5 кращих платформ для блогів веб-сайтів для 2020 року

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Готовий стати блогером?

Я повинен сказати:

Чудова ідея!

Це непросто, але це окупається в довгостроковій перспективі.

Звичайно, знайти ідеальну платформу для ведення блогів – це не завжди найпростіше.

Сподіваємось, ця стаття полегшить пошук ідеального конструктора веб-сайтів, щоб розпочати вашу подорож до блогів

WordPress.org – Самостійне розміщення – чим я головним чином користуюся

Для тих, хто дещо кмітливий у створенні блогів, WordPress.org – це для вас.

Вона отримала настільки сильну репутацію, що майже чверть усіх веб-сайтів працюють за допомогою цієї чудової програми.

Це один з кращих розробників веб-сайтів для блогів

Ціноутворення

Це, мабуть, найкраща частина WordPress.org в тому, що це безкоштовна програма з відкритим кодом, яку мільйони людей використовують для створення блогів.

Майте на увазі, що вам доведеться платити за доменне ім’я разом з хостингом (в середньому $ 6 доларів і більше щомісяця).

Крім того, будь-які преміум-теми або плагіни (але, тони безкоштовних) мають і ціну.

Плюси & Мінуси

Досить потужно: Якщо врахувати доступні та зростаючі 54 000 плагінів, можна вибрати безліч варіантів. Від систем інформаційних бюлетенів до інструментів проектування, ви можете знайти все це тут.

Настроювання: Ви можете створити унікальний сайт, якщо знаєте кодування. Це означає, що ви можете створити власний веб-сайт для задоволення ваших потреб. Це особливо важливо, якщо ви знаходитесь у конкурентоспроможній ніші чи на місцях, де важливо виділитися.

Незважаючи на всі переваги, які пропонує WordPress.org, є кілька недоліків, про які потрібно знати, перш ніж вибрати цю програму.

Складно дізнатися: Найбільший недолік – це те, що це програмне забезпечення не для початківців.

Вам потрібно знати, як кодувати, якщо ви хочете використовувати це як основу для створення веб-сайту. Причиною його популярності є те, що веб-дизайнери використовують це для створення стільки сайтів.

Однак якщо ви робите це самостійно, вам знадобиться допомога.

Самоуправління: Іншими словами, домени, плагіни та хостинг вам доведеться робити самостійно.

З деякими можливостями з цим варіантом може бути добре, але для більшості блогерів та власників веб-сайтів вони вважають за краще не виконувати роботи з обслуговування.

Немає сумнівів у тому, що WordPress.org є одним з найкращих продуктів платформи для блогів на ринку.

Однак це не найкраще для новачків. Якщо ви не готові дізнатися про кодування, можливо, найкраще вибрати іншу платформу блогу для своїх потреб.

Початок роботи з WordPress

Це трохи інакше, ніж ваші основні розробники веб-сайтів

Тому що

Вам потрібен хост для вашого блогу.

Подібно до, Синій господар

Вони в значній мірі допоможуть вам звідси

Якщо ви хочете отримати додаткову допомогу

Перегляньте цю статтю

Вікс

Спробуйте Wix для блогів зараз

Завдяки великій маркетинговій кампанії Wix став однією з найпопулярніших програмних продуктів для створення веб-сайтів у світі.

Ціноутворення

Ви можете отримати безкоштовний рахунок, але він настільки обмежений, що не варто цінувати.

Натомість рекомендується починати з плану 5 доларів на місяць, який забезпечує 500 МБ пам’яті пам’яті, 1 ГБ пропускної здатності та індивідуальний домен.

Для великих підприємств план 25 доларів на місяць включає підтримку VIP 24/7, так що це варіант.

Плюси & Мінуси

Простота використання: Можливо, найкращою причиною вибору Wix є те, що програмне забезпечення розроблене для початківців. Навіть якщо ви ніколи раніше не створювали веб-сайт, це швидко і просто, коли ви використовуєте Wix.

Інтеграція: Однією з найкращих переваг Wix є інтеграція з веб-сайтом, що робить його ідеальним для розвитку вашого бізнесу. Це означає, що вам просто потрібно оновити свій план, коли ваш інтернет-бізнес розширюється.

Обмежений обсяг пам’яті: для деяких це може бути справжньою проблемою, оскільки місце, доступне для зберігання, обмежене, особливо якщо ви вибрали бюджет бюджету.

Менше можливостей: Оскільки він створений для зручності та зручності використання, ви не знайдете стільки функцій блогів порівняно з аналогічними платформами, такими як WordPress.com та Weebly.

Для тих, хто тільки починає, особливо якщо ви творчий тип, то Wix – ідеальне рішення для потреб вашого веб-будівництва. Однак, якщо ти

плануєте розширювати свій бізнес з часом, тоді, можливо, ви захочете розглянути іншого розробника блогу.

Квадратний простір

Спробуйте квадратний простір для ведення блогів

В останні роки Squarespace привернув значну увагу завдяки значній інтернет-рекламі.

Він також має репутацію ідеального для тих, хто тільки починає створювати власний блог.

Ціноутворення

Безкоштовних варіантів немає, але є план $ 12 на місяць для особистого користування. Якщо ви хочете оновити свої зусилля та монетизувати свої зусилля, існує бізнес-план на суму 18 доларів на місяць.

Плюси & Мінуси

Творча свобода: Порівняно з багатьма іншими розробниками веб-сайтів, ви отримуєте значну гнучкість за допомогою Squarespace. Це особливо актуально, якщо ви хочете додати свої власні функції на сайт.

Відмінні шаблони: Ще одна перевага – велика кількість високоякісних шаблонів, які роблять створення блогу одразу. Ви можете знайти потрібний або налаштувати його під свої потреби.

