8.5 Lielas investīciju izvēles iespējas jūsu vietnes biznesam

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Es zinu, ka šajā rakstā nav aprakstīts nekāds sakars ar vietnes veidotāju kādam no jūsu projektiem, bet personīgi es atradu šīs lieliskās vietas, kur ieguldīt savu peļņu vai arī turēt savu naudu !!!! tāpēc es vēlējos tos dalīties ar jums un dot jums iespēju pats atvērt kontu, lai jums būtu investīciju iespējas, kad tas nepieciešams.

Es domāju, ka kopumā jūs būsit patiesi apmierināts ar šīm vietnēm un uzskatīsit tās par ļoti vērtīgām jūsu vispārējam biznesa plānam vai nu pašreizējā, vai arī nākotnē jūsu vietnes biznesā. Labi, iesim un pārbaudīsim tos.

Kad jūs meklējat labāko tiešsaistes brokeri, ieteikumi šķiet visur. Brokeriem ir jābūt dažām lietām, lai ieguldītāja laiks būtu vērts. Dažādas tiešsaistes brokeru firmas bieži vien atšķiras no augstām un zemām maksām, dažādiem kontu padomiem, izglītības iespēju klāsta un krājumu izpētes rīkiem, kas padara vienu labāku par otru. Šīs ir astoņas no akciju tirdzniecības vietnēm, kuras investori patiesi mīl un kuras gadu gaitā ir ieteikušas.

Reklāmkarogs ar vārdiem

1. TD Ameritrade

TD Ameritrade ir kļuvis par vienu no karstākajiem tiešsaistes investīciju brokeriem Amerikā. Uzņēmums var lepoties ar vairāk nekā 5,8 miljoniem kontu īpašnieku un 480 miljardu dolāru aktīviem. Lai sāktu, sākotnējā iemaksa ir USD 500, un jūs varat atrast akciju darījumus par USD 9,99 par tirdzniecību. Opciju tirdzniecība ir USD 9,99 par tirdzniecību ar USD 0,75 par līgumu. Ir arī bezmaksas pētniecības rīki, bezmaksas datu funkcijas un brīvi lietojamas tirdzniecības platformas.

TD Ameritrade ir arī dažas akcijas, kas padara to par lielisku jauniem un pieredzējušiem investoriem. Piemēram, jūs varat brīvi tirgoties 60 dienas un saņemt naudas prēmiju USD 600 vērtībā. Arī viņu klientu apkalpošanas dienests ir saņēmis ļoti daudz pozitīvu atgriezenisko saiti, un saviem biedriem ir tiešraides, tālruņa un e-pasta atbalsts. Barron’s ir piešķīris TD Ameritrade ar dažām atšķirīgām atzinībām, piemēram, Nr. 1 par ilgtermiņa ieguldījumiem un Nr. 1 par opcijām..

2. ShareBuilder

Akciju tirdzniecības maksas kļūst zemas ShareBuilder tikai ar 4 USD, ja izvēlaties automātisko ieguldījumu. Ir arī bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums, un, lai pievienotos, jums nav jābūt vismaz kontam. Cenu noteikšanas un maksas struktūra vietnē ShareBuilder ir pietiekami vienkārša. Varat iestatīt regulārus ieplānotos ieguldījumus, lai ieguldījumi būtu vieglāk un laikietilpīgāki. Par limita, opcijas un tirgus darījumiem jūs maksājat tikai USD 6.95.

Ir arī vairāki pētījumu rīki, ko izmantot ShareBuilder, ieskaitot uz kritērijiem balstītus krājumu rīkus, stratēģijas ziņojumus un novērošanas sarakstus. Varat arī aplūkot diagrammas, kurās tiek ņemtas vērā dažu akciju vēsturiskās cenu izmaiņas. Ja vēlaties bezrūpīgu ieguldījumu platformu, kas paredzēta iesācējiem, ShareBuilder ir tieši jums piemērota platforma..

3. Skotija

Ar krājumiem, obligācijām, kopieguldījumu fondiem, ETF un opcijām Scottrade piedāvā dažādus pētījumu un datu rīkus ar lielisku klientu apkalpošanu par 30 procentiem mazāk nekā vairums citu tiešsaistes brokeru. Viņiem ir arī fiziskas atrašanās vietas, lai palīdzētu ieguldītājiem, kuriem personīgi nepieciešami norādījumi.

