Jūsu vietnes nišas atrašanas nozīme

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Ar nišu saistīts saturs vērš aci
Ar nišu saistītais saturs

Vietņu nišas tiek veidotas, paturot prātā mērķi. Parasti šis mērķis ir nopelnīt naudu.

Darbojoties atslēgvārdu virknē, nišas vietnēs ir paredzēts pietiekami mazs tirgus, kas attiecas uz mērķtiecīgāku apmeklētāju grupu.

Nišu vietnes tiek veidotas tā, lai iegūtu uzmanību produktam, pakalpojumam, domai vai idejai, kas kļūs autoritatīvāka, jo ir zināma, ka tā ir “ekspertu” vai “apmeklējuma” vietne noteiktiem materiāliem. Vietnes nišas izveidošana ir vienkārša, ja zināt, ko darāt. Pirmkārt, tas viss sākas ar atslēgvārdu.

Ideālas nišas atrašana

Pirmkārt, neviena niša nav perfekta, un tas ir atkarīgs no jums, cik veiksmīga ir niša. Viens no veidiem, kā cilvēki sāk, ir izveidot sarakstu ar viņiem patīk un pārbaudīt atslēgvārdus, kas saistīti ar tiem, veicot meklēšanu Google tīklā.

Tomēr tas attiecas ne tikai uz to, kas jums patīk. Jums vajadzētu arī izveidot to problēmu sarakstu, ar kurām jūs saskaraties, vai kā būtu ar bailēm, kas jums rodas.

Cilvēki reaģē uz nišas tirgiem, balstoties uz to, kas viņiem ir vajadzīgs vai par kuriem vēlaties lasīt, tāpēc, sākot ar aizrautīgām idejām, kas virzās, jūs palīdzēsit atrast pareizo nišu..

Kad esat ieguvis sarakstu, sašauriniet tirgus, kas jums patiešām izceļas, un veiciet vēl dažus meklējumus.

Ir pakalpojumu un produktu tirgus nišas, kā arī emuāri. Ja jūsu mērķis ir būt pirmajam Google tīklā, pārliecinieties, vai jūsu atslēgvārdi un domēns ir pietiekami specifiski un unikāli, lai izceltos Google rezultātos..

Dinamiskas nišas vietnes izveidošana

Nākamā lieta ir izveidot savu nišas vietni, lai tā būtu pievilcīga un autoritatīva, lai to uzskatītu par labu satura avotu.

Pirmkārt, jums ir jābūt labām zināšanām par satura veidošanu vai vismaz jāsaprot, kā saturu nodot ārpakalpojumiem.

Pirmkārt, vispirms jāizvēlas pareizais tīmekļa dizains. WordPress ir populārs veids, kā veidot nišas vietnes, un tas ir arī lieliski piemērots atbildīgam dizainam, ļaujot jums šo vietni ērti pielāgot tiem, kas pārlūko ceļā vai planšetdatoros..

Ir svarīgi, lai jūsu vietne būtu tīra, pieejama, bet arī interesanta.

WordPress piedāvā daudz dažādu tēmu, taču ir arī vairākas bezmaksas tēmas, kas ir izveidotas īpašām nišu vietnēm neatkarīgi no tā, vai esat fotografējies, izmantojat uzņēmējdarbību, iepazīšanās padomus, žurnālu ziņas vai cita veida vietnes, un daudzas no šīm tēmām ir modificējamas..

Jūs varat pievienot savu logotipu, attēlus, tekstu un saites. Ir arī salīdzinoši lēti izveidot vietni, izmantojot tādu vietņu veidotāju pakalpojumu kā, piemēram 1&1 vai Ej tēti.

Izstrādāt nišas saturu

Nišu vietnes patiešām var ciest no pārāk viltotu izskatu, ja jūsu saturs nav dabisks un organisks. Organisko ziņu rakstīšana un sava satura izdomāšana prasa laiku, un tas ir īpaši grūti, ja jums nepatīk rakstīt.

Tomēr, kad esat izvēlējies nišu no patīk, problēmu un baiļu saraksta, izveidojiet vēl vienu sarakstu par to, kādas problēmas, bailes un patīk rodas no jūsu tēmas.

Tie ir jautājumi, atbildes, produkti, pakalpojumi un citas atslēgvārdu iespējas, kuras varat izmantot, lai vadītu savu saturu un izveidotu saites.

Kad esat ieguvis tēmas sava satura rakstiem, varat tērēt laiku pats satura rakstīšanai vai meklēt rakstus vienā no daudzajām unikālajām satura ģenerēšanas vietnēm, piemēram, pastāvīgajam saturam..

Tomēr ir divi noteikumi, kā dzīvot:

1. Saturam jāsniedz noderīga un noderīga informācija.
2. Pētījuma saturs, kas ļaus jums pamanīt un ieņemt augstāku vietu meklētājprogrammās.

Turklāt uzziniet, ko cilvēki meklē, un rakstiet, ņemot vērā šos atslēgvārdus.

Jūs varat izmantot tādus rīkus kā Tirgus samuraji vai Google Adwords atslēgvārdu rīks, lai izdomātu atslēgvārdus vai apskatītu videoklipus par atslēgvārdu izpēti, ja neesat pārliecināts, kā atrast labākos atslēgvārdus savam nišas tirgum.

Turklāt vēl viens triks saistīto atslēgvārdu atrašanā ir tildes simbola vai “~” ierakstīšana pirms standarta atslēgvārda, un Google meklē sinonīmu atslēgvārdus, kas rezultātos tiks parādīti treknrakstā.

Lai atrastu precīzas frāzes sinonīmus, standarta ievades atslēgas vai frāzes ārpusē izmantojiet iekavas “[]”. Piemēram, [~ dzīvnieku ~ fotogrāfija] ”palīdzēs jums atrast visus sinonīmus, kas saistīti ar šo frāzi, un palīdzēs izveidot labāku nišas saturu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map