En İyi Wix Web Sitesi Örnekleri

Wix Örnek Web Siteleri


Wix kapsamlı bir üst düzey araç ve seçeneklere sahip en iyi hepsi bir arada web sitesi üreticisi olarak dünya çapında popülerlik kazandı. Platform, entegre özelliklerinin gücünü kullanarak farklı türde projeler oluşturmaya izin verir. Sürükle ve bırak düzenleyici, yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir ve ücretsiz şablon, tonlarca güçlü uygulama, mobil editör, güvenli barındırma, gelişmiş Wix ADI aracı – bu, web sitesi oluşturucunun stokta eksik olan vurgulama kümesidir!.

Sitelerini oluşturmak için Wix’i seçmekten emin olmayan kullanıcılar, karar vermeden önce bu site oluşturucu ile tasarlanan bazı gerçek siteleri görmekle ilgilenirler, bu yüzden bugün portföylerden şirketlere, topluluklara ve mağazalara kadar farklı Wix destekli web sitelerine göz atıyoruz.

1. Chase Dekker Yaban Hayatı Resimleri

Chase Dekker Yaban Hayatı Resimleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Chase Dekker Chase Dekker, kendisine “vahşi yaşam ve korumacı” fotoğrafçı diyen bir projedir. Chase, fotoğraflarında çevreleyen dünyanın güzelliğini ortaya çıkarmak için elinden geleni yapan gerçek bir doğa tutkunu. Mesleği için gerçek bir çağrı olduğunu anlamak için interaktif ana sayfa slayt gösterisinde fotoğrafçının en iyi çalışmalarına bir göz atın..

Web sitesine göz atarken, yazarın en iyi eserlerinin galerisini görüntüleyebilir, atölyelerine kayıt olabilir, yeni sürümleri görebilir, en etkileyici dijital indirmeleri, özel baskıları, posterleri ve hatta en iyi doğa resimlerine sahip bir takvimi satın alabilirsiniz! Chase’in Instagram özet akışına da bakmak mümkündür. En son olaylar ve güncellemeler hakkında bilgilendirilmek ister misiniz? Chase Dekker’in hayranlarının bilmesini istediği her şeyin farkında olması için bültene kaydolun!

2. Mario Moreno Fotoğrafçılık

Mario Moreno Fotoğrafçılık

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Mario Moreno Fotoğrafçılık Wix ile yaratılan inanılmaz güzel ve dikkat çekici bir kaynak. Çeşitli fotoğraf türlerinde yetkin ve siparişleri tamamlamak için dünyayı dolaşabilen bir fotoğrafçı olan Mario Moreno’ya aittir..

Fotoğrafçının profesyonelliği ve yeteneği, ana sayfadaki tam ekran kaydırıcıda temsil edilen parlak ve canlı fotoğraflarında canlı bir şekilde tezahür ediyor. Burası aynı zamanda fotoğrafçının, sosyal ağ hesaplarının ve çevrimiçi formunun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz yerdir. Menü, web sitesinin sağ üst köşesinde gizlidir ve Mario’nun eser koleksiyonuna, müşteri referanslarına, Baskı Satın Al bölümüne ve atölye bilgilerine erişim sağlar. Bu, Wix destekli bir web sitesinin iyi ve bilgilendirici bir örneğidir!

3. Liran Vardiel

En İyi Wix Web Sitesi Örnekleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Liran Vardiel çeşitli konularda çarpıcı resimler yaratan yetenekli bir sanatçı olan Liran Vardiel’in bir portföyüdür. Yazarın şaşırtıcı eserleri, ilk bakışta kullanıcının dikkatini çekmek için ana sayfa slayt gösterisinde sunulmaktadır..

Sanatçının sergilerinden ve yaratıcı sürecin videolarından kişisel fotoğraflar da var. Güncellemelerinden ve gelecek sanat gösterilerinden haberdar olmak için Liran’ın Instagram özet akışına abone olabilirsiniz. Fotoğraflar, birleşik bir izlenim yaratmak için fotoğrafçının siyah beyaz arka plan görüntüsüne karşı sunulur. Web sitesini tekrar tekrar ziyaret etmenize gerek kalmadan son haberler ve etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesi bültenine abone olmak mümkündür..

