En İyi Wix Portföy Örnekleri

Wix Portföy Örnekleri


Wix eskiden hepsi bir arada web sitesi oluşturucu olarak profesyonel ve tam özellikli projeler oluşturun. Portföyler bir istisna değildir. Platform, projelerini hedef kitleye sunmak ve sanat eserlerini sergilemek isteyen kullanıcılara sunacak çok şey var. Sanatçılar, fotoğrafçılar için projelerin geliştirilmesi için harika çalışıyor, modeller ve diğer yaratıcı mesleklerin temsilcileri.

Web sitesi oluşturucu, geniş bir portföy şablonları yelpazesi, üst düzey tasarım özelleştirme araçları, çeşitli düzenleme seçenekleri ve kalabalığın arasından sıyrılmak için pazarlama ve tanıtım araçları sunar. Wix ile oluşturulan portföyler güvenilir ve özellik yüklü görünüyor, bu da potansiyel müşterilerin dikkatini çekiyor.

Gerçek DIY web sitelerinin nasıl göründüğünü görmek için bazı Wix tabanlı portföy örneklerini seçtik. İlham alın ve başkalarına ilham verin!

1. Vitanovsky Sanatı

Vitanovsky Sanatı

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Vitanovsky Sanatı Tomas Vitanovsky’nin alışılmadık ve orijinal Wix portföyü – işe yaramaz motosiklet motor parçaları, zincirleri ve diğer ekipmanlardan benzersiz sanat eserleri yaratan heykeltıraş. Eserleri, yazarın “moto” yaşam ve sanata olan tutkusunu birleştirdikleri için gerçekten şaşırtıcı. Onlara bir göz atmak ve gerçekten olağanüstü olduklarından emin olmak için sadece Heykeller bölümüne ulaşın.!

Bu muhteşem parçaların nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? Öyleyse Nasıl Doğar menü bölümündeki bilgiler kesinlikle sizi ilgilendirecek! Web sitesi tasarımı, yüksek çözünürlüklü görüntülerin arka planda duran siyah beyaz bir renk paletinde gerçekleştirilir. Bu web sitesi, benzersiz yaratıcı fikirlerle ilgilenen herkesin dikkatine değer!

2. Blake McFarland

Blake McFarland

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Blake McFarland çalışmalarının gerçek ustası Blake McFarland’ın bir portföyüdür. Uyumsuz görünen şeyleri birleştirme yeteneği, yazarın koleksiyonuna göz atma şansı olan herkesi etkileyemez. Blake, gerçekçi hayvan / insan heykelleri oluşturmak için öncelikle geri dönüştürülmüş kauçuk lastikler kullanıyor, ancak güzel resimler de yaratıyor.

Yazarın tüm eserleri, ilgili web sitesi bölümlerinde ve Satılık kategorisinde sunulmaktadır. Heykel oluşturma sürecinin en iyi portföy örnekleri ve videosunu ana sayfada bulabilirsiniz, kullanıcı ilgisini tetikler ve web sitesine göz atma arzusunu teşvik eder.

3. Ross Long Fotoğrafçılık

Ross Long Fotoğrafçılık

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Ross Long Fotoğrafçılık manzara, macera ve yaşam tarzı fotoğrafçılığına odaklanan Sydney merkezli fotoğrafçının bir portföyüdür. Web sitesi, satışa sunulan en iyi eser ve baskılarının galerisini sunar. Bu eserlerin kalitesi ve profesyonelliği onları gören herkesi etkilemektedir. Daha iyi bir gösterim oluşturmak ve her görüntünün renk doygunluğunu vurgulamak için fotoğraflar beyaz web sitesi arka planında yayınlanır.

En iyi tam boyutlu fotoğraflar, ana sayfanın yapısını oluşturur ve ziyaretçileri galeriye göz atmaya davet eder. Burada Ross’un yaşadığı yerin güzelliğini gösteren bir video da var. Yazarla ilgili en ayrıntılı bilgileri sağlamak için sosyal ağ hesap erişimi ve iletişim bilgileri web sitesinde de mevcuttur..

4. Mark McNeill Fotoğrafçılık

Mark McNeill Fotoğrafçılık

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Mark McNeill Fotoğrafçılık İngiltere’de yaşayan yetenekli manzara fotoğrafçısı Mark McNeill’in etkileyici ve bilgilendirici bir portföyüdür. Web sitesi, bir kullanıcının fotoğrafçı ve yaratıcılığı hakkında mümkün olduğu kadar bulması gereken her şeye sahiptir. Yazarın en dikkat çekici fotoğraflarını, portföye bağlı bir blog’u, fotoğraf satın alabileceğiniz Sanat Mağazası ve İmzalı Baskılar bölümlerini gösteren çekici bir tam boyutlu görüntü kaydırıcısı, web sitesinin işlevselliğine ve bilgi değerine katkıda bulunur.

