5 labākās WordPress mitināšanas iespējas iesācējiem (2020. gada salīdzinājums)

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Labākais WordPress hostings iesācējiem

Es šeit iziešu uz dzegas un sacīšu, ka apsverat iespēju izmantot WordPress, lai izveidotu savu vietni, vai ierakstīsit tādus vārdus kā

 • Labākais WordPress hostings iesācējiem
 • Labākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, lai izveidotu WordPress vietni
 • Vislabākā WordPress mitināšana

Bet:

Iespējams, ka tā būs jūsu pirmā reize, kad gatavojaties to lietot, vai arī pirmā reize, kad esat gatavs kļūt nopietns.

Hei, tas ir godīgi, un mēs visi esam tur bijuši.

Lieliski ir tas, ka tas nav nemaz tik slikti.

Mērķis ir atrast jauku mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas var viegli palīdzēt iestatīt WordPress vietni

Un:

Palīdzēs jums no mitināšanas viedokļa.

Iemesls, kāpēc es izvēlējos šos 5, ir tāds, ka esmu vai nu tos izmantojis, redzējis lieliskus pārskatus, vai arī pārbaudījis tos.

Kopumā katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs vēlas jums atvieglot WordPress vietnes iestatīšanu.

Galu galā,

Ir pāri 76 miljoni emuāru plus to izmanto.

Bet es domāju, ka šie 5 ir piemēroti tam, ko jūs meklējat, un viņiem ir viegli nokļūt.

Vai arī piedāvājiet lielisku klientu apkalpošanu, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem.

Papildus: ja jūs izlemjat par vienu no šiem, es jums soli pa solim parādīšu video, lai iestatītu savu WordPress vietni ar katru WordPress mitināšanas opciju.

Iemirsimies un pārbaudīsim tos.

Bluehost – šo es izmantoju

Cenu noteikšana

Tāpat kā konkurenti, arī Bluehost piedāvā pieejamu tīmekļa mitināšanas iespēju. Parasti to cena ir USD 7,99 mēnesī, bet pārdošanā ir USD 2,75 mēnesī.

Jauniem lietotājiem tiek dots īpašs ievadpiedāvājums, kā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai viņi varētu izmēģināt lietas un pārliecināties, vai viņiem tas patīk..

WordPress optimizētā mitināšana sākas ar USD 19,99 mēnesī, izmantojot WP Standard. Tad ir WP Enhanced, kas mēnesī maksā USD 29,99.

WP Premium ir 39,99 USD mēnesī, un WP Ultimate ir 49,99 USD mēnesī.

Cenas balstās uz avansa samaksu par gadu par pakalpojumu. To darot, ir ievērojami ietaupījumi. WP Ultimate parasti ir USD 129,99 mēnesī, piedāvājot lietotājiem USD 80 atlaides, samaksājot par pakalpojumu katru gadu.

Galvenās iespējas

Pēc Bluehost teiktā, tā ir “WordPress.org” ieteicamā tīmekļa mitināšana. ” Pakalpojumam ir viena klikšķa WordPress instalēšana, diennakts atbalsts, kā arī palīdzības centrs, kas pilns ar ceļvežiem, video pamācībām un citiem resursiem, naudas atdošanas garantija un vairāk nekā 150 ASV dolāru liels piedāvājums no Google.

Katram dalības plānam ir savs funkciju saraksts.

Piemēram, WP Standard mēnesī izmitina 100 miljonus apmeklējumu, 30 GB – krātuvi un dublējumu, kā arī 2 GB RAM. No otras puses, WP Ultimate piedāvā neierobežotus apmeklējumus, 240 GB lielu krātuvi un dublējumu un 8 GB RAM.

Katru plānu nodrošina arī uzlabots cPanel. WP Standard nāk ar SiteLock CDN, bet pārējie trīs cenu plāni nāk ar SiteLock CDN / WAF Pro.

WP Premium nāk ar pozitīvu SSL, bet WP Ultimate nāk ar pozitīvu aizstājējzīmi SSL.

Vienkārša WordPress iestatīšana

WordPress iestatīšana ar Bluehost notiek uzreiz. Tikai ar vienu klikšķi visas instalācijas ir savās vietās.

Jūs varat izveidot savu vietni uzreiz, padarot to par reālu ērtības lietotājiem.

Tā vietā, lai vietni izvērstu pakāpeniski, tā tiks izdarīta uzreiz.

Tas ļauj jums izmantot visas Bluehost piedāvātās iespējas.

