Kā izveidot emuāru

Tīmekļa mitināšanas iegūšana

Hostings ir vēl viens svarīgs emuāra izveides elements, taču, par laimi, šis ir viegls un saprotams uzdevums.


Tīmekļa mitināšana ir vieta, kur dzīvo jūsu emuārs. Pastāv trīs tīmekļa mitināšanas veidi, un jūs varat palielināt mērogu, kā jums jāiet:

izvēlēties perfektu domēna vārdu

Bezmaksas mitināšana.

Dalīts hostings (ieteicams).

VPS hostings.

Dedicated serveru mitināšana.

Ja plānojat kļūt par autoritāti savā nišā, bezmaksas mitināšana nav izvēles iespēja. Kaut arī bezmaksas mitinātāji tehniski padarīs jūsu saturu pieejamu sabiedrībai, bezmaksas tīmekļa mitinātāji jūsu emuārā iepludinās neizskatīgas reklāmas. Turklāt viņi nedalīs ieņēmumus no reklāmas ar jums. Bezmaksas mitināšanu ir viegli identificēt pat gadījuma rakstura interneta lietotāji, un šie lietotāji vērtēs jūsu darbu uzstāšanās laikā.

Par laimi nākamais līmenis nav nemaz dārgs. Ja jūs iepērkaties, varat dabūt dalīta mitināšana par mazāk nekā 10 USD mēnesī vai pat mazāk. Izmantojot koplietotu mitināšanas kontu, jūsu vietne pastāv serverī ar vairākiem citiem, taču faili paliek atsevišķi. Turklāt jūsu mitināšanas uzņēmums nepiespiedīs reklāmas jūsu apmeklētājiem. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju piedāvā neierobežotu vietu diskā (krātuve), failu pārsūtīšanu (joslas platums), e-pasta kontus un datu bāzes.

Lielākā daļa emuāru veidotāju sāk dalītu mitināšanu, pateicoties zemām izmaksām un ērtībai. Lielākā daļa koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā izcilu atbalstu visu diennakti, bezmaksas domēna vārdu un ērtu piekļuves veidu emuāra aizmugurei un datu bāzēm. Plus (un mēs nonāksim pie šī nākamā) vairums pakalpojumu sniedzēju piedāvā WordPress instalēšanu ar klikšķi uz pogas. Mēs iesakām Bluehost.com. (kā reģistrēties, izmantojot Bluehost, soli pa solim)

bluehost

Virtuāls privāts serveris vai VPS hostings, ir solis uz priekšu no dalīta mitināšanas, jo katra vietne ir pilnībā atdalīta no citas. Jūs varat domāt par savu vietni VPS serverī, kas atrodas savā smilšu kastē. Citu vietņu ļaunprogrammatūra nevar ietekmēt jūsu vietni. Vēl vairāk, VPS serveriem ir noteikts joslas platums, kas nozīmē, ka jūs varēsit apkalpot savu vietni vairāk cilvēku vienlaikus, un jūsu lapas tiks ielādētas ātrāk, lai tās sāktu. Protams, VPS resursdators jūs vadīs vairāk nekā pamata dalīta hostinga kontu, taču labā ziņa ir tā, ka jums nav jāveic jaunināšana, kamēr jūsu datplūsma – un, cerams, arī jūsu peļņa – to garantē..

Dedicated hostings , protams, ir labākais no labākajiem, bet tas nāk ar dārgu cenu zīmi. Izmantojot īpašu mitināšanu, jūsu vietne atrodas uz sava servera. Šī iestatīšana ir neticami droša un ātri degoša. Tas ir arī ārkārtīgi dārgi. Ja jūs nonākat pie tā, ka dienā saņemat tūkstošiem trāpījumu un efektīvi gūstat peļņu no šīs datplūsmas, ieteicams apsvērt iespēju mainīt.

Pagaidām – kad sākat darbu ar emuāru, jūsu labākais risinājums ir kopīgota tīmekļa mitināšana. Pieaugot, ir labi zināt, ka ir iespējas to palielināt.

Nosaukumu mainīšana (DNS)

Lai jūsu emuārs darbotos, jums ir jāpievieno sava tīmekļa resursdators savam domēna vārdam, mainot vārdu serverus (pazīstamus arī kā DNS). Jums nav jāuztraucas par vārdu serveru maiņu iegūstiet domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu no tās pašas vietas. Tad par to visu par jums parūpēsimies. Tomēr, ja jūs nolemjat iegūt domēna vārdu no, piemēram, godaddy.com, un tīmekļa mitināšanu, piemēram, bluehost.com, tad jums ir jāmaina nameservers, ja ne, tad jūsu emuārs nedarbosies. Bet neuztraucieties, to nav grūti izdarīt.

Nosaukumu serveru dēļ varat ievadīt domēna vārdu savā tīmekļa pārlūkprogrammā un sasniegt vietni, nevis rakstīt emuāra IP adresi. Iedomājieties, ja jums būtu jāiegaumē katras vietnes IP adrese, kuru vēlaties apmeklēt. Īrējot domēnu un iestatot mitināšanu – domēna pirkšanas jēdziens faktiski ir mazliet nepareizs – jums būs jāmaina nosaukuma serveris, kas saistīts ar šo domēnu.

Pretējā gadījumā jūsu tīmekļa mitinātājs nevarēs apkalpot jūsu vietni. Par laimi, to ir diezgan viegli izdarīt. Domēnu reģistratūrās process atšķiras, taču parasti tas notiek šādi:

1. Piesakieties sava domēna reģistratūrā (piemēram, GoDaddy.com – video apmācība šeit), Namecheap.com – video apmācība šeit).

2. Atlasiet "Domēna vārdi."

3. Nolaižamajā sarakstā atlasiet domēna vārdu, kuru vēlaties rediģēt.

4. Noklikšķiniet uz "Atbloķēt domēnu" vai līdzvērtīgs.

5. Atlasiet "Mainīt vārda serverus" opcija.

6. Pievienotajās lodziņos ievadiet nosaukuma servera vērtības. Jūsu hostinga pakalpojumu sniedzējs piešķirs jums šīs vērtības, kad reģistrēsities.

7. Noklikšķiniet uz "Mainīt vārda serverus" pogu.

Ņemiet vērā, ka izmaiņu stāšanās spēkā var aizņemt līdz 24 stundām.

TL; DR:

Dalīta mitināšana ir lieliski piemērots lielākajai daļai jauno emuāru veidotāju, kas izveido savu emuāru. Mēs rekomendējam Vietne Bluehost.com. Jums noteikti vajadzētu pārlūkot un salīdzināt dažādus tīmekļa mitinātājus. Viena no svarīgajām iespējām, kas vajadzētu būt jūsu tīmekļa mitinātājai, ir WordPress viena klikšķa vai automātiska instalēšana. Tagad, kad jūs zināt, par ko blogot, jūsu domēna vārds un hostings ir sakārtoti (un vārda serveru iestatīšana). Nākamais solis ir instalēt WordPress.

Resursi:

Bluehost.com piedāvā zvaigžņu tīmekļa mitināšanu (iekļauts BEZMAKSAS domēna vārds)

Dalīto tīmekļa mitināšanas uzņēmumu atsauksmes – USD 10 mēnesī vai mazāk

Bluehost vs HostGator – vizuāls salīdzinājums

Kā nomainīt vārdu serverus vietnē GoDaddy

GreenGeeks.com ir vēl viens bagātīgs un pieejamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map