Amazon e-komercijas veikala vietņu veidotājs

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Piezīme: Amazon e-komercijas veikala veidotājs ir izslēgts. Viņi iesaka Shopify. Bet iesaku jums ieskatīties šajā lapā, lai sāktu.

Biznesa izaugsme tiešsaistē dažiem uzņēmumiem ir prasījusi desmitiem gadu, lai to pareizi veiktu. Pēc tam ir Amazon interneta veikals, kas ļauj jums izveidot pabeigtu e-komercijas veikalu dažu minūšu laikā.

Amazon Amazon vietņu veidotājsInterneta veikals ir tiešsaistes veikala platforma ar ļoti daudzām funkcijām un intuitīvu ēkas saskarni, kas ļauj ērti ievietot savu veikalu tiešsaistē un sākt pārdošanu.

Pakalpojums ir paredzēts maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem.

Izmantojot 30 dienu izmēģinājumu, jūs varat izmēģināt pakalpojumu un izmantot visas funkcijas, ieskaitot tūkstošiem veidņu un veidlapu.

Tas noteikti nav bezmaksas, taču interneta veikals patiešām ļauj jums izveidot drošu tiešsaistes tirgu, kas izskatās profesionāli un unikāls jūsu zīmolam.

Ir dažas būtiskas darbības, lai jūsu veikals būtu pilnībā tiešsaistē, izmantojot Amazon Webstore.

Darba sākšana ar Amazon

Veikalu īpašnieki var pārdot veikalos Webstore un Amazon Marketplace.

Ja jūs neesat pazīstams ar nevienu no šiem, jums vajadzētu veltīt laiku, lai apskatītu Amazon vietni Web veikalā un pārdošanu vietnē Amazon Marketplace, lai iegūtu labāku priekšstatu par jūsu nokļūšanu.

Lai arī tā var izklausīties kā lieliska ideja kļūt par daļu no Amazon Marketplace, ir daži trūkumi.

Pirmkārt, ne visi var pārdot to, ko viņi vēlas Amazon, un ir daudz ierobežojumu.

Tomēr, ja jūs izvēlaties pārdot savā interneta veikalā un tirgū, jums ir zemāka maksa par darījumu, jo Amazon aizņem nelielu daļu no jūsu peļņas. Pašlaik tas ir 2 procenti.

Atkarībā no jūsu produktiem ir grūtāk pārdot vietnē Amazon.

Tomēr, ja jūs jau pārdodat vietnē Amazon Marketplace vai zināt, ka jūsu produkti netiks ierobežoti, tad pārdošana abos kanālos var būt izdevīga.

Izveidojiet Amazon kontu

Lai iestatītu kontu, dodieties uz Amazon Webstore produktu lapu un noklikšķiniet uz Start Start. Ja jums tāda vēl nav, vietnē Amazon.com būs jāveic pārdevēja konts.

Kad būsit izveidojis kontu, informācijas panelī varēsit izvēlēties Veikala veikals un iegādāties tiešsaistes veikalu.

Amazon tīmekļa veikalam ir nepieciešama e-pasta adrese, lai aizpildītu pirmo veidlapu. Tajā tiek prasīts arī jūsu vārds un parole.

Pēc paroles izveidošanas tīmekļa veikals lūgs sniegt pamatinformāciju.

Lai iegādātos e-komercijas programmatūru un sāktu veidot, jums būs nepieciešama sava uzņēmuma kontaktinformācija, kā arī informācija par maksājumiem.

Turklāt Amazon interneta veikalā ir verifikācijas process. Amazon pārbauda jūsu biznesu, piezvanot uz jūsu norādīto uzņēmuma numuru vai alternatīvu numuru, kuru izmantosit kopā ar savu interneta veikalu.

Izveidojot kontu, ir ļoti svarīgi, lai jūs izmantotu savai uzņēmējdarbībai pareizo numuru, lai varētu verificēt un sākt pārdot.

Pēdējā apstiprināšanas posmā jums ir jāpieņem Amazon noteikumi un nosacījumi. Kad tas ir izdarīts, labajā sānjoslā noklikšķiniet uz “Pilnīga reģistrācija”. Pēc tam reģistrācijas pabeigšana un konta iestatīšana prasa vairākas minūtes.

Sagatavojiet sava veikala dizainu

Amazon’s Seller Central informācijas panelis ir vieta, kur jūs varat sākt pārvaldīt savu jauno tiešsaistes veikalu.

Tomēr, pirms iegremdējaties un sākat publicēt informāciju par produktu, jums ir nepieciešami produktu attēli, veikalu logotipi, reklāmas attēli un cita grafika, lai jūsu vietne iegūtu zīmola izskatu.

Šīs ir lietas, kuras Amazon interneta veikals jums neradīs. Lai pēc iespējas ātrāk iestatītu iestatījumus, jums jābūt pieejamiem produktu aprakstiem un UPC kodiem.