Mērogojamība ir viena lieta, kas tai ir piemērota, tāpēc, ja jūsu vietne ir maza un tās izmērs palielinās, pakalpojums to var apstrādāt.

Izmēģiniet BlueHost

GreenGeeks – Es to izmantoju arī dažās no manām vietnēm

Green Geeks - viens no labākajiem WordPress mitināšanas iesācējiem

Cenu noteikšana – mērogojams cenu noteikšanas modelis, pieaugot jūsu vietnei

WordPress mitināšana ar GreenGeeks parasti maksā 9,95 USD mēnesī. Šobrīd tas tiek pārdots par 3,96 USD mēnesī. Tas ir ievērojams ietaupījums, un tam, iespējams, ir sakars ar brīvdienām.

GreenGeeks saviem pakalpojumiem piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas dod jums laiku, lai redzētu, vai pakalpojums atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm. Ja tā nav, naudu neizmantojat.

Pakalpojums pieņem Visa, MasterCard, Discover un American Express kā maksājuma veidus. Tas arī ļauj PayPal lietotājiem norēķināties, izmantojot savus kontus.

Pierakstīšanās process lietotājiem piedāvā divas iespējas: vienu cilvēkiem, kuriem nepieciešams reģistrēt domēnu, un otru cilvēkiem, kuri vēlas izmantot esošu domēnu.

Galvenās iespējas

GreenGeeks pārvaldītā WordPress mitināšana satur vairākas funkcijas. Tiek teikts, ka tas ir paredzēts gan “WordPress blogerim”, gan “WordPress izstrādātājam veterānam”, jo pakalpojums ir “pilnībā ielādēts”.

Dažas no ievērojamākajām iespējām, ko piedāvā apmaksāti GreenGeeks pakalpojumi, ietver neierobežotu tīmekļa vietas un datu pārsūtīšanu un 99,9% pakalpojumu uptime.

Jums nav jāuztraucas par to, ka pakalpojums ilgstoši nedarbojas un traucē trafika plūsmu, kas nonāk jūsu vietnē. Pat ja rodas kāda problēma, 365 dienas gadā ir pieejams diennakts klientu atbalsts.

Citas lietas, kuras vērts pieminēt par GreenGeeks WordPress mitināšanu, ir tās:

 • WordPress migrācija
 • WordPress optimizētie serveri
 • Pastiprināti drošības pasākumi
 • Vienkārša, viena klikšķa WordPress instalēšana
 • Bezmaksas domēna vārda pārsūtīšana un reģistrācija
 • Ātra SSD RAID-10 krātuve

GreenGeeks WordPress mitināšana ietver vairākas drošības funkcijas, kuras daudziem lietotājiem šķiet ideālas. Pirmkārt, tas piedāvā automātiskus atjauninājumus. Tālāk tas skenē un bloķē drošības problēmas reāllaikā.

Pakalpojums arī uztur jūsu vietni atsevišķi no citiem servera klientiem, lai saglabātu jūsu konfidencialitāti.

GreenGeeks ir arī iebūvēts Izkliedētā pakalpojumu atteikšana (DDoS) aizsardzība, kas darbojas uzņēmuma līmenī.

Ja šāda veida uzbrukums notiek Trojas zirga vai cita vīrusa dēļ, jūs esat aizsargāts.

Vienkārša WordPress iestatīšana

GreenGeeks iestatīšana WordPress prasa ļoti maz laika.

Pakalpojums sniedz instrukcijas, izmantojot video un tekstu.

Ja vēlaties to darīt manuāli, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Lejupielādējiet WordPress. Dodieties uz WordPress lejupielādes lapu. Lejupielādējiet un saglabājiet zip failu. Pārliecinieties, ka zināt, kurā mapē ievietojāt failu, lai jūs varētu viegli to izgūt, kad tas jums nepieciešams.
 2. Augšupielādējiet WordPress failus savā GreenGeeks mitināšanas kontā. Izmantojiet FTP klientu vai cPanel File Manager, lai augšupielādētu failus. Jūs varat izmantot jebkuru no opcijām un iegūt tādu pašu rezultātu. Vienīgā atšķirība ir tā, ka cPanel ļauj nekavējoties augšupielādēt un izvilkt faila saturu. Tas padara šo soli ātrāku.
 3. Izveidojiet sava emuāra datu bāzi. Kad esat piekļuvis MySQL datu bāzēm cPanel, jūs vēlaties izveidot datu bāzi un pēc tam piešķirt lietotāju. Sekojiet sev izveidotās datu bāzes nosaukumam, lietotājvārdam un parolei.
 4. Pārliecinieties, ka jūsu WordPress emuārs ir pareizi iestatīts. Apmeklējums http://wwww.yourdomain.com/wp-admin/install.php. Tas ļauj iestatīt emuāru. Ja tas atrodas apakšdirektorijā, jums būs jādodas uz http://www.yourdomain.com/subdirectory/wp-admin/install.php. Tas lūgs jums ievietot datu bāzes vārdu, lietotājvārdu un paroli. Ja localhost nedarbojas “Database Host”, jums šī informācija būs jāprasa savam tīmekļa mitinātājam. Atstājiet vienumu “Galda prefikss” un noklikšķiniet uz Iesniegt. Pirms noklikšķināt uz Instalēt WordPress, jums būs jāievada lietotājvārds un parole..

