Tīmekļa mitināšana 101: zināt faktus

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Web mitināšana un serveri

Web mitināšana ir jebkuras vietnes mugurkauls.

Veidojot vietni un attīstot vietnes fokusu un saturu, tīmekļa mitinātājam ir daudz svara attiecībā uz to, ko jūs varat darīt un paveikt ar savu domēnu..

Pirms izvēlaties tīmekļa mitinātāju, ir svarīgi izlemt, ko plānojat darīt ar savu vietni.

Ja vēlaties tikai lasīt draudzīgu emuāru draugiem un ģimenes locekļiem vai vēlaties izveidot uzņēmumu ar funkcionālu veikalu, klientu atbalstu un izaugsmes iespējām, jūs vēlēsities dažāda veida mitināšanu savam mērķim.

Papildus simtiem hostinga uzņēmumu, kas tur darbojas, ir bezmaksas tīmekļa mitinātāji, kuri par hostingu iekasēs maksu no USD 4 līdz USD 500 mēnesī.

Sākums ar mitināšanu ir pirmais solis, lai izveidotu veiksmīgu vietu tīmeklī.

Tīmekļa mitināšanas attēls

Darba sākšana

Tīmekļa mitinātāji nodrošina pakalpojumu tiem, kas vēlas izveidot un izveidot vietni tīmeklī. Viņi padara jūsu vietni pieejamu acīm visā pasaulē un nodrošina interneta savienojumu, lai cilvēki varētu piekļūt jūsu tīmekļa vietnei.

Tīmekļa mitinātāji sniedz neskaitāmus pakalpojumus, sākot no vienkāršas mitināšanas līdz vietņu izveidošanai un tiešsaistes veikalu pārvaldībai.

Vismazākajā līmenī tīmekļa resursdators piedāvās tīmekļa lapu un nelielu failu mitināšanu, kurā jūs varat augšupielādēt failus no datora uz Web, lai tos parādītu un izmantotu savai vietnei..

Tīmekļa mitinātāju veidi

Kā minēts iepriekš, ir bezmaksas tīmekļa mitinātāji. Šāda veida mitinātāji parasti neko nemaksā par vietas piedāvāšanu tīmeklī, taču jūs, iespējams, nevarēsit izmantot vēlamo domēnu, un jums arī jāpiekrīt viņu sludinājumu mitināšanai jūsu tīmekļa vietnē.

Tā var būt laba ideja ikvienam, kurš tikai sāk darbu ar tiešsaistes emuāru vai personīgo vietni, taču tā nav ideāli piemērota ikvienam, kurš vēlas uzsākt ilgtermiņa biznesu vai dod priekšroku vairāk kontrolēt savas vietnes izskatu un mijiedarbību ar to. apmeklētāji.

Dažas lietas, kas jāņem vērā, izvēloties jebkuru tīmekļa mitinātāju, ir šādas:

* Vai viņiem ir vietņu veidošanas sistēma ar veidnēm, vai arī velciet un nometiet ēku?

* Vai viņi sniedz jebkāda veida atbalstu?

* Vai viņi izmanto cPanel, ispCP vai ISPConfig, lai palīdzētu vietnes iestatīšanā?

* Kādas ir hostinga paketes un cenu plāni? Vai ir iekļauti kādi bezmaksas centri??

* Cik daudz joslas platuma vai krātuves piedāvā resursdators?

* Vai jūs varat izveidot savu e-pastu, izmantojot savas vietnes domēna vārdu?

Vienkārši vietnes veidošanas rīki

Daudzi mūsdienu tīmekļa mitinātāji nodrošina vietņu veidošanas rīkus. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jums nav pieredzes vietņu veidošanā, jūs varat viegli izveidot vietni, izmantojot resursdatora vilkšanas un nomešanas rīkus vai veidnes.

Izmantojot šos vietņu veidošanas rīkus, varat savai vietnei pievienot attēlus, sānjoslas, tekstu, lietotnes, logrīkus, funkcijas un daudz ko citu..

