Galvenie astoņi mākoņu drošības draudi, kurus, iespējams, apkarosit – Lietotāja rokasgrāmata

21. gadsimta otrajā dekādē mēs esam iegājuši jaunā tehnoloģiju laikmetā – mākoņdatošanā. Ar šo revolucionāri jauno glabāšanas veidu un datu pārvaldība ir sniegusi neskaitāmas priekšrocības.


Tagad uzņēmumiem var būt attālināta piekļuve savai vissvarīgākajai informācijai. Komandas tagad var sadarboties attālināti. Tagad mēs mazāk paļaujamies uz fizisko aparatūru, ietaupot darba vietu un samazinot vajadzību radīt jaunas skaitļošanas ierīces, kuras īsā laikā noveco..

Bet ar šo pieaugošo ērtības ir nākuši arī izaicinājumi. Lielākais no šiem izaicinājumiem, bez šaubām, ir jaunie drošības jautājumi, kurus izvirzījuši mākoņdatošanas risinājumi.

Kāpēc jums vajadzētu ņemt vērā 8 labākos mākoņu drošības draudus, kurus, iespējams, apkarosit 2019. gadā

mākonis securitylogo

Mākoņu drošības alianse ir atzīmējusi, ka mākoņa serveriem ir viegli piekļūt, vienlaikus esot hakeriem prioritāte lielā viņu rīcībā esošā datu apjoma dēļ.

Citiem vārdiem sakot, mākoņu pakalpojumu sniedzēji ir hakeru sapņu piepildījums – informācijas medus kanāls, kas tikai gaida izlaupīšanu.

Šeit ir top 8 duļķaini draudi jūs, iespējams, apkarosit šo 2019. gadu.

Datu pārkāpumi

Pēdējos gados mēs esam pieredzējuši datu pārkāpumus, kurus pasaule vēl nekad nav redzējusi. Daži no tiem ir notikuši mākonisko pakalpojumu sniedzēju pamanāmības rezultātā.

Šifrēšanas un divu faktoru autentifikācijas izmantošana palīdz mazināt drošības problēmas. Bet tas nav izārstējams, jo hakeri vienmēr ir modri, izstrādājot jaunus uzbrukuma pārnēsātājus.

Akreditācijas dati tiek kompromitēti

No ievērojama skaita drošības draudu var izvairīties, vienkārši izmantojot drošas paroles.

Lai iegūtu labākos rezultātus, izvēlieties unikālas paroles ar vismaz 14 rakstzīmēm, ieskaitot mazos un lielos burtus, ciparus un īpašās rakstzīmes. Nekad nelietojiet to pašu paroli divreiz.

Turklāt ielieciet svarīgākās paroles regulārā rotācijas grafikā. Jo biežāk maināt paroles, jo mazāka ir iespēja, ka tās tiks apdraudētas.

Tiešie pakalpojumu atteikuma (DDoS) uzbrukumi

Kaut arī DDoS uzbrukumi nav nekas jauns, mākoņu pakalpojumu sniedzēju plaša izmantošana sakrita ar to izmantošanas pieaugumu.

Mākoņu pakalpojumu sniedzējiem bieži ir jau izveidoti drošības protokoli, lai novērstu šāda veida uzbrukumus. Tomēr tie joprojām notiek.

Pastāvīga acu uzraudzīšana uz drošības auditiem un svarīgas informācijas apmaiņa ar administratoriem var palīdzēt mazināt šos draudus.

Uzlauzti API un saskarnes

Lielākā daļa mākoņa lietotņu un pakalpojumu izmanto API saskarnes starp mākoņiem saziņai.

Mākoņu servisa alianse iesaka ieviest draudu modelēšanas lietotnes un veikt rūpīgu koda pārskatīšanu, lai pastiprinātu jūsu sistēmas pret šiem draudiem.

Pastāvīgs datu zaudējums

Lai gan ir maz ticams, ka jūs kādreiz zaudēsit 100% no saviem līdzekļiem dati, kas glabājas mākonī, ir bijuši gadījumi, kad hakeri pēc piekļuves datu centram ir izdzēsuši visus datus.

Lietotņu un datu izplatīšanai vairākās nozarēs (saukta arī par tīkla izolēšanu) un regulārām datu dublēšanām vajadzētu samazināt datu zaudēšanas draudus..

Trūkst pienācīgas rūpības

Tas attiecas ne tikai uz mākoņa pakalpojumiem, bet arī uz tehnoloģijām kopumā.

Kārtējās tehniskās apkopes, piemēram, programmatūras atjauninājumu un drošības auditu, neveikšana ir viens no galvenajiem hacku cēloņiem.

Nav runa par to, kā uzvar hakeri, bet gan par to, kā zaudē tie, kas tiek uzlauzti.

Konta nolaupīšana

Tas bieži notiek pikšķerēšanas mēģinājumu rezultātā.

Hakeri ir secinājuši, ka dažreiz viņiem pat nekas nav jāgrauž – vienkārši izmantojot sociālās inženierijas taktiku, viņi var iegūt konta akreditācijas datus. Tajā brīdī nekas cits nav svarīgs.

Darbinieku izglītošana par to, kā pamanīt un izvairīties no pikšķerēšanas taktikas, ir ieguldījums, kas jāveic katram uzņēmumam.

Ļaunprātīga iekšējā informācija

Tas var būt nedaudz retāk sastopams drauds, bet, kad tas notiek, tas var būt postošs.

Ļaunprātīga iekšējā informācija ir kā spiegs – viņi var klīst par jūsu datiem neatklāti un nozagt tos tieši no deguna.

Pat Nacionālās drošības aģentūra (NSA) – valdības aģentūra, kuras uzdevums ir kiberdrošības jautājumi – iekšējās informācijas apdraudējuma dēļ 2013. gadā pamanīja lielu konfidenciālu dokumentu noplūdi..

Lai no tā izvairītos, ir jāizveido atbilstošas ​​noteikšanas metodes, kas brīdina jūs par kādas personas klātbūtni jūsu sistēmā.

8 labākie mākoņu drošības draudi, kurus, iespējams, apkarosit 2019. gadā

mākonis drošības logotips ar piekaramo atslēgu

Lai arī tie var būt 8 labākie mākoņu drošības draudi, ar kuriem, iespējams, apkarosit šo 2019. gadu, tas nekādā ziņā nav pilnīgs saraksts. Tomēr tas sniedz jums labu priekšstatu par mākoņdatošanas sistēmām raksturīgo ievainojamību veidiem.

Runājot par šo draudu novēršanu, atcerieties sīkumus – sarežģītas, unikālas paroles, daudzfaktoru autentifikācija, tīkla izolācija, regulāri dublējumi un programmatūras atjauninājumi, un tā tālāk.

Neļaujiet mākoņu drošības draudiem gūt vislabāko no jums

Liela daļa būtisku pārkāpumu nenotiek kādas sarežģītas uzlaušanas metodes rezultātā – drīzāk tie notiek tāpēc, ka kāds nav veicis vienkāršus pasākumus, lai aizsargātu savas sistēmas (tas var ietvert darbinieku nespēju apmācīt, kā pamanīt un izvairīties no pikšķerēšanas) mēģinājumi).

Pārliecinieties, ka tas nenotiek ar jums, atceroties top 15+ duļķaini draudi jūs, iespējams, apkarosit šo 2019. gadu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map