4. Mutluluk Günleri

Mutluluk Günleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Mutluluk Günleri sonucu ortaya çıktı WordPress’ten Wix’e geçiş. Bu, uzun vadede şirket üretkenliği ile yakından ilişkili olan, çalışan katılım oranını önemli ölçüde artırabilecek araçlar ve kendini keşfetme faaliyetleri sağlama misyonunu gören lider bir çalışan katılım sisteminin kaynağıdır. Sistemin kurucusu Corey Davis, her saygın şirketin, şirketlerinin refahı için çok çalışacak birinci sınıf mutlu ve meşgul çalışanların yaratılmasıyla ilgilenmesi gerektiğine inanıyor..

Web sitesine ilk bakış ilham verici ve hatta biraz büyü hissi yaratır. Tam ekran animasyonlu arka plan, parlak renkler, büyük yazı tipleri kullanıcının dikkatini çekemez ve daha fazla web sitesi taraması için teşvik edemez. Tüm proje olumlu duygular ve neşeli bir ruh uyandırıyor. Web sitesi sadece bilgilendirici olmakla kalmaz, aynı zamanda birden fazla söz, alıntı, alıntı, yüksek çözünürlüklü görüntü ve şirket çalışanları için mutlu ve olumlu bir ortam yaratmanın önemini vurgulayan birçok istatistik ile birlikte gelir! Bu Wix tabanlı bir web sitesinin gerçekten değerli bir örneği!

5. Markalar Yaratıyor

Markalar Yaratıyor

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

SheBuildsBrands.com sosyal kanıt ve müşteri odaklı içerikle dolu iyi organize edilmiş kişisel bir projedir. YouTube, Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter ve hatta SoundCloud’a bağlantılar var! Web sitesinin sahibi Kubi Springer, özgeçmişinde Nike, Blackberry, L’Oreal Professionnel, Mercedes-Benz Moda Haftası ve MOBO Ödülleri de dahil olmak üzere etkileyici bir marka listesine sahip..

She Builds Brands ’hakkında keşfedilecek çok şey var – yazar Ekibinin yaptıklarıyla ilgili birçok ayrıntılı bilgi sunuyor. Sık güncellenen bir blog, bülten kayıt formu, çok sayıda video ve hatta bir mağaza var. Web sitesi aracılığıyla ziyaretçiler kendi markalarını oluşturmalarına yardımcı olacak ses mp3’leri, kitaplar ve video DVD’leri satın alabilirler.

Web sitesi güzel tasarlanmış, ancak bizim için gerçekten göze çarpan, müşteri ve değerli içeriğe odaklanmak. Çekici ve etkili bir web sitesinde Kubi’yi tebrik ediyoruz.!

6. Gruvi Suları

Gruvi Suları

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Gruvi Suları gerçekten eşsiz bir hava yaratır. Beyaz boşluk buradaki anahtar kelimedir. Ürün konumlandırma, ana sayfa için iyi organize edilmiş bir düzen oluşturur. Burada özellikle ilginç olan şey, ürün ekranının doğal, saldırgan olmayan bir şekilde görünmesidir..

Web sitesi bize beyaz alanın akıllı kullanımını okuyucuyu bir elementten diğerine yönlendiriyor. Ayrıca içerik alanına da önem vermektedir. İlk ekran bize burada ne bulabileceğimizi açıkça gösteriyor.

7. Fransız Düğüm Stüdyoları

Fransız Düğüm Stüdyoları

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Fransız Düğüm Stüdyoları iyi yapılandırılmış ve işlevsel bir kaynağın nasıl görünmesi gerektiğine dair güzel bir örnektir. Proje, Savannah, Georgia’da bulunan etkinlik planlama ve fotoğraf tasarım stüdyosuna aittir..