Tomēr viens trūkums ir tas, ka tirdzniecības platforma nav tik moderna kā citas, piemēram, eTrade vai Sharebuiilder. Tas arī pazemina cenu līdz USD 7 par tirdzniecību ar 1,25 USD papildinājumu opciju tirdzniecības darbuzņēmējiem. Scottrade ir arī vairāki tirdzniecības rīki bez maksas, taču tajā trūkst dažu pētījumu rīku un diagrammu, kuras atrodat TD Ameritrade vai eTrade.

Tomēr jūs varat pilnībā pielāgot straumēšanas citātus, un joprojām ir novērošanas saraksti un daži diagrammu veidošanas rīki, kas apmierinātu vairuma investoru pamatvajadzības. Ja jūs nolemjat jaunināt ar Scottrade, jūs saņemat arī debetkarti, bezmaksas bankomātu izņemšanu, neierobežotas bezmaksas pārbaudes, piekļuvi mobilajām ierīcēm un klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī..

4. e-tirdzniecība

Izmantojot savas ērti lietojamās pasūtījumu izvietošanas funkcijas, eTrade ir arī iespējas iesācējiem un pieredzējušiem profesionāliem tirgotājiem. Piemēram, ir sarežģīta pasūtījumu veikšana kondora, kā arī straddle, nožņaugšanas un tauriņu stratēģijām. Ja esat aktīvs tirgotājs, labākais ir eTrade. Tam ir konkurētspējīgi cenu modeļi un opcijām raksturīgas funkcijas, kuras aktīvie tirgotāji novērtēs.

Akcijas un opcijas ir USD 7,99 par līgumu, ja vien jūs veicat vismaz 150 darījumus ceturksnī. Ja jūs tik daudz netirgojaties, maksa palielinās līdz USD 9,99, kas joprojām ir salīdzinoši zema. Pētniecības rīki ir neticami tirgotājiem vietnē eTrade. Viņiem ir visaptveroši opciju tirdzniecības rīki, lai jūs viegli varētu ievietot izplatīšanas, pirkšanas-rakstīšanas, tauriņu, kondora un pamata pasūtījumu veidus, ieskaitot dzelzs-kondora. Opciju diagrammas ir arī ļoti noderīgas izpētei.

Varat arī izstrādāt dažādas stratēģijas, pamatojoties uz ieguldījuma summu, laika grafiku, nepastāvību, mērķa cenu un tirgus perspektīvām. Ja jums ir sarežģīti pasūtījumi, eTrade noteikti ir īstā vieta, kur veikt darījumus ar daudzām papildu funkcijām un padomiem, lai darījumi būtu paredzamāki un drošāki..

5. TradeKing

TradeKing piedāvā ieguldītājiem svarīgus rīkus, un viņi ir labi pazīstami ar uzmanīgu klientu apkalpošanu un zemām izmaksām. Pašlaik TradeKing piedāvā USD 4,95 par tirdzniecību. Turklāt šis tiešsaistes brokeris konsekventi ierindojas tiešsaistes uzņēmumu topā. TradeKing pievienojās arī Zecco un tagad sava paneļa ietvaros piedāvā daudz jaunu pētniecības rīku. Varat izmantot pielāgojamas un uzlabotas kartēšanas priekšrocības. Tie ir arī vizuāli pievilcīgi un lietotājam draudzīgi. Arī jebkurš dalībnieks var izmantot šos rīkus bez maksas.

Finanšu produkti maksā papildus, ieskaitot forex tirdzniecību. Tomēr tam ir bezmaksas IRA un DRIP, taču ir viens trūkums. TradeKing maksā 50 ASV dolāru bezdarbības maksu par kontiem, kuru cena ir mazāka par 2500 ASV dolāriem un kuri nav tirgojušies viena gada laikā. Parasti tas neattiecas uz aktīvākajiem tirgotājiem, taču tas jāņem vērā, ja jūs tikko sākat darbību un, iespējams, nezināt, vai jūs tirgojaties gada laikā.

6. TradeMonster

Tiem, kas īpaši nodarbojas ar opcijām, TradeMonster ir izvēle jums. Jūs varat saņemt opciju darījumus, sākot no USD 0,10 par līgumu. Parasto iespēju tirgotājiem par līgumu jāmaksā tikai USD 0,50. Kā atlaižu iespēju brokeris TradeMonster ir ļoti konkurētspējīga un lietotājiem piedāvā daudz funkciju, kas liek viņiem izcelties. Investori vienmēr atbalsta šo tirdzniecības platformu, jo tai ir viszemākās maksas, un jūs atradīsit fiksētas maksas tirdzniecības likmes tikai USD 7,50.

