Vai jūs savā vietnē pareizi izmantojat krāsas?

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


ko nozīmē krāsas
Vai jūs kādreiz pat par to esat domājuši?

Kā krāsas ietekmē manu vietni??

Ja nē, turpiniet lasīt.

Vietnes bieži izskata krāsu tikai ar mērķi izraisīt apmeklētāju reakciju. Protams, ikvienam ir savas iecienītās krāsas, pēc kurām viņi uzmācas neatkarīgi no tā, vai viņi to saprot vai nē.

Tomēr kvalificēts tīmekļa dizainers arī saprot, cik svarīga vietnei ir krāsa. Krāsas var nozīmēt visa veida nozīmi, kas liek lietotājiem piesaistīties noteiktiem produktiem un pakalpojumiem, kas atrodami jūsu vietnē.

Laba krāsu izvēle prasa rūpīgu plānošanu, un, pareizi rīkojoties, tās var ietekmēt to, kā apmeklētāji interpretē to, ko viņi redz, skatot jūsu vietni..

Krāsas cilvēkiem nozīmē visu veidu lietas, taču šis ceļvedis sniedz jums nelielu ieskatu par krāsu uztveres veidiem un to, kā izvēlēties pareizo krāsu paleti savam tīmekļa dizainam.

Krāsu spēks biznesā

Krāsai vienmēr būs spēcīga zemapziņas ietekme uz cilvēkiem. Katrā dzīves posmā mēs skatāmies uz dažādām krāsām. Ja ārā ir duļķains, pasaule mums ir pelēka, pacilājoša un drūma.

Ja ārā ir saulains, pasaule ir gaiša un mirdzoša. Kad biznesam izmantojat informāciju par krāsām, vēlaties uzlabot savu biznesa profilu un mārketingu, atbilstoši izmantojot krāsas.

Vietnes dizainā krāsas nozīmē visu. Krāsām ir vairākas nozīmes, taču ir grūti izvairīties no tā, ko tās nozīmē uzņēmumiem. Lielākā daļa uzņēmumu izmanto sarkano krāsu, jo tas iedvesmo cilvēkus rīkoties. Tāpēc tik daudzu aicinājumu uz darbību pogām un saitēm vietnēs ir sarkanā krāsā.

Visā spektrā ir arī dažādi veidi, kā saderēt vienu krāsu ar otru, lai tie komplimentu un padarītu jūsu vietni vieglāku.

Cilvēkiem parasti nepatīk redzēt vietnes, kuru krāsa ir viena, piemēram, dzeltena vai neona zaļa. Tas mēdz likt apmeklētājiem atlēkt no vietnes, nevis meklēt informāciju.

Tam, kā jūs izvēlaties krāsu teoriju iekļaut savā tīmekļa dizainā, vajadzētu būt stratēģiskam, bet arī saskaņotam ar jūsu zīmolu. Ja jūs tikai sākat darbu ar savu zīmolu, krāsu izvēle parasti sākas ar jūsu nozari.

Piemēram, nozarei raksturīgas krāsas var būt zaļa ekotūrismam vai naudas ietaupījumiem. Violets var attiekties arī uz modi vai skaistumu. Kad sākat izvēlēties sava zīmola krāsas, ir svarīgi pievērst uzmanību tam, kā šīs krāsas atspoguļos jūsu nozari.

Lai gan jūs nevēlaties izvēlēties tādas pašas krāsas kā konkurentiem, jūs vēlaties, lai jūs varētu iekļauties savā nozarē un izsaukt lietotāju atbildi, kas jūs nesamulsinās, ja izvēlēsities dīvainu krāsu. Piemēram, rozā krāsu var būt grūti pārdot ar elektroinstrumentiem.

Sienu krāsas

Vai jūs zinājāt, ka sienas krāsas var mainīt to, kā cilvēks izjūt temperatūru? Siltas krāsas, piemēram, sarkana un dzeltena, telpā patiešām ir siltākas tikai krāsas dēļ.

Foršas krāsas, piemēram, gaiši violeta un zila, bieži liek cilvēkiem domāt, ka telpā ir vēsāks.

Vēstures gaitā uzņēmumi ir izmantojuši šo cilvēku psiholoģiju, lai ietaupītu uz apkures un dzesēšanas izmaksām, vienlaikus dodot cilvēkiem arī priekšstatu, ka viņu kafijas veikals ir siltākais ziemā oranžo sienu dēļ.

