Square Online Mağaza Örnekleri

Square Online Mağaza Örnekleri


Kare – güçlü ve gelişmiş e-Ticaret yazılımı, web mağaza yönetimi, sipariş ve ödeme işlemleri için bir zorunluluk olan çok çeşitli araçlar ve özellikler sunar. 2009 yılında küçük bir kaydırma tabanlı akıllı telefon işleme sistemi olarak başlatılan hizmet, profesyonel e-Ticaret yönetimi için hızlı bir şekilde üst düzey ve dünyaca bilinen bir sistem haline geldi. Birkaç yıl önce, platform satın aldı Weebly, bu da onu çağdaş e-Ticaret nişinin liderlerinden biri haline getirdi.

Yazılım, dünyanın dört bir yanından gelen satıcıların işlerini başlatmasını, işletmesini ve büyütmesini sağlayan bir dizi ürün, araç ve hizmetle birlikte gelir. Sistemin bazı önemli noktaları Satış Noktası yazılımı, aylık ücretlerin yokluğu, sabit oranlı fiyatlandırma, web’de ürün satmak için çeşitli ücretsiz araçlar, gelişmiş analitik ve raporlama sistemi, kalite entegrasyonları, envanter ve müşteri yönetim araçları ve çok yönlü ödeme işleme seçenekleri.

Square, profesyonel web mağazası oluşturma ve yönetimi için harika çalışıyor. Sistemin tam olarak neler sunabileceğini bulmak için, onunla birlikte başlatılan web sitelerinin örneklerine bakmak mantıklıdır. Tam olarak yapacağımız şey bu.

1. Yeşil Eczane

Yeşil Eczane

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Yeşil Eczane sertifikalı besin takviyeleri, homeopatik ilaçlar ve yüksek kaliteli doğal içeriklerden elde edilen otlar zengin bir ürün yelpazesi sunan eczane. Eczanenin sunduğu tüm ürün grupları, en son klinik araştırma sonuçları, müşteri geri bildirimi ve üreticilerin saygınlığı açısından üretilmektedir..

Yeşil Eczane misyonunu en son sağlık ve yaşam tarzı standartlarına uygun profesyonel müşteri hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla, şirketin web sitesi, çeşitli tedavi seçenekleri için kullanılan geniş bir ürün yelpazesini ve markaları kapsamaktadır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ne olursa olsun, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun kesinlikle kaliteli bir çözüm vardır. İhtiyacınız olan ürünü bulmak için etkileyici kataloğa göz atmanız yeterli.

Neyse ki, web sitesi ilaçları markaya veya kategoriye göre seçmeyi mümkün kılıyor. Web sitesinde, gerekli çözüm yollarını seçme işlemini basitleştiren bir arama filtresi seçeneği de bulunmaktadır. Alışveriş prosedürünün kendisi de kolay ve hızlıdır. İhtiyacınız olan şey web sitesine kaydolmak (veya zaten hesabınız varsa giriş yapın) siparişi vermek ve ödemeyi yapmak için seçilen ürünleri alışveriş sepetine ekleyin. Ayrıca, her bir ürünün ayrıntılarını daha yakından görmenizi sağlayan Hızlı Görünüm seçeneği de vardır. Ayrıca, ilgilendiğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için açıklamayı, kullanım önerilerini ve özel ek bilgileri okumak mümkündür.!

2. Nakış Süper Fırsatı

Nakış Süper Fırsatı

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Nakış Süper Fırsatı çok çeşitli DIY ürünleri oluşturmak için kullanılan en iyi makine nakış ürünlerini, aksesuarları ve tasarım paketlerini sunar. Web sitesi, sezgisel gezinme ve net, iyi yapılandırılmış bir düzen sunması nedeniyle kolayca taranabilir. Alışveriş sürecini her müşteri için basit, hızlı ve anlaşılır kılan budur.

Web sitesi, mevcut ürünler için kategoriye göre alışveriş yapma fırsatı sunmaktadır. Türlerine, tasarımlarına, stillerine, konularına ve diğer parametrelerine göre seçim yapabileceğiniz çeşitli kategoriler vardır. Böylece, kullanıcılar aşağıdaki ürün kategorilerinden seçim yapabilirler: Tüm Paketler, Paskalya Paketleri, Nakış Yazı Tipi Fırsatları, Öne, Kasnakta ve Kategorisiz. Herkesin en popüler ürünleri bulabileceği En Çok Satanlar kategorisine özel dikkat gösterilmelidir..