Izveidojiet savu produktu sarakstu

Amazon interneta veikala skaistums ir tāds, ka jūs varat uzreiz augšupielādēt visu produktu sarakstu.

Tomēr jums ir nepieciešams UPC katram produktam, kuru uzskaitāt, bet varat arī vienkārši izmantot produkta nosaukumu. Lauks darbosies arī tad, ja jums ir Amazon standarta identifikācijas numurs (ASIN)..

Ja produktus, kurus pievienojat, var atrast jau Amazon, tad, iestatot produktu sarakstu, mēģiniet to meklēt, lai atrastu ASIN vai UPC..

Pēc tam jūs varat ievadīt informāciju par produktu, piemēram, SKU, cenu, pieejamo daudzumu un stāvokli, kam jābūt “jaunam”, jo Amazon vietne neļauj pārdot lietotas preces. Nākamajā krājuma pievienošanas posmā nākamajā sadaļā jūs augšupielādēsit attēlus un pievienosit produktu aprakstus.

Kategoriju pievienošana

Katrs tiešsaistes veikals atvieglo produkta atrašanu, pievienojot dažas kategorijas. Šīs kategorijas ļauj organizēt produktus, kas ļauj cilvēkiem pārvietoties jūsu veikalā un ātri meklēt preces, ierakstot atslēgvārdus.

Kategoriju izveides metode Amazon interneta veikalā ir vienkārša.

Lai izveidotu jaunu kategoriju, cilnē “Veikala dizains” noklikšķiniet uz “Kategorijas” un pēc tam noklikšķiniet uz zelta pogas “Jauna”..

Poga šajā lapā ļauj jums piešķirt produktus katrai izveidotajai kategorijai.

Jūsu veikala pielāgošana

Ir paredzēts, ka Amazon interneta veikals ir ļoti vienkāršs un ātrs, kas palīdz iesācējiem īsā laikā izveidot veikalu un darboties.

Ja jums ir vairāk pieredzes, varat nedaudz vairāk izdarīt ar veidnes dizainu un pielāgot veikalu.

Tomēr jūs joprojām varat pielāgot savu veikalu, izmantojot pamata rīkus, ja neesat pieredzējis lietotājs.

Jūs varat pielāgot savu vietni, izmantojot vairākas dažādas tēmas. Šīm tēmām ir dažādas krāsas un izkārtojumi.

Ir ierobežotas motīvu iespējas, taču katru motīvu var pielāgot, izmantojot rīkus vietnē Amazon Seller Central.

Tas ļauj mainīt teksta krāsu, saites krāsu, groza krāsas un citas vietnes daļas.

Labojiet savu domēnu

Amazon interneta veikala URL ir diezgan garš, un tajā ir daudz defisi. Jūs to nevēlaties sava veikala tiešsaistes adresei.

Lielākajai daļai veikalu ir nepieciešams unikāls domēns. Pārdevēju centra galvenajā lapā sadaļā “Darba sākšana” ir saite, kas ļaus jums pielāgot veikala URL vai tīmekļa adresi.

Jums vispirms būs jāreģistrē domēns, izmantojot GoDaddy, Network Solutions, Register.com vai NameCheap.com.

Pēc tam jūs varat atgriezties pielāgošanas URL lapā un pievienot sava domēna unikālo URL. Tas nozīmē, ka jūsu veikala adrese pāriet no īpaši garā Amazon URL uz “www.yourstore.com”, kas būs daudz mazāk mulsinoši gan jūsu apmeklētājiem, gan jums pašiem..

Nopelniet daudz naudas

Pēc sava domēna labošanas esat gatavs publicēt savu veikalu un sākt pārdot.

Atkarībā no izvēles, kuru izvēlējāties pirmajā solī, jūsu produkti tagad tiks publicēti tiešsaistē un vietnē Amazon Marketplace.

Jūs varat nekavējoties sākt saņemt pasūtījumus, taču var paiet laiks, līdz veikals pamanīs, ja jau neesat pārdevis vietnē Amazon.

Šajā gadījumā mārketinga plāna izveidošana savam Amazon veikalam būtu nākamais solis, lai padarītu to veiksmīgāku.

Amazon interneta veikals ir lielisks pakalpojums, ko izmantot, ja vēlaties izveidot ātru e-komercijas veikalu. Tas ir pilnīgi tiešsaistē, pieejamu un jūsu laiku izmanto vērtīgi, tāpēc jums nav jāpavada nedēļas, mēģinot izveidot vienkāršu tiešsaistes veikalu..

Pats labākais, ka tas nemanāmi integrējas vietnē Amazon Marketplace, ja vēlaties tieši pārdot Amazon klientiem.

Piezīme: Amazon e-komercijas veikala veidotājs ir izslēgts. Viņi iesaka Shopify. Bet iesaku jums ieskatīties šajā lapā, lai sāktu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map