Vilkt un nomest skaistums: viengabalains Web dizains divos klikšķos

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Labirints

Web dizains ir pieaudzis tik strauji, cik internets to ir ļāvis. Jaunā tehnoloģija apvienojumā ar ģeniālām tīmekļa izstrādes komandām ir ļāvusi viegli un pieejamiem, dažreiz pat bezmaksas, veidiem, kā dažās minūtēs izveidot vietni.

Jauniem vietņu īpašniekiem vai aizņemtām izstrādes komandām nav jābūt lietpratīgām programmēšanā vai pat daudz jāzina par web dizainu, lai izveidotu skaistas vietnes ar tehnoloģijām, piemēram, velciet un nometiet vietņu veidotājus.

Kā tīmekļa pārlūkprogrammas rīks velciet un nometiet vietņu veidošanu, piemēram, celtniecības blokus, kur viegli sakārtojat, izvietojat un pielāgojat savu vietni..

Tajā darbojas ļoti daudz dažādu vietņu veidotāju, daži no tiem ir iekļauti jūsu mitināšanas paketē, taču vilkšanas un nomešanas metode patiesi ļauj lietotājiem redzēt, kas viņiem patīk, un dažu sekunžu laikā salikt mājas lapu un apakšlapas..

Šie ir tikai daži veidi, kā cilvēki izmanto vilkšanas un nomešanas metodi, lai izveidotu bezšuvju tīmekļa lapas.

Tas ir lietotājam draudzīgs

Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu pieredze ar tīmekļa dizainu, vietņu veidotāji ļauj lietotājiem ielādēt tukšu audeklu, pēc tam velciet tādas lietas kā logrīki, grafikas, kalendāri, emuāra vieta, galvenes un kājenes tieši tur, kur viņi vēlas..

Tas dizainerim dod pilnīgu kontroli pār tīmekļa dizainu, nezinot neko par to, kā šie logrīki tika kodēti. Vai vēlaties savā WordPress emuārā izveidot Twitter logrīku? Vienkārši velciet to pāri sānjoslai.

Tīmekļa vietņu veidotāji kā Wix un Weebly patiesi ļauj lietotājiem pilnībā kontrolēt un izmantot dažādas iespējas, piemēram, krāsu shēmas, attēlus, tekstu un ikonas..

Daudz iespēju

Viena lieta, kas jāmeklē vilkšanas un nomešanas veidotājā, ir iespējas. Lielākā daļa cilvēku, kas izmanto šo metodi, vēlas kaut ko ātru un lietotājam draudzīgu, kas neprasa daudz zināšanu par to, kas notiek fonā, jeb programmēšanu.

Labiem velciet un nometiet celtniekiem būs logrīki un spraudņi gandrīz jebkuram, ko vēlaties vilkt uz jūsu mājas lapu un apakšlapām.

Piemēram, jūs varat integrēt tādu sociālo mediju vietnes kā Twitter, rādot savus tvītus tieši vietnes sākumlapā, vai arī jūs varētu vēlēties, lai augšpusē būtu displeja grafika, kas mainās, nospiežot peles taustiņu..

Papildus šīm uzlabotajām opcijām vietņu veidotājiem ir jābūt plaša krāsu, fona, attēlu, ikonu un motīvu izvēlei.

Darba sākšana

Ja jums nav pārāk daudz pieredzes ar tīmekļa dizainu vai vilkšanu un nomešanu, sāciet ar bezmaksas vietņu veidotāju, kas izmanto vilkšanas un nomešanas metodes. WordPress, Wix, Google vietnes, Weebly un Yola ir tikai daži no bezmaksas vietņu veidotājiem, kurus velciet un nometiet..

Ja vēlaties iegādāties savu domēnu un izveidot profesionālu vietni, tad izvēlieties mitinātāju, kuram ir tādu vietņu veidotājs kā GoDaddy.

Pirms izveidojat savu vietni, apskatiet citas vietnes, kas ir līdzīgas idejai, lai redzētu, kuras krāsas, formāts un teksta izvietojums šobrīd ir populārs.

Jums nav obligāti jāizmanto viens un tas pats formāts, taču ir ieteicams, lai būtu daži no tiem pašiem elementiem.

Jūs varat uz papīra izzīmēt dizainu, kurā ir kastes ar vietām, kur vēlaties ievietot attēlus, saites, tekstu un citu.

Sajauciet savu saturu

Kad esat ieguvis ideju, kā izmantot vilkšanas un nomešanas metodi, un esat atradis dažas iedvesmojošas dizaina idejas, varat doties uz vietnes veidotāju un sākt veidot savu vietni.

Būvētājs ļaus jums sakārtot tekstu un attēlus visur, kur vēlaties, jūsu mājas lapā un apakšlapās, taču vēlaties arī sajaukt savus attēlus un tekstu.

Piemēram, iespējams, varēsi vilkt mainīgo attēlu lodziņu uz savas mājas lapas augšdaļu, taču, iespējams, jums būs jāizveido 800 x 600 pikseļu attēli, ko pievienot. Turklāt, ja vietne ir paredzēta jūsu biznesam, jums, iespējams, būs nepieciešams savs logotips.

Sākumā izmēģiniet vienkāršāku divu vai trīs kolonnu izkārtojumu ar tekstu vidū un saitēm sānjoslā.

Sava satura atjaunināšana

Velkot un nometot, ir ērti pārveidot vai pilnībā mainīt savu tīmekļa dizainu.

Ja vēlaties uzlabot savas vietnes izskatu, dodieties uz vilkšanas un nomešanas veidotāju, noņemiet vecākus elementus un pievienojiet jaunus, konfigurējot sākotnējos attēlus un tekstu jaunajā versijā.

Vietņu vilkšana un nomešana ir ļoti elastīga ar rediģēšanu, un jūs to varat izdarīt no jebkuras vietas, jo veidotājs faktiski tiek mitināts tiešsaistē un nav lejupielādēts jūsu datorā..

Cerams, ka jums patika šis raksts un redzat, ka ir cerība uz to, ka ikviens var ļoti viegli izveidot un pārvaldīt vietni. Es iesaku jums turpināt meklēt vietni dažiem uzņēmumiem, kuri, iespējams, varētu jūs šodien parādīt tīmeklī.

Attēla kredīts: Kiberslānis

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map