Однак не все про Squarespace ідеально, є кілька питань, які вони порівняли з іншими розробниками веб-сайтів.

Складно створити: Хоча це не все так складно, він складніше порівняно з Weebly і Wix з точки зору створення веб-сайту. Це тому, що Squarespace розроблений для тих, хто має хоча б певний досвід, хоча це не все так складно навчитися.

Плани з обмеженими цінами: Менш гнучкість у цінових планах, пропонованих компанією Squarespace, тому ви можете не знайти того, що вам потрібно.

Загалом, Squarespace – один з найкращих розробників веб-сайтів для блогів. Це особливо актуально, якщо ви керуєте магазином електронної комерції, великим бізнесом або вам потрібно відобразити своє портфоліо. Це, безумовно, допоможе, якщо ви зможете знайти знижку на ціни, оскільки вони дещо дорожчі, але це, можливо, варто того.

WordPress.com

Спробуйте WordPress.com для свого блогу

WordPress.com не слід плутати з WordPress.org, оскільки це дві різні платформи. Однак це не завадило мільйонам людей використовувати WordPress.com як послугу переходу до блогів.

Ціноутворення

Ви можете почати з безкоштовної версії, але це досить обмежує і наповнене брендом WordPress. Ви можете вибрати платні плани, що становлять від 4 до 25 доларів на місяць і щорічно платити за бажанням.

Плюси & Мінуси

Простота у використанні: від створення сайту до виконання майстра установки до вбудованих функцій спільноти, WordPress.com є одним з найкращих розробників веб-сайтів для блогів, які ви можете знайти. Це допомагає хостингу включити у вашу покупку.

Підтримка. Ви користуєтеся підтримкою, коли використовуєте WordPress.com. Це може бути дуже корисним при створенні вашого блогу, щоб максимально використовувати його потенціал. Крім того, ви можете відповісти на ваші запитання за розумну кількість часу.

Однак, незважаючи на всі переваги, все ж є деякі проблеми при використанні WordPress.com як платформи для створення блогу.

Обмежена налаштування: Це означає, що ви не можете зробити свій блог настільки унікальним, як вам подобається. Це може бути проблематично, якщо ви знаходитесь у висококонкурентній ніші або галузі, де відокремлення себе від конкуренції є життєво важливим.

Вимога до бізнес-плану: Іншими словами, якщо ви хочете отримати доступ до всіх сторонніх тем і плагінів, які роблять WordPress.com вартим, вам доведеться інвестувати у більш дорогий бізнес-план..

Хоча WordPress.com має свої переваги, це може бути не правильним вибором для вас, якщо ви плануєте створити недорогий персональний чи професійний сайт.

Weebly

Готовий розпочати будівництво з Weebly

Weebly пропонує кілька виняткових варіантів для початківця, особливо якщо ви плануєте створити професійний чи особистий сайт. Від сильних функцій SEO до інтеграції з Google Analytics, ви, безумовно, можете розвивати малий бізнес з Weebly.

Ціноутворення

Хороша новина полягає в тому, що ви можете спробувати Weebly безкоштовно, але це включає лише близько 500 МБ пам’яті, і ви є субдоменом Weebly разом з брендингом. За $ 4 на місяць ви можете отримати користувальницький домен, який коштує досить дешево.

Цінові плани вище базових коливаються від 8 до 25 доларів на місяць, що пропонує широкий спектр варіантів. Для тих, хто запускає сайти електронної комерції, можливо, доведеться заплатити трохи більше.

Плюси & Мінуси

Швидкий & Дружнім словом: Іншими словами, Weebly розроблений для початківців, які майже не мають досвіду створення веб-сайтів. Weebly проводить вас крок за кроком в процесі, щоб ви могли швидко та легко створити свій сайт.

Особливості: Окрім того, як легко створити свій блог, кількість функцій, які Weebly пропонує, є значною для ціни. Це означає, що ви отримуєте запланований обмін та управління коментарями, які є досить корисними як частина функцій, які Weebly пропонує.

Незважаючи на переваги, у Weebly є кілька питань, про які потрібно знати, перш ніж купувати план.

Обмежений ріст: Однією з поширених проблем, що стосуються розробників блогу чи веб-сайтів із перетягуванням, є їх обмежена здатність до зростання в довгостроковій перспективі. Для деяких це може не бути проблемою, якщо ви плануєте обмежувати сайт. Але для інших, хто має великі плани, Weebly, можливо, не буде таким шляхом.

Менше налаштованих функцій. Хоча ви можете створити привабливий сайт, ви не можете налаштувати його настільки, наскільки це можуть зробити інші будівельники у цьому списку..

Це означає, що ви обмежені у можливості зробити ваш сайт неповторним, що важливо, особливо якщо ви перебуваєте у висококонкурентній галузі.

Weebly – одна з найкращих програм для блогів на платформі для початківців, про це не йдеться. Для особистих чи професійних сайтів це чудовий вибір завдяки простої у користуванні платформі. Однак якщо ви плануєте розвивати великий бізнес, ви, мабуть, хочете вибрати інший сайт.

Висновок на цих платформах для блогів

Якщо ви серйозно ставитесь до ведення блогів

Руки вниз, ви захочете використовувати мій перший варіант WordPress

Пам’ятайте, загалом я висвітлюю лише розробників веб-сайтів

Але:

У цьому випадку ми маємо охопити WordPress.org

Крива навчання вища, але вона того варта.

Якщо ваша основна мета – це не ведення блогів

Такі як, ви теж місцева компанія

Тоді

Інші 4 варіанти теж варто спробувати

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map