En İyi Yola Web Sitesi Örnekleri

Yola Web Sitesi Örnekleri


Yola – 2007 yılından bu yana piyasada olan web tasarım nişinin en eski temsilcilerinden biridir. Sistem bu yıllarda çok değişti, farklı özellikler ve farklı türlerin başlatılmasını mümkün kılan gelişmiş özellikler ve gelişmiş web tasarım araçları sunuyor. web sitelerinin. Web sitesi oluşturucu eşit derecede iyi çalışıyor yeni başlayanlar için ve burada birden fazla seçenek bulabilen web tasarım uzmanları. Platform, e-ticaret motoru, çok sayıda kaliteli duyarlı şablon ve benzersiz özellik açısından zengin web siteleri oluşturmaya olanak tanıyan kapsamlı kod düzenleme seçenekleri ile bilinir.

Şüphesiz Yola’nın sunabileceği çok şey var, ancak bu üstün gereksinimleri olan çağdaş web tasarımcıları için yeterli mi? Sistem modern web tasarım trendlerine ulaşıyor mu ve bina için iyi bir çözüm olabilir mi dosyalarını, açılış sayfaları, çevrimiçi mağazalar ve diğer proje türleri? Bu soruları yanıtlamak için en seçkin Yola web sitesi örneklerinden bazılarını topladık ve inceledik.

Hizmetten tam olarak neler bekleyebileceğinizi ve web sitenizin kalitesi ve işlevselliğine hangi özelliklerin katkıda bulunabileceğini öğrenmek için şimdi onlara göz atın..

1. BrantWorks

BrantWorks

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

BrantWorks web sitesi yazarı – Brant Bassam – orijinal iskelet vermek için tam iskeletleri daha da hassaslaştırmak için kullanılan dinozor iskeleti modelleri hakkında açık bilgi sunuyor. Süreç, bireysel kemiklerin detaylandırılmasını ve yeni elde edilen bilgilerle ilgili iskeletlerin güncellenmesini içerir..

Önemli web sitesi görevlerinden biri, yazarın daha önce sahip olmadığı dinozor modellerini bulmasına yardımcı olmaktır. Aynı zamanda proje, Brant’ın benzer fikirlere sahip insanlara zaten sahip olduğu ve sunmak istediği modelleri sunuyor. Web sitesi sunulan model türleri ile ilgili çeşitli bölümler içermektedir. Bunlar Ev, İskeletler, Kafatasları, İskeletler ve Diğerleri içerir. Her bölüm, yazarın halka sunmaya istekli olduğu birçok modelin yanı sıra ayrıntılı açıklamaları, özellikleri ve diğer ilgili gerçekleri ile birlikte gelir. Burada, diğer kullanıcıların modellerin görünüşünü hayal etmelerini mümkün kılan birçok resim ve iskelet taslağı da var..

Web sitesi sahibiyle iletişim kurmak için Brant, mesleği ve iletişim bilgileri hakkında bilgileri okuyabileceğiniz İletişim bölümünü ziyaret edin..

2. The Ravine Condos

The Ravine Condos

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

The Ravine Condos Urban Capital Property Group tarafından tasarlanan ve inşa edilen master planlı topluluğun Toronto merkezli bir web sitesidir & ALIT Gelişmeleri. Burası, bu gayrimenkul teklifiyle ilgilenen her müşterinin kompleks, yapım aşaması, özel özellikleri ve diğer önemli nüanslar hakkında daha fazla bilgi edinebileceği yerdir. Web sitesi gerekli bilgileri tek bir yerde sağlar. Ravine hakkında daha fazla bilgi edinmek için ana sayfayı aşağı kaydırın ve hatta yerle ilgili videoları izleyin. Bu, web sitesi performansına ve tasarımına katkıda bulunamaz.

Web sitesi, Ana Sayfa, Özellikler ve Olanaklar ve VIP Kaydı olmak üzere üç sayfa içermektedir. Her sayfada, arka plan olarak ayarlanan yerin büyük ölçekli fotoğrafına karşı etkili bir şekilde öne çıkan yüksek kaliteli görüntüler ve bilgilendirici metinler bulunur. Fiyatları, kat planlarını, broşürleri kullanıma sunuldukça almak için Google Haritalar bölümüne, SSS’nin yanı sıra kayıt formuna da erişebilirsiniz. Bilgilendirici, zengin özellikli bir emlak web sitesinin harika bir örneği!