Izsaukt atbildi

Krāsa rada arī emocijas no cilvēkiem. Dažādu kultūru cilvēki bieži vien krāsas uztver ļoti atšķirīgi.

Piemēram, dzeltens var likt domāt par saulespuķi, bet tas var likt kādam citam padomāt par bērēm, jo ​​dzeltens var būt nāves simbols. Ikvienam ir arī personīga tieksme pēc krāsām.

Jums nevajadzētu pamatot savu krāsu izvēli ar izvairīšanos no tā, kas cilvēkiem nepatīk. Drīzāk jums vajadzētu izvēlēties krāsu, balstoties uz emocionālo reakciju, kuru jūs, iespējams, saņemat no vairākuma apmeklētāju.

Saprast krāsu nozīmi

Ko nozīmē krāsas

Zaļā krāsa daudzos pētījumos ir bijusi saistīta ar radošumu. Cilvēkiem parasti patīk zaļā krāsa, un tai ir pozitīva saistība ar izaugsmi, atdzimšanu, dabu, tīrību utt..

Vietnes, kurām ir zaļa krāsa, var būt ekoloģiskas. Citi var zaļo krāsu vienkārši saistīt ar ģeniālo inteliģenci. Izpētot, ko nozīmē krāsas, jūs varat iegūt labāku priekšstatu par atbildes uz jūsu vietni. Šeit ir dažas pamata krāsu nozīmes:

Sarkans: agresija, dusmas, niknums

Violeta: sievišķīga, iekāre, aizraušanās

Zils: klusums, skumjas, maigs

Rozā: sievišķīga, laimīga

Melns: Stiprums, priekšnojauta

Krāsu izmantošanas veids ir tikpat svarīgs kā jūsu izvēlētā krāsa. Visas vietnes gūst labumu no paredzamās, bet arī radošās krāsu paletes. Jūs vēlaties izcelt noteiktas vietnes daļas, vienlaikus pārliecinoties, ka tai kopumā ir vienota sajūta.

Kādas krāsas mudina apmeklētājus noklikšķināt

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai apmeklētāji noklikšķinātu uz reklāmas, lasītu stāstu vai vienkārši kaut ko iegādātos, jums, iespējams, ir dažādas saites, pogas un izbraukšanas pogas (skatiet rakstu sadaļā “Datu virzīta“ Pievienot grozam poga ”Informācija: Kaut kas jāņem vērā”, lai uzzinātu vairāk par “pievienot grozam” pogu). Kādai vajadzētu būt šo krāsu krāsai?

Web dizainā tiek izmantotas piecas populāras krāsu izvēles, kas piesaistīs jūsu apmeklētāja uzmanību.

Sarkans: ir iemesls, kāpēc Pinterest ir sarkans. Arī Google lielākajā daļā pogu izmanto sarkanu krāsu. Sarkans ir saistīts ar dusmām, bet tā ir arī mīlestības krāsa. Šī spēcīgā, dinamiskā krāsa tiek garantēta, lai apmeklētāji saņemtu atbildi.

Oranžs: Amazon ir slavena ar savu mīlestību uz apelsīnu. Šī siltā, dinamiskā un enerģiju radošā krāsa nav tik intensīva kā sarkanā krāsā, bet tai ir daudz dusmu. Oranžs tiek uzskatīts arī par agresīvu.

Tumši zils: zilie toņi ir atrodami visur tiešsaistē. Tas arī atkārtojas. Tomēr zilo krāsu var nomainīt ar jauku paleti. Ja domājat par Facebook, šeit ir parādīti tumšāki zilie toņi, lai cilvēki justos droši. Ja vēlaties, lai klients justos drošībā, noklikšķinot uz saites, labākais veids ir zils tonis.

Zaļš: Groupon izmanto zaļo krāsu, jo tā ir gan droša, gan veicina naudas ietaupīšanas ideju. Zaļā krāsa iedvesmo optimismu un radošumu. Green vislabāk darbojas vietnēs, kuru uzmanības centrā ir ekoloģiski apzināti produkti, pārstrāde vai pat naudas ietaupīšana.