Kullanıcılar ayrıca uzmanlar tarafından önerilen ürünleri ve kataloğa yeni eklenen yeni ürünleri bulabilirler. İlgilendiğiniz ürün ne olursa olsun, seçiminizi etkileyebilecek ayrıntılı açıklamasını, özelliklerini, maliyetini, fotoğraflarını ve diğer önemli parametrelerini görebilirsiniz. Arama filtresi seçeneği, müşterilerin tercihlerine göre öğelerin sıralanmasına yardımcı olur. Bu aynı zamanda alışveriş süresini kısaltmaya yardımcı olur. Şirketle ilgili soruları olan kullanıcılar için, en yaygın müşteri sorularının yanıtlarını içeren ayrı bir SSS bölümü vardır. Hala ilgilendiğiniz bir şey varsa, web sitesinde bulunan çevrimiçi iletişim formu aracılığıyla mağaza yöneticileriyle iletişime geçebilirsiniz..

3. Sadece Masa Tenisi

Sadece Masa Tenisi

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Sadece Masa Tenisi Square tarafından desteklenen en muhteşem proje örneklerinden biridir. Bu, etkileyici bir masa tenisi mağazası satışı sunan Avustralya merkezli bir web mağazasıdır. Tüm ürünler doğrudan üreticilerden tedarik edilir, anında teslimat için hazırdır.

Web sitesi, entegre işlevselliği, katalogda bulunan ürünlerin çok yönlülüğü ve genel bilgi değeri nedeniyle her kullanıcıyı ilk bakışta etkilemektedir. Bir tenis masası için alışveriş yaparken, tercih ettiğiniz marka ve üreticiye göre birden fazla ürün kategorisine göz atabileceksiniz. Ayrıca, yeni, öne çıkan ve en çok puan alan ürünlerin seçimini görüntüleme fırsatı da var..

Özel tercihleriniz veya gereksinimleriniz var mı? Ardından ayrıntıları belirtmek için ürün filtresi seçeneğini kullanın ve sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan en uygun teklifler arasından seçim yapın. Ayrıca, alışveriş sürecinin etkinliğini artırmak için marka veya kategoriye göre gerekli ürünler için alışveriş yapma fırsatı da vardır. Web mağazasının öne çıkan özelliklerinden biri, sağ panelde bulunan açılır menüsüdür. Tercih ettiğiniz para birimi seçeneğini (USD, EUR, AUD, GBP veya NZD) ayrıca kolay, hızlı ve etkili alışveriş sürecine katkıda bulunur ve bu da sonuçta müşteri katılımını ve memnuniyet oranlarını artırmaya yardımcı olur..

4. Esnaf Bonsai

Esnaf Bonsai

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Esnaf Bonsai özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için Bonsai ile ilgili ürünlerin, Bonsai malzemelerinin veya bitmiş Bonsai ağaçlarının inanılmaz çeşitliliğini seçmenizi sağlar. Ürünlerin yanı sıra, web sitesi yeni başlayanlar ve niş uzmanlar için yararlı ve ilginç atölyeler / sınıflar sunmaktadır. Bu sınıflar dünyanın farklı köşelerinden Bonsai ustaları tarafından verilmektedir. Planlanan veya yaklaşan etkinlikler hakkında bilgilendirilmek için, kullanıcının yalnızca birkaç tıklama ile yapılan posta listesine kaydolması gerekir..

Bonsai ürünleri ve atölye çalışmalarının yanı sıra, web sitesi ayrıca özel etkinlikler için Bonsai kiralama, ev / ofis ekranı için kiralama ve bakım, Koi havuzları ve şelaleler, Bonsai kablolama ve şekillendirme, saksılama, deadwood oyma ve ilgili web sitesi kategorilerinde bulunan diğer ilgili hizmetler.

İlgilendiğiniz ürünü satın almak için, entegre kataloğa ve çoklu bölümlerine göz atın, ürün açıklamalarını ve teknik özellikleri görüntüleyin ve siparişi daha da vermek için alışveriş sepetine gerekli öğeleri ekleyin. Galeri bölümü, satışa sunulan ürünlerin gerçek görüntülerini görüntülemenize yardımcı olur ve bu da seçiminizi basitleştirebilir. Web sitesi oldukça basit görünüyor, ancak Square tarafından desteklenen derin e-ticaret işlevselliği sunuyor.

5. İbadethaneler Eczacıları Derneği

İbadethaneler Eczacıları Derneği

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

İbadethaneler Eczacıları Derneği çağdaş sağlık eğilimlerinin ön saflarında kurulmuş, yenilikçi, Londra merkezli bir kurumdur. Bu aynı zamanda kendisini önemli ve anlamlı bir tıp kurumu olarak ayırt eden tıbbi bilgi ve araştırma nişlerindeki liderlerden biridir..

