Iepazīšanās ar pamata domēna paplašinājumiem

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Domēna paplašinājumi
Iepazīstiet domēna paplašinājumus

Daudzi no mums apmeklē vietnes, kas atrodas tīmeklī (World Wide Web), un beigās mēs parasti ievadām .com, vispazīstamāko paplašinājumu. Bet es esmu pārliecināts, ka esat saskāries ar citiem, piemēram, .org vai .net, un domājāt, kāpēc tur ir tik daudz cilvēku. Nu es domāju, ka būtu jauki izdalīt to nozīmi, lai jūs labāk saprastu, kad katru no tiem var izmantot.

Lielais siers – .KOM

Nav pārsteigums, ka visi vēlas .COM uzplaukuma garšu. Ja jums ir .COM paplašinājums, jūs, iespējams, iegūsit vairāk trafika. .COM paplašinājums ir visplašāk pazīstamais. Pat cilvēki, kuri nav pārāk pazīstami ar interneta paplašinājumiem, sapratīs, ko nozīmē .COM. Lielākā daļa cilvēku maksās daudz, lai būtu izdomāts .COM vārds, bet ko tas patiesībā nozīmē? .COM paplašinājums faktiski nozīmē komerciālu. Lielākā daļa uzņēmumu vēlas .COM tieši šī iemesla dēļ. Tā ir daļa no jūsu klātbūtnes tīmeklī un viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt cilvēkus tieši jūsu vietnei. Protams, ir arī alternatīvas, taču cilvēki pat mainīs sava uzņēmuma nosaukumu, lai būtu labs .COM domēns.

Mazais siers – .NET

Viena no izplatītākajām .COM alternatīvām ir .NET, kas apzīmē tīklu. Lielākā daļa interneta pakalpojumu sniedzēju kā alternatīvu izmanto .NET. Jūs atrodat arī daudz tīmekļa mitināšanas un interneta uzņēmumu, kas izmanto arī .NET. Tomēr .COM joprojām tiek dots priekšroka, jo tas ir vispazīstamākais paplašinājums. Tomēr, ja jums ir bizness, kas tieši saistīts ar interneta pakalpojumu, .NET ir vērtīga iespēja.

Iecienītākā alternatīva – .ORG

Dažos gadījumos .ORG ir lieliska paplašinājuma alternatīva lietošanai, ja nevarat iegūt .COM. Tomēr, ja jūsu vietne ir paredzēta uzņēmumam, .ORG šķiet sava veida neticams. Tas ir tāpēc, ka .ORG ir īss organizācijas līmenis. Lielākā daļa vietņu, kas izmanto .ORG, ir paredzētas bezpeļņas un tirdzniecības grupām, taču šis domēns var darboties arī personīgās vietnēs, informācijas vietnēs, klubos un sporta komandās..

Autoritatīvs avots – .EDU

Lai iegūtu .EDU pagarinājumu, jums jābūt akreditētai izglītības iestādei. Tas ir tāpēc, ka .EDU ir ierobežota domēna vārds. Pārējie paplašinājumi, piemēram, .COM, .NET, .ORG un .BIZ, nav sponsorēti un neierobežoti domēna vārdi, kas nozīmē koplietot to lietotnē pat ja jūs nodarbojaties ar peļņu, jums var būt .ORG domēna vārds. Tas nav gadījumā ar .EDU paplašinājumu. Turklāt .EDU galvenokārt ir paredzēts pēcvidusskolas izglītības iestādēm, piemēram, kopienu koledžām un universitātēm. Lielākā daļa .EDU vietņu tiek uzskatītas par autoritatīviem resursiem.

Nekas nepareizs ar to – .BIZ

Ar lielāko daļu jau izmantoto .COM domēnu vārdu .BIZ tika izstrādāts kā vēl viens komerciāls paplašinājums uzņēmumiem. Tomēr tas kļūst saistīts ar viltus vai nepatiesām vietnēm. Tomēr joprojām pastāv dažas lieliskas .BIZ vietnes, kas piedāvā likumīgus pakalpojumus un produktus, kuriem nav pievienoti vīrusi. Lielākā daļa cilvēku joprojām apmeklēs jūsu vietni, ja tai ir .BIZ paplašinājums, bet ideālā gadījumā jums ir nepieciešams .COM.

Komandieris – .GOV

.GOV paplašinājumu izmanto tikai Amerikas Savienoto Valstu valdības struktūras. Neviens nevar reģistrēt .GOV paplašinājumu, ja vien tas nav kvalificējams kā ASV valdības vienība. .GOV tiek uzskatīts arī par autoritatīvu resursu un diezgan vērtīgu, lai citētu rakstus un žurnālus, kas atrodami visā tīmeklī.

Kas tas ir par – .MOBI

Lielākajai daļai uzņēmumu ir .MOBI vietne. Šis paplašinājums ir īpaši paredzēts vietnēm, kas ir optimizētas piekļuvei mobilajās ierīcēs. Kad viedtālruņi nevarēja piekļūt tīmekļa pārlūkprogrammām, jūsu uzņēmumam absolūti bija nepieciešams .MOBI paplašinājums, lai tālruņi varētu piekļūt jūsu vietnei. Tomēr internets vairumā gadījumu ir pārsniedzis nepieciešamību pēc .MOBI. Ja jums ir liels bizness, tas nevarētu kaitēt atsevišķas .MOBI vietnes izveidošanai.

Īss, salds un dzīvs – .TV

Lai gan paplašinājums var būt .TV, tas faktiski ir paredzēts plašsaziņas līdzekļiem bagātam vai izklaides saturam, kas satur daudz attēlu, video un tiešraides. Lielākā daļa izklaides un mūzikas industrijas uzņēmumu var izmantot .TV paplašinājumu un joprojām ir ļoti populāri. Faktiski ir gandrīz vēlams, ja šajā biznesā ir .TV paplašinājums, nevis .COM, jo tas nozīmē, ka jūs piedāvājat vairāk video un tiešraides.

Jebkuras domas?

Raksta Kristofers Pontins un Kentija Adamsa
Attēla kredīts: ivanpw

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map