Lai gan šķiet, ka ir jāveic daudz soļu, to nav.

Tas vienkārši lejupielādē WordPress, augšupielādē failus savā mitināšanas kontā, piešķir šiem failiem dzīvesvietu un instalē WordPress, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.

Noskatieties šo video, lai parādītu WordPress iestatījumu:

Ņemiet vērā, ka konts jau ir izveidots.

Tātad reģistrējieties, pēc tam sekojiet tam ��

Ja jūs cīnāties, viņu klientu atbalsts, izmantojot tērzēšanu, ir satriecošs.

Izmēģiniet Green Geeks

InMotion hostings

Cenu noteikšana

Ar InMotion ir pieejamas trīs dažādas cenu noteikšanas iespējas. Tie ir Launch, Power vai Pro. Balstoties uz jūsu vajadzībām un vēlmēm, jūs varat izvēlēties sev piemērotāko variantu.

Palaišana parasti ir USD 7,99 mēnesī. Tas tiek pārdots par USD 5,99 mēnesī. Tas ietver bezmaksas domēnu, divas vietnes, neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu e-pastu.

Jauda ir USD 9,99 mēnesī, un pārdošanā ir USD 7,99 mēnesī. Tas ietver bezmaksas domēnu, sešas vietnes, neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu e-pastu. Tas arī piedāvā 2x izrādes.

Pro cena ir 15,99 USD mēnesī. Pašlaik tas tiek pārdots ar 12% atlaidi, mazumtirdzniecībā mēnesī sasniedzot 13,99 USD. Tas ietver bezmaksas domēnu, neierobežotas vietnes, neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu e-pastu. Tas arī piedāvā četrkārtīgu veiktspēju un Pro līmeņa atbalstu.

Sāciet veidot savu vietni, izmantojot InMotion hostingu

Galvenās iespējas

InMotion mitināšana piedāvā aizraujošas iespējas. Pakalpojuma lietotājiem ir jānogaida:

 • WordPress ir jau sākotnēji instalēts un gatavs. Jūs darbosities un darbosities dažu minūšu laikā.
 • Bezmaksas domēns. Neuztraucieties par jauna pirkšanu vai esoša reģistrēšanu, jo jums jāsāk ar pavisam jaunu domēnu.
 • Neierobežots hostings. Tas nozīmē, ka jūs nemaksāsit vairāk pat tad, ja izmantojāt lielāku joslas platumu.
 • Izmantojiet visus spraudņus, kas jums patīk. Tā ir jūsu vietne, un tai vajadzētu būt tieši tā, kā vēlaties.
 • Bezmaksas tēmas. Izvēlieties tādu, kas palīdz jūsu vēstījumu izplatīt pasaulei.
 • Jauniniet viegli un droši. Instalējiet atjauninājumus viegli un nebaidoties, ka tie pārrakstīs vai izjauks labo, kas jums notiek ar jūsu vietni.
 • Pilnībā atbalstīts. Jūs saņemat nepieciešamo palīdzību, izstrādājot un mitinot vietni.

Citas funkcijas, kas patiešām izceļas, ietver automātiskas ikdienas dublējumkopijas, kešatmiņas spraudņu atbalstu, SSH, GIT, FTP un PhpMyAdmin Access un bez dīkstāves vietņu pārsūtīšanu bez maksas.

Ja plānojat pārvietot esošu vietni uz InMotion, varat to izdarīt, nekad nevienam nezinot, ka jums tāda ir. Dīkstāves trūkums nozīmē lielāku apmeklētāju skaitu un galu galā lielāku pārdošanas un reģistrēšanās gadījumu skaitu.

