Sellfy Online Mağaza Örnekleri

Sellfy e-Ticaret örnekleri


Sellfy – gelişmiş bulut tabanlı e-Ticaret yazılımı, bu da her türlü ihtiyaca cevap verecek farklı türde çevrimiçi mağazalar oluşturulmasına olanak tanır. Platform, web tasarımı arka planı ve kullanıcıların kodlama becerilerine bakılmaksızın kullanımı oldukça kolaydır. Web mağazası geliştirme süreci kolay, hızlı ve ilgi çekici olsa da entegrasyonu çok zaman almaz.

Sellfy ile başlayabilir ve yönetebilirsiniz neredeyse her türlü çevrimiçi mağaza hem fiziksel hem de dijital ürünler satmak. Motoru her ikisine de monte etmek mümkündür modern İçerik Yönetim Sistemleri yanı sıra Facebook, Instagram, Youtube, SoundCloud ve daha pek çok popüler sosyal medya platformunda. Yazılımın yadsınamaz özelliklerinden biri, hazır web sitenizin bir parçası olarak veya ayrı bir mağaza olarak kullanılabilmesidir – bu başlangıçta işinize ve e-Ticaret gereksinimlerinize veya isteklerinize bağlıdır..

Platform farklı CMS türleriyle kullanılabildiği sürece, onunla oluşturulan web mağazaları da çok yönlü ve özellik yüklüdür. Girişimciler, blogcular ve fiziksel veya dijital ürünlerini satışa sunmak için kaliteli e-ticaret projelerine ihtiyaç duyan tüm kullanıcılar için harika çalışıyorlar. Platformun stokta tam olarak hangi araçlara ve özelliklere sahip olduğunu bulmak için, şimdi en etkileyici Sellfy çevrimiçi mağaza örneklerini incelemenin zamanı geldi.

1. Dizelerin Kralı

Dizelerin Kralı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Dizelerin Kralı gitar çalma sanatını öğrenmeyi hayal eden herkes için mükemmel bir seçimdir. Web sitesi, Thomas Zwijsen tarafından düzenlenen ve düzenlenen yüksek kaliteli video derslerini seçme ve satın alma fırsatı sunuyor. Dünya çapında 120000’den fazla abone, 25 milyondan fazla görüntüleme ve 600’den fazla konser ile YouTube Ödülü sahibi.

Buna göz atarken WordPress tabanlı web sitesi, master, profesyonel geçmişi, deneyimi ve başarıları hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Ayrıca, sunulan gitar çalma kurslarının avantajlarını ve türlerini, mevcut paketlerin ayrıntılarını, maliyetlerini ve özelliklerini de keşfedeceksiniz. Videoların kullanılabilirliği, Thomas’ın uzun vadede tam olarak neyi başarabileceğinizi anlamak için düzenlediği Çevrimiçi Gitar / Okul derslerini izlemenizi sağlar..

Genel web sitesi tasarımı biraz sade, ancak gerçekten sağlanan bilgilerin işlevselliği ve değerinde mükemmel. Burada çok fazla sayfa bulamazsınız – tüm gerekli veriler tek sayfada sağlanır. Burada birden fazla kullanıcı referansı ve ücretsiz denemeye kaydolmanızı sağlayan anında erişim düğmesi var. Sellfy tarafından desteklenen benzersiz e-Ticaret işlevselliği ile gelen web sitesinin harika bir örneği!

2. Beaute Liberee

Beaute Liberee

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Beaute Liberee bir Web akışı destekli proje kadınlara% 100 doğal ve çevre dostu saç tedavi yöntemleri sunma misyonunu gören güzellik uzmanı Leila Salomee’ye ait. Web sitesi, uluslararası kullanıcılar için biraz karmaşık hale getiren Fransızca dilinde oluşturulmuştur. Aynı zamanda, videoların kullanılabilirliği, sosyal ağ hesaplarına bağlantılar, Leila hakkında kişisel bilgiler ve kadınlara özel güzellik vizyonu.

