Jūsu vietnes izmaksas

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Lielākā daļa lēmumu, ko cilvēki pieņem, izveidojot un izveidojot vietni, padara vai sagrauj vietnes panākumus.

Lai arī ir veidi, kā bez maksas sākt un izveidot jaunu vietni, tas nav ieteicams kā labākais veids, jo tas var ierobežot jūsu nopelnīšanas iespējas kā veidotājam un tīmekļa izdevējam.

Pieņemot šos pirmos lēmumus, izmaksas jāuzskata par ieguldījumu.

Gudru ieguldījumu veikšana nenozīmē, ka, lai iegūtu lielisku rezultātu, jums ir jāpavada daudz naudas. Parasti vietni var izveidot mazāk nekā par 20 USD.

Esi gatavs?

Izvēlieties pareizo resursdatoru

Pink Piggy Bank
Ziniet savas vietnes izmaksas

Sākumā daudzi cilvēki ceļo uz augšu. Ir kārdinājums sākt ar bezmaksas vietni, jo hostinga izmaksas šķiet pārāk augstas.

Ir vairāki saimnieki, kas par hostingu maksā mazāk nekā USD 8 mēnesī.

Tagad jūs, iespējams, nevēlaties sākt ar lētu mitināšanu, jo jūs arī vēlaties pārliecināties, ka izvēlaties resursdatoru ar atbalstu un daudzām iespējām savas vietnes veidošanai, taču, piemēram, GoDaddy piedāvā vietnes veidotāju, domēna vārdu, atbalstu un daudz joslas platums ir mazāks par 10 USD mēnesī.

Jums arī nav jāmaksā līdz gadam. Ar dažiem saimniekiem jūs varat maksāt katru mēnesi vai ar trīs mēnešu intervālu.

Izvēloties mitinātāju, vispirms apskatiet dažas no iecienītākajām vietnēm un emuāriem? Kādus saimniekus viņi izmanto? Izvēlieties resursdatoru, kas atbilst jūsu cenu diapazonam, piedāvā vietņu veidošanas palīdzību un klientu atbalstu.

Izveidojiet trāpījuma domēna vārdu

Otra kļūda ir sākt ar bezmaksas emuāru vietni, kas neļauj jums izveidot savu URL.

Jūs vēlaties, lai jums būtu sava vieta internetā, kas ir jūsu pašu. Cilvēki jūs iepazīs ar jūsu domēna vārdu, tāpēc vēlaties pārliecināties, vai tas ir radošs.

Parasti domēna izmaksas svārstās no USD 10 līdz USD 40 par reģistrāciju atkarībā no tā, kādu domēna pakalpojumu sniedzēju izmantojat un kas ir iekļauts.

Dažos gadījumos ir iekļauta privātuma un biznesa reģistrācija, padarot cenu augstāku.

Citās jums tās būs jāiegādājas atsevišķi. Ir svarīgi saņemt privātu reģistrāciju, ja sākat personīgu emuāru vai nevēlaties, lai jūsu informācija būtu viegli atrodama vietā..

Lielākā daļa privāto reģistrācijas pakalpojumu maksā apmēram 10 USD.

Vietņu un veikalu dizaina iespējas

Daudzi saimnieki nodrošina vienkāršu vietņu veidotāju. Tas ir svarīgi, ja jums nav daudz tīmekļa dizaina pieredzes vai laika, lai izveidotu savu interfeisu.

Pastāv dažādi pakalpojumi, kas ļaus jums izveidot savu vietni, izmantojot viņu pakalpojumus, ieskaitot tiešsaistes veikala dizainu, pēc tam pārsūtīt uz savu domēnu.

Ir svarīgi saprast, ka vietņu veidotājiem bieži tiek maksātas ikmēneša izmaksas, daži arī iekasē maksu par tiešsaistes veikaliem.

Izvēlieties paketi, kas jums piedāvās pareizo opciju daudzumu, un tādu, kurai par jūsu veikalu nav jāmaksā pārmērīga maksa.

Lielākā daļa pakalpojumu var svārstīties no 9,95 USD mēnesī līdz vairāk nekā 100 USD. Daudzos gadījumos tie ietver arī mākoņu krātuvi, kas ir lieliska iespēja, ja strādājat ceļā.

Maksā par visu pārējo

Daudzas citas izmaksas var tikt izmestas arī tīmekļa vietnē. Ja nevēlaties pats pārvaldīt visu saturu, varat nolīgt emuāru autorus vai iegādāties rakstus.

Ja vēlaties nolīgt dizaina komandu, lai optimizētu jūsu vietni meklētājprogrammām, tā var arī maksāt papildus.

Tomēr ir arī bezmaksas vai gandrīz bezmaksas iespējas. Piemēram, jūs varat iegādāties programmatūru un SEO rīkus, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizos atslēgvārdus un redzēt, kā vietne darbojas meklētājprogrammu trafikā par vienreizēju pirkuma maksu.

Tomēr, ja jūs tikko sākat darbu, pārbaudiet all-in-one vietņu veidotāju iespējas, kas katru mēnesi par nelielu samaksu piedāvās vietņu veidnes, attēlus, SEO optimizāciju un daudz ko citu..

Ja esat ļoti taupīgs, visu šo informāciju varat atrast bez maksas, ieskaitot vietnes optimizēšanu, satura izveidi, bezmaksas vietņu veidotāju izmantošanu un daudz ko citu, lai iztērētu pēc iespējas mazāk.

Tomēr neaizmirstiet, ja plānojat pelnīt no savas vietnes, tā galu galā var maksāt par sevi un jauniem jauninājumiem.

Vietnes izveides izmaksām nav jābūt lielām. Vienkārša vietne ar domēna vārdu, mitināšanu un vietnes izveidi maksā apmēram 40 USD.

Saprātīgi izvēlieties savas iespējas un pārliecinieties, vai jums ir pietiekami daudz joslas platuma, lai atbalstītu trafiku uz jūsu vietni.

Attēlu kredīts 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map