5 najlepších webových tvorcov webových blogov pre rok 2020

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Ste pripravení stať sa blogerom?

Musím povedať:

Výborný nápad!

Nie je to ľahké, ale z dlhodobého hľadiska sa to oplatí.

Nájdenie dokonalej platformy pre blogovanie samozrejme nie je vždy to najjednoduchšie.

Dúfajme, že tento článok uľahčí nájdenie dokonalého tvorcu webových stránok na začatie vašej blogovej cesty

WordPress.org – Self Hosted – Čo používam hlavne

Pre tých, ktorí sú pri vytváraní blogov trochu dôvtipní, je WordPress.org pre vás.

Získala tak silnú povesť, že takmer jedna štvrtina všetkých webových stránok je napájaná pomocou tohto pozoruhodného softvérového programu.

Patrí medzi najlepších tvorcov webových stránok pre blogy

stanovenie ceny

Toto je pravdepodobne najlepšia časť o WordPress.org v tom, že je to bezplatný a otvorený softvérový program, ktorý milióny ľudí používajú na vytváranie blogov..

Majte na pamäti, že budete musieť zaplatiť za doménové meno spolu s hostingom (priemerne 6 dolárov a viac mesačne).

Navyše, všetky prémiové témy alebo doplnky (ale tony bezplatných) majú tiež cenu.

Pros & Zápory

Pomerne výkonný: Keď zvážite dostupnosť 54 000 doplnkov a ich rastie, existuje nespočetné množstvo možností na výber. Od spravodajských systémov až po návrhové nástroje nájdete všetko tu.

Prispôsobenie: Ak poznáte nejaké kódovanie, môžete vytvoriť jedinečný web. To znamená, že si môžete vytvoriť svoj vlastný web, aby vyhovoval vašim potrebám. Toto je obzvlášť dôležité, ak ste vo vysoko konkurenčnom výklenku alebo oblasti, kde je dôležité vyniknúť.

Napriek všetkým výhodám, ktoré ponúka WordPress.org, existuje niekoľko nevýhod, ktoré musíte poznať pred výberom tohto softvérového programu..

Ťažko sa učiť: Najväčšou nevýhodou je, že tento softvér nie je určený pre začiatočníkov.

Musíte vedieť, ako kódovať, ak ho chcete použiť ako základ pre staviteľa svojich webových stránok. Dôvod tejto popularity je, že weboví dizajnéri to používajú na vytváranie toľkých stránok.

Ak to však robíte sami, budete potrebovať pomoc.

Self-Management: Inými slovami, domény, doplnky a hosting budete musieť urobiť sami.

Niektorí môžu byť v poriadku s touto možnosťou, ale pre väčšinu blogerov a vlastníkov webových stránok by radšej nemuseli vykonávať údržbárske práce.

Nie je pochýb o tom, že WordPress.org je jedným z najlepších produktov blogovacej platformy na trhu.

Pre začiatočníkov to však nie je najlepšie. Pokiaľ nie ste pripravení sa dozvedieť viac o kódovaní, môže byť pre vaše potreby najlepšie zvoliť inú platformu blogov.

Začíname s programom WordPress

To je trochu iné ako vaše základné tvorcovia webových stránok

pretože

Potrebujete hostiteľa pre svoj blog.

Páči sa mi to, Modrý hostiteľ

Z veľkej časti vám odtiaľto pomôžu

Ak potrebujete ďalšiu pomoc

Vyskúšajte tento článok

Wix

Vyskúšajte službu Wix na blogovanie teraz

Vďaka svojej rozsiahlej marketingovej kampani sa spoločnosť Wix stala jedným z najpopulárnejších softvérových produktov na vytváranie webových stránok na svete.

stanovenie ceny

Môžete ísť s bezplatným účtom, ale je taký obmedzený, že za to nestojí.

Namiesto toho sa odporúča začať s plánom 5 dolárov mesačne, ktorý poskytuje 500 MB úložného priestoru, 1 GB šírky pásma a prispôsobenú doménu.

Pre väčšie podniky zahŕňa plán $ 25 mesačne podporu VIP 24/7, takže je to možnosť.