Web sitesine ilk bakıştan itibaren tasarımı ile kullanıcıları etkilemektedir. Site yatıştırıcı, ilham verici ve neşeli bir atmosferde oluşturuldu ve kullanıcıların dikkatini çeken ve onları kaynağı keşfetmeye teşvik eden şey bu. Yüksek kalitesi nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılan kaydırıcıların ve portföy görüntülerinin akıllı kullanımı, sitenin tasarımına romantik ve dokunaklı bir görünüm kazandırır..

Site, olağanüstü tasarımın yanı sıra, sosyal medya düğmelerinin, çevrimiçi iletişim formlarının ve her zaman elinizin altında olan ayrıntılı bilgilerin mevcudiyetinde ortaya çıkan işlevselliğe de sahiptir..

8. J Media Global

En İyi Wix Web Sitesi Örnekleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

J Media Global Yahudi pazarına hizmet veren ve son teknoloji çözümlerle birlikte en son teknoloji ürünü reklamla ilgili hizmetleri sunmayı amaçlayan tanınmış bir pazarlama ve reklam şirketidir. Proje ilk bakışta oldukça basit ama zarif görünüyor. Burada herhangi bir gelişmiş web tasarım öğesi veya yaklaşımı bulamazsınız ve bu web sitesini rahat ve kolay bir şekilde taramanızı sağlar.

Web sitesine erişirken kullanıcının dikkatini çeken ilk şey, mavi bulutlu gökyüzünün video arka planıdır. Projeye ilgi çekici bir görünüm kazandırır, böylece kullanıcıları projeye daha fazla göz atmaya teşvik eder. Web sitesi, günlük zorluklardan rahatsız olmaya yardımcı olan hoş, yatıştırıcı ve biraz rahatlatıcı bir izlenim yaratıyor.

Web sitesi mantıksal olarak yapılandırılmış, tüm öğeler ve bölümler yerlerinde. Tüm önemli bilgileri aşağıdaki bölümlerde bulabilirsiniz: Hakkında, İstemciler, Medya Kitleri (iki dilde kullanılabilir – İngilizce ve Yahudi) ve İletişim. İkincisi, kullanıcıların fiziksel konumlarını zahmetsizce bulmalarına yardımcı olan Google Haritalar uygulamasıyla birlikte ana iletişim bilgilerini sağlar. Uygun bir yerleşik iletişim formu, sırayla, müşterilerle daha etkili ve rahat etkileşime katkıda bulunur. Sonuç olarak, J Media Global, Wix tabanlı web sitesinin değerli bir örneğidir!

9. Gölde Niagara

Gölde Niagara

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Gölde Niagara ziyaret ettiğiniz ilk saniyeden itibaren kullanıcının dikkatini çeker – tasarımı çok parlak, eğlenceli ve neşeli! Burası, Niagara-on-the-Lake topluluğunun, bölgedeki turizmin gelişmesini teşvik etmeye odaklandığı yerdir. Proje tasarımcıları “Gölde Niagara’nın insanlar üzerinde benzersiz ve çok özel bir Etkisi olduğunu” ve bunun en baştan hissedildiğini iddia ediyor.

Web sitesi, turistlerin ilgi duyabileceği tüm yaşam alanları hakkında kapsamlı gerçekler sunan bol miktarda bilgi içermektedir. Bu bilgi aşağıdaki bölümlerde mevcuttur: Hakkında, Yemek, Konaklama, Shaw Festivali, Gezi, Şaraphaneler, Parklar Kanada, Deneyimler, Etkinlikler , Kültür, Alışveriş, Dergi ve hatta Canlı Kamera. Web sitesinin kendisi, daha fazla web sitesine göz atmayı teşvik edemeyen, ancak parlak sulu görüntüler, slayt gösterileri, fotoğraf galerileri ve medya öğelerinde bolca bulunurken, tüm bilgiler appalign ve doğal bir şekilde sunulur..

Potansiyel turistler üzerindeki etkiyi güçlendirmek için web sitesinin geliştiricileri, konum ve özel avantajları hakkında etkileyici videolar entegre ettiler. Ayrıca, güncellemeleri takip edebileceğiniz sosyal ağlardaki yerin hesaplarına yönlendiren sosyal medya düğmelerine de erişim vardır. Projenin gerçek bir özelliği, gerçek zamanlı modda konumu izleyebileceğiniz canlı kameraların kullanılabilirliğidir – bu kesinlikle ilgi çekici bir deneyimdir!

