15 fakti par e-tirdzniecību, kas jūs gaida naktī (2020. gads)

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


e-komercijas statistika

Domājot par e-komerciju, jūs, iespējams, attēlojat veikalu tiešsaistē, kas pastāvīgi reklamē jaunus darījumus, produktus, pakalpojumus utt.

No tirgotāja viedokļa e-komercija ietver daudz vairāk stratēģiju.

Kaut arī daži tirgotāji meklē lielus ieguvumus citos tirgos, e-komercijas tirgum ir daudz potenciālu.

Interneta biznesu ir viegli uzsākt, un tas joprojām uzplaukst saskaņā ar šiem faktiem un statistiku.

Lai arī tā joprojām ir salīdzinoši jauna tehnoloģija un pārdošanas veids, e-komercija var nodrošināt jums nemainīgu ienākumu daudzumu, un, ja jūs esat mazs vai nozīmīgs mazumtirgotājs ar fizisku atrašanās vietu, jūs varat uzlabot pārdošanas apjomus, vienkārši pievienojot šo tiešsaistē pārdošanas piltuves elements.

Šie 15 fakti liks jums ne tikai uzlabot savu e-komercijas veikalu, bet arī sniegt iedvesmu daudzām citām noieta vietām tiešsaistes ienākumu gūšanai..

Lielākā daļa patērētāju izvēlas iepirkties tiešsaistē dažādu iemeslu dēļ.

Daži no tiem ietver:

 • Laika taupīšana
 • Mazāk nodokļu
 • Viegli salīdzināt cenas
 • Bez pūļiem
 • Vairāk dažādības

Turklāt daudzi pircēji dod priekšroku produktu izpētei tiešsaistē un pirms došanās uz fizisko atrašanās vietu iegūst priekšstatu par cenu.

Ja tiek piedāvāta ātra un bezmaksas piegāde, daudzi pircēji labprātāk iepērkas tiešsaistē, nevis iepērkas preces, kuras neprasa, lai jūs preces redzētu no pirmavotiem..

Tomēr pircēji, visticamāk, pārlēksies uz tiešsaistes preču piedāvājumiem, kuriem klātienē ir nepieciešami vairāk pētījumu.

Piemēram, pircēji var doties veikalā, lai apskatītu kurpes, taču viņi joprojām var pirkt tiešsaistē, ja veikalā pārlūkojot savus tālruņus, viņi atrod izdevīgāku piedāvājumu.

Piezīme par mobilo e-komerciju

Mobilās e-komercijas dati nākotnes izaugsmei

Kā parādīs šī statistika, mobilā e-komercija ir ļoti svarīga mazumtirgotājiem, kuri nolemj nodrošināt tiešsaistes veikalus.

Ja jums nav veikala, kam var piekļūt, izmantojot tālruni, vai kas ir optimizēts mobilajai ierīcei, jums būs daudz grūtāk panākt, lai cilvēki iegādātos preces no jūsu veikala, īpaši, ja tā ir prece, kuru viņi var atrast no cita mazumtirgotājs.

Mobilajām ierīcēm optimizētajos tiešsaistes veikalos ir ātra un ērta norēķinu iespēja, viena pieskāriena navigators, lielāki attēli un intuitīvas saskarnes, kas reaģē uz pieskārienu ritināšanu.

Izveidojot tiešsaistes veikalu, kuram var piekļūt, izmantojot planšetdatoru vai viedtālruni, jūs, iespējams, katru mēnesi sasniegsit tūkstošiem jaunu klientu.

Sāksim ar pamatiem

1. E-komercija faktiski sākās 1979. gadā. Maikls Aldrihs savienoja vietējo televizoru ar tālruņa līniju, lai izveidotu iepirkšanos tiešsaistē, kas uzplauka 1980. un 1990. gados pirms interneta parādīšanās.

2. Amazon sāka darboties 1995. gadā. Tomēr Amazon nesāka gūt peļņu līdz 2003. gadam. Amazon vidējā pasūtījuma vērtība no 2012. gada ir 47,31 USD, un, protams, Amazon ir pazīstams kā viens no lielākajiem tiešsaistes mazumtirgotājiem.

3. Netflix nebija pirmais tiešsaistes DVD abonēšanas mazumtirgotājs. Blockbuster izveidoja vietni Blockbuster.com 2004. gadā, taču nav skaidrs, kad sākās pakalpojums, kas bija līdzīgs Netflix. Galu galā Redbox un Netflix noveda pie tā, ka tika nomākts tas, kas mājas video izklaidēs bija pieradis vislielāko vārdu.

4. Sākot ar 2012. gada trešo ceturksni, caur Paypal tika veikti 4 423 USD darījumi sekundē. Paypal pēdējos gados ir paplašinājusies, kļūstot par vispazīstamāko veidu, kā norēķināties tiešsaistē, neatsakoties no kredītkartes informācijas.

5. Groupon 2010. gadā atteicās no Google darījuma par USD 6 miljardiem. Tiešsaistes darījumu brokeris nākamajā gadā kļuva par IPO.

Kā sociālie mediji ietekmē e-komerciju

6. Zappo nopelna naudu no nosūtījumiem no sociālajiem medijiem. Tiešsaistes mazumtirgotājs ņem USD 0,75 no Pinterest, 2,08 USD no Facebook un 33,66 USD no Twitter.

7. 46 procenti tiešsaistes pircēju ņem vērā sociālos medijus, izlemjot, vai pirkt kaut ko tiešsaistē.

8. 47 procenti pircēju apgalvo, ka Facebook visvairāk ietekmē to, ko viņi pērk.

9. 54 procenti Facebook dalībnieku pārlūkošanai izmanto savus tālruņus. Nav šaubu, ka mobilā e-komercija ir strauji augusi un turpina ienest miljardiem dolāru mazumtirgotājiem, kuriem ir mobilajiem tālruņiem pieejami tiešsaistes veikali.