3. Country Müzik Hazineleri

Country Müzik Hazineleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Country Müzik Hazineleri favori şarkıcılarının ve gruplarının CD’lerini arayan tüm müzik tutkunları için birinci sınıf bir destinasyondur. Bu, çok yönlü müzik zevklerini ve tercihlerini kapsayan zengin bir CD koleksiyonu sunan müzik çevrimiçi mağazasıdır. Ana sayfaya erişirken fark ettiğiniz ilk şey, tıklanabilir ve parlak olan öne çıkan başlıklar bölümüdür. Başlıklar fiyatlar ile birlikte gelir ve her CD’nin içerdiği şarkıların listesini kapağa tıklayarak inceleyebilirsiniz..

Web sitesi tasarımı oldukça basit ve katıdır. CD kapakları beyaz arka planda görüntülenir ve arama filtresi seçeneğini kullanarak en sevdiğiniz ürünleri sıralayabilirsiniz. Music Barn’ın Country Müzik Hazineleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için açılır menüden gerekli kategoriyi seçin. Sipariş vermeye hazır mısınız? İlgilendiğiniz ürünleri doğrudan ana sayfanın sağ alt köşesinde bulunan alışveriş sepetine sürükleyin, bir web mağazası hesabına kaydolun ve sipariş verin. Gerçekten hızlı, kolay, eğlenceli ve sorunsuz!

4. 24 Saatlik Kabinler

24 Saatlik Kabinler

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Londra’da taksi arayan tüm yolcular için, 24 Saatlik Kabinler günün her saatinde kaliteli hizmet sunmaya hazırdır. Önde gelen bir Özel Kiralama, Minicab ve Şoför Şirketi olarak, müşterilerine güvenilir, güvenli ve zamanında uyarlanmış minicablar sunmak için Londra ve çevresindeki konumlara hizmet vermektedir. Servis ayrıca şirket web sitesini ziyaret ederek ve orada sunulan mevcut bilgileri okuyarak taksi rezervasyonu işlemini basitleştirmeyi mümkün kılar.

Web sitesi oldukça basit ama bilgilendirici – sadece ilgilendiğiniz bilgileri bulmak için bölümlerine göz atın. Burada sunulan hizmet türlerine göre birkaç bölüm var. Bunlar Ev, Yakınımdaki Taksi, Yerel Minicab, PCO Sürücüler, Minicabs, Havaalanı Taksi vb. İçerir. Daha fazla taksi ile ilgili bilgiye ihtiyacınız varsa, içerdiği makaleleri okumak için Blog bölümüne ulaşabilirsiniz..

Müşterilerin kolayca bulmasına yardımcı olmak için şirketin ayrıntılı iletişim bilgilerini sunan Bize Ulaşın bölümüne özel dikkat gösterilmektedir. Bunlar arasında, şirket yöneticilerine mesaj bırakmanıza ve gerektiğinde onlarla iletişim kurmanıza olanak tanıyan çeşitli telefon numaraları, entegre Google Haritalar widget’lı adres ve çevrimiçi form bulunur. Bu, Yola ile oluşturulmuş bir web sitesinin iyi bir örneğidir!

5. Boncuk Bağımlılığı

Boncuk Bağımlılığı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Boncuk Bağımlılığı boncuklardan aksesuar oluşturmak için gerekli olan çok sayıda araç ve özel ürün sunan bir web mağazasıdır. Bu hobiye sahip olan herkes, türünün tek örneği hediyeler oluşturmak için gerekli olan eşyaları bulabilir ve satın alabilir..