10. Keser ve Çürükler Berber Dükkanı

Keser ve Çürükler Berber Dükkanı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Gerçekten insanca stil tasarımıyla, Keser ve Çürükler Berber Dükkanı bir berber dükkanının mükemmel bir örneği olduğunu kanıtlıyor. Vahşi Batı motifleri, güçlü bir akılda kalıcı isim ve zıt siyah-beyaz renk şemasına sahip olan web sitesi, ilk bakışta kullanıcıların dikkatini çekemez ancak çeker..

Burada gerekli bilgileri arayan web sitesine göz atmaya gerek yoktur, ancak bu seçenek web sitesinde de mevcuttur. Hakkımızda bilgileri, kullanışlı bir Google Harita uygulamasına sahip Kişiler ve hatta YouTube videosu, algılama kolaylığına katkıda bulunur ve bir kullanıcının ilgilendiği berber dükkanı hakkında maksimum bilgi sağlar.

Önemli olan, hizmetlerin listesi ve maliyetleri ana sayfada da sağlanır. Bu, birçok berber dükkanı arasında seçim yapan birçok müşteri için belirleyici bir faktördür. Çevrimiçi rezervasyon seçeneği ve tercih edilen berberin seçilmesine izin veren açılır menü, müşterilerin zamanında gerekli hizmetlerle sağlanacağından emin olmak için web sitesinde de mevcuttur..

11. Kredi Birliği için Çalışma

Kredi Birliği için Çalışma

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Yüksek çözünürlüklü görüntülere ve modern bir “kart stili” düzenine ek olarak, Kredi Birliği için Çalışma endüstrilerindeki en önemli şeylerden birinde başarılı olur – güven tesis eder. Güven oluşturmaya yardımcı olan üç özelliğe bir göz atalım:

 • Yüksek kaliteli tasarım. Hepimiz doğası gereği görseliz, bu yüzden fark ettiğimiz ilk şey görüntüler ve bir web sitesinin genel görünümü ve hissi. Bir Kredi Birliği için çalışmak onunla modern bir görünüme sahiptir hayalet düğmeleri, beyaz boşluk ve yüksek kaliteli fotoğraflar.
 • Bol miktarda bilgi. Düzenli ve gezinmesi kolay bir şekilde bol miktarda bilgi sunmak bir sanattır ve bu web sitesi bunu başarabilmektedir. Kapsamlı bir Hakkımızda sayfası, kredi birlikleri hakkında daha fazla bilgi ve daha da önemlisi iletişim bilgileri var. Şirketin fiziksel adresi, telefon numarası ve geri bildirim formunu içeren bir Google Haritalar var.
 • Güncellenmiş bilgi. Bu site sahiplerinin gözden kaçırdığı ortak şeylerden biridir. Web sitenizin altbilgideki telif hakkı tarihinden blog’unuza kadar güncellenmiş olması gerekir. Work for a Credit Union web sitesinin sahipleri bu kuralı biliyor ve bloglarını düzenli olarak güncelliyor.

12. Karoline O.F. Pettersen

Karoline O.F. Pettersen

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Karoline O. F. Pettersen basit, temiz ve ilham verici bir tasarıma sahip görsel merkezli bir projedir. Karoline, izleyicileri hemen büyüleyen yüksek çözünürlüklü, tam ekran bir arka plan görüntüsü kullanıyor. Genel minimal tarz, dikkatin yazarın sitenin tanıtımını yaptığı fotoğraflarına odaklanmasına yardımcı olur.

Ancak dikkatli olun; web sitenize yerleştirilmiş HD fotoğraflar ve videolar, web sitesi yüklenmesini yavaşlatabilir. Her kullanıcı uzun süre bekleyemez. Ve bir not daha – menü yazı tipleri daha kalın veya kontrast olmalıdır – ilk görüntü üzerine geldiğinde, menüyü düzgün okumak neredeyse imkansızdır.