Violets: Tas strādāja Yahoo. Lai aprakstītu šo daudzpusīgo krāsu, tiek izmantota iztēle, radošums, cieņa, honorārs, pārpilnība un aizrautība. Lielākā daļa modes, skaistumkopšanas un sieviešu apakšveļas vietņu dizainu izmanto dažu purpura veidu. Tomēr Yahoo to izmanto, jo tas ir spilgts un pamanāms pūlī.  

Vai monohromatisko uzskata par krāsainu?

Monohromatiskām vietnēm ir arī sava vieta saulē. Monohromatiskā vietā dažos gadījumos tiek izmantoti melni, balti un pelēki toņi ar niecīgām krāsas pogām. Krāsu uznirstošie elementi akcentē pārējās vietnes monohromatisko stilu.

Cilvēkiem ir interese par treknu melnu. Tas ir spēcīgs, tomēr noslēpumains un moderns. Melns rada arī elegances un spēka sajūtas. Pelēka ir diezgan neitrāla krāsa, kas var būt gandrīz nemanāma, bet tomēr veicina miera sajūtu.

Balta krāsa ir vislabākais tīrīšanas spēks, kad jums jāizsaka atvērtība, tīrība un vienkāršība.

Monohromatiskās vietnes darbojas lielākajā daļā nozaru, it īpaši, ja jūs izmantojat akcentu krāsas, lai sniegtu labumu savai auditorijai. Turklāt krāsām, ko izmanto ar monohromatiskiem dizainiem, jābūt gaišām un izplūstošām. Oranžs, sarkans, dzeltens un pat neona zaļš ir lielisks šīs idejas pielietojums.

Krāsas mobilajā dizainā

Eksperimentēt ar mobilajām ierīcēm ir laba lieta. Acīmredzot jūs vēlaties, lai jūsu vietne būtu lasāma visās ierīcēs, kas nozīmē, ka vienkāršas krāsu paletes ar spilgtām krāsu pogām mēdz ļoti labi darboties mobilajām ierīcēm..

Krāsa kā akcenti ir arī populāra tendence, jo tā ļauj jūsu vietnei piesaistīt uzmanību, kamēr mobilie pārlūkprogrammas meklē informāciju.

Tomēr vietnes paziņojuma izmantošanai izmanto arī krāsas. Piemēram, tiem var būt pilnīgi sarkana fona krāsa ar baltiem logotipiem un tekstu mobilajai versijai. Citas vietnes vienkārši pieturās pie tā, lai mobilajām ierīcēm pogām būtu noteikta krāsa, jo tās ir vieglāk atrodamas un noklikšķiniet.

Krāsu tendences

Tad ir vietnes, kas pārkāpj noteikumus. Dažās vietnēs ir pieļauta noteikumu pārkāpšana un jaunu krāsu izmantošana, ko cilvēki novērtē, pat ja tās nav tradicionālas.

Viena krāsu tendence ir retro krāsu motīvi. Šajās krāsu shēmās ir dzeltenas, brūnas un blūza krāsas ar dažām sarkanām niansēm. Tomēr visievērojamākais ir tas, ka viņiem trūkst īstu “spilgtu” krāsu toņu.

Šajās vietnēs neredzēsit neona krāsas.

Tas, kā jūs izmantojat krāsu sava uzņēmuma vietnei, var nozīmēt lielu daudzumu apmeklētāju piesaistīšanu un viņu atgriešanos. Lai arī krāsām visā pasaulē ir atšķirīga nozīme, svarīgāk ir saskaņot savu nozari ar krāsām vai pat izmantot krāsu kā veidu, kā domāt ārpus lodziņa, kad.

Ir dažas krāsu izvēles, kas labāk piemērotas arī akcentiem. Apskatot dažas krāsu paletes un apskatot jūsu zīmolu, jūsu vietne gūs ievērojamu labumu no pareizas krāsu teorijas, kas piesaista uzmanību visu pareizo iemeslu dēļ.

Kādas ir jūsu domas par krāsām un jūsu vietni un kā tās var mainīt reklāmguvumus un vēl vairāk? Vai tas lika jums mazliet vairāk padomāt par savas vietnes vai drīzumā vietnes izveidi, kuru vēlaties izveidot? Es labprāt dzirdētu jūsu atsauksmes.

Attēlu kredīts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map