Web sitesi, Toplum, misyonu, hedefleri, hizmetleri ve değerleri hakkında kapsamlı ve değerli bilgiler sunar. Bu bilgi ana web sitesi bölümlerinde mevcuttur, yani Toplum, Mekan & Etkinlikler, Sınavlar, Fakülte, İletişim vb. Ayrı bir Mağaza bölümü, web sitesinin işlevselliğine katkıda bulunarak aksesuar, mal ve kuruluşla ilgili diğer öğeleri satın almayı mümkün kılar. Buna ek olarak, ima ve misyonu hakkında genel bir izlenim edinmek için en popüler sosyal ağlarda Topluluğun hesaplarına göz atmak mümkündür..

Web sitesi tasarımı özel ilgiyi hak ediyor. Web sitesi görünümünü oluşturan resim, stil ve yazı tiplerinin varlığı nedeniyle gerçekten eşsiz bir kraliyet atmosferi yaratır. Burada, toplumun her web sitesi ziyaretçisi üzerinde kesinlikle özel bir etkisi olan amblemi bile var.

6. İndigo Kurt

İndigo Kurt

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

İndigo Kurt müşterilerin tasarım tercihlerine uyacak şekilde kişiselleştirebilecekleri üstün kaliteli giysiler sunan bir giyim markasıdır. Ek olarak, her zaman stokta mevcut olan hazır modelleri seçmek ve sipariş etmek mümkündür. Web sitesi, kullanıcıların aradıkları birden fazla giysiden seçim yapmalarını sağlamak için basit ve sezgisel gezinme sağlar.

Indigo Wolf Custom Apparel, özelleştirilebilirliği ve kalitesi nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Ürün kataloğunda satışa sunulan tüm ürünler yer alır. Sayfayı aşağı kaydırarak koleksiyona göz atın, tek tek parametrelerini ve ayrıntılı açıklamasını bulmak için almak istediğiniz ürünü seçin ve önizleyin, satın almak için gereken boyutu ve miktarı seçin ve son olarak ürünü alışveriş sepetine ekleyin. Alışveriş süreci herkes için kolay ve hızlı.

Web sitesi, sahip olduğunuz tüm soruların cevaplarını bulmak için kullanıcı referanslarını, son şirket haberlerini ve SSS listesini okumayı mümkün kılar. Şirket haberleri ve özel satış teklifleriyle güncel kalmak için web sitesinin alt bilgisinde bulunan posta listesine katılabilirsiniz. Burası aynı zamanda, güncellemelerini izlemek ve gerektiğinde onlarla bağlantı kurabilmek için sosyal ağlardaki şirketin hesaplarına katılabileceğiniz yerdir. Bunlar, web sitesini değerli bir Kare destekli proje yapan ana özelliklerdir..

7. FastKash Ticaret A.Ş..

FastKash Ticaret A.Ş.

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

FastKash Ticaret A.Ş.. değerli eşyalarını teminat olarak kullanmaya karar veren müşteriler için kısa vadeli varlık bazlı kredilerde niş liderdir. Şirket, Mağaza bölümünde görüntülenen ve satılan çeşitli ürünleri kabul eder. Altın ve diğer değerli metaller, mücevherler, elmaslar, lüks ürünler, aksesuarlar, sırt çantaları, kıyafetler, çantalar, lüks saatler, güneş gözlüğü, cüzdanlar, cüzdanlar ve diğer ürünlerden farklı fiyatlarla kabul edilir ve satın alınır..

Şirketle uğraşmak isteyen her kullanıcı, başlangıçta doğrudan web sitesinde bir teklif almalı, yöneticilerin ayrıntıları tartışmasını beklemeli, değerlendirilmesini sağlamak için öğeyi göndermeli ve sonra satılıncaya kadar beklemelidir. Satışa sunulan tüm ürünler, ürün, marka ve fiyat türüne göre filtrelenebilen katalogda listelenmiştir. Her öğe, satın almadan önce önizleme yapabileceğiniz ayrıntılı açıklama ve birden fazla fotoğraf ile birlikte gelir. Bu çok kullanışlı, kullanışlı, hızlı ve kolay.

8. Whistler Şarapları

Whistler Şarapları

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Whistler Şarapları 80 yıllık görkemli geçmişe sahip bir aile üzüm yetiştiriciliği ve şarap üretim işletmesidir. Şarap yapımının bilgi ve becerileri bir nesilden diğerine geçti ve sonunda müşterilerle popülerliğin tadını çıkaran kalite ve eşsiz şarapların üretilmesine neden oldu..

