Yer İşareti Örneği

yer işareti web sitesi örnekleri


Bookmark – gelişmiş AI teknolojisi tarafından desteklenen yenilikçi bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Bu, kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan ve dünyanın her yerinden deneyimsiz ve yetkin web geliştiricileri çeken hizmetin en önemli özelliklerinden biridir..

Web sitesi oluşturucu güçlü profesyonel yardım sunuyor AIDA asistanı sıfırdan sizin için iyi bir web sitesi tasarımı, tüm web oluşturma sürecinde size rehberlik eder. AIDA benzersizdir ve onu kullanan herkese olağanüstü web oluşturma deneyimi sunar.

Platform, başlangıçta duyarlı tasarıma sahip iş web sitelerinin, web mağazalarının ve açılış sayfalarının geliştirilmesi için iyi çalışır. Olağanüstü kullanım kolaylığı olduğu iddia ediliyor, ancak herkes için gerçekten çok basit ve sezgisel mi? AIDA, web oluşturma ihtiyaçlarınızın çoğunu kolaylıkla karşılayabilir mi veya hala programlama bilgisine sahip olmanız mı gerekiyor? Bunu temizlemek için, artılarını ve eksilerini tanımlamak için en iyi Yer İşareti web sitesi örneklerinden bazılarına göz atalım.

1. Gaard Media

GAARDMEDIA

Böyle bir web sitesi oluşturun

Gaardmedia.com, sosyal medya hizmetleri sunmaya, dijital kampanyalar geliştirmeye ve yürütmeye odaklanan tam hizmetli sosyal medya pazarlama ajansının bir web sitesidir. Bu, kullanıcılara ilgilendikleri tüm bilgileri sağlamak için gereken birkaç önemli bölümü içeren tek sayfalık bir web sitesidir. Bunlar Hakkında, Ne Yapıyoruz, Ekip ve İletişim bölümleridir..

Web sitesi, sayfayı aşağı kaydırırken görünen pop-up akılda kalıcı sloganlar nedeniyle basit ama olağandışı görünüyor. Sosyal ağ düğmeleri, hizmetlerin dış kaynaklarla ilgili ayrıntılı olarak araştırılmasına ve şirket itibarının güçlendirilmesine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıları proje fikirlerini tartışmak için ekiple iletişime geçmeye teşvik eden harekete geçirici mesaj “Hadi Konuşalım” düğmesi de var. SMM şirketini seçerken çoğu kullanıcının ihtiyacı olan şey tam olarak budur.

2. Her Şey Yeni

Her Şey Yeni

Böyle bir web sitesi oluşturun

Allthingsnewwtn.com’u ziyaret ettiğinizde dikkati çeken ilk şey, başlıkta bulunan sıra dışı bir görüntü kaydırıcıdır. All Things New, hayatınızı ve kişisel eşyalarınızı daha organize hale getirmenize yardımcı olabilecek bir yer olduğu için web sitesinin misyonunu mümkün olan en iyi şekilde sunar. Web sitesinin menüsü yer tasarrufu sağlamak ve kullanıcının dikkatini dağıtmamak için sol panelde bulunmaktadır. İçerdiği bölümler – Ev, Organizasyon, Küçültme, Tasarım ve Bize Ulaşın – şirketle ilgili tüm bilgilere ve sundukları hizmetlere erişim sağlar. Resimler, şirketin kapsadığı en önemli yönleri vurgulamak için beyaz arka plan üzerinde farklı ve çekici görünüyor. Web sitesi iyi bir Bookmark örneğidir.

3. PakaPaka Mağazası

PakaPaka Mağazası

Böyle bir web sitesi oluşturun

Pakapakastore.com ofis malzemeleri, çocuklar ve yetişkinler için defterler ve kalemler sunan Brezilyalı bir web mağazasının güzel bir örneğidir. Ürünler, tıpkı tüm web mağazası tasarımı gibi eğlenceli ve sıradışı görünüyor. Web sitesinin renk paleti, web mağazası ürünlerinin parlak örnekleri ile pembe ve beyazdır. Her biri fiyat ve parametre özellikleriyle birlikte gelir, ancak burada ayrıntılı ürün incelemeleri yoktur..

