Lietojumprogrammu (lietotņu) mitināšanas ceļvedis

Lietojumprogrammu (lietotņu) mitināšanas ceļvedis


Viens no daudzpusīgākajiem un elastīgākajiem veidiem, kā izveidot un palaist tīmekļa lietojumprogrammu, ir izmantot viena klikšķa tīmekļa lietojumprogrammu instalētāju. Softakulīgs ir jaudīgs viena klikšķa instalētājs, kas nāk ar vairāk nekā 250 bezmaksas lietotne programmatūra, no kuras izvēlēties. Softaculous veic visu smago celšanu programmas palaišanas un palaišanas ziņā, veicot visus tehniskos aizkulises tehniskos uzdevumus, piemēram, konfigurējot failus, izveidojot datu bāzes un sagatavojot lietojumprogrammu lietošanai..

Softaculous piedāvā daudzas dažādas tīmekļa lietotnes, kuras varat instalēt savā vietnē, ieskaitot emuāru platformas (piemēram, WordPress) un satura vadības sistēmas (piemēram, Joomla), fasādes ietvari (piemēram, Bootstrap), e-komercijas un iepirkšanās ratiņi (piemēram, Magento), wiki (piemēram, MediaWiki), forumos (piemēram, phpBB) un vairāk. Šeit ir saraksts ar dažām vispopulārākajām lietotnēm, kuras varat izveidot, izmantojot Softaculous, lai iegūtu pilnu sarakstu ej šurp.

Lielākā daļa Visi tīmekļa mitinātāji mūsdienās, piemēram, GreenGeeks nāk ar instalētu Softaculous. Tāpēc tiešsaistē un reģistrējieties pie tīmekļa mitinātāja jau šodien, lai jūsu lietotne darbotos.

Iet uz: WordPress Magento Joomla Drupal PrestaShop Laravel OpenCart Typo3 MediaWiki phpBB

WordPress logotips

WordPress mitināšana

WordPress ir viens no pazīstamākajiem lietotņu mitināšanas risinājumiem. Faktiski gandrīz 20% no visām vietnēm un emuāriem internetā nodrošina WordPress. Tas ļauj jums izveidot savu vietni un piešķirt tai tīru, skaidru un profesionālu izskatu. WordPress iesācējiem ir viegli orientēties.

Izmantojamo bezmaksas spraudņu un motīvu skaits ir nepārspējams, un to atbalsta pasaules lietotāju kopiena. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savu emuāru vai pavisam jaunu vietni, WordPress ir viena no labākajām platformām, no kuras sākt savu projektu.

Magento logotips

Magento hostings

Magento var būt reāls ieguvums visiem uzņēmumiem, kas saistīti ar tiešsaistes mazumtirdzniecību. Lietotni var viegli pielāgot, lai tā atbilstu jūsu biznesa vadīšanas veidam, un tā piedāvā tāda veida stabilitāti, kāda jums nepieciešama ikdienas darbībās. Pašlaik Magento izmanto vairāk nekā 200 000 tiešsaistes mazumtirgotāju. Tas ir stingrs lietojumprogrammas lietošanas ērtuma un mērogojamības apliecinājums.

Ja esat jauns uzņēmējs, tad brauciens jāsāk ar izmēģinātu un uzticamu platformu. Ja esat pieredzējis, tad jums nopietni jāapsver Magento mitināšanas lietošanas priekšrocības.

Joomla logotips

Joomla Hostings

Joomla ir atvērtā koda satura pārvaldības sistēma (CMS). Tas ļauj jums izmantot gandrīz jebkuru bezmaksas spraudņu un motīvu skaitu. Joomla pārvalda gandrīz 2,7 procentus vietņu internetā, tāpēc tā ir diezgan populāra.

Ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu pieejama no viedtālruņiem, Joomla ir labs ceļš, jo tā ir gatava mobilajām ierīcēm. Šī lietotne ir pieejama, dinamiska un viegli lietojama.

Drupal logotips

Drupal Hostings

Lai atrastu pareizo risinājumu savām tīmekļa vajadzībām, ir jāstrādā ar lietotni, kas atbilst darbībām, kuras vēlaties veikt. Drupal mitināšana ir kopienas atbalstīta CMS, kurā ir vairāk nekā miljons lietotāju un izstrādātāju.