Ailenin geçmişini ve işlerinin ayrıntılarını okuyan kullanıcılar için, web sitesi Satın Alma bölümüne erişim izni verir. Whistler ailesi tarafından üretilen en iyi şaraplara göz atabilir, görüntüleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ürün kataloğu oldukça etkileyici, onlarca çeşit satışa sunuldu. Her şarap, içerdiği ayrıntılı açıklama, maliyet ve malzemelerle birlikte gelir. Önemli olan, her ürünün kendine özgü markası, şişe tasarımı ve üretim yılı vardır. Bu veriler, kullanıcıların seçimini basitleştirmek için katalogda da belirtilmiştir.

Gerekli ürünü ararken veya siparişi verirken filtre seçeneğini kullanmak mümkündür. Ürünleri isim, tür, yıl, popülerlik, maliyet vb.Dahil olmak üzere farklı parametrelere göre sıralamanızı sağlar. Bu, şarap alışveriş sürecini basitleştirir, herkes için daha rahat ve kullanışlı hale getirir..

9. BASIN

BASIN

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

BASIN Denver merkezli bir yayınevi ve stüdyo alanıdır ve kısa süreli sanat kitapları yayınlama misyonunu görür. Kentsel sanat eğilimlerini ve günlük yaşam ile sanat arasındaki bağlantıyı araştıran ve gösteren kavramsal zaman temelli sanatı belgeliyorlar. Stüdyo aynı zamanda işbirliği yaptıkları sanatçılara ait sınırlı sayıda baskıların basılmasıyla da ilgileniyor..

Stüdyonun sunduğu yayınlara erişmek için, herkesin öncelikle ilgili Mağaza bölümünü ziyaret etmesi gerekir. Kabul edelim: burada satışa sunulan pek çok ürün bulamayacaksınız, ancak stokta mevcut olanlar yatırım yapmaya değer. Her kitap / yayın, çekici ve görsel açıdan etkileyici tasarımı nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Ayrıntıları görüntülemek için, ilgilendiğiniz öğeyi tıklayabilirsiniz. Ürünün resimlerini, açıklamasını, özelliklerini, maliyetini ve stokta mevcut kitap sayısını bu şekilde görebilirsiniz. Siparişi vermek için yayını sepete ekleyin ve sistemin varsayılan olarak sağlayacağı diğer adımlara geçin. Sonuçta, bu kolay, hızlı ve kullanışlı.

10. Pipkins Ayılar

Pipkins Ayılar

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

Pipkins Ayılar Jane Mogford tarafından tasarlanan ve yaratılan oldukça minyatür Pipkins Ayılar koleksiyonları sunan bir web mağazası. Uzun bir süre küçük ayıları toplayan Jane’in onlar için özel bir sevgisi vardı. Sonunda popülaritesini getiren kendi küçük ayılarını tasarlamaya başlamasını sağlayan da bu oldu..

Pipkins’in minyatürlerinden herhangi birini sipariş edebilmek için önce Mağaza bölümüne ulaşmalısınız. Burada satışa sunulan tüm koleksiyonlara göz atabilirsiniz. Stokta bulunan tüm ürünler, en kaliteli, geleneksel çevre dostu bileşenler ve kumaşlar içeren el işi. Dükkandan satın alabileceğiniz her ayı ayrıntılı bir açıklama ve ürün özellikleri, ürün incelemeleri ve maliyet ile birlikte gelir. Müşteriler ayrıca satın alacaklarını görmek için her minik ayının fotoğraflarını önizleyebilirler. Ayrıca, en son haberler, güncellemeler, etkinlikler ve diğer ilgili bilgilerden haberdar olmak için şirketin sosyal ağ hesaplarına katılma fırsatı da vardır. Web mağazası kesinlikle böyle sevimli öğeleri toplamaya meraklı olan kullanıcıların dikkatine değer.

Sonuç olarak

Kare izin verir oluşturma ve yönetme iş boyutuna ve uzmanlığa bakılmaksızın gelişmiş ürün yönetimi, ödeme ve gönderim seçeneklerine sahip özellik yüklü web mağazaları. Yazılım herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez sana izin vermek e-ticaret web sitesi oluşturma ve yayınlama. Entegre web sitesi oluşturucusu, web mağaza tasarımı ve yayın sürecinin tüm aşamalarını az çaba / zaman / bütçe yatırımı ile etkili bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır..

Square’den güç alan çevrimiçi mağaza örnekleri, sistemin işlevselliğinin ve itibarının en iyi kanıtıdır. Çeşitli nişlerle mücadele ederler ve farklı işlevler gerçekleştirirler, ancak hepsinde ortak bir şey vardır – esneklik ve üst düzey performans ile birleştirilmiş güçlü e-Ticaret odağı. Tüm iş gereksinimlerinize uymak için gerçekten profesyonel bir e-Ticaret web sitesinden daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, Square’den tam olarak yararlanmaya devam edin!

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map