Nepieciešams vietņu finansējums? Pārbaudiet vienādranga aizdevumus

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Vienādranga kreditēšana

Pagājušajā gadā ir bijis daudz bažu par to, kā vienādranga (P2P) kreditēšana ir viena no labākajām alternatīvajām investīciju iespējām.

Šī metode īpaši darbojas, ja esat nožēlojams par pašreizējo akciju tirgu.

Tie, kas domā par P2P aizdevumiem, saka, ka tas ir labāks veids, kā gūt labu ieguldījumu atdevi, neiedziļinoties krītošā ekonomikā.

Pirms izlemjat ievietot savu indeksu fondu daļu un doties uz tuvāko vienādranga kreditēšanas vietni, jums vajadzētu tuvāk izpētīt pamatus un izpētīt divas galvenās P2P investīciju vietnes..

Kas ir vienādranga kreditēšana

Pamats vienaudžu kreditēšanā ir tad, kad viena persona aizdod naudu citai personai, lai sāktu jaunu biznesu, vai pat tad, ja jūs aizņematies no drauga, lai samaksātu pirmā iemaksa par jaunu automašīnu.

Jūs veidojat vai ņemat aizdevumu, pamatojoties uz attiecībām ar otru personu, kas skaitās tikpat labs kā kredītreitings.

Dažreiz šie aizdevumi draugiem, ģimenes locekļiem vai citām personām darbojas labi, bet dažos gadījumos tie to nedara.

Vienādranga kreditēšana ir finansējusi daudzus sapņus, taču tie ir slaveni arī ar to, ka izjauc personīgās attiecības.

Tomēr mūsdienu aizņēmumu aizdevumi ir piesaistīti ieguldījumiem tiešsaistē. Tas faktiski ir nozīmīgs bizness.

Trešo personu vietnes ļauj saskaņot aizdevējus un aizņēmējus bez personiskām saitēm. Šīs vietnes ir paredzētas, lai padarītu to par vieglu darījumu, kam var uzticēties.

Vienādranga kreditēšana ir jāņem vērā divās lietās.

– Aizņēmējiem P2P kreditēšanas vietnēs parasti ir labākas procentu likmes un taisnīgāki aizdevuma nosacījumi nekā tad, ja viņi saņemtu aizdevumu no komercbankas.

Kreditēšanas vietnes darbojas tikai ar kredītņēmējiem, ja kredītreitings pārsniedz godīgu vai pārsniedz 630. Noteikumi joprojām ir labāki nekā tie, kas jums tiek piedāvāti lielākajā daļā banku un privātu investīciju firmu..

– Aizdevēji pirms jebkādu līdzekļu aizdošanas bieži kaut ko uzzina par aizņēmēju, kas palielina uzticību attiecībām. Ja aizdevums nedarbojas un investori zaudē naudu par darījumu, tas nav tik personiski, kā aizdevums ģimenes loceklim.

Jums nevajadzēs redzēt savu tanti Pateicības dienā un lūgt iemaksu frizētavas aizmugurē.

Pastāv arī pamatnostādnes un noteikumi, lai mazinātu risku, lai jūs varētu atgūt savus ieguldījumus aizņēmumos.

Vietnes, kurās tiek piedāvāts vienādranga aizdevums

Ir daudzas no šīm trešo personu P2P kreditēšanas vietnēm, taču tikai divas no tām ir darbojušās pietiekami ilgi, lai tām būtu dzīvotspējīgs, uzticams modelis..

– Prosper.com
– vietne LendingClub.com

Padomi Prosper

Prosper ir viena no vecākajām vienādranga kreditēšanas vietnēm tīmeklī. Lai arī tie ne vienmēr ir bijuši veiksmīgi, viņi ir izveidojuši oriģinālu modeli un radījuši neticamu iespēju investoriem un aizņēmējiem finansēt projektus un uzņēmumus.

Viņi arī ir sasnieguši rekordaugstu līmeni, izsniedzot aizdevumus no 2013. līdz 2014. gadam. Šie panākumi gūti pēc tam, kad 2012. gadā tika pieļautas kļūdas, taču viņi piešķīra finansējumu 20 miljonu ASV dolāru apmērā un piedzīvoja neticamu pieaugumu, lai labotu šīs neveiksmes..

Ja jūs tikko sākat darbu ar vienādranga kreditēšanu, Prosper ir ļoti ērti lietojams neatkarīgi no tā, vai esat aizņēmējs vai aizdevējs..

Platformas pamatā ir tās lietotāja pieredze. Tikai ar dažiem klikšķiem jūs viegli varēsit izveidot kontu, apskatīt konta kopsavilkumu, ieguldīt vai aizņemties naudu.

Turklāt tādi rīki kā Automated Quick Invest ļauj pasīvi aizdot. Jūs iestatījāt filtrus, lai veiktu automātiskas investīcijas, un vietnei ļaujat veikt pārējo darbu.