Mark’ın hayranları ve müşterileri, web sitesinden ayrılmadan kişisel YouTube kanalına kaydolma fırsatına da sahipler. Wix Management Solutions tarafından desteklenen Canlı Sohbet özelliği, fotoğrafçı ile etkileşime girmenizi ve ilgilendiğiniz bilgileri belirlemenizi sağlar.

5. Lexi Mısır

Lexi Mısır

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Yaratıcı ekipleri yönetmek, çeşitli kampanyaları kabul etmek ve senaryo yazmak arasında, Lexi Corn bu güzelliği yaratmanın zamanını buldu Lexi Mısır portföy. Üzerinde çalıştığı bir dizi projeyi gösteren iyi tasarlanmış bir portföyün harika bir örneği. Basit ama etkili.

Web sitesi başlangıçta parlak ve biraz beklenmedik renk kombinasyonu ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Site ilk bakışta oldukça basit görünüyor, ancak bir ziyaretçinin dikkatini yazarın mesajlarına odaklayan bir dizi tasarım öğesi içeriyor. Portföyün kendisi de büyüleyici video sunumları, görüntüler ve her çalışmanın ayrıntılı açıklaması nedeniyle kalabalığın içinde öne çıkıyor.

Portföye ilgi duyan ve web sitesinin sahipleriyle temasa geçmek isteyenler için “İletişim” bölümü ana sayfada mevcuttur. Gerektiğinde yazarın özgeçmişini indirme şansı da vardır. Bu şüphesiz yetenekli ve yaratıcı insanlar arayan işverenler için dikkate değer bir faydadır..

6. Patrick Thomas Parnell

Patrick Thomas Parnell

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Patrick Thomas Parnell Sarasota, FL merkezli Patrick Thomas Parnell’e ait bir illüstratör projesidir. Bu ilham verici portföy çizgi roman ve illüstrasyon tutkusunu yansıtıyor. Bu iyi yapılandırılmış web sitesi size yazarın mükemmel çalışması hakkında bir fikir verecektir..

Web sitesi, Wix platformu temelinde oluşturulan harika bir portföy örneğidir. Her kullanıcının dikkatini en baştan çeken ana tasarım öğesi, yazarın eserlerini oldukça sıra dışı bir şekilde karıştıran arka plan..

Web sitesinin sahibi ve eserleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, 8 noktadan oluşan etkileyici bir ana menü var. Portföy sitesinin dikkat çekmeye değer olağanüstü ve dikkat çekici bir örneği!

7. Stephen Peck

Stephen Peck

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Stephen Peck Patrick’in şablonuyla aynı web tabanlı bir projedir. Ama tamamen farklı görünüyor. Miami’de tamamlanmış gerçek bir projeyi ve tamamlayıcı renkleri kullanmayı içeren yüksek kaliteli tam ekran arka plan resmini seviyoruz.

Web sitesine tek bakış, kullanıcıya anlayışı hakkında bir fikir verir. Daha ayrıntılı bilgiye ana sayfanın üst kısmındaki menüden ulaşılabilir. Menü “Ev”, “Hakkında”, “Yapım”, “Peyzaj”, “Kavramsal”, “Ödüller / Yayınlar” ve “İletişim” olmak üzere 7 bölümden oluşmaktadır..

Her bölüm, yazarın yaratıcı çalışmasının belirli bir yönüne odaklanır ve örnekleri uygun bir kaydırıcı seçeneği kullanarak sağlar. Bu, web sitesi tarama işlemini eğlenceli ve anlaşılır hale getirir. Bu özellikler, web sitesinin Wix ile oluşturulan başarılı bir portföy örneği olduğu sonucuna varmak için fazlasıyla yeterli..

8. Essentia Productions

Essentia Productions

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Essentia Productions dikkatinizi hemen çeken ve sizi bir öğeden diğerine yönlendiren, içeriklerini algılamayı hoş bir deneyim haline getiren uzun kaydırma ana sayfasına sahiptir. Ana sayfa bir karşılama sayfası, bir hakkımızda sayfası ve hatta bir galeri olarak hizmet veriyor.

Bu web sitesi hakkında en çok sevdiğimiz şey, tasarımcının ayrıntılara gösterilen titizliğidir. Geri bildirim formunu nasıl biçimlendirdiklerine bakın. Fotoğraf ve video galerilerinin düzenlenme şekline özellikle dikkat edilmelidir..

Her kullanıcıya, site sahiplerinin özelliklerini ve herhangi bir hikayeyi hayata geçirmeye yardımcı olan profesyonellik seviyesini görmek için çalışma örneklerine bakma şansı verilir. Wix platformunda geliştirilen bu portföy web sitesi, birinci sınıf video, fotoğraf ve web çözümleri arayan kullanıcıların dikkatini ve ilgisini hak ediyor.