Bead Addiction’da satışa sunulan ürün çeşitleri gerçekten çok yönlü ve etkileyici – sadece sunulan ürün yelpazesine göz atın ve siparişi daha da vermek için gerçekten ihtiyacınız olanları alışveriş sepetine ekleyin. Başlıca ürün kategorileri Boncuk Çekmeceleri, Boncuklar, Kitaplar, Düğmeler, Zincir, El Sanatları, Kapaklar, Kristal, Değerli Taşlar, Kitler, Deri, Kolyeler & Zincirler, Kolye, İğneler, Desenler, Tel ve daha fazlası. Hemen hemen her kategoride, satışa sunulan öğelerin seçimini basitleştirmek için bir veya daha fazla alt kategori var.

Web sitesi tasarımının kendisi ilk bakışta oldukça sadedir, ancak aynı zamanda sezgisel ve kolay gözlenebilir. Zengin ürün çeşitliliğinin yanı sıra, becerilerinizi geliştirmek ve yeni fikirler edinmek için boncuklu ana sınıfları görüntülemek mümkündür. Bu, çoğu taraftarın avantajdan takdir edeceği önemli noktalardan biri.

6. Düşünülen

En İyi Yola Web Sitesi Örnekleri

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Düşünülen nitelikli uluslararası emlak uzmanları arayan kullanıcılar için tek durak noktasıdır. Şirket 2003 yılından bu yana iş, yüksek kaliteli profesyonel niş ile ilgili hizmetler sunan.

Şirketin web sitesi büyük değil – burada çok fazla web sayfası bulamayacaksınız. Kesin olmak gerekirse, sağlanan tüm hizmet yelpazesi ve potansiyel müşterilerin çoğunun burada arayacağı genel bilgiler hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan sadece üç sayfa vardır. Web sitesinde gezinme de basit ve sezgiseldir. Tüm bölümler elinizin altında ve gayrimenkul ile ilgili gerekli bilgileri bulmak için uzman bir kullanıcı olmaya gerek yok.

Web sitesi tasarımına gelince, biraz kasvetli. Metnin ve yazı tipinin rengi beyaz olmasına rağmen, genel arka plan rengi siyahtır. Bu, kullanıcının dikkatini projenin ana mesajına çekerek kalabalığın arasından belirgin bir şekilde öne çıkmasını sağlar. Bu aynı zamanda web sitesine göz atma hızını artırır ve arama kolaylığına katkıda bulunur.

7. Trinity Apalachicola

Trinity Apalachicola

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Trinity Apalachicola mekan, gelenekleri, tarihi, olayları ve diğer önemli topluluk gerçekleri hakkında detaylı bilgi veren Trinity Piskoposluk Kilisesi’nin projesidir. Web sitesinin ana sayfası kilisenin tam ekran fotoğrafı, sol üst köşesinde görüntülenen logosu ve sol çubukta bulunan menü ile kullanıcının dikkatini çekiyor. Menüyü web sitesinin bu bölümüne yerleştirme kararı, web sitesi ziyaretçilerinin dikkatini dağıtmadığı, ancak kiliseyle ilgili en önemli bilgilere erişim sağladığı için oldukça mantıklıydı..

Menüye göz atarken, kilise, gelişim tarihi, ibadet oturumları ve programları, cemaat hayatı, topluluk gerçekleri, haberler ve etkinlikler hakkında önemli bilgileri bulacaksınız. Topluluğun yaşamını gösteren, özel bir atmosfer yaratan ve kilise hakkında daha fazla bilgi edinme arzusunu uyandıran birçok kaliteli fotoğraf var. Kilise temsilcileri ile iletişime geçmek için Bize Ulaşın bölümündeki formu doldurabilirsiniz. Burası aynı zamanda açılış saatlerini, kilise hizmetlerinin zamanını ve ayrıntılı iletişim verilerini keşfedebileceğiniz yerdir. Açık renklerde üretilen web sitesi hoş, rahat ve rahatlatıcı bir izlenim bırakıyor.

8. Tiffany Dissette

Tiffany Dissette

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Tiffany Dissette kullanıcılarını yaratıcı yaşamı, biyografisi, yaşamı ve kariyer başarıları hakkında bilgilendirmek için tek görevi yerine getiren bir şarkıcı olan Tiffany Dissette’in sahibi olduğu ve yönettiği bir web sitesidir. Web sitesinin ana sayfasına ulaştığınızda, olağanüstü sadeliğinden biraz etkilenebilirsiniz – burada bulacağınız tek şey Tiffany’nin fotoğrafı ve kısa biyografisidir. Web sitesindeki tüm bilgiler beyaz arka planda sunulmaktadır ve oldukça sade görünüyor..