Turklāt brokeris nekautrējas sniegt apjoma atlaides un zemas peļņas likmes. Ja jūs aktīvi tirgojaties katru dienu, jums ir nepieciešama racionalizēta tirdzniecības platforma, kas var sniegt jums visas tirdzniecības pamatfunkcijas ar dažiem uzlabotiem pētniecības rīkiem. Spektrālās analīzes rīki ļauj jums spēlēt ar nepastāvību, kas ir unikāla tikai TradeMonster. Rezultāti tiek parādīti kartē, nevis tikai diagrammā. Varat arī izmantot citus rīkus, piemēram, opciju stratēģijas funkcijas, analīzes, kas notiek, ja pasūtījumu pārvaldība grupās, veiktspējas izsekošana un vēl daudz vairāk.

7. IespējasMāja

OptionsHouse ir uzticams starpnieks, par kuru jādomā, ja vēlaties zemu izmaksu atlaižu brokeri ar tradicionālāku tirdzniecības platformu. Aktīviem tirgotājiem, OptionsHouse ir dažas lētas iespējas. Programmatūrā ir straumēšanas citāti, kas dažos citos starpniekos ne vienmēr ir bezmaksas, taču OptionsHouse dara labu darbu, padarot pamata rīkus lietotājiem bez maksas. Šīs ir bezmaksas reāllaika kotācijas, lai jūs varētu turēt pirkstu uz konkrēta akciju pulsa vai vienkārši apskatīt akciju tirgu kopumā.

OpcijuHouse tirdzniecības platforma nav tik intuitīva kā dažu citu tirgus dalībnieku darbība, taču tajā joprojām ir viegli orientēties. Izmantojot OptionsHouse, jūs varat izvietot akciju tirdzniecību par vienotu USD 4,75, un tā piedāvā arī bezmaksas virtuālo tirdzniecību. Tas ir lieliski piemērots tiem, kuriem ir akciju stratēģija, ko viņi vēlas izmēģināt, bet viņi nevēlas ieguldīt naudu uzreiz. Jūs varat izmantot 5000 ASV dolāru bezmaksas virtuālo kontu, lai pārbaudītu dažas no jūsu jaunajām stratēģijām un redzētu, kas darbojas.

8. OpcijasXpress

OptionsXpress ir uzņēmums, kas darbojas publiskajā apgrozībā un kura galvenā mītne atrodas Čikāgā. Tas galvenokārt ir labi pazīstams ar saviem ETF, nākotnes līgumiem, obligācijām, kopfondiem un akciju opcijām, kas tiek tirgotas tiešsaistē. Platformai ir daudz vērtīgu un izsmalcinātu tiešsaistes rīku. Jūs varat atvērt individuālus vai pievienoties īrnieku kontus, trasta kontus, biznesa kontus un individuālus pensionēšanās kontus. Skaidras naudas konta atvēršanai nav nepieciešama arī minimālā iemaksa, un jums nav jāsaglabā minimālais atlikums, lai jūsu konts paliktu atvērts.

Varat arī bezvadu režīmā tirgoties viedtālrunī un izmantot dažus dažādus jaudīgus tiešsaistes tirdzniecības rīkus, piemēram, The Screener. Pārmeklētājs skenē iespējamo savstarpējo fondu, opciju, akciju un ETF tirgu, kas būtu labas iespējas. Pirms jebkādu lēmumu pieņemšanas varat arī apskatīt visu informāciju par krājumu.

Cilvēka seja ar teicienu

Iemesls, kāpēc es pievienoju .5, bija piesaistīt jūsu uzmanību, un tas arī parāda, kā darbojas, izmantojot vienu no šiem. Es zinu, ka korni? Bet tajā pašā laikā, ja tas lika jums brīnīties, ka es izdarīju savu darbu, lai jūs padarītu ziņkārīgu un pārbaudītu, tagad vienīgais mērķis ir rīkoties.

Es ceru, ka jūs atradāt šos lieliskos un informatīvos, un tas atbilst jūsu cerībām, ko varat izmantot savam tīmekļa vietnes biznesam: -). Ja nē, tā var būt lieliska vieta, kur nodot naudu, es zinu, ka tā man tiešām ir palīdzējusi.

Rakstījis un publicējis Kristofers Poncijs & Kentija Adamsa
Attēla kredīts: vietnes izveidošana šodien
 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map