Vienkārša WordPress vietnes iestatīšana

Izmantojot InMotion, WordPress ir iepriekš instalēts un gatavs. Jūs varat izveidot savu vietni dažu minūšu laikā.

Tas ir ideāli, ja jums ir maz zināšanu par FTP.

Ja jums ir kāda vietne, kuru vēlaties pārvietot uz WordPress mitināšanas pakalpojumu, varat to izdarīt. Jūs nepiedzīvosiet ideālas dīkstāves.

Kad jūsu vietne nav tiešsaistē, cilvēki to nevar apmeklēt, un jūs no tās nevarat gūt labumu.

Vietnes WordPress iestatīšana vietnē InMotion

Kāpēc jūs to darāt, un jums ir jautājums, vienkārši tērzējiet InMotion, un viņi jums palīdzēs.

Sāciet veidot savu vietni, izmantojot InMotion hostingu

Vietne

Vietnes WordPress vietņu mitināšana

Cenu noteikšana

Vietnes vietne piedāvā trīs dažādas cenu noteikšanas iespējas. Tie ir StartUp, GrowBig un GoGeek. Startēšanas cena parasti ir USD 9,95 mēnesī, bet šobrīd tā tiek diskontēta līdz USD 3,95 mēnesī.

GrowBig cena parasti ir USD 14,95 mēnesī, bet tagad tā tiek diskontēta līdz USD 7,95 mēnesī. GoGeek cena parasti ir USD 2995 mēnesī, bet tai tiek piemērota atlaide USD 14,95 mēnesī.

Galvenās iespējas

Katrs cenu plāns piedāvā kaut ko atšķirīgu. Piemēram, StartUp izmitina vienu vietni, kurā GoGeek, abu šo cenu pricieris, izvieto vairākas vietnes. StartUp piedāvā 10 GB tīmekļa vietas, kur GoGeek piedāvā 30 GB tīmekļa vietas.

Startēšana ļauj veikt 10 000 apmeklējumu mēnesī, un GoGeek ļauj 100 000 apmeklējumu mēnesī.

Katrs plāns piedāvā tādas būtiskas WordPress funkcijas kā bezmaksas domēns, bezmaksas WP pārsūtīšana, bezmaksas WP instalēšana un WP automātiskā ielāde..

Premium WordPress funkcijās ietilpst WordPress SuperCacher, 30 rezerves kopijas, prioritārais tehniskais atbalsts un viena gada bezmaksas aizstājējzīmju SSL.

Vienkārša WordPress iestatīšana

WordPress manuālā iestatīšana ir saistīta ar četrām darbībām.

Viņi ir:

 • Lejupielādējiet pakotni WordPress instalēšanai. Dodieties uz oficiālo WordPress lejupielādes lapu. Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un izvēlieties vietu faila saglabāšanai. Pārliecinieties, ka atcerieties mapi, kurā ievietojāt, lai varētu tai ērti piekļūt.
 • Augšupielādējiet serverī nepieciešamos WordPress failus. Augšupielādējiet failus, izmantojot FTP. Ir vairākas iespējas, kas to ļauj. Starp uzticamākajiem ir Filezilla un cPanel.
 • Izveidojiet MySQL datu bāzi WordPress. Piešķiriet lietotājam un piešķiriet pilnīgas atļaujas. Ņemiet vērā lietotājvārdu un paroli turpmākai atsaucei.
 • Iepazīstieties ar instalēšanas procesa soļiem. Ja WordPress ir augšupielādēts jūsu public_html direktorijā, dodieties uz http://jūsu domēns.com. Ja jums nav faila ar nosaukumu wp-config.php, izveidojiet to. To var izdarīt, noklikšķinot uz pogas Izveidot konfigurācijas failu. Tas lūgs jums sagatavot nepieciešamo informāciju un dos jums iespēju turpināt procesu, noklikšķinot uz “Iesim!” pogu. Nākamais ekrāns lūgs jums MySQL datu bāzes informāciju. Noklikšķiniet uz Iesniegt, lai pabeigtu visu.

Ja jūs labprātāk saņemtu vietnes SiteGround bezmaksas WordPress instalēšanu, varat to izdarīt. Ir iestatīšanas vednis, kuru izmantojat.

Jūs automātiski instalējat WordPress, izmantojot Softaculous. Kā opcija jums ir arī bezmaksas vietnes manuāla instalēšana, ko veic vietnes SiteGround atbalsta komanda.