Diğer menü bölümlerini keşfetmeye karar verirken, şarkıcı hakkında daha fazla bilgi keşfedeceksiniz. Burada karşılaşacağınız birkaç kafa, Tiffany’in konserlerinden videolar, vokal kaydı ve iletişim bilgileri. Bu kadar. Web sitesi oldukça sade görünüyor ve burada eksik bir şey varmış gibi geliyor.

9. Demiryolu Yarışı Pazarı

Demiryolu Yarışı Pazarı

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Demiryolu Yarışı Pazarı 2014 yılında kurulan ve şu anda Pazar günleri Albuquerque’de faaliyet gösteren, toplum tarafından düzenlenen Growers’s Market’tir. Yerel sakinler ve yurtdışından gelen konuklar burada iyi vakit geçirebilir, yemek, müzik, sanat ve mekanın şenlik atmosferine katkıda bulunan diğer şeylerin tadını çıkarabilirler..

Web sitesi hoş, parlak ve ilgi çekici görünüyor. Meksika Devleti’nin kültürünü, mutfağını ve sanatını kutlama görevini gören kaynağa göz atmaya devam etme arzusunu çağrıştırıyor. Projenin tasarımı etkileyici, çok yönlü renk paletleri, yazı tipleri, stiller ve web sitesinin kullanıcılar üzerinde genel izlenimine katkıda bulunan diğer unsurları birleştiriyor.

Ayrıca, web sitesi Market, çalışma saatleri, haberler ve güncellemeler, satıcılar ve katılımcılar ile kullanıcıların ilgilendiği diğer ayrıntılar hakkında açık bilgiler sunar. Önemli olan, web sitesi, entegre Google Haritalar widget’ı, adresi, izin verilen araçlar ve evcil hayvanlar hakkında özel bilgiler, park bilgileri ve müşterilerin geri bildirimleri. Bu özellikler projeyi fırsat ve detayları hakkında bilgi almak için mükemmel bir kaynak yapar.

10. 12 Pitt Teras

12 Pitt Teras

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

12 Pitt Teras gelecek vesilelerle kiralamak için bir toplantı odası kiralayacak ofisleri bulmayı ve seçmeyi mümkün kılar. Web sitesi oldukça basit ancak gerekli tüm bilgileri tek bir yerde içeriyor.

Web sitesine girdiğinizde, hizmet ve kiralık ofisler hakkında ayrıntılı bilgileri görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca tesislerin bulunduğu yer, oraya ulaşmak için kullanabileceğiniz araçlar, sunulan tesisler ve kira bedeli hakkında gerçekler de vardır. Ayrıca, bu ofislerin tam olarak ne bekleyebileceği fikrini verecek birçok fotoğraf var. Bu bilgilerden memnunsanız, Bize Ulaşın bölümüne daha fazla erişebilir ve hizmetle iletişime geçmek ve ayrıntıları tartışmak için mevcut çevrimiçi formu doldurabilirsiniz..

Önemli olan, web sitesinde görüntülenen tüm ofisler kiralanabilirken, liste kullanıcılara güncel bilgiler sağlamak için düzenli olarak güncellenir.

11. Tasarım Mekanizması

Tasarım Mekanizması

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Tasarım Mekanizması çeşitli macera ve takviyelerle desteklenen Mythras rol oynama oyununun yapımına ve yayınlanmasına katılır. Bunlar arasında Kılıçtan çok çeşitli araçlar ve tasarım öğeleri bulunur & Büyücülük ve Bilim Kurgu ve Kentsel Fantezi Korku kadar. Şirket, Lawrence Whitaker ve Pete Nash tarafından yaratıldı ve dünyanın dört bir yanındaki oyunun hayranları ile popülerlik kazandı..