9. Karlie Kloss

Karlie Kloss

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Karlie Kloss bir süper model ve bir girişimci olan Karlie Kloss’a ait bir portföydür. Bu, bir promosyon sitesi ve portföyün uyumlu bir kombinasyonudur ve yazar hakkında gerekli tüm bilgileri ortaya çıkarır.

Web sitesinin tasarımı ve düzeni, ziyaret eden ilk saniyelerden itibaren kullanıcıların dikkatini çeken şeydir. Karlie ve en başarılı eserlerinden bazıları hakkında bilgi görüntülemek için sayfayı aşağı kaydırmak ve bir web sitesine göz atmak kolaydır. Portföyün tamamını görüntülemekle ilgilenenler, doğrudan ana sayfadan ona erişebilirler.

Renkli fotoğraflar bir web sitesinin beyaz arka planında etkili bir şekilde öne çıkıyor. Gizli menü bir kullanıcıyı web sitesi içeriğinden uzaklaştırmazken, sosyal ağ düğmeleri ana sayfanın sağ tarafında açıkça görülebilir. Web sitesi, Wix ile oluşturulan portföylerin en seçkin örneklerinden biridir.

10. Mistik Büyü

Mistik Büyü

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Mistik Büyü Ashley Pearce’ın parlak ve renkli konseptleri keşfetme tutkusunu yansıtan iyi düşünülmüş bir portföy. Web sitesinin sahibi, maskeli balo maskeleri, şapkalar, düğün aksesuarları ve kıyafetler tasarlayan ve oluşturan İngiltere merkezli bir sanatçı..

Mystique Magic, estetik ve işlevsellik arasındaki uyumlu dengeyi bulur. Ana sayfada bir kaydırıcı, müşteri yorumları ve diğerleri arasında Vogue, Strictly Come Dancing ve Schön!.

Web sitesi kullanıcılara şirketi takip etmenin çeşitli yollarını sunar: ziyaretçiler Magic’in bültenine kaydolabilir veya Facebook, Twitter, Google+, Pinterest veya YouTube’da takip edebilir.

Mystique Magic’in blogunun Blogger’da yayınlandığını görünce şaşırdık. Muhtemelen, şirket önce bu blogu oluşturdu ve sonra tam özellikli bir web sitesi oluşturdu. Wix, Blogger’ın sunduklarından daha düşük olmayan iyi bir şirket içi bloglama sistemine sahiptir. Kontrol etmek isteyebilirsiniz Wix tabanlı blog koleksiyonumuz.

Sanat eserlerini oluşturmak ve blogu çalıştırmak arasında, Ashley web sitesine bir mağaza bölümü eklemek için zaman buldu. Aslında, Mystique Magic’ten satın almanın iki yolu vardır: Wix’in ticaret motorunu kullanan web sitesi aracılığıyla veya ana sayfada sizi sanatçının Etsy mağazasına götürecek Etsy başlığını tıklayarak.

11. Julia Kodl Sanatı

Julia Kodl Sanatı

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Julia Kodl Sanatı Wix’i sadece yeteneklerini ve yeteneklerini değil aynı zamanda kişiliğini de yansıtan bir çevrimiçi portföy oluşturmak için kullanan Kaliforniya merkezli sanatçı Julia Kodl’a ait bir projedir. Julia’nın suluboya resimlerinde doğayı yakalamak için süper bir gücü var.

Web sitesinin tasarımı aynı zamanda minimalist, basit ve çok zariftir. Julia’nın eserlerinin örneklerini gösteren kaydırıcı, ana sayfanın beyaz arka planıyla tezat oluşturuyor ve işinin daha iyi anlaşılmasına katkıda bulunuyor..

Site, kişisel bir sahibin blogu ve yalnızca sitenin sahibi tarafından boyanmış başyapıtlardan birini satın alma şansınız olmayacak, aynı zamanda yazarın biyo ve müşteri yorumlarını da inceleyebileceğiniz birleşik Etsy Mağazası ile birlikte gelir..

İletişim bölümü, iletişim sürecini basitleştirmek için sanatçının sosyal hesaplarına birkaç bağlantı sunar. Bunlar, bu portföy web sitesinin kalabalığın öne çıkmasını sağlayan sadece birkaç özellik!

12. Wendy Ju

Wendy Ju

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Wendy Ju benzersiz ve sıra dışı projelere tutkusu olan herkesi kesinlikle etkileyecek. Bu, marka ve dijital tasarım projelerine düşkün bir grafik tasarımcı olan Wendy Ju’ya ait bir portföy.

