En İyi Wix e-Ticaret Örnekleri

Wix e-Ticaret Örnekleri


Wix Wix web sitenize güzel, özelleştirilebilir bir çevrimiçi mağaza eklemenize izin veren kendi e-ticaret sistemine sahiptir. Wix e-ticaret oldukça esnektir: PayPal ve Webmoney gibi çoklu ödeme yöntemlerini destekler, tüm çevrimiçi mağazanızı Facebook’a aktarmanıza ve Hediye Kartları, Sellfy (indirmeleri satmaya izin veren bir uygulama) ve daha fazlası gibi çeşitli e-Ticaret ile ilgili uygulamaları etkinleştirmenize olanak tanır.

Wix web mağazası işlevselliği, e-Ticaret planlarından birinin bir parçası olarak gelir. Şu anda, web sitesi oluşturucu, sunulan özellikler, terimler, web oluşturma araçları ve hizmetlerde farklılık gösteren çeşitli işletme / e-ticaret abonelikleri sunmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar, e-ticaret ihtiyaçları ve becerileri açısından Business Basic (23 $ / aylık), Business Unlimited (27 $ / aylık), Business VIP (49 $ / aylık) ve Enterprise (500 $ / aylık) planları arasından seçim yapabilir. Planlar komisyon içermez ve bu nedenle, yalnızca çoğu girişimci için değil, aynı zamanda sıradan kullanıcılar için de uygun fiyatlı.

İncelemelerin yanı sıra, Wix eCommerce’ın gerçekten nasıl çalıştığını görmek ve hissetmek için başka bir harika yöntem var – Wix eCommerce örneklerini görüntüleyin. Neyse ki, inşaatçı müşterilerinin çalışmalarını resmi sitelerinde gösterir, böylece onlara kolayca göz atabilirsiniz.

En iyi örneklerden bazılarını dikkatle seçtik. İşte gidiyorlar.

1. Kuru Adımlayıcılar

Kuru Adımlayıcılar

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Kuru Adımlayıcılar yağmurlu bir günde ayakkabılarınızı nem ve çamurdan koruyacak kuru stepler koleksiyonu sunan bir web mağazasıdır. Web mağazası mantıksal olarak yapılandırılmıştır ve web sitesi göstergesini tamamen ortaya çıkaran birkaç menü noktası içerir. Sezgisel ve basit gezinme, satışa sunulan ürünleri sağlayan bir görüntü kaydırma çubuğu, müşteri yorumları ve kuru adımların evrensel doğası hakkında fikir veren bir video, çevrimiçi mağazayı ziyaret etmeye değer hale getirir.

Ayrıca, son koleksiyon güncellemelerinden haberdar olmak için SSS bölümüne göz atabilir ve web mağazasının sosyal ağ hesaplarına ulaşabilirsiniz. Alışveriş sürecinin ayrıntıları ile ilgilenen kullanıcılar için, web sitesi ana sayfanın altındaki iletişim formunu doldurarak bültene kaydolma veya ekiple iletişim kurma fırsatı sunar..

2. Tarihin Parçası

Tarihin Parçası

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Tarihin Parçası Tel-Aviv merkezli tasarım stüdyosunun, tarihle ilgili oyuncaklar, baskılar ve tişörtler oluşturmaya odaklanmış bir web sitesidir. Stüdyonun ana hedefi İsrail ve Yahudi folklorunu yeni bir döneme taşıyan havalı, modern hediyeler yaratmak.

Web sitesi çok fazla içerik barındırmasına rağmen, temiz ve güzel görünüyor. Tasarım açısından, zamansız siyah-beyaz renk şeması, minimalizm ve zarafet izlenimi vermek için kullanılır. Ana ekrandaki kaydırıcı kesinlikle göz alıcı – üç kez izledim. Web sitesi ziyaretçilerini en başından itibaren satış sürecine dahil etmeyi amaçlayan iyi bir pazarlama hilesi olan aşağıdaki promosyon kodu eşlik ediyor.

3. Vintique İzle

Vintique İzle

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Vintique İzle antika tasarımlı vintage esintili saatlerin web mağazasıdır. Web sitesi hoş bir izlenim yaratıyor ve bir kullanıcıyı onlara neler sunabileceğini görmek için ürün kataloğuna göz atmaya teşvik ediyor.