Biznesa profesionāļi, kas vada gan vietējās, gan globālās korporācijas, Drupal mitināšanu izmanto dažādiem mērķiem. Lietotnei ir īpaša drošības ekspertu komanda, un tajā ir ļoti daudz tēmu, moduļu un paplašinājumu.

PrestaShop logotips

PrestaShop mitināšana

Tiešsaistes veikala izveidošana prasa laiku, enerģiju un centību. Tas prasa arī pareizos tiešsaistes rīkus. PrestaShop mitināšana sniedz jums iespēju nodrošināt klientus ar efektīvu un uzticamu pakalpojumu.

Tam ir uzlabotas kešatmiņas saglabāšanas iespējas un unikāla konta izolācija drošībai. PrestaShop servisa atbalsts ietver nepārtrauktu reāllaika uzraudzību.

Laravel logotips

Laravel hostings

Laravel ir atvērtā koda PHP tīmekļa lietotne. Tas ir bezmaksas un paredzēts modeļa skatījuma kontroliera tīmekļa lietojumprogrammu izstrādei. Tā ir viena no tīmekļa amatnieku iecienītākajām tīmekļa lietotnēm.

Ja esat iesaistīts solo vai grupas projektā, kas saistīts ar tīmekļa dizainu un attīstību, tad Laravel var būt piemērota mākoņa lietotne, ko izmantot.

OpenCart logotips

OpenCart hostings

E-komercijas pasaule kļūst arvien konkurētspējīgāka. Patērētāji ne tikai meklē labākos piedāvājumus, ciktāl tas attiecas uz produktiem, bet arī viņi kļūst prasīgāki pret viņu gaidītajiem pakalpojumiem. OpenCart hostings ir atvērtā koda PHP grozs, kas ir piemērots dažādiem pielāgojumiem.

Izmantojot šo lietotni, jūs arī iegūsit piekļuvi plašai tiešsaistes kopienai, kas vēlas palīdzēt jums atrisināt problēmas. OpenCart mitināšana satur struktūru, kas veicina dažādu spraudņu, paplašinājumu un veidņu izmantošanu un attīstību.

Typo3 logotips

Typo3 mitināšana

Typo3 mitināšana ir mākoņa serveris, kuru var izmantot, lai darbinātu gandrīz jebkura veida tīmekļa operācijas. Neatkarīgi no tā, vai mūsu interese ir saistīta ar globālu tirdzniecību vai vietējām aktivitātēm, Typo3 mitināšanai ir daudz vērtības.

Palīdzības dienesta atbalsta centrs ir stabils, un ir mazāk nekā piecpadsmit minūšu gaidīšanas laiks, lai atbildētu uz biļeti. Jūs arī būsit aizsargāts pret kļūmēm ar bezmaksas ikdienas dublējumu.

MediaWiki logotips

MediaWiki mitināšana

Ja vēlaties izveidot vietni, kas kalpos par informācijas, zināšanu un informētas analīzes avotu, tad MediaWiki var būt laba lietotne, kuru varat izmantot. Tas izmanto to pašu programmatūru, kas darbina visu dominējošo un arvien populārāko Wikipedia.

MediaWiki ļauj jums pastāvīgi pārskatīt un paplašināt tajā ievietoto saturu. Programmatūru ir viegli instalēt un jaunināt, un to jau ir izvēlējušies tūkstoši cilvēku, kuri pārvalda atsevišķas Wiki vietnes.

phpBB logotips

phpBB mitināšana

Šis ir viens no labākajiem atvērtā pirmkoda programmatūras risinājumiem. Ja jūsu mērķis ir izveidot tiešsaistes kopienu vai koordinēt konkrētu projektu, phpBB mitināšana var nodrošināt jūs ar lielisku sākumu. Šī lietotne ir visplašāk izmantotā šāda veida lietotne.

Tam ir ļoti detalizēts administratīvais panelis, kas ļoti atvieglo jūsu spēju pielāgot un kontrolēt paneli. Jums būs arī vienkārši palielināt mērogu, jo arvien vairāk dalībnieku pievienojas jūsu kopienai.

Dodieties un iegūstiet savu tīmekļa lietotni tiešsaistē, reģistrējieties pie tīmekļa mitinātāja un izveidojiet savu lietotni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map