Web sitesinde geçirilen ilk saniyeden itibaren, sayfalarının geri kalanında gezinmeye devam etmek istemezsiniz. Bunun nedeni, tıklanabilir ve fareyi tıklattığınızda hareket eden animasyonlu grafik tasarım öğelerinden kaynaklanmaktadır. Bu, Wendy’nin profesyonelliklerinin en iyi kanıtı olan çok ilginç bir tasarım yaklaşımı. En iyi projelerine göz atmak için sayfayı aşağı kaydırın ve galeriyi görüntüleyin. Ayrıca buradaki Kişiler bölümüne ve yazarın haberlerini ve güncellemelerini takip etmenizi sağlayan sosyal ağ düğmelerine de erişim vardır. Şüphesiz, Wix ile piyasaya sürülen en iyi portföy örneklerinden biri!

13. Christina Vanessa

Christina Vanessa

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Christina Vanessa görsel iletişimci, yaratıcı yapımcı ve grafik tasarımcı Christina Vanessa Greifenstei’ye ait profesyonel bir portföydür. Burası, yazarın yarattığı en iyi projelerin yanı sıra biyografisi ve kariyer gelişiminin ayrıntılarıyla karşılaşacağınız yerdir..

Ana sayfaya ulaştığınızda, burada herhangi bir metin bulamazsınız, ancak dikkatiniz tam ekran video arka planından etkilenmeye devam edecektir. Hemen, diğer web sitesi sayfalarına yönlendirilmek üzere Keşfet düğmesini etkinleştirme amacını uyandırır. Böylece Christina’nın yarattığı projelere erişebileceksiniz. Hakkında sayfasında yazarın önceliklerini ve hedeflerini gösterirken, Araştır sayfasında oldukça sıra dışı bir şekilde görüntülenirler. Burada ayrıca sosyal hesap düğmeleri ve tasarımcıyla iletişim kurmak için iletişim formu da var..

14. Kozmotik Fotoğrafçılık

Kozmotik Fotoğrafçılık

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Kozmotik Fotoğrafçılık Oliver Gräf’a ait ve yönetilen bir portföydür. Kentsel fotoğrafçılığa düşkündür, ama aynı zamanda insanların fotoğraflarını çekmeyi de sever. Oliver etkileyici fotoğrafların etkileyici hikayeler ortaya çıkardığına ve fotoğrafçılığın tutkusu olduğuna inanıyor.

Genel web sitesi tasarımı kesinlikle projenin ana odak ve ima kadar geldi. Çeşitli durumlarda çekilen insanların renkli ve siyah-beyaz fotoğraflarında bolca bulunur. Yazarın profesyonellik ve uzmanlığını gösterirler. Oliver’ın diğer projelerine bir göz atmak için, birçok eserine rastlayacağınız menüye göz atmalısınız. Dükkan bölümünde satışa sunulan bazı basılı fotoğraf kitaplarını satın alma fırsatı da var. Web sitesi, başka dillerde konuşan kullanıcılara göz atmayı biraz zorlaştırabilecek Almanca dilinde oluşturulmuştur. Ancak, yazarın eserleri burada kelimelerden daha iyi konuşur.

15. Hilary O’Leary

Hilary O’Leary

En İyi Portföy Web Sitesi Oluşturucuları

Hilary O’Leary Hilary O’Leary’nin kişisel portföyüdür – yaban hayatı ve at fotoğrafçılığına düşkün, yılların deneyimine sahip profesyonel bir fotoğrafçıdır. Koleksiyonunda birçok çalışması ve projesi var – portföyünde sunmak isteyenler.

Vahşi yaşamın hayranıysanız, portföyün içerdiği fotoğrafların kalitesinden kesinlikle şaşıracaksınız. Bu fotoğraflar o kadar doğal ve gerçekçi görünüyor ki, farklı açılardan çekilmiş, gözlerinizi onlardan çıkarmak imkansız. Doğal ortamlarında gerçekten sevimli görünen hem renkli hem de siyah beyaz fotoğraflara ve galeri slayt gösterilerine rastlayacaksınız. Gerekirse, bu fotoğraflardan bazılarını çevrimiçi olarak satın alarak entegre alışveriş sepetine eklediniz. Bu, e-Ticaret işleviyle gelen bu Wix tabanlı portföyün en önemli özelliklerinden biridir..

Sonuç olarak

Başarılı bir portföy oluşturmak düşündüğünüzden daha kolaydır! Tek ihtiyacınız olan şey, tekniklerden ziyade nesnelerin görsel tarafına odaklanmanıza izin verecek kodsuz bir site oluşturucu seçmek..

Basit, gezinmesi kolay, yaratıcı tutun ve trend olan web tasarım özelliklerinden bazılarını entegre etmeyi unutmayın; en iyi içeriğinizi öne itin ve potansiyel müşterilerin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırın. Bu kadar!

Sen bir Wix kullanıcı? O zaman deneyimlerinizi bizimle paylaşın!

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map