Daži mitinātāji pieprasa papildu samaksu par saviem rīkiem, savukārt citi mitinātāji iekļauj bezmaksas vietņu veidotāju rīkus ar reģistrāciju un mitināšanas iegādi.

Jūs arī vēlaties meklēt dažus īpašus iestatīšanas rīku veidus, piemēram, cPanel, ispCP vai ISPConfig.

Tie ir modernu vietņu veidotāju standarti un palīdzēs jums izveidot dinamiskas vietnes.

Klientu atbalsts

Kā vienmēr, tīmekļa mitinātājiem būtu jāsniedz klientu apkalpošanas numurs un daži dažādi veidi, kā sazināties ar atbalsta personālu.

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama palīdzība ar rīkiem vai vienkārši nesaprotat paketes iespējas, vajadzētu būt viegli sazināties ar atbalsta locekli, lai sniegtu jums informāciju par visiem jautājumiem..

Turklāt jūs vēlaties saimniekus ar kvalitatīvu klientu apkalpošanu, kuri ir pierādījuši, ka palīdz klientiem aizsargāt savas vietnes un šajās vietnēs arī glabātos datus..

Hostinga paketes un iespējas

Vienmēr būs daudz iespēju, izvēloties hostinga plānu un lemjot par nepieciešamais joslas platums pārvaldīt vietni.

Ja jūs sākat darbu mazā vietā un vēlaties vienkārši kaut ko darīt personīgi, jums vajadzētu ieturēt pamata hostinga paketi un mazu joslas platuma krātuvi.

Tiem, kas plāno lielas lietas vai kuri jau ir izveidoti, jums vajadzētu plānot lielākas uzglabāšanas un mitināšanas prasības.

Turklāt vislabāk ir iestatīt e-pastu, kas ir tieši saistīts ar jūsu domēna vārdu.

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu piedāvā noteiktu skaitu e-pasta adreses ar katru cenu paketi. Dažos gadījumos, ja nepieciešams, varat pievienot papildu e-pasta adreses.

Izmēģiniet pirms pirkšanas

Daudzi saimnieki nodrošinās bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu savus rīkus. Tas ir lielisks veids, kā iestatīt vietni un pārbaudīt tīmekļa mitinātājam pieejamos augšupielādes rīkus.

Jūs vēlaties pārliecināties, ka būs viegli izveidot vietni, kā arī vēlāk to pārvaldīt.

Turklāt tas ļauj jums rūpīgi izpētīt, kā jūs varēsit sazināties ar atbalsta personālu ar visiem iespējamiem jautājumiem.

Parasti tīmekļa mitinātājiem būtu jānodrošina a FTP pārvaldnieku, lai atvieglotu datu augšupielādi, un piedāvā mācību rīkus, kas palīdzēs jums saprast, kā lietot FTP sistēmu.

Vietnes aktivitātes uzraudzība

Ir dažas papildu lietas, kas jāmeklē tīmekļa mitinātājiem, piemēram, vietnes trafika un aktivitātes uzraudzība.

Jums vajadzētu būt iespējai pieteikties savā administratora kontā un saņemt pārskatus par to, cik labi darbojas jūsu vietne Alexa rank un satiksmes ģeogrāfija.

Tie ir lieliski rīki satura un vietnes dizaina plānošanai.

Papildus šiem tīmekļa mitināšanas padomiem ir svarīgi arī reģistrēties drošā un uzticamā resursdatorā.

Pirms pirkšanas vienmēr apskatiet jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojuma pārskatus un pārliecinieties, ka pirms kredītkartes informācijas ievietošanas varat pārbaudīt, vai vietnē ir vajadzīgās funkcijas..

Jūs varat sākt, apskatot savus iecienītākos emuārus un vietnes, pārbaudīt viņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un redzēt, kurš no šiem uzņēmumiem sniedz visplašāko pakalpojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map