Web sitesi sadece bir sayfa içeriyor. Kaydırma yaparken, Leila’nın metodolojisi ve benzersiz saç bakımı yaklaşımı hakkında ilginç gerçekleri keşfedeceksiniz. Web sitesi, Sellfy entegrasyonu ile gerçekleştirilen etkileyici e-Ticaret işlevselliği ile birlikte gelir. Leila’nın güzellik sırlarıyla ilgilenen herkes, onun yazdığı e-Kitapını satın alma şansına sahip. Bu, nihayetinde saç güçlendirme ve sağlığın iyileştirilmesi ile sonuçlanan 4 haftalık saç bakımı kursunu bulacağınız yerdir. Bu, Sellfy destekli e-Ticaret işlevine sahip güzel bir web sitesi örneği!

3. Çocuk Masaları

Çocuk Masaları

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Çocuk Masaları çocukların zaman çizelgelerini basit, anlaşılır ve etkileşimli bir şekilde öğrenmelerinin daha hızlı bir yolunu garanti eder – çoğu çocuğun sevdiği şey budur! Yeni sistem çarpım oyunlarını kullanarak zaman tablolarını öğrenme sürecine benzersiz bir yaklaşım sağlar. Sistem, çocuklarıyla birlikte öğretim sürecindeki sorunlarla da karşılaşan ve kendi yöntemini sunarak görevi basitleştirmeye karar veren Larissa Powell tarafından geliştirildi..

Web sitesi WordPress, işlevselliği ve performansı ile kendini gösterir. Tasarım oldukça basit ama çocuk odaklı. Proje, etkileşimli grafiklere, grafiklere, kartlara, YouTube videolarına ve çekiciliğine katkıda bulunan ve önerilen eğitim yöntemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesine göz atmaya devam etme dürtüsünü çağrıştıran diğer eğlenceli öğelerle doludur..

Gerekli tüm bilgileri Hakkımızda sayfasında ve Blog bölümünde bulabilirsiniz. Ürünü almak ve yöntemi kendi başınıza test edebilmek için Ürünler sayfasına erişmeniz ve orada mevcut tekliflerden birini seçmeniz gerekir. Aslında orada iki tane var – Personal Edition ve Classroom Edition. Ayrıca, materyalleri daha önce test etmiş ve sonuçları anlatmak isteyen diğer müşterilerin paylaştığı deneyimleri keşfetmek için kullanıcı referanslarını burada bulabilirsiniz. Büyük gob!

4. 10Ten Dergisi

10Ten Dergisi

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

10Ten Dergisi bir Wix destekli eTicaret işlevselliği Sellfy yazılımının entegrasyonu ile sağlanan projedir. Online dergi, yaratıcı yönetmenlerin, moda tasarımcılarının, fotoğrafçıların, sanatçıların, stilistlerin, makyaj uzmanlarının ve diğer endüstri profesyonellerinin aklında yer alan moda endüstrisi ile ilgili yüksek kaliteli yayınlar sunmaktadır. Burası, çok sayıda gelişmiş moda ve stil fikrinin yanı sıra niş uzmanlardan çok sayıda sunumla karşılaşabilecekleri yerdir. Moda endüstrisi ile ilişkiliyse, kendi çalışmalarınızı çevrimiçi dergiye göndermek de mümkündür..

E-Ticaret işlevi söz konusu olduğunda, web sitesinde çevrimiçi dergilerin son sayılarını içeren ayrı bir sayfa vardır. Fotoğraflarını gönderen ve satışa sunan yazarların moda ve yaratıcı yeteneklerini sergiliyorlar. Koleksiyon, dikkat edilmesi gereken yeni sorunlar sunmak için düzenli olarak güncellenir. Sadece dergi galerisine göz atın ve sektör uzmanlığınıza gelenleri seçin. Sonra onları alışveriş sepetine ekleyin ve sipariş verin – bu çok basit ama kullanışlı.

5. Havalı Maketler

Havalı Maketler

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Havalı Maketler çalışmalarınızı mümkün olan en kısa sürede sergilemenizi mümkün kılan, kullanımı kolay gerçek fotoğraflı PSD maketlerinin zengin koleksiyonuna erişim sağlar. Bu fotoğrafların etkili ve doğru uygulanması, müşterilerin çalışmanızın sonucunu.