13. Esnek R&D

Esnek Ar-Ge

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Esnek R&D potansiyel müşterilere diğerlerinden farklı olarak ne yaptıklarını ve bunun müşterilerine nasıl fayda sağlayacağını anlatmak için harika bir iş çıkarır. Web sitesi boyunca iddialarını desteklemek için çalışmalarının örneklerini sergiliyorlar. Flex R hakkında harika olan nedir&D’nin sitesi, iyi düzenlenmiş, kullanıcı dostu bir web sitesini korurken ziyaretçilere bol miktarda bilgi sağlamayı başardıklarıdır. Bunu, Wix HTML5 sitebuilder aracılığıyla kullanabildikleri özelliklerden tam olarak yararlanarak yaparlar. Bunlardan bazıları bir blog, bir ana sayfa kaydırıcısı, video yerleştirmeleri ve daha fazlasını içerir.

Bu web sitesinin menüsü ile ilgili başka bir sorun – alt menü açıldığında ana metni kapsıyor. Ve blog daha sık güncellenmeli, ancak yılda bir kez güncellenmemelidir..

14. Milletler Okulu’nu Devralma

Milletler Okulu'nu Devralma

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Ulusların Miras Alınması dini yönelimleri olan ve takipçileri arasında Mukaddes Kitap hakkında derin bilgi sağlayan bir Hıristiyan okuludur. Nations School’un din, teoloji ve olay ve işlerinin temel ilkelerini, web sitelerinin INS Deneyimi sayfasında birkaç düzinelerce harika resim ve video ile birlikte sunar..

Ana sayfa, kişiler ve bu iki sayfa arasında bazı bilgiler içeren klasik web sitesi oluşturma örneğidir. Mükemmel bir organizasyon kararı – her şey açık.

15. Monica Pack Pilates

Monica Pack Pilates

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Monica Pack Pilates serbest stil pilates konusunda uzmanlaşmış profesyonel ve sertifikalı bir eğitmen olan Monica Pack’e aittir. Biyomekanik, insan anatomisi, rehabilitasyon temelleri vb. İle alternatif ve geleneksel Pilates stillerini birleştiren Nova Yöntemi yaklaşımının yazarı ve geliştiricisidir..

Web sitesinin genel stili tamamen Monica’nın uzmanlık alanına tekabül ediyor. Genel olarak eğitmen ve pilates hakkında öğrenebileceğiniz çok fazla bilgi var. Ana sayfanın başlığında bulunan yeni başlayanlar için özel bir teklif, projeye popülerlik katar ve müşterinin cazibesini artırır. Sayfayı aşağı kaydırdıkça, çevrimiçi bir ders rezervasyonu yapabilir, Monica’nın sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve çalışma yaklaşımını gösteren gerçek görüntüleri izleyebilirsiniz. Ayrıca, web sitesi belirli bir konuya odaklanan birkaç sayfa içerir. Bunlar Ev, Hakkımda, Pilates Hakkında, Sınıflar, Fiyatlar ve İletişim içerir. Web sitesinin kendisi parlak ve ziyaret ettiğiniz ilk andan itibaren olumlu bir izlenim yaratıyor!

16. Corso’nun Çerezleri

Corso’nun Çerezleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Corso’nun Çerezleri sadece lezzetli değil, aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için çekici, parlak ve güvenli olan en lezzetli ve Amerika’nın favori süslü çerezlerini sunar. Fikrin yazarı ve işletmenin sahibi olan Tina Corso tarafından kişisel olarak pişirilir ve dekore edilirler. Web sitesini ziyaret eden herkes, kurabiye çeşitleri ve pişirme sürecinin genel atmosferi ile gerçekten büyüleniyor. Kimseyi kayıtsız bırakamaz ve anında sipariş verme arzusunu teşvik eder.