Ja esat aizņēmējs, Prosper ir zemāka kredītvērtējuma prasība – 640, lai saņemtu aizdevumu.

Tomēr tas nozīmē arī to, ka daži aizdevēji var nonākt kontaktā ar riskantākiem aizņēmējiem.

Prosper faktiski ļauj dažiem aizdevumiem saņemt procentus, kas pārsniedz 30 procentus, kas ir gandrīz par pieciem procentpunktiem augstāk, nekā tiem, kurus atradīsit Kreditēšanas klubā..

Kopumā, ja vēlaties pāriet uz vienādranga kreditēšanu un vēlaties saņemt vienkāršu atbildi, Prosper ir labākā platforma.

Šajā vietnē ir vairāk filtru, kas ļauj jums izvēlēties kredītņēmējus kā investorus. Aizņēmējiem patiks aizdevumu pieteikšanās un investoru atrašanas vienkāršība.

Gatavs izmēģināt Prosper.com? 

Padomi kreditēšanas klubam

Kreditēšanas klubs visā tās pastāvēšanas vēsturē ir guvis ļoti labus panākumus kreditēšanā. Ja skatāt vietnes izsniegto aizdevumu vēsturi, Kreditēšanas klubs piedzīvoja neticamu izaugsmi 2013. un 2014. gadā.

Turklāt vietne bija otrā pēc Prosper palaišanas, un tā ir piedzīvojusi lielu atdevi. 2012. gada novembrī Kreditēšanas klubs bija izsniedzis aizdevumus USD 1 miljarda apjomā un astoņus mēnešus vēlāk to summu divkāršoja izsniegtajos aizdevumos.

Kreditēšanas kluba panākumiem ir daži nelieli trūkumi. Aizņēmēju vai investoru atrašanas process nav tik vienkāršs, kā tas ir Prosper gadījumā. Vietne noteikti ir jāpārdomā.

Aizdevumu klubam nav tik daudz filtru kā Prosper, kas padara ieguldītāju vai aizņēmēju atrašanu ne tik vienkāršu. Vietne galvenokārt koncentrējas uz institucionālajiem partneriem, un tai nav pietiekami daudz iespēju privātiem ieguldītājiem.

Tas nozīmē, ka privātie investori pasīvajā kreditēšanā nevar tik viegli izmantot kreditēšanas klubu kā Prosper.

Tomēr Kreditēšanas klubam ir labāki sasniegumi attiecībā uz stingrām aizdevuma prasībām, kas samazina risku ieguldītājiem.

Lai aizņemtos naudu vietnē, ir nepieciešama vismaz 660 kredītreitingu. Pastāv arī stingrāks pieteikšanās process, kas nozīmē, ka 90 procenti aizdevumu netiek apstiprināti.

Tomēr arī aizdevumi ir kvalitatīvāki. Procentu likmes ir zemākas, un investori ir laimīgāki, jo viņi nesaņem daudz nokavējuma aizdevumus.

Kopumā, ja vēlaties samazināt nokavējuma aizdevumu skaitu, labāk ir doties uz Kreditēšanas klubu.

Ja esat aizņēmējs ar labu kredītreitingu un vēsturi, varat izbaudīt aizdevuma nosacījumus, kurus atradāt no Kreditēšanas kluba investoriem, jo ​​viņiem nebūs augstākas procentu likmes..

Gatavs pārbaudīt kreditēšanu Klubā?

Verdikts: kāda vietne jāizmanto vienādranga kreditēšanai

Tiem aizņēmējiem un ieguldītājiem, kuri uzskata, ka nākamā lieta ir tiešsaistes P2P aizdevums, vislabāk sāksies aizdevumu klubs un Prosper..

Viņiem abiem ir garāka uzņēmuma vēsture nekā jebkurai citai vienādranga kreditēšanas vietnei, un viņiem ir arī vairāki izmantojamie rīki, kas padarīs ieguldījumus tiešsaistē ļoti saprotamu.

Abas platformas darbojas lieliski, ja vēlaties palielināt savu portfeli vai esat aizņēmējs, kurš mēģina sākt mazu biznesu.

Viens veids, kā izlemt par platformu, ir vienkārši atvērt kontu Kreditēšanas klubā vai Prosper, lai saprastu, kā tā darbojas. Nav riska atvērt kontu un notīrīt kājas.

Tas ir nākamais solis, lai dažādotu savus ieguldījumus vai nodrošinātu sava mazā biznesa panākumus.

Noslēgumā:

Vienādranga kreditēšana man ir diezgan jauna parādība, es to vienkārši pakluzu tāpēc, ka jūs varat ieguldīt savus līdzekļus cilvēku aizdevumos, un domāju, ka tas kopumā ir diezgan jauks jēdziens.  

Es domāju, ka likmes ir lielas, tāpat kā nosacījumi, tāpēc tas tiešām strādā, pārbaudot to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map