarımcılar ile iletişime geçmenize veya Bültene abone olmanıza izin vermek için Kişiler Sayfası web sitesinde de mevcuttur. İyi iş!

14. Kutu Bros

Kutu Bros

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Kutu Bros ziyaretçileri ikna eden ve ürün avantajları sunan büyük görüntüler etrafında tasarlanmış güzel bir Weebly projesidir. Ana sayfada, Box Bros ürünlerinin üretim şeklini gösteren bir video var. Tek dezavantajı, ana sayfada kaydırma imkansızlığı olabilir. Bu yaratıcı bir karar, ama garip görünüyor.

15. Rose City Tatlılar

Rose City Tatlılar

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Rose City Tatlılar ziyaretçileri yüksek kaliteli şekerleme görüntüleri ile ikna eder. Web sitesinin sahibi, içeriğini düzenlemek için kartlar veya fayans çerçevesini kullanır. Bu tasarım trendi, bir sayfaya temiz bir görünüm ve his verdiği için değil, aynı zamanda çeşitli ekran boyutlarına kolayca uyum sağlaması nedeniyle de etkilidir. Ana sayfa daha bilgilendirici olmalı ve özel favicon kullanılmalıdır. Online mağaza bağlantısı Etsy pazarına gider. Zaten bir Etsy hesabı olanlar için akıllıca bir karar.

16. Bizim masamız

Bizim masamız

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bizim masamız daha önce söylediğimiz şeyin harika bir kanıtıdır ve tekrar söyleyeceğiz: harika bir logo, özel alan adı ve güzel, yüksek çözünürlüklü resimler, işletmenizi parlak ve profesyonel hale getirmenin en iyi yollarından bazılarıdır. Bu site, yerel toplum için el işi, lezzetli yiyecekler oluşturmak için birlikte çalışan çiftçi ve üreticilerden oluşan bir kooperatiftir. Yerel bir gıda tedarikçisinin mükemmel bir örneğidir. Eski stil düz tasarım aynı zamanda çekici ve ciddi görünüyor.

17. Viski Topu

Viski Topu

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Viski Topu ana sayfanıza yüksek kaliteli bir video yerleştirmenin, ziyaretçilerin ilk geldiklerinde dikkatini çekmek ve onları etkileşimde tutmak için harika bir yol haline gelmesinin harika bir örneğidir. Özellikle bu videoda anahtar ürününüz açıklanıyorsa. Web sitesi sahipleri bunun gerçekte nasıl çalıştığını biliyorlar. Bu site, net bir harekete geçirici mesaj içeren güzel bir arka plan resmi ve tanıtım videosu kullanıyor. Ancak birden fazla sosyal ağ üzerinden paylaşılabilir.

18. Crosley

Crosley

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Crosley şirketin distribütörleri ve perakendecileri tarafından satılan elektronik ve birinci sınıf cihazlarda uzmanlaşmış ABD ikonik markasıdır. Marka milyonlarca müşteri arasında tanınırlık ve popülerlik kazandı. Şirketin web sitesi kesinlikle onun durumu ve niş uzmanlık geliyor. Tasarımı basit ve oldukça minimalist görünüyor, ancak tam olarak kullanıcıların güvenini uyandıran ve şirketin güvenilirliğini kanıtlayan şey bu.

Ana sayfaya geldiğinizde, hızlı erişim için sol panelde bulunan web sitesi menüsüne erişebileceksiniz. Menü kapsamlıdır ve markanın uzmanlaştığı başlıca alanlar hakkında maksimum bilgi sağlar. Burada Mutfak, Çamaşırhane, Ev Konforu, Crosley Professional, Müşteri Hizmetleri, Hakkımızda, Uzatılmış Garanti Kaydı, Uzatılmış Garanti Satın Alma vb. Bölümlere göz atabilirsiniz..

Önemli olan, web sitesi, üretimi durdurulmuş olanlar da dahil olmak üzere, satışa sunulan tüm ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Arama filtresi seçeneği, zamana en az zaman / çaba yatırımı ile gerekli bilgileri bulmanıza yardımcı olur. Crosley, Weebly ile oluşturulan kaliteli bir web sitesinin canlı bir örneğidir.