Web sitesi işletme ve aşçı hakkında gerekli tüm bilgileri sağlar. Kaynağa göz atarken, fırın temelinin hikayesi, satışa sunulan çerez çeşitleri ve iletişim bilgileri ile karşılaşacaksınız. Müşteriler için önemli ve kullanışlı olan ürünler, arama kolaylığını basitleştirmek için kategorilere ayrılmıştır. Her çerez, kullanıcının dikkatini hemen çeken ayrıntılı bir açıklama ve parlak “sulu” fotoğraflar ile birlikte gelir.

Tina ayrıca “önce güvenlik” yaklaşımını sağlamak için her bir çerezin içerdiği bileşenlerin listesini sağlamanın çok önemli olduğunu düşünmektedir. Bu, düzenli ve yeni müşterileri tarafından çok değerlidir. Web sitesi neşeli, parlak ve göz atmak hoş görünüyor. Şüphesiz bu mükemmel kurabiyeleri satın alma ve tatma arzusunu çağrıştırıyor! İyi iş!

17. Bzz Temsilcisi

Bzz Temsilcisi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Bzz Temsilcisi test ettikleri en popüler hizmetler ve ürünler hakkındaki gönüllü incelemelerini ve kişisel deneyimlerini hevesle paylaşan uluslararası çevrimiçi kullanıcı topluluğudur. Bu, sadece belirli ürünleri satın alacak ve diğer müşterilerin onlar hakkındaki görüşlerini öğrenmek isteyen müşteriler için yararlı bir bilgi kaynağıdır..

Web sitesi ilk bakışta oldukça basit ve kullanışlı görünüyor. Ana sayfaya geldiğinizde, topluluğa nasıl katılacağınıza dair kısa ve ayrıntılı bir talimat sunulur. Burada, ürün inceleme sürecine devam etmek için etkinleştirebileceğiniz bir “Katıl” düğmesi vardır. Ayrıca, yorumlarını bırakmış ve şimdi amaçlarını ve izlenen hedeflerini paylaşan kullanıcıların yorumları da vardır. Toplulukla etkileşim süreci hakkında anlamadığınız bir şey varsa, SSS burada da hizmetinizdedir. Ayrıca, web sitesi ekibiyle iletişim kurmak ve yönergelerini ve önerilerini takip etmek için ilgili bölümde verilen kişileri kullanmak da mümkündür. Günlük kullanım için Wix tabanlı web sitesine güzel bir örnek!

18. OCD Çevrimiçi

OCD Çevrimiçi

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

OCD Çevrimiçi Tamamen OKB nedenlerine ve etkili tedavi seçeneklerine odaklanan bir kaynaktır. Konu ile ilgilenen herkes burada birçok yararlı bilgi ile karşılaşacak. Aynı şekilde, rahatsızlıktan kurtulmayı ümit eden herkes, web sitesinin sahibi ve lisanslı klinik psikolog olan Dr. Steven Phillipson ile kişisel olarak iletişim kurma şansına sahiptir. Hastalarının bozukluğu unutmasına ve sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine yardımcı olan en etkili tedavi seçeneklerini sunacaktır..

Web sitesi herkes için oldukça kullanışlı ve kolay gözüküyor. Basit ve sezgisel gezinme sağlar – şu anda ilgilendiğiniz bölümlere ve bilgilere ulaşmak için ana sayfaya gidin. Bunlar arasında OCD 101 sayfası, Eğitim, Başarı Öyküleri ve Tedavi seçenekleri (bireysel, grup, çift terapisi, yoğun terapi ve Skype / telefon görüşmeleri). Profesyonel psikolojik yardım arayan herkesin ulaşabileceği tüm kişiler web sitesi üstbilgisinde ve altbilgisinde erişilebilir durumdadır.

Genel web sitesi tasarımı hoş ve çekici açık mavi ve beyaz renklerde ve bunların kombinasyonlarında tamamlanmıştır. Bu, rahatlatıcı ve rahatlatıcı bir etki yaratarak kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına ve aradıkları bilgilere odaklanmalarına yardımcı olur.