Şirketle ilgili genel bilgilerin yanı sıra, bu WordPress tabanlı web sitesi, en popüler ve kapsamlı PSD maketi setlerinin bazılarını sunmayı mümkün kılan üst düzey e-ticaret özellikleri sunar. Sayfayı aşağı kaydırdıkça, seçim yapabileceğiniz paketlerin ayrıntılı açıklamalarıyla karşılaşacaksınız. Burada, setlerin özelliklerini, önizlemelerini ayrıntılı olarak yaparak ve maliyeti belirledikten sonra bulabilirsiniz..

Projenin bir başka önemli özelliği de web mağazası galerisi düzenli olarak güncellendiği için yeni maketler hakkında bilgi edinme fırsatıdır. Bu amaçla, gerektiğinde bildirimleri almak için şirketin bültenine abone olmalısınız. Sosyal ağ hesaplarına erişim de kendi içinde bir avantaj olan bu fırsatı sağlıyor.

6. Camie cragg fitness

Camie cragg fitness

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Camie cragg fitness spor hayatına, sağlığını ve hayatını etkileyen korkunç kazadan sonra başlayan Camie Cragg Fitness’ın sahibi olduğu ve işlettiği fitness kulübüdür. Mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için eğitim sürecine gerçekten benzersiz bir yaklaşım geliştirmiştir. WordPress ile oluşturulan web sitesi, kullanıcıların sağlık ve zindelik ile ilgili bilgiler için olduğu kadar kullanıcıların avantajlarından memnun kalacağı kanıtlanmış programlar için de tek hedef haline gelmiştir..

Web sitesinde satışa sunulan fitness programlarının yanı sıra, kullanıcılara değerli bilgiler sağlayan e-Kitaplar da bulunabilir. Proje, spor ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun kendi egzersiz planınızı seçmenizi mümkün kılan entegre Sellfy yazılımı sayesinde e-ticaret odağına sahiptir. Ayrıca, programları kişisel olarak test eden ve sonuçlarını ve başarılarını hevesle paylaşan Camie’nin müşterilerinin gerçek hayattaki fotoğraflarıyla birlikte gelen ilginç videolar ve müşteri referansları da vardır. Bu görsel sunum kullanıcıların doğru seçimi yapmasına yardımcı olur.

7. Satranç Eğitmenleri

Satranç Eğitmenleri

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Satranç Eğitmenleri binlerce öğrencinin oyunda ustalaşmasına ve ona özel bir tutum kazanmasına yardımcı olma misyonunu gören yetenekli, profesyonel ve adanmış satranç eğitmenlerinden oluşan bir kadroyu kapsayan organizasyon. Şirket, satranç oynamak söz konusu olduğunda kullanıcı ilgisini ve coşkusunu artırmadaki başarılarından dolayı haklı olarak “Satranç Baş Başlangıç ​​Programı” olarak kabul edilir..

Kuruluşun web sitesi, bilgi değeri ve sunulan özelliklerin / hizmetlerin bolluğu ile herkesi ilk bakışta etkilemektedir. Sellfy tarafından sağlanan entegre e-ticaret işlevselliği, satranç eğitmenleri için rezervasyon yapmaya ve doğrudan web sitesinde çok çeşitli diğer hizmetlerden faydalanmaya izin verir. Böylece, iyi yaz dinlenmek ve satranç becerilerini geliştirmek isteyen her öğrenci için yaz kampı programına kaydolmak mümkündür..

Web sitesine göz atmak ve Chess Tutors’ın ima ettiği tüm seçenekleri keşfetmek biraz zaman alır, ancak web sitesinde karşılaşan çoğu satranç hayranına hitap eden şey tam olarak budur..

8. 1 Stil Pro

1 Stil Pro

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

1 Stil Pro Capture One’ın iş akışını arttırması için çeşitli film stilleri elde etmek için harika bir fırsat sunuyor. Proje, her biri onlarla oluşturulan projelerin benzersiz görünümünü sağlayan 200’den fazla film stili sunuyor. Bu, proje oluşturma ve işlemeniz için en iyi ve en etkileyici çözümü tanımlamaya yardımcı olan bir tür gelişmiş yaratıcılık aracıdır..

WordPress, Sellfy e-Ticaret entegrasyonu ve kullanıcı odaklılık göz önünde bulundurularak başlatılan 1 Styles Pro, web mağazalarında iki film stilinden birini seçmeyi mümkün kılar. Bunlar arasında Orijinal Film Stilleri Seti ve Genişletilmiş Film Stilleri Seti bulunur. Setlerin her biri benzersizdir ve her biri başarılı proje geliştirmeye katkıda bulunan eşsiz bir özellik sunar.