Pros & Zápory

Jednoduché použitie: Pravdepodobne najlepším dôvodom pre voľbu Wix je, že softvér je navrhnutý pre začiatočníkov. Aj keď ste nikdy predtým nevytvorili webovú stránku, pri použití Wix je to rýchle a ľahké.

Integrácia: Jednou z najlepších výhod spoločnosti Wix je integrácia s webovou stránkou, vďaka ktorej je ideálna pre rast vášho podnikania. To znamená, že po rozšírení vášho online obchodu musíte jednoducho upgradovať svoj plán.

Obmedzený úložný priestor: Pre niektorých to môže byť skutočný problém, pretože úložný priestor je obmedzený, najmä ak vyberiete plán rozpočtu.

Menej funkcií: Pretože je navrhnutý pre pohodlie a jednoduchosť použitia, nenájdete toľko funkcií blogov v porovnaní s podobnými platformami ako WordPress.com a Weebly..

Pre tých, ktorí práve začínajú, najmä ak ste kreatívny typ, je Wix tým najlepším riešením pre vaše potreby v oblasti budovania webu. Avšak, ak ste

plánujte v priebehu času svoje podnikanie, potom by ste mali zvážiť vytvorenie iného blogu.

Squarespace

Vyskúšajte priestor na blogovanie

Spoločnosť Squarespace získala v posledných rokoch značnú pozornosť vďaka svojej značnej online reklame.

Má tiež povesť tým, že je ideálny pre tých, ktorí začínajú budovať svoj vlastný blog.

stanovenie ceny

Neexistujú žiadne bezplatné možnosti, ale na osobné použitie existuje plán na 12 dolárov mesačne. Ak chcete upgradovať a speňažiť svoje úsilie, existuje obchodný plán 18 dolárov mesačne.

Pros & Zápory

Kreatívna sloboda: V porovnaní s mnohými inými tvorcami webových stránok získate so službou Squarespace značnú flexibilitu. To platí najmä v prípade, ak chcete na web pridať vlastné funkcie.

Vynikajúce šablóny: Ďalšou výhodou je samotný počet vysoko kvalitných šablón, vďaka ktorým je vytváranie blogu hračkou. Môžete nájsť ten, ktorý chcete, alebo si ho prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Avšak nie všetko o službe Squarespace je dokonalé, existuje niekoľko problémov, ktoré porovnali s inými tvorcami webových stránok.

Je ťažké vytvoriť: Aj keď to nie je všetko také ťažké, v porovnaní s Weeblym a Wixom je to ťažšie, pokiaľ ide o vytvorenie webovej stránky. Dôvodom je skutočnosť, že program Squarespace je navrhnutý pre tých, ktorí majú aspoň nejaké skúsenosti, hoci nie je všetko ťažké sa naučiť.

Plány s obmedzenými cenami: Cenové plány ponúkané programom Squarespace sú menšie, takže nemusíte nájsť to, čo potrebujete.

Celkovo je Squarespace jedným z najlepších tvorcov webových stránok pre blogy. To platí najmä v prípade, že prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom, veľké podniky alebo potrebujete zobraziť svoje portfólio. Určite to pomôže, ak nájdete cenovú zľavu, pretože sú o niečo drahšie, ale to sa môže dobre oplatiť.

WordPress.com

Vyskúšajte pre svoj blog WordPress.com

WordPress.com by sa nemal zamieňať s WordPress.org, pretože ide o dve rôzne platformy. To však nezabránilo miliónom ľudí používať WordPress.com ako službu blogov typu go-to.

stanovenie ceny

Môžete začať s bezplatnou verziou, ktorá je však dosť obmedzujúca a je plná značky WordPress. Môžete si vybrať z platených programov, ktoré sa pohybujú od 4 do 25 dolárov mesačne a platíte ročne, ak si budete priať.

Pros & Zápory

Jednoduché použitie: Od vytvorenia webu po sprievodcu inštaláciou až po zabudované funkcie komunity je WordPress.com jedným z najlepších tvorcov webových stránok pre blogy, ktoré nájdete. Pomáha to, že hosting je súčasťou vášho nákupu.

Podpora: Pri používaní služby WordPress.com máte vyhradenú podporu. Môže to byť skutočne užitočné pri vytváraní blogu, aby sa maximalizoval jeho potenciál. Navyše na vaše otázky môžete odpovedať v primeranom čase.