19. Copacabana Gece Kulübü

Copacabana Gece Kulübü

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Copacabana Gece Kulübü New York’ta bulunan en efsanevi, popüler ve kozmopolit gece kulübüdür. Rahatlamak ve çarpıcı gösteriler ve kullanıcılar ile en popülerlik zevk özel etkinlikler keyfini mümkün olacak burada. Sadece web sitesine göz atmak ve mevcut reklamları ve posterleri bulmak için zaman ayırın.

Tüm şovlar (hem mevcut hem de gelecek) ve etkinlikler doğrudan ana sayfada görüntülenebilir. Konuk listelerini, her durum için kıyafet kodu gereksinimlerini görüntülemek ve hatta ziyaret etmek istediğiniz şovlara bilet satın almak da mümkündür. VIP Paketleri, Gece Kulübü’nün kendisi, Catering teklifleri ve özel öneriler ile ilgilenen kullanıcılar için özel web sitesi bölümleri ayrı ayrı oluşturulur. Eğlenceli okuma ve bilgilendirici yayınlar okumak isteyen herkes için, web sitesi düzenli olarak yeni makalelerle güncellenen Blog bölümüne erişim sunar.

Tüm içerik, her kullanıcı için açıkça görülebilmesi için bembeyaz arka plana karşı sunulduğu için web sitesi tasarımı o kadar karmaşık değildir. Parlak ve renkli görüntüler ve etkileşimli video arka planı “gece kulübü” veya “kumarhane” atmosferi yaratıyor. Ayrıca, gece kulübü yöneticileriyle hızlı ve kolay etkileşim için web sitesi altbilgisinde ayrıntılı kişiler vardır – kullanışlı bir Google Haritalar widget’ıyla birlikte gelen adresi kullanabilir veya geri bildirim almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz..

20. Baltimore Araştırma

Baltimore Araştırma

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Baltimore Araştırma şirketlerin derin pazar analizine dayalı makul çözümleri benimsemelerine yardımcı olmak için kullanılan pazarlama araştırması ve öngörüleridir. Şirket, farklı kitleleri hedeflemek ve onları güvenilir ve güvenilir görünen web sitelerini ziyaret etmeye teşvik etmek istiyor. Misyonunun, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak şirketlerin gelişmesine yardımcı olduğunu görüyor.

Şirket, hedefleri, yaklaşımları, misafir hizmetleri ve diğer ilgili konular hakkında en önemli genel bilgiler doğrudan ana sayfada verilmektedir. Tam ekran görüntülerin kullanılabilirliği ve renklerin uyumlu bir kombinasyonu nedeniyle kullanıcının dikkatini çekiyor. Web sitesi sayfalarını aşağı kaydırdıkça, daha ayrıntılı bilgilere rastlarsınız. Ana Sayfa, Panelist, Misafir Hizmetleri, Stüdyolar, Hakkımızda ve Bize Ulaşın gibi birçok web sitesi bölümünde mevcuttur..

Basit web sitesi gezinme ve açılır menü nedeniyle, şirket ve sunduğu hizmetler hakkında gerekli bilgileri bulmak oldukça kolaydır. Bunlar, projeyi Wix ile başlatılan profesyonel bir web sitesinin en güvenilir örneklerinden biri yapan başlıca özelliklerdir..

Sonuç olarak

Wix ile bir web sitesi başlatmak düşündüğünüzden çok daha basit. Web sitesi oluşturucu başlangıçta misyonunun kodlama geçmişi olmayan teknisyenlere yardımcı olmak ve daha sonra kişisel veya ticari kullanım için kaliteli projeleri kolayca yönetmek olduğunu görüyor. Platform, sorunsuz ve sorunsuz web sitesi geliştirmesine katkıda bulunan çoklu tasarım özelleştirme araçları ve özellikleri sunar.

Entegre Wix ADI aracı, gelişmiş bloglama ve e-ticaret motorlarının yanı sıra yüzlerce mobil kullanıma hazır şablon sayesinde, yeni başlayanlar bile bir dolar yatırım yapmadan profesyonel bir web sitesi çalıştırabilir. Hemen denemek ister misiniz? Ardından web sitesi oluşturucusuna kaydolmak ve ilk projeniz üzerinde çalışmaya başlamak için devam edin!

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map