Tüm web sitesi tasarımı tamamen misyonu ve odağı ile karşımıza çıkıyor. Web sitesi, bu veya bu oyunun temasına uygun, oyunla ilgili yüksek kaliteli görüntülerle doludur. Burada, oyuncuların şu anda ilgilendikleri bölümlere ve konulara ulaşmalarını sağlamak için birçok web sayfası var. Bunlar arasında Haberler, Maceralar, Klasik Fantazi, Karakter Sayfaları, İndirmeler, Mağaza, Ortaklar, Hakkımızda ve daha fazlası.

Ayrıca, oyunun diğer taraftarlarıyla iletişim kurmanıza, niş ile ilgili dallara göz atmanıza ve oyun tutkusunu paylaşan diğer kullanıcılarla iletişim kurmanıza izin veren ayrı bir Forum bölümü de bulunmaktadır. Yola tarafından desteklenen bir oyun web sitesinin niş bir örneği!

12. Edebiyat fakültesi mezunu Planlama

Edebiyat fakültesi mezunu Planlama

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Edebiyat fakültesi mezunu Planlama müşterilerine en iyi proje geliştirme çözümlerini bulmalarında yardımcı olmak için şehir planlama hizmetleri sunan şirkettir. Bu, stratejik planlama, proje yönetimi ve yasal planlamayı kapsayan profesyonel bir planlama danışmanlığıdır. Şirket, ticari, endüstriyel, konut ve karma uygulama olmak üzere arazi kullanım seçenekleri ve kalkınma disiplinlerinde yılların uzmanlığına sahiptir. Bu bilgi ve niş yeterliliği, şirketin hedef kitlenin dikkatini çekmesine yardımcı olur..

İstediğiniz ajans hakkında ne olursa olsun, mutlaka web sitesinde bulabilirsiniz. Proje yalnızca iki sayfa içerir – Ev ve Kişiler, ancak bu, mevcut ve potansiyel müşterilerin ihtiyaç duyabileceği kapsamlı bilgi yelpazesini sağlamak için fazlasıyla yeterlidir. Sayfayı aşağı kaydırırken, Hakkımızda bilgileri, Hizmetler incelemesi, yaklaşım özellikleri ve diğer ilgili bilgilerle karşılaşacaksınız..

Şirket yöneticileriyle iletişime geçmeye karar verir vermez, şirketten kişisel geri bildirim almak için adres, telefon numarası, e-posta ve çevrimiçi form dahil olmak üzere ayrıntılı iletişim bilgilerini görmek için Bize Ulaşın sayfasına ulaşabilirsiniz. Entegre Google Haritalar widget’ı, ajansın tam konumunu ve oraya nasıl ulaşacağınızı gösteren talimatları bulmanıza yardımcı olur.

13. İkinci Seferlik

İkinci Seferlik

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

İkinci Seferlik bu tür mağazaların geri kalanından dikkate değer bir ayrıma sahip olan bir aile işletmesi özel mobilya mağazasıdır. 30 yılı aşkın tecrübesi ile mağaza, kaliteli ama uygun fiyatlı ikinci el mobilya sağlayıcısı olarak iyi bir üne kavuşmuştur..

Mağazanın web sitesi tam özellikli değil, ancak içeriği son mağaza güncellemeleri, yeni teklifler ve özel bonuslar / indirimler hakkında kullanıcılara bilgi vermek için yeterlidir. Web sitesi tasarımı da etkileyici değil. Bunun yerine, oldukça sade ve karmaşık öğeler sunmuyor. Burada görebileceğiniz şey, satışa sunulan mobilyaların birçok fotoğrafını içeren genel mağaza bilgileri ve resim galerisidir. Galeri, yalnızca şu anda stokta olan teklifleri sağlamak için düzenli olarak güncellenmektedir.

Bilmeniz gereken şey, resimde mevcut olan ürün seçiminin içeriğiyle sınırlı olmadığıdır. Mağazanın çok daha geniş bir seçeneği var. Mevcut ürünleri bulmak için mağazanın sosyal ağ hesaplarına veya Bize Ulaşın sayfasına gidin. İkincisi, hızlı ve etkili mesajlaşma için ayrıntılı kişilerin listesini, kullanışlı Google MAps erişimini ve entegre çevrimiçi formu içerir.