Web sitesi sayfalarına göz atarken ürünü ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ayrıca, işlevlerinden en iyi şekilde yararlanmak için stilleri düzgün bir şekilde nasıl yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Burada video tanıtımı ve ürünü test eden diğer fotoğrafçılar tarafından yayınlanan çoklu incelemeler de var. Bu yaklaşım kullanıcıların doğru seçimi yapmasına yardımcı olacaktır.

9. Beanie Babies Fiyat Rehberi

Beanie Babies Fiyat Rehberi

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Beanie Babies Fiyat Rehberi BeanPie’leri mümkün olan en iyi fiyata satma fırsatı sunan WordPres destekli bir projedir. Bu, çağdaş pazarda Beanie Bebekleri satma süreciyle ilgili özel nüansları ve fiyatlandırma yönlerini kapsayan bir tür e-Kitaptır. E-Kitap, ürünleri satmanın birden fazla yolunu arayan ancak nereden başlayacakları konusunda hiçbir fikri olmayan Beanie Babies sahiplerini hedefliyor.

Fiyat rehberini almakla ilgilenen müşteriler, buradaki önerileri ve yönergeleri izleyerek doğrudan web sitesinde yapabilirler. Ek olarak, en iyi fiyatlandırma yaklaşımını tanımlamak için ana bere terimlerinin anlamını ve anlamını bulma fırsatı vardır. Burada, bilgilerini benzer düşünen kullanıcılarla paylaşmaya hazır olan en iyi endüstri uzmanları tarafından derlenen koleksiyon tanımlarının listesi bile var.

10. HighLife Örnekleri

HighLife Örnekleri

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

HighLife Örnekleri müzik yapımcılarına farklı müzik ihtiyaçları için kapsamlı döngüler, sesler ve örnekler kütüphanesi ile karşılaşabilecekleri bir yer sağlamak olan akılda tutularak oluşturulan bir projedir. Şirket, müşterilerin ulaşabileceği en ilham verici ve etkileyici ses örneklerini sunmak için dünyanın her yerinden en iyi üreticiler ve ses tasarımcıları ile birlikte çalışıyor.

Web sitesi e-Ticaret odağı Sellfy entegrasyonu ile gerçekleştirilir. Bu, Melodiler ve Vokas’tan Davul Döngülerine, İnşaat Kitlerine, Midi Dosyalarına ve daha fazlasına kadar yüksek kaliteli ve telifsiz örnekler sunmayı mümkün kılar. Tüm örnekler uygun şekilde birkaç kategoriye ayrıldığı için web mağazasına göz atmak kolay ve kullanışlıdır. Bunlar LAbels, Türler, Serbest Sesler, Hizmetler, Örnek Pack Paketleri ve Özel Teklifleri içerir. Ayrıca, profesyonel geri bildirim almak için kendi parçanızı göndermenizi sağlayan Demo Bırak özelliğini buradan deneyebilirsiniz. Web sitesi, alışveriş sürecini bir kerede sorunsuz ve uygun fiyatlı hale getirmek için sık sık düzenli indirimler ve özel teklifler sunuyor.

Sonuç olarak

Sellfy her tür çevrimiçi mağazanın kurulumunu ve etkin bir şekilde yönetilmesini mümkün kılan, özellik yüklü ve güçlü bir çağdaş e-ticaret platformu olduğunu kanıtlamaktadır. Bu neredeyse hiçbir zaman ve hiç kodlama yeterliliği olmadan yapılabilir. Yazılım yeni başlayanlar ve web tasarım profesyonelleri için harika çalışıyor. Her ikisi de kullanılabilir ayrı e-Ticaret projeleri başlat web mağazalarını hazır web sitelerine bağlamanın yanı sıra.

Sellfy ile oluşturulan web mağazalarından örnekler kendileri için konuşur. Platformun, üst düzey e-Ticaret ve e-posta pazarlama araçlarının yanı sıra çok yönlü analitik ve ödeme seçeneklerinin entegrasyonu yoluyla gerçekleştirilen işlevselliğini açıkça göstermektedir. Sellfy’nin kalite ve özellik yüklü çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi ve yönetimi için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan şey budur..

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map