10. Polyvore ir lielākā vidējā pasūtījuma vērtība, saglabājot USD 66,75 par pasūtījumu.

Fakti par e-komercijas izaugsmi

11. Vairāk nekā 80 procenti tiešsaistes iedzīvotāju ir izmantojuši internetu preču un pakalpojumu iegādei.

12. 50 procenti iedzīvotāju tiešsaistē ir iepērkušies interneta mazumtirgotājos vairāk nekā vienu reizi.

13. E-komercijas pārdošanas apjomi pieaug par vairāk nekā 19 procentiem gadā un līdz 2015. gadam sasniegs gandrīz 1,4 triljonus USD.

14. Visaugstākā e-komercijas valsts ir Indija, kurai seko Saūda Arābija, Indonēzija, Austrālija un Filipīnas. Vismazāk tiešsaistes iepirkšanās pieaug Latvijā, Ukrainā un Francijā.

15. Pēc eMarketer aprēķiniem, mazumtirdzniecības e-komercijas pārdošanas apjomi 2017. gadā sasniedza USD 2,3 triljonus, kas ir par 23,2 procentiem vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Daži citi statistikas dati par e-komerciju

No visa iepriekšminētā ir skaidrs, ka mobilo un sociālo mediju savienošana ar e-komerciju ir būtiska, lai pamanītu un palielinātu jebkuru tiešsaistes mazumtirgotāju.

Tomēr jūs varat uzzināt daudz no šīs statistikas, kā arī norādīt, kuri ir lielākie e-komercijas veikali, kuras vecuma grupas mīl iepirkties tiešsaistē un kādi maksājuma veidi atvieglo klientu pirkumus tiešsaistē.

Lielākā daļa tiešsaistes pircēju norēķiniem izmanto bankas pārskaitījumus vai kredītkartes. Faktiski 40 procentus tiešsaistes pirkumu veic ar kredītkarti. Tomēr Paypal strauji pieaug par 35 procentiem.

Ziemeļdakotas pircēji visvairāk naudas tērē tiešsaistē. Parasti šīs valsts iedzīvotāji 16,17 procentus no saviem ienākumiem tērē pirkumiem tiešsaistē.

Tagad lielākais e-komercijas veikals ir Amazon. Otrais ir eBay, kam seko Apple, Walmart un The Home Depot.

Tiešsaistes pircēji vecuma grupā no 31 līdz 44 un no 55 līdz 65 gadiem tērē visvairāk naudas, iepērkoties tiešsaistē – 68 procenti.

Tiešsaistes pircēji ik gadu iztērē no USD 1200 līdz 1 300 USD pirkumiem.

Pizza Hut bija pirmā picu ķēde, kas 1994. gadā piedāvāja pasūtīšanu tiešsaistē.

Lielākā daļa pircēju – 71 procents – uzskata, ka labākus piedāvājumus var atrast, iepērkoties tiešsaistē, nevis dodoties uz veikalu.

Paredzams, ka tiešsaistes patērētāju skaits līdz 2015. gadam pieaugs līdz 201 miljonam.

Pašlaik 195 miljoni tiešsaistes patērētāju katru dienu pērk lietas caur e-komercijas veikaliem.

Prognozes e-komercijai 2019. gadā un pēc tam

Lielākā daļa šīs statistikas norāda uz faktu, ka e-komercija jau ir labākais veids, kā uzņēmumiem paplašināt krājumus un palielināt pārdošanas apjomus.

Nākamajā desmitgadē ir iespējams, ka iepirkšanās tiešsaistē dramatiski palielināsies līdz tādam līmenim, ka vairums pirkumu tiek veikti tiešsaistē, pat attiecībā uz priekšmetiem, kuri, iespējams, prasīja “redzēt” vispirms.

Tas ir saistīts ar jauno tehnoloģiju, ātrāku izrakstīšanos un viegli salīdzināmām preču cenām. Tomēr arvien vairāk cilvēku uztraucas arī par drošības trūkumu iepirkšanās tiešsaistē.

Tā kā lieliem mazumtirgotājiem, piemēram, Target, Home Depot un Neiman Marcus, ir vairāki tiešsaistes drošības pārkāpumi, cilvēki meklē drošākus veidus, kā norēķināties tiešsaistē un kas neprasa viņiem tieši norādīt kredītkartes numuru..

Nākamajiem e-komercijas soļiem jāattīstās ap drošu, ātru un mobilo iepirkšanos.

Ja mazumtirgotāji var nodrošināt, ka viņu pircējiem būs patīkamākā pieredze, iepērkoties tiešsaistē, pircējiem nav iemesla doties veikalā.

Avoti, no kuriem izrakstīties

https://blog.paymill.com/social-media-ecommerce/
http://www.factbrowser.com/tags/ecommerce/
http://mashable.com/2012/11/06/ecommerce-statistics/
http://getlevelten.com/blog/julie-miller/10-shocking-e-commerce-facts
http://www.internetretailer.com/

Tātad, vai kāds no šiem statistikas datiem jums izceļas? Vai varbūt redzat statistiku, kas patiešām izceļas? Man tas bija fakts, ka “4 423 USD darījumi notika caur Paypal sekundē ”.  Diezgan traki to dzirdēju.

Tātad, arī jūs varētu brīnīties par šo!!

Kā jūs sākat e-komercijas vietni?

Es gribu jums dot 2 resursus.

1 ir šeit, kas ir 5 labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Vai arī Lielisks Shopify biznesa sākumpunkts šeit

Attēla kredīts: aizdošanas memorands 
Rakstījis un publicējis Kristofers Poncijs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map