14. 14Stars UK LTD.

14 Yıldız UK LTD.

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

14Stars UK LTD. Arise Sanal Çözümleri ile işbirliği içinde üst düzey evcilik hizmetleri sağlamaya odaklanan bir Sanal Hizmet Kuruluşudur. İngiltere merkezli hizmet, uzaktan çalışmak, kendi programınızı oluşturmak ve uzmanlaştığınız hizmetleri sunmak için muhteşem bir fırsat sunuyor. Şirket, bağımsız yüklenicileri gayrimenkul, perakende, otomobil, seyahat de dahil olmak üzere çeşitli nişlerden ortaklara bağlamayı mümkün kılıyor vb.

Şirketin sunduğu hizmetler ve özel teklifler listesine erişmek için öncelikle web sitesinin ana sayfasını ziyaret etmelisiniz. Burası, Konut Satın Alma, Mevcut Fırsatlar, SSS vb. Gibi gerekli sayfayı seçebileceğiniz yerdir. Seçilen seçeneğe başvurmak için web tabanlı başvuru formunu doldurabileceğiniz ilgili bölüme gidin. Herhangi bir sorun veya ekibinizle temasa geçmek mi istiyorsunuz? Ardından, ayrıntılı şirket bağlantıları sağlayarak Bize Ulaşın bölümüne ulaşmak için acele edin. Bunlar, bu Yola tabanlı web sitesini endüstri profesyonelleri için değerli bir seçim haline getiren başlıca özelliklerdir..

15. Villa Heliconia

Villa Heliconia

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Villa Heliconia Bali adasında en iyi dinlenme arayan gezginler için birinci sınıf bir yer. Yer, lüks dinlenme olanakları, pitoresk manzaralar, modern olanaklar ve turistlerin tüm özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış geniş bir hizmet yelpazesi sunar.

Villa hakkında daha fazla bilgi edinmek için, yer hakkında en açık ve ayrıntılı bilgileri keşfedeceğiniz web sitesini ziyaret etmelisiniz. Proje sadece iki sayfadan oluşuyor, ancak bu, kullanıcıların villa hakkında bilmek istedikleri her şeyi öğrenmelerine yardımcı olmak için yeterli. Ana sayfaya geldiğinizde, karşılaşacağınız ilk şey yerin video sunumudur. Kesinlikle bilgi değeri ile dikkatinizi çekecektir. Burada sizi rezervasyon yapabileceğiniz veya gerekli nüansları belirleyebileceğiniz web sitesine yönlendirecek Tripadvisor bağlantısı da var..

Web sitesinde gezinmeye devam ederken, villa hakkında daha fazla bilgi, turistlere sunulan olanaklar ve hizmetler, tam konum ve diğer faydalı bilgiler sunulacak. Web sitesinin kendisi biraz basit görünüyor, ancak bu çözümle ilgilenen turistler için güzel bir bilgi kaynağı olabilir..

Sonuç olarak

Gelişmiş özelliklerden yoksun, basit, mantıksal olarak yapılandırılmış bir web sitesine ihtiyacınız varsa, o zaman Yola bu amaç için harika çalışıyor. Sistemin yeni başlayanların ihtiyaçlarına yönelik olduğu anlaşılırken, özellik seti web tasarım profesyonellerinin gereksinimlerini karşılamak için yeterli olmayabilir. Web sitenizden daha fazla işlevselliğe ihtiyacınız varsa, aşağıdaki gibi birinci sınıf web sitesi oluşturucularını göz önünde bulundurmalısınız. Wix, uKit, Squarespace veya Weebly.

Duyarlı şablonlardan oluşan bir koleksiyon, CSS kodu düzenleme seçenekleri, widget’ların ve eklentilerin kullanılabilirliği, sosyal medya entegrasyon seçenekleri, forum ve e-ticaret araçları ile Yola, zamanını kavga etmek istemeyen kullanıcılarla talep edilmeyi hak ediyor daha karmaşık araçlar. Yani, işlevsellik eksikliğiniz varsa, bir sonraki projenizi başlatmak için web oluşturma aracı olarak Yola’yı kullanabilirsiniz.!

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map