Napriek všetkým výhodám však pri používaní stránky WordPress.com ako platformy na vytváranie blogov stále existujú problémy.

Obmedzené prispôsobenie: To znamená, že svoj blog nemôžete urobiť tak jedinečným, ako chcete. To môže byť problematické, ak sa nachádzate vo vysoko konkurenčnom prostredí alebo priemysle, kde je nevyhnutné sa oddeľovať od konkurencie.

Požiadavka na podnikateľský plán: Inými slovami, ak chcete získať prístup ku všetkým témam a doplnkom tretích strán, ktoré zvyšujú hodnotu WordPress.com, budete musieť investovať do drahšieho obchodného plánu..

Aj keď má WordPress.com svoje výhody, nemusí byť pre vás tou pravou voľbou, ak plánujete lacnú osobnú alebo profesionálnu stránku..

Weebly

Pripravený začať s Weebly

Weebly ponúka niekoľko výnimočných možností pre začiatočníkov, najmä ak plánujete vytvorenie profesionálnej alebo osobnej stránky. Od silných SEO funkcií až po integráciu s Google Analytics môžete s Weebly určite rozvinúť malú firmu.

stanovenie ceny

Dobrou správou je, že môžete Weebly vyskúšať zadarmo, ale to zahŕňa iba asi 500 MB úložného priestoru a ste spolu s brandingom subdoménou Weebly. Za 4 doláre mesačne môžete získať vlastnú doménu, ktorá je dosť lacná a všetky zvažované veci.

Cenové plány nad základným rozsahom sa pohybujú od 8 do 25 dolárov za mesiac, čo ponúka širokú škálu možností. Za tých, ktorí spúšťajú webové stránky elektronického obchodu, možno budete musieť zaplatiť o niečo viac.

Pros & Zápory

rýchly & Priateľské: Inými slovami, Weebly je určený pre začiatočníkov, ktorí majú málo alebo vôbec žiadne skúsenosti s tvorbou webových stránok. Weebly vás krok za krokom prevedie týmto procesom, aby ste mohli svoj web rýchlo a ľahko zostaviť.

Vlastnosti: Okrem toho, aké ľahké je zostavenie vášho blogu, je počet funkcií, ktoré ponúka Weebly, značná cena. To znamená, že získate naplánované zdieľanie a správu komentárov, ktoré sú veľmi užitočné ako súčasť funkcií, ktoré ponúka spoločnosť Weebly.

Napriek výhodám, Weebly má niekoľko problémov, ktoré musíte poznať pred zakúpením plánu.

Obmedzený rast: Jedným z bežných problémov pri vytváraní blogu alebo tvorcov stránok je ich obmedzená kapacita pre dlhodobý rast. Pre niektorých to nemusí byť problém, ak máte v pláne udržať web obmedzený. Ale pre ostatných, ktorí majú veľké plány, nemusí byť Weebly cestou.

Menej prispôsobiteľných funkcií: Aj keď môžete vytvárať atraktívne stránky, nemôžete ich prispôsobiť do tej miery, ako to môžu urobiť ostatní stavitelia na tomto zozname..

To znamená, že máte obmedzené možnosti, aby vaše stránky vyzerali jedinečne, čo je dôležité, najmä ak sa nachádzate vo vysoko konkurenčnom odvetví.

Weebly je jedným z najlepších softvérových programov pre platformu blogov pre začiatočníkov, o tom nie je pochýb. Pre osobné alebo profesionálne stránky je to skvelá voľba vďaka svojej ľahko použiteľnej platforme. Ak však plánujete rozšírenie veľkého podniku, pravdepodobne si budete chcieť zvoliť inú lokalitu.

Záver k týmto blogovacím platformám

Ak máte vážne blogovanie

Ruky nadol, budete chcieť použiť moju prvú možnosť WordPress

Pamätajte, že vo všeobecnosti sa zaoberám iba tvorcami webových stránok

Ale:

V takom prípade musíme pokryť WordPress.org

Krivka učenia je vyššia, ale oplatí sa to.

Ak vaším hlavným cieľom nie je blogovanie

Napríklad, ste miestna spoločnosť

potom

Ďalšie 4 možnosti sa oplatí vyskúšať

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map