Burada sosyal ağ hesaplarına ve herkesin sipariş verebileceği çevrimiçi formdaki kişiler bölümüne de erişim vardır. Web mağazasının İngilizce sürümü de mevcut değildir, bu da müşteriler için alışveriş sürecini zorlaştırır.

4: ClearPay Finansal Midsouth

ClearPay Finansal Çözümler

Böyle bir web sitesi oluşturun

Clearpaymidsouth.com, işletmelere ve endüstrilere özel ihtiyaçlarına göre finansal çözümler sunan ClearPay şirketinin bir web sitesidir. Web sitesi ilk bakışta güvenilir ve modern görünüyor. Müşterilerin şirket hakkında bilmek istedikleri çok çeşitli bilgileri kapsar. Web sitesinin ana sayfasında sunulan her hizmetin ayrıntılı bir açıklaması vardır. Bu, potansiyel müşterilerin şirketle çalışırken mevcut ihtiyaçları ve hizmetleri hakkında karar vermelerine yardımcı olmalıdır..

Menü sol web sitesi panelinde bulunur. Yalnızca kullanıcıların seçimini basitleştirmek için birkaç noktadan oluşur. CTA düğmesini kullanarak mümkün olan en kısa sürede ücretsiz değerlendirme yapmak da mümkündür. Bookmark ile oluşturulmuş bir işletme web sitesinin şık, çağdaş ve güvenilir bir örneği.

5. Shivy’nin Hint Mutfağı

Shivys

Böyle bir web sitesi oluşturun

Shivysindiankitchen.com kendisi için konuşan web sitesinin adıdır. Bu en lezzetli Hint pişirme zımba online mağaza. Ancak, şu anda web sitesinde satılan tek bir ürün var – Shivy’nin Ghee. Muhtemelen, diğer ürünler yakında ürün listesine eklenecektir. Web mağazası, misyonunu müşterileri Hindistan’daki fakir ve evsiz çocuklara sıcak ve besleyici bir yemek bağışlamaya teşvik etmede görüyor.

Web sitesi, Kişiler bölümünde bulunan çevrimiçi formu doldurarak, ürün bağlantılarını sosyal ağlarda paylaşmayı, web mağazası güncellemelerinden haberdar olmak ve web sitesi sahipleriyle iletişim kurmak için bir bültene kaydolmayı mümkün kılar..

6. AidenLife En İyi Entegre Eğitim

Aidenlife uygun

Böyle bir web sitesi oluşturun

Aidenlifefit.net, dengeli yaşam tarzının hayranı olan ve sağlık durumunu iyileştirmenin bir yolunu arayan herkes için birinci sınıf bir yerdir. AidenLife FIT stüdyosu, her müşterinin yaşam tarzını daha iyi hale getirmek için farklı programlara, hizmetlere ve önerilere sahiptir. Web stüdyosunun web sitesi ana misyonuna karşılık gelir. Ana sayfada bulunan video arka planı, sunulan hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini taramaya devam etme isteğini teşvik eder.

Stüdyo hizmetlerini denemek isteyen herkes, ilk oturumu doğrudan ana sayfada ücretsiz olarak rezerve edebilir. Ayrıca, web sitesinde tam Google harita konumu olan kapsamlı bir fotoğraf galerisi, sosyal ağ hesapları ve stüdyoya ait ayrıntılı bağlantılar da bulunmaktadır..

Sonuç olarak

Bookmark, kişisel veya iş amaçlı iyi bir web sitesine ihtiyaç duyan herkes için çağdaş ve kullanımı kolay bir platformdur. Bu bina için güzel bir seçim küçük ve orta ölçekli e-ticaret web siteleri, hangi iyi iş sunumu ve müşteri katılımı amaçlamaktadır. Web sitesi oluşturucunun öne çıkan özelliği, web oluşturma sürecini basitleştiren, ilgi çekici hale getiren ve çok yönlü kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli entegre temalar sunan gelişmiş AIDA asistanıdır..

Yer işareti tabanlı web sitelerinin tüm örnekleri çağdaş tasarımlara sahiptir ve basit ancak sezgisel gezinme özelliğine sahiptir. Onlar hakkında karmaşık bir şey yok, ancak bu web tasarım becerilerinden yoksun olan ve Bookmark AIDA ile tasarlanmış işlevsel web siteleri almak isteyen kullanıcılar için kendi başına bir avantajdır. Kişisel ve kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir seçim!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map