Açık renk paleti, boşluk ve konfor atmosferi yaratan beyaz rengin yaygınlığı, minimum metin kullanımı ve kelimelerden daha yüksek sesle konuşan saatlerin yüksek kaliteli fotoğraflarının bolluğu web sitesine şık, zarif ve çağdaş bir görünüm kazandırır. En zarif saat modelleri doğrudan ana sayfada sağlanırken, “Tam Koleksiyonu Görüntüle” düğmesi satışa sunulan saatlerin kataloğuna yönlendirilir.

Web mağazası ekibiyle iletişim kurmak isteyen kullanıcılar, kişileri kullanarak veya iletişim formunu doldurarak bunu yapabilirler. Yeni katalog güncellemeleri veya mağaza haberleri hakkında bilgilendirilmek isterseniz, posta listesine katılmanıza ve gerekli bilgileri zamanında almanıza olanak tanıyan bir seçenek vardır. Wix tabanlı e-Ticaret web sitesinin başarılı bir örneği!

4. Orijinal Çay Havlusu.

Orijinal Çay Havlusu

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Orijinal Çay Havlusu. kişiselleştirilmiş baskılar da dahil olmak üzere çok çeşitli çay havluları üreten ve satan bir aile işletmesidir. Markanın arkasında bir hikaye ile çay havlusu sadece bir kumaştan daha fazlası olur. Web sitesinin sahiplerinin ürünlerinin arkasındaki orijinal fikri vurgulamakta harika bir iş yaptığını söylemeliyim ve işte neden.

Bu web sitesi, Wix kullanarak e-Ticaret web sitenizi nasıl oluşturabileceğinize mükemmel bir örnek olabilir. Dikkat çeken ilk şey, yıkanmış ve kuruması için asılmış çay havluları şeklinde görüntülenen üst menünün yaratıcılığıdır. Her çay havlusu (menü girişi) bir üreticiyi temsil eder ve kullanıcıyı ilgili kataloğa götürür. Alt menü, menü blokları aynı yazı tipini ve stili kullandığından kompozisyonu bitirir.

5. Bensimon Butik

Bensimon Butik

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Bensimon Butik kuyumcu bir aileden gelen Tanya Hamersfeld tarafından kurulmuş ve sahip olunan Wix destekli bir e-Ticaret sitesidir. Sitenin tasarımı özünü ve misyonunu yansıtıyor – çağdaş bir mücevherle eğlenceli bir bükülme satıyor.

E-Butik bölümünde görüntülenen her mücevher parçası lüks ve seçkin olduğu gibi, web sitesinin her sayfası modaya uygun ve şık bir tasarıma sahiptir. Siyah ve beyaz genel renk şeması, Bensimon koleksiyonundaki mücevher ürünlerinin renkli görüntülerinin güzelliğini göstermek için ustaca yaratılmıştır..

Ana sayfanın üst kısmında bulunan ayrıntılı bir açılır menü, bilgilendirici İletişim bölümü, entegre çevrimiçi butik, sosyal ağ widget’ı ve sunulan dillerden birini seçerek siteye göz atmak için kaynak kalabalığın öne çıkmasını sağlayın!

6. Amoodz

Amoodz

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Amoodz Wix web sitesi oluşturucu tarafından profesyonel olarak geliştirilen bir e-ticaret web sitesidir. Site, çağdaş web tasarım fikirleri ve trendleri ile ilgili olarak oluşturulmuştur. Bir ziyaretçinin siteye göz atmaya devam etmek ve bir ziyaretçinin ihtiyaç duyduğu en seçkin ve lüks mücevher parçalarından birini seçmek için heyecanlanmak için gereken her şeye sahiptir..

Web sitesinin tasarımı aynı zamanda oldukça basit, ama zarif ve şık görünüyor. Site Fransızca olarak oluşturulmuştur, bu nedenle İngilizce konuşan bir ziyaretçinin siteye göz atması gerçekten uygun değildir. Ancak bu, kullanıcıların web sitesinin mücevher koleksiyonunu değerlendirmesini engellemez, bu da mükemmelliğini gösteren yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar ile birlikte gelir. Bir e-ticaret web sitesine güzel bir örnek!

7. Küçük Değişim Finery

Küçük Değişim Finery

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Küçük Değişim Finery New Orleans’ta bulunan ve Wix web sitesi oluşturucu temelinde oluşturulmuş bir çevrimiçi mağazadır. Web sitesi satılık özel küpeler, kolyeler ve bilezikler sunuyor.

Bu e-ticaret web sitesinin tasarımı, çevrimiçi mağazanın fikirlerine ve mesajlarına karşılık gelir ve biraz agresif ama dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Açık kahverengi ana sayfa, burada satışa sunulan öğelerin güzelliğini ve özgünlüğünü gösteren yüksek kaliteli fotoğraflar ile birlikte gelir ve ziyaretçiyi web sitesinde gezinmeye devam etmeye teşvik eden Şimdi Alışveriş Yap düğmesine sahiptir. Entegre sosyal ağ widget’ı, site sahiplerinin 24 saat boyunca müşterileriyle bağlantıda kalmalarını sağlar.

8. Andrea Miranda Salas

Andrea Miranda Salas

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Andrea Miranda Salas Brooklyn, New York merkezli süsleme ve mimari objelerin ürün tasarımcısı web sitesidir. Web sitesine ilk bakışta görebileceğiniz malzemeler, teknikler ve işçilik konusunda tutkulu.

Bu web sitesinin en önemli özelliği, içeriklerin ve kullanıcıların göz odalarının nefes almasını sağlayan beyaz boşlukların ve yüksek kaliteli görüntülerin kullanılmasıdır. Bir başka ilginç öğe de, sizinle bir sayfayı aşağı kaydırıp tıklandığında etkileşime izin veren sabit bir gezinme çubuğudur. Hareket eden tek şey satın alabileceğiniz öğelerdir. Şık ve temiz, bu listedeki en iyi örnek web sitelerinden biridir.

9. Lefaye Ürünleri

Lefaye Ürünleri

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Lefaye Ürünleri Anne ve kızı Jennifer ve Morgan Keitt tarafından kurulan ve kadınlara günlük rutinlerini basitleştiren ve zenginleştiren en kaliteli ürünleri sunmaya adanmış bir şirkettir. Siyah-beyaz renk paleti aşırı kullanılmış gibi görünse de, LeFaye Ürünleri için mükemmel bir uyum gibi görünüyor. Bir yandan, kozmetikleri hakkında belirli miktarda yüksek sınıf duygusu gösterirken, diğer yandan ziyaretçilerin gözleri üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Sofistike minimalist görünüm, sergilenen ürünlere dikkat çekmeye yardımcı olur ve bunları ayrıntılı olarak keşfetmeyi ister. Geliştireceğim tek şey ürün çeşitliliği. Keşke kataloğun tam görünümü için daha fazla ürün olsaydı.

10. Kil Crocks

Kil Crocks

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Kil Crocks aynı zamanda Boston Fermantasyon Festivali’nin kurucusu olan Boston merkezli stüdyo çömlekçisi Jeremy Ogusky’nin bir web sitesidir. Jeremy, hobisi hakkında tutkulu, zamanının hakim miktarını atölyede geçiriyor; burada şefler, berberler, fırıncılar, oteller, fermantörler, barmenler, blogcular ve hizmetleriyle ilgilenen diğer müşteriler için el yapımı çanak çömlek parçaları oluşturuyor..

Web sitesinin kendisi ilk bakışta oldukça sıradışı ve olağanüstü görünüyor. Ana sayfada, web sitesi yazarını ve şaheserlerini sunan büyük ölçekli ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf slayt gösterisi dışında hiçbir içerik bulamazsınız. Seramik stüdyosu hakkında ayrıntılı bilgiye erişmek için ana sayfanın köşesinde bulunan “Enter” düğmesini etkinleştirmelisiniz. Bu, sizi stüdyoda, Jeremy’nin eserlerinin portföyünde, malzemelerle nasıl çalışacağınıza dair talimatlarda ve büyük fermantasyon sırlarında daha fazla bilgi edinecağınız diğer web sitesi sayfalarına yönlendirecektir. Ayrıca, yazarın bilmenizi istediği yaklaşan etkinlikler ve projeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Tüm web sitesi tasarımı basit ancak ilginçtir, tüm içeriği görsel olarak çekici ve mantıklı bir şekilde sunar. Web sitesi bölümlerinde bulunan bilgilerin yanı sıra, kullanıcılar daha fazla fotoğraf, video ve diğer ilgili içeriğe bakmak için yazarın / stüdyonun sosyal ağ hesaplarına erişebilir. Web mağazasının kullanılabilirliği, çömlekçinin kendi başına oluşturduğu el yapımı ürünler için alışveriş yapmayı mümkün kılar ve çok çeşitli müşterilere satışa sunar. eTicaret işlevselliği, burada satılan ürünleri hızlı ve etkili bir şekilde sunmayı mümkün kılan Etsy eklenti entegrasyonu ile gerçekleştirilir. Bu, Wix ile oluşturulan standart web mağazasının oldukça iyi bir örneği.

11. Kerri Pomarolli

Kerri Pomarolli

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Kerri Pom yetenekli bir komedyen, yazar, oyuncu ve konuşmacı olan Kerri Pomarolli’nin kişisel bir web sitesidir. Web sitesi Kerri, aktivitesi, kariyeri, en iyi şovları ve aktrisin hayranlarının onun hakkında bilmek istediği diğer ilgili gerçekler hakkında açık bilgiler sunuyor. Birden fazla fotoğrafa, videoya, gelecek şovların sunumlarına ve katılacağı diğer etkinliklere göz atma fırsatı var. İlgili bölümde yer alan kullanıcı referansları Kerri’nin popülerliğinin, profesyonelliğinin ve tanınmasının en iyi kanıtıdır..

Web sitesi mantıksal olarak yapılandırılmış ancak parlak fotoğraflar, grafik öğeler, videolar, komik hikayeler ve genel kullanıcı katılımı ve memnuniyet oranına katkıda bulunan diğer eğlenceli içerik türleriyle aşırı yüklü görünüyor. Sosyal ağ hesap düğmeleri, popüler sosyal ağlardaki Kerri’nin profillerine erişim sağlar. Kullanıcıların göz atabileceği ve etkinleştirebileceği diğer menü bağlantılarının yanı sıra, yaklaşan etkinliklerin takvimi, basın yayınları, medya içeriği, incelemeler, blog ve hatta bir dükkandan bahsetmek mantıklıdır. Wix’in sahip olduğu güçlü entegre e-ticaret motoru nedeniyle, yazarın satışa sunduğu web mağazası öğelerine göz atmak ve satın almak mümkün hale geliyor. Kerri’nin hayranlarını memnun etmek için ürün stoku düzenli olarak güncellenir. Bu, web sitesine bağlı Wix tabanlı mağazanın harika bir örneği.

12. Kim Weitkamp

Kim Weitkamp

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Kim Weitkamp hikaye anlatıcısı, konuşmacı ve liderlik koçu Kim Weitkam’ın bir web sitesidir. Kim Weitkam, yetenekleri, motivasyonları ve becerileri birçok insanın çoklu sorularına cevap bulmasına ve hatta kişisel / iş yaşamı alanlarında başarıya ulaşmasına yardımcı oldu. Web sitesi Kim hakkında kişisel yaşam öyküsü, başarı / motivasyon rehberliği, gelecek projeler ve planlar vb. Dahil olmak üzere çok fazla bilgi içeriyor. Bu ve diğer bilgiler Kimin Yaptığı, Tur, İletişim, Medya / Basın gibi ana web sitesi bölümlerinde sunulmaktadır. , Eğlenceli Şeyler ve daha fazlası.

Daha ayrıntılı web sitesine göz atma söz konusu olduğunda, kullanıcılar hikayeleri, konuşmaları ve şarkılarıyla dolu en iyi ve ödüllü Kim’in albümlerinin satışa sunulduğu Mağaza bölümüne dikkat edemezler. Herhangi bir albüm dijital indirme varyantında mevcuttur; iletişim sayfasında almak istediğiniz başlıkları belirten e-postayı göndermeniz ve yanıtı beklemeniz yeterlidir. Gerçekten, basit, kullanışlı ve hızlı.

Web sitesi tasarımı, en iyi etkiyi yaratmak ve kullanıcıların dikkatini web sitesinin ana misyonuna odaklamak için tüm yazı tiplerinin beyaz arka planda sunulduğu gazete benzeri tarzda oluşturulur. Sosyal ağ düğmeleri de burada mevcuttur, yazar ve yaratıcılığı hakkında ek bilgi sağlar..

13. Tarot Seven tarafından

Tarot Seven tarafından

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Tarot Seven tarafından Tarot, Oracle’ın yapımcısı bir web sitesidir & Lenormand güverte ve aksesuarları. “Yedi Yıldız” olarak bilinen web sitesinin yazarı, başkalarının sorularına cevap bulmasına yardımcı olmak için özel okumalar da sunuyor. 1987’den bu yana kart okuma pratiği yapıyor ve sonunda bir kart dizisini oluşturan birkaç eski destenin bir derlemesi olan Bastard’ın Güvertesi ile geliyor – 2012’de, dünyadaki müşterilerle hızla popülerlik kazandı..

Tüm web sitesi tasarımı genel web sitesi uzmanlığıyla tamamen eşleşir. Olağandışı, olağanüstü ve hatta biraz gizemli görünüyor. Piç Desteği video sunumu ve web sitesinin ana sayfasında bulunan diğer ilgili videolar ürün hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Kesinlikle kullanıcıların dikkatini çekecek ve entegre web mağazasında stokta bulunan çeşitli ürünleri satın almaya teşvik edecektir. Burası her türlü kartı (Tarot, Lenormand, Oracle ve daha fazlası), aksesuarları (Lg & Sm Reading Mats, Dergiler, Torbalar ve daha fazlası), Kristal Izgara Koleksiyonları ve diğer ilgili öğeler.

İlgilendiğiniz üründen emin değilseniz – kalitesi, özellikleri veya diğer nüansları – web sitesinde bulunan müşteri referansları doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, web sitesi, bilgi değeri ve e-Ticaret işlevselliğinden ödün vermeyen çekici, dikkat çekici bir tasarıma sahiptir..

14. Gitar Askısı

Gitar Askısı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Gitar Askısı bu eşyaların herkes için kolay ve rahat bir şekilde saklanmasına yardımcı olan gitar askılarının avantajları ve kullanım kolaylığı üzerine odaklanmış bir web sitesidir. Web sitesi ürünler, özel özellikleri, uygulamaları ve diğer benzer ürünlere göre avantajları hakkında açık bilgi sunar..

Ana sayfaya ulaşırken kullanıcının dikkatini çeken ilk şey, gitar askısının video sunumu ve müşteri görüntü slayt gösterisine bağlantıdır. Portföy, ürünü daha önce satın almış ve avantajlarını avantajına göre değerlendirmiş olan müşteriler tarafından yüklenen gerçek fotoğraflardan oluşur. Aksesuar hakkında hala öğrenmek istediğiniz bir şey varsa, Hakkında, Basın ve Yorumlar, Sanatçılar, Bayiler dahil olmak üzere diğer web sitesi bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. & Distribütörler. Burada, en yakın Çivi, Kanca veya Klozet Çubuğuna asarak cihaza hızlı ve kolay erişmenizi sağlayan ürün hakkında ek bilgi keşfedeceksiniz..

Sipariş vermeye hazır olduğunuzda, web sitesi uygun fiyata uygun kaliteli gitar askıları sunan Mağaza bölümüne ulaşmanızı sağlar. Her ürün, ayrıntılı açıklamalar, ürün resimlerini büyütmeyi mümkün kılan büyütülmüş fotoğraflar ve siparişi birkaç tıklamadan daha az bir sürede vermenizi sağlayan “Sepete Ekle” düğmesi ile birlikte gelir. Böylece, eСommerce işlevselliği, web sitesi kullanıcılarının çoğuna hitap eden kullanışlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir..

Sonuç olarak

Bağlantıları takip etme ve yukarıdaki örnek web sitelerine daha yakından bakma şansınız varsa, Wix’in sunduğu çok çeşitli olasılıklar hakkında iyi bir fikriniz olmalıdır. Tasarım seçenekleri gerçekten sonsuzdur ve her şablon tanınmayacak şekilde değiştirilebilir. Her şey sadece tercihlerinize ve estetik zevkinize bağlı olacaktır.

Wix ile oluşturulmuş, öne çıkmaya değer diğer e-ticaret web sitelerini biliyor musunuz? Aklınızda bir tane varsa, yorumlarda paylaşmaktan çekinmeyin!

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map