Šeit ir solis pa solim video, lai izveidotu savu WordPress vietni, izmantojot vietni

Sāciet veidot savu vietni, izmantojot vietni

DreamHost

Cenu noteikšana

DreamHost piedāvā divas cenu noteikšanas iespējas. Koplietošanas hostings sākas ar 7,96 ASV dolāriem mēnesī un ietver viena klikšķa WordPress instalēšanu. Tas atbalsta vairākas WordPress vietnes, kā arī domēnus. Tas arī piedāvā 97 dienu naudas atdošanas garantiju.

DreamPress tiek pilnībā pārvaldīts. Jūs izveidojat saturu, un par pārējo rūpējas DreamHost. Tas ir iepriekš konfigurēts, kas ļauj ērti sākt uzreiz. Tas ir arī pielāgojams, padarot to spējīgu apstrādāt papildu trafiku bez joslas platuma ierobežojumiem.

Galvenās iespējas

Dažas no galvenajām DreamHost funkcijām:

 • Vairāki e-pasta konti. Ir tik daudz e-pasta kontu, cik nepieciešams. Piekļūstiet atmail tīmekļa klientam ikreiz, kad vēlaties lasīt un izveidot e-pastus.
 • Spēja izmantot jebkuru motīvu vai spraudni, kas jums patīk. Ar DreamPress nav ierobežojumu. Izveidojiet identitāti, kas jums vislabāk kalpo.
 • Automātiski atjauninājumi. Šī funkcija nodrošina jūsu vietnes drošību. Tas rūpējas par visām problēmām, ar kurām jūs varētu saskarties, bez jūsu palīdzības.
 • Iestatīts e-komercijai. Šī opcija nāk ar SEO ar SSL. Tam ir iepriekš instalēts Let’s Encrypt TLS / SSL sertifikāts. Tas arī piešķir jums privātu IP adresi.
 • Nav apmeklētāju ierobežojumu vai joslu platuma ierobežojumu. Jums nav jāuztraucas par vietņu avārijām, jo ​​esat palielinājis trafiku. Jūsu vietne ir piemērota izmantošanai neatkarīgi no tā, cik liela tās sekošana ir.
 • WordPress ugunsmūra bloki. Saglabājiet savu vietni aizsargātu pret uzbrukumiem. Drošība ir augsta prioritāte gan DreamPress, gan jums.

Līdzīgi kā konkurentiem, arī DreamHost ir ieviesti drošības protokoli.

Tas dod jums iespēju iestatīt tik daudz e-pasta kontu, cik nepieciešams optimālai darbībai.

Tas izmanto arī jūsu izvēlēto motīvu un spraudņus, tāpēc vietne patiesi ir jūsu.

Vienkārša WordPress iestatīšana

DreamHost instalēšana prasa maz laika. Viss, kas jums jādara, ir jāiet uz vienuma klikšķa instalēšanas lapu sadaļā Panelis un labumi.

Noklikšķiniet uz instalētās lietotnes ikonas. Šajā gadījumā tas ir WordPress.

Izvēlieties vēlamo domēnu, nolaižamajā izvēlnē noklikšķinot uz “Instalēt uz”.

Pēc tam jūs redzēsit pogu ar nosaukumu “Instalējiet to man tagad!” Kad instalēšana ir pabeigta, jūs saņemsit paziņojumu, kurā norādīts, ka tā ir bijusi veiksmīga.

Noskatieties šo video, lai palīdzētu jums izveidot savu WordPress vietni, izmantojot Dream Host

https://www.youtube.com/watch?v=WEUGgBLb-zc

Sāciet veidot savu vietni, izmantojot Dream Host

Secinājums par 5 labākajiem WordPress mitināšanas iesācējiem

Atgādinām tikai par 5 labākajiem WordPress mitināšanas iesācējiem

 • Green Geeks
 • Kustībā
 • Bluehost
 • Vietnes pamats
 • Sapņu saimniece

Visi šie 5 ir lieliski hostinga pakalpojumu sniedzēji, lai jūs drīz varētu kļūt par WordPress vietni.

Tie piedāvā vieglu iestatīšanu un cenu, ar kuru jūs jutīsities ērti, ja tikai sākat darbu.

Turklāt klientu apkalpošana ir lieliska, jo tā palīdz jums ārā un aizved uzminēšanas spēli, bet nezina arī to..

Izbaudiet savas WordPress vietnes izveidi.

Vai esat izmēģinājis kādu no šiem??

Ja jā, kurš no tiem?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map