19. Bakırcılar Rüyası

Bakırcılar Rüyası

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bakırcılar Rüyası San Francisco Bay Area’da bulunan ve köpek evlat edinme hizmetleri sunan, kar amacı gütmeyen tüm köpek kurtarma organizasyonudur. Organizasyonun adı, hayvan kurtarmanın kurucusuna ait olan köpek – Bakır – isminden ilham aldı..

Kuruluşun web sitesi çekici ve niş odaklı görünüyor. Tüm sayfalarda çok sayıda köpek fotoğrafı yanı sıra onlar hakkında birçok hikaye ve değerli bilgi var. Organizasyon ve sunduğu hizmetler hakkında bilgi edinmek istediğiniz her ne olursa olsun, orada bulmak için web sitesi menüsüne ulaşmanız yeterlidir. Menü oldukça geniştir ve mümkün olan maksimum bilgiyi sağlamak için açılır menü ile birlikte gelir. Coppers Dream’in gurur duyduğu köpekler ve köpek yavruları, bağış ve gönüllülük seçenekleri, kuruluş hakkında genel bilgiler, çevrimiçi kaynaklar ve çok sayıda başarı öyküsü hakkında faydalı gerçekleri burada bulabilirsiniz..

Ayrıca, kuruluşun son haberleri, etkinlikleri, güncellemeleri ve planları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, abone olabileceğiniz sosyal ağ hesapları da vardır. Sonuçta, bu Weebly tabanlı web sitesi, basit ama bilgilendirici bir web sitesinin kaliteli bir örneği olarak kullanıcının dikkatini hak ediyor..

20. Biyosentik Doktorlar

Biyosentik Doktorlar

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Biyosentik Doktorlar Biyo-bazlı hormon replasman tedavisi gerektiren herkesin mevcut seçenekleri tartışmak için sorunun tedavisi konusunda uzmanlaşmış doktorlarla temasa geçebileceği web tabanlı bir projedir. Web sitesi çevrimiçi yerel dizine erişim sunuyor ve birçok klinik ve doktor listeye dahil edildi.

Aramanızla başlamanız gereken şey, ana sayfadaki kapsamlı konumlar listesinden yaşadığınız durumu seçmek ve daha sonra kişisel sağlık sorununuzla ilgili mümkün olan en iyi varyantı bulmak için doktorların irtibat kişilerini kullanmaktır. Çevrimiçi dizinin yanı sıra, web sitesi, proje, avantajları, kişileri vb. Hakkında gerekli bilgileri sunan çok sayıda bölüme erişim izni verir. İlginizi çekebilecek tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz ayrı bir SSS bölümü vardır..

Doğrudan web sitesinden erişilebilen ve uzak bölgelerdeki veya fiziken şahsen doktorlarla iletişim kuramayan ancak yine de yardımına ihtiyaç duyan hastalara ulaşmaya yardımcı olan “Teletıp” özelliğine özellikle dikkat edilmelidir. Teletıp, uzaktan tanı modunda sağlık teşhisi, değerlendirme, tedavi ve konsültasyon sağlamayı mümkün kılan özel görsel-işitsel ekipman içerir. Bu özellik, web sitesinin gerçek bir öne çıkmasıdır, bu da onu kalabalıktan ayırır.

Sonuç olarak

İşlevsel ve görsel olarak çekici bir web sitesi başlatmak için iyi bir web sitesi oluşturucu mu arıyorsunuz? Sonra Weebly en iyi çözümlerden biridir. İster bir blog, ister bir işletme web sitesi, bir web mağazası veya bir portföy oluşturmayı planlayın, bu platform bu amaçlardan herhangi birine ulaşacaktır. Yukarıda incelenen web siteleri bu gerçeğin en iyi kanıtıdır. Çekici tasarım, işlevsellik ve zengin özellik setinin çarpıcı bir kombinasyonuna sahiptirler. Kullanıcıların ilgisini çekebilecek tüm nüansları kapsayacak miktarda menü bölümü içerirler.

Dahası, Weebly web sitelerinin gezinmesi kolay ve kullanıcı dostudur. Bu, tarama süresini en aza indirir. Ancak Weebly ile başlamış ve hayal kırıklığına uğramış olsanız bile, web sitenizi kolayca diğer web oluşturucu veya CMS; daha fazla ayrıntı için bu kılavuzu izleyin: Weebly’den WordPress’e geçiş.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map