Kāpēc jums nepieciešama droša vietne

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Aizslēgtas durvis
Aizsargājiet savu vietni

Tīmekļa vietnes darījumi ar visa veida trafiku. Neatkarīgi no tā, vai jums ir tūkstošiem lasītāju dienā, daži klienti vai apmeklētāji
meklējot informāciju, viņiem ir jājūtas droši, pārlūkojot un mijiedarbojoties ar jūsu vietni. Vietnes veiksme tiešsaistē ir tieši saistīta ar dizainu, drošību un funkcijām.

Kibernoziedzība ir kļuvusi par starptautisku problēmu, un datu apdraudēšana var ievērojami sabojāt uzņēmuma reputāciju. Šie riski dramatiski tiek samazināti, ja jums ir droša vietne. Ir daži dažādi veidi, kā vietni var aizsargāt, lai novērstu uzbrukumus un datu kompromitēšanu.

Kuriem draudiem nepieciešama kiberdrošība

Kiberuzbrukumi ir vissliktākie uzbrukumi, jo tie iefiltrē informāciju jūsu vietnē un var radīt dažādus riskus jūsu klientiem. Viņi var pārsūtīt personisko informāciju negodīgām personām vai arī viņi var būt jutīgi pret jūsu vietnē instalētu ļaunprātīgu programmatūru, kas lejupielādē viņu datorā..

Viņi var arī iznīcināt SEO klasifikāciju un reklamēt nelegālu saturu jūsu lietotājiem, piemēram, vīrusus vai noteiktus pornogrāfijas veidus. Obligāti jāatzīst šie draudi un jāveic pasākumi, lai neļautu nevienam iefiltrēties jūsu vietnē un pārņemt to.

Kur sākt ar vietņu drošību

Ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai datorā izveidotu drošāku atmosfēru. Pirmkārt, jūs varat lejupielādēt WordPress, antivīrusu un Windows jaunākās versijas un atjauninājumus. Jūsu kalpojošā operētājsistēma būtu cik vien iespējams jāatjaunina, kā arī jums vajadzētu atjaunināt arī jebkuru programmatūru jūsu vietnē, piemēram, satura pārvaldības sistēmas vai forumus. Hakeri meklē drošības caurumus, lai izmantotu priekšrocības.

Ja izmantojat pārvaldītu mitināšanas risinājumu, liela daļa no tā jau tiek darīts jūsu labā, taču, ja jūsu vietnē ir instalēta jebkāda veida trešo pušu programmatūra, jums vajadzētu izlasīt un lietot visus drošības ielāpus..

Atvērtā koda skripti, piemēram, Drupal, Joomla, Magento un WordPress, ir jaudīgi un tiek nepārtraukti atjaunināti. Viņiem ir arī ļoti daudz atbalsta. Jums nav jākļūst par upuri, jo arī jūsu vietne bija uzrakstīta slikti. Turklāt jums nav jāveido no nulles. Drīzāk jūs jau varat izmantot pārbaudītus un izpildītus skriptus un modificēt tos sev vēlamā veidā.

Cik stipra ir jūsu parole

Paroles ir tikpat senas kā internets, un hakeriem ir datu bāzes, kas pilnas ar visizplatītākajām. Ir bezrūpīgi lietot “vienradzis123”, jo tas ir “parole123”, jo ir krekeri, kas parolēs meklē vienas vārdu virknes. Parolēm nevajadzētu atspoguļot jums patīk lietas vai faktus par jums, piemēram, dzimšanas dienu vai ielu, kurā esat uzaudzis.

Tie ir domāti, lai saglabātu lietas drošībā, tāpēc jūsu vietnei ir nepieciešama augsta drošības parole. Lai izveidotu paroli, vienmēr jāizmanto ciparu, alfabēta un speciālo rakstzīmju kombinācija, un visām parolēm jābūt vismaz 10 rakstzīmēm. KeePass ir paroļu ģenerators ar reputāciju grūti uzlaužamu paroļu izveidošanai.

Kā nodrošināt savas vietnes e-pastu

Izmantojot e-pasta adreses, jums ir jāņem vērā dažas dažādas lietas. Pirmkārt, jūs nevēlaties administratora e-pasta adresi sabiedrības acīs. Šis ir e-pasts, kuru izmanto, lai pieteiktos uz jūsu tīmekļa serveri, datu bāzi vai CMS, un to nevajadzētu parādīt nekur jūsu vietnē.

Savai kontaktinformācijas lapai vajadzētu izmantot pavisam citu e-pasta adresi. Hakeri bieži izmanto pikšķerēšanas e-pastus, kas maskēti kā cienījami uzņēmumi, lai piekļūtu jūsu vietnei, un viņi pāriet uz jūsu vietnē publiski parādītu e-pasta adresi..

Daži citi galvenie punkti

* Turklāt, lai nosūtītu e-pastus, jums vajadzētu izmantot SSL. Ja jūs pastāvīgi sūtāt slepenu informāciju pa e-pastu, jums jebkurā gadījumā ir jābūt SSL.

* Ir laba ideja arī savā vietnē instalēt SSL sertifikātus, jo tas veicina, ka jums ir droša un droša vietne.

* Ir vairākas lietas, kuras varat darīt, lai palielinātu savas vietnes drošību. Šie ir daži no pamatiem, kas rada labāku veidu, kā aizsargāt jūsu informāciju un aizsargāt apmeklētājus.

Attēla kredīts: